Visi komentāri - Šorīt Rīgā traktors nāvējoši traumē gājēju

Šorīt Rīgā traktors nāvējoši traumē gājēju 2

 

Ilustratīvs attēls Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 28.februāris 2018 11:03

Šorīt Rīgā, Eksporta ielā, kāds traktortehnikas CAT vadītājs uzbrauca gājējam, kurš notikuma vietā gāja bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Negadījums noticis šorīt plkst.4 un policija skaidro notikušā apstākļus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī uz Latvijas autoceļiem reģistrēti 88 satiksmes negadījumi un tajos četri cilvēki cietuši.

40 satiksmes negadījumi reģistrēti Rīgā un tās apkārtnē, 11 Vidzemē un Zemgalē, 14 Latgalē, bet 12 Kurzemē.

Diennakts laikā policisti par dažādiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem noformējuši 498 protokolus, no tiem 188 bijuši par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Pie stūres alkohola reibumā pieķerts viens šoferis.

 
Visi komentāri
 
dralban 28.februāris 2018 14:29
3 0 Atbildēt

vot, es kā reizi gribēju parunāt par ļauniem traktoristiem! es saprotu, ka viņi ziemā tīra sniegu un tas ir liels un saimniecībai noderīgs darbs, BET... vai ir normāla situācija, ka nepārskatāmā līkumā šāds censonis pārvietojas pa pretējo joslu? tikko bija situācija, kad ieraudzīju vienu šādu mazo traktoriņu pēdējā brīdī, un labi ka slidenā laikā biju pirms līkuma sabremzējies zem 50kmh, jo citādi nez kas būtu... oranžā signāluguns, protams, bija ieslēgta, bet tā ir traktora aizmugurē, un laipni man midžināja, kad es neiecietīgi varēju vērot traktoristu nu jau atpakaļskata spogulī.

un es pat nerunāju par čaklajiem un derīgajiem sniega šķūrētājiem, kurus kādā janvāra naktī satiku pirms pāris gadiem. brauca tādi divi viens otram blakus, katrs pa savu joslu uz divu joslu ceļa spēcīgā sniegputenī. es pat sākumā nesapratu, ka notiek. jā, pretim nāk sniega šķūris, nu, labi. bet kas nāk pretim pa manu joslu? johaidi – vēl viens sniega šķūris! a vairāk joslu nav! un gar malām ir koki. nezinu, kā man izdevās izvairīties no mani taranējošā šķūra, pēdējā brīdī iebraucot spraugā starp abiem. ceru, ka vismaz abiem puikām bija jautri, ja viņi vispār kaut ko pamanīja, jo neviens pat nepiebremzēja.

tā, labi, par ļaunajiem traktoristiem izrunājos. arlabunakti!

juta 5.marts 2018 11:36
0 0 Atbildēt

Vecīt, priecājies! Vau nu esi dzimis laimes krekliņā, vai tevi pasargāja Dieva roka! Vēlu veiksmi arī turpmākajā dzīvē!!!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 15

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Rīt TV un interneta tiešraidē paziņos Latvijas Gada auto 2026 uzvarētājus, atklāti finālistu auto nominācijās (+ VIDEO) 9

Šo ceturtdien, 18. decembrī, svinīgā apbalvošanas ceremonijā tiks paziņots konkursa "Latvijas Gada auto 2026" galvenā titula ieguvējs un uzvarētāji 11 papildu nominācijās. Apbalvošanas ceremonija sāksies pulksten 19.00 un tai varēs sekot līdzi televīzijas un interneta tiešraidē. Lasīt vairāk

 

Līdz 226 Zs, līdz 430 km un nepilni 25 000 eiro: Volkswagen pastāsta par elektrisko Polo (+ FOTO) 3

Volkswagen atklājis informāciju par vienu no saviem svarīgākajiem jaunumiem, ID. Polo, kas pie pircējiem dosies 2026. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas uzpildei pietiek ar 90 sekundēm priekš 800 kilometriem, kad to sasniegs elektrouzlāde? (+ VIDEO) 26

Daudz runāts par elektrouzlādi, bet cik ātri var piepildīt degvielu? SANĀCA 90 sekundēs 800 km vai 60 litri. Degvielas cenas: Dīzelis 1.497 un 95 benzīns 1.517 EUR - 13.12.2025 Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti