Cēsu novadā policija aptur autovadītāju, kurš brauca ar 156 kilometriem stundā (+ VIDEO) - iAuto

Cēsu novadā policija aptur autovadītāju, kurš brauca ar 156 kilometriem stundā (+ VIDEO) 5

 
Valsts Policija | 7.oktobris 2022 15:49

Šā gada 5. oktobra vakarā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, veicot satiksmes uzraudzību, fiksēja kādu automašīnu “BMW”, kuras vadītājs pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu – vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, autovadītājs brauca ar ātrumu 156 kilometri stundā, tādējādi pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par vairāk nekā 60 kilometriem stundā.

Aizvakar, 5. oktobrī, ap pulksten 18.00 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, Cēsu novadā, Līgatnes pagastā, uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 68. kilometrā fiksēja kādu automašīnu “BMW”, kas pārvietojās virzienā uz Rīgas pusi ar ātrumu 156 kilometri stundā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

Veicot automašīnas vadītāja pārbaudi, likumsargi konstatēja, ka pie “BMW” markas automašīnas stūres sēdies 1971. gadā dzimis vīrietis. Par notikušo Valsts policijā sākts administratīvā pārkāpuma process saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 55. pantu. Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk nekā par 60 km/h ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 eiro līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Šajā gadījumā par pārkāpumu autovadītājam piemērots naudas sods 360 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem. Valsts policija atkārtoti aicina transportlīdzekļu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
650 7.oktobris 2022 18:11
8 1 Atbildēt

Prasās pēc Prēmijas/par (labudarbu.elvē).Jo satiksmes situāciasociciācija krasi uzlabojas- beidzamās nedēļas laikā (pateicoties Veiksmīgai Policijas Darbībai/KlātBūtnei) aizturēto (BWM) ātrums (Cēsu ap-riņķī) ira nokrities par krietniem 15km/h, no 171 uz 156.

Cits variants ir, ka Policijas Klātbūtne krasi paaugstina ātruma/pārkāpēju skaitu.. JO- laikā, kad policijas klātbūtne nava klātienē klāt,praktiski nekādi ātruma pār/kāpumi (mums) nenotiek.Bet, tikko Ceļu policija uzbrauc uz/Ceļa, tā tajā uzbraukuma apkārtnē uzreiz notiek visādi pārkāpumi.Hmm.

jopta 7.oktobris 2022 18:27
8 7 Atbildēt

Kas tā par modi aizmiglot numurus u.c. informāciju kas palīdz identificēt Varoņus, varonīšus, u.c. izcilniekus? Varbūt tas ir mans kaimiņš un es personiski varētu tam nodot Darvina balvu priekšējā stiklā. Zēbē tas politko-rektums.

janka 10.oktobris 2022 9:27
1 0 Atbildēt

kas tad nu ka tu sita lamajies bernin pirms ko pluti noslauki mates pienu no lupam!!!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ferrari Amalfi – tagad arī 640 Zs jaudīgā benzīna Spider versijā (+ FOTO) 2

Itālijas superauto ražotājs Ferrari ir paplašinājis sava Amalfi modeļa klāstu, piedāvājot arī atvērto versiju – Spider ar piecu slāņu auduma jumtu. Lasīt vairāk

 

Volkswagen ID.3 pārtaps par ID.Neo 8

Elektriskais Volkswagen ID.3 šogad piedzīvos modernizāciju un turpmāk būs pazīstams ar nosaukumu ID.Neo. Lasīt vairāk

 

Igaunijā dīzelis lētāks 1.814 pret LV 1.857 EUR, bet 95 benzīns dārgāks 1.694 pret 1.617 EUR Neste 4

Cik tad degviela maksā šodien? Igaunijā dīzelis lētāks 1.814 pret LV 1.857 EUR, bet 95 benzīns dārgāks 1.694 pret 1.617 EUR Neste 11.03.2026 Zemāka pašizmaksa ir ļoti būtiski ekonomikas izaugsmei? Par ko tad balsosi - domā? DALIES TĀLĀK, JA ATBALSTI! Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas: Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD (+ VIDEO) 25

10. martā es neredzēju degvielas cenu kritumu Latvijā, gluži pretēji svētdien dīzelis maksāja 1.747 EUR, pirmdien pieauga uz 1.797. Degvielas cenas šodien jau Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti