Šādi varētu izteikties, ja redz fotogrāfijā uzņemto motociklistu, kuram viens burtiņš no muguras nokritis (tā nav fotomontāža).

Foto: VasilijsPetrovichs, iAuto lasītājs
Šādi varētu izteikties, ja redz fotogrāfijā uzņemto motociklistu, kuram viens burtiņš no muguras nokritis (tā nav fotomontāža).

Foto: VasilijsPetrovichs, iAuto lasītājs

nu i? ko autors ar to gribēja pateikt? autoram nekas nemēdz pazust, nolietoties?

Ko autors vispār gribēja ar šo pateikt??? Un kāpēc tas jāliek iauto??? sviesc

drīz rakstīs laikam ka policists nav zobus iztīrījis vai bārdu nodzinis ...
ja nav ko darīt, jāiet ceļmalās papīrus lasīt :)

Labāk būtu atzīmējuši cik godīgi moto policists stāv korķī :)

A ko cepjās? :-? Pa retam der arī kāda tāda veida ziņa, a to jau zb lasīt par "pareizi" noparkotiem auto.

Magistr, apskaties bildi un neuzdod liekus jautājumus..

It kā policistam baigais prieks un lepnums, ka no viņa jakas burts ir nodilis... :(
Drīzāk derētu uzzināt, kur viņam ir jāiet un kādi papīri jāpilda, lai tiktu pie svaiga, spīdīga uzraksta ...

var jau likt tādas bildes, tik moča numuru varēji aizmālēt...

Vispār reiz to oliciju redzēju dežūrējam,nu kobinzons bija manāmi nemazgāts,un kā jau redzams bez P.Vispār jau vajadzētu padomāt par vizuālo tēlu,savādāk drīz kā bomži izskatīsies.

Avtors lohs pilnīgākais. Aizmirsi jau kur dzīvo? Ja nezini IEM sistēmu *******. Vējjakas dodas uz 3 gadiem. Bez iespējas apmainīt. Cilvēks jaku saņem, un nēsā 3 gadus!!! Tas, ka kaut kas ar viņu notiek (nokrīt burti mazgājot) nevienu nekrata. Būtu labāk rakstu adresējis sistēmai, nevis kungam uz motocikla. ******* bļe.

Nevajag te ap*******t autoru...
Manuprāt vairāk kā pamatots materiāls par to, cik:
1) vai nu nelietderīgi tiek izmantoti līdzekļi;
2) vai nu nav iekšējas kārtības, kas paredz kādā kārtībā ir jābūt policistu formām;
Manuprāt atrunas par IEM sistēmu te ir nevietā.
Kā var iepirkt Vēeriksus bet nebūt naudas, lai policists pēc cilvēka izskatītos savā formā.

ja formas tērpus izsniedz uz vairākiem gadiem ko vairāk var gribēt

Nju Iem ja godiigi ir pilniiga pakalja, tur var iet strādāt tikai cilvēki kam tas ir hobijs, un ir cita nodarbošanās, vai tādi kas ņem pastavīgi "dzeramnaudu/pateicības", vai tādi kas kaut kāda nesarpotama iemesela dēļ tic šai sistēmai !!! Bet šī "drukas" kļūda ir gan IeM struktūru nesmukums, gan arī acīmredzama paša cilvēka attieksme !!!

Rakstinsh domaat tieshi vadibai, bet konkreetais policists nav ne pie kā vainojams... :)

Es ja kas būdams garš un plecos plats, nevaru dabūt normālu formu, jo redz standartā tāda nav paredzēta, apavus arī 47 man ddabūt nevar, bet pašam pa savu naudu jāiet pirkt, tas inspektors nav vainīgs
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
:D