Limbažu novadā Audi traucies ar 117 kilometriem stundā 5

Foto: Ekrānbilde no twitter.com/Valsts_policija/

VP | 19.septembris 2022 16:04

Šā gada 15. septembra rītā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļdienesta rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, fiksēja kādu ļoti steidzīgu automašīnas “Audi” vadītāju.

Apdzīvotā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā, autovadītājs brauca ar ātrumu 117 kilometri stundā, tādējādi pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par 67 kilometriem stundā.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas ekipāža pagājušajā nedēļā, 15. septembrī, īsi pēc pulksten 9.00, pildot dienesta pienākumus, Limbažu novadā, Salacgrīvā fiksēja kādu steidzīgu “Audi” markas automašīnu, kas pārvietojās ar ātrumu 117 kilometri stundā, apdzīvotā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā. Pārbaudot automašīnas vadītāju, policija konstatēja, ka pie “Audi” stūres sēdies kāds 1994. gadā dzimis vīrietis.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, ja tas izdarīts apdzīvotā vietā, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 540 līdz 680 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz 12 mēnešiem.

Valsts policija aicina transportlīdzekļu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Tāpat Valsts policija atgādina, ka no šā gada 16. septembra līdz 22. septembrim, Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, norisinās Eiropas ceļu policijas tīkla (Roadpol - European Roads Policing Network) organizētā akcija “ROADPOL Drošības dienas”. Akcijas galvenais vēstījums ir: “Paliec dzīvs – izglāb dzīvības” un tās mērķis ir kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem. Akcijas kopējais mērķis ir uzlabot ceļu satiksmes drošību, pastiprināti vēršot uzmanību, tam, ka katra satiksmes dalībnieka attieksme un uzvedība uz ceļa ir priekšnosacījums drošai satiksmei.

Visi komentāri

0 5 Atbildēt

Kāpēc lohiem tā patīk Audi...? Tas ir retorisks jautājums, nevajag atbildēt.

1 1 Atbildēt

Un Kāpēc LOHIEM tā patīk bmw

5 0 Atbildēt

Kapēc lohiem patīk kia

1 0 Atbildēt

Tādēļ, ka Kia visātrāk brauc atpakaļgaitā: iauto.lv/zinas/pasaule...kan-atpakagait

0 0 Atbildēt

Gribētu redzēt to vietu ar 50 zīmi!

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Latvijas tirgū ienāk Ķīnas automobiļu ražotājs Zeekr (+ VIDEO) 5

Ķīnas autoražotājs "Zeekr" ir vēl viens šīs Āzijas valsts autobūves uzņēmums, kas ienācis Latvijas tirgū. Lasīt vairāk

Miljardu vērtajam Aston Martin debesskrāpim Maiami atklājušies nopietni defekti 6

Dzīvokļi šajos luksusa apartamentos maksā miljonus, taču īpašnieki saskaras nepatīkamiem pārsteigumiem, kas uzradušies tikai divus gadus pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā. Lasīt vairāk

Jelgavas novadā “BMW” vadītājs brauc ar 170 km/h, atļauto braukšanas ātrumu pārkāpjot par 80 km/h (+ VIDEO) 6

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas, veicot satiksmes uzraudzību Jelgavas novadā, Cenu pagastā, pamanīja kādu “BMW” markas spēkratu, kura vadītājs vietā, kur atļauts braukt ar 90 km/h, brauca ar 170 km/h lielu ātrumu, tādējādi atļauto braukšanas ātrumu pārsniedzot par 80 km/h. Lasīt vairāk

3600 EUR pret 255 EUR? Neatradu auto jumta telts priekšrocības pret ātri būvējamo telti uz zemes! (+ VIDEO) 8

Vai auto jumta telts patiešām ir tās cenas vērta? 3600 EUR vērta auto jumta telts vai 255 EUR ātri uzstādāmu (pop-up) telti uz zemes. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti