Foto: olicija mūs sargā (+ foto) 18

 
30.maijs 2008 8:30

Šādi varētu izteikties, ja redz fotogrāfijā uzņemto motociklistu, kuram viens burtiņš no muguras nokritis (tā nav fotomontāža).



Foto: VasilijsPetrovichs, iAuto lasītājs

 
Visi komentāri
 
257741. viesis 30.maijs 2008 8:52
0 0 Atbildēt

:D

257743. viesis 30.maijs 2008 8:57
0 0 Atbildēt

nu i? ko autors ar to gribēja pateikt? autoram nekas nemēdz pazust, nolietoties?

257744. viesis 30.maijs 2008 9:01
0 0 Atbildēt

Ko autors vispār gribēja ar šo pateikt??? Un kāpēc tas jāliek iauto??? sviesc

257746. viesis 30.maijs 2008 9:09
0 0 Atbildēt

drīz rakstīs laikam ka policists nav zobus iztīrījis vai bārdu nodzinis ...

ja nav ko darīt, jāiet ceļmalās papīrus lasīt :)

257747. viesis 30.maijs 2008 9:13
0 0 Atbildēt

Labāk būtu atzīmējuši cik godīgi moto policists stāv korķī :)

257750. viesis 30.maijs 2008 9:17
0 0 Atbildēt

Nē nu smieklīgi jau protams.:)

257754. viesis 30.maijs 2008 9:45
0 0 Atbildēt

A ko cepjās? :-? Pa retam der arī kāda tāda veida ziņa, a to jau zb lasīt par "pareizi" noparkotiem auto.

257759. viesis 30.maijs 2008 9:55
0 0 Atbildēt

Magistr, apskaties bildi un neuzdod liekus jautājumus..

257762. viesis 30.maijs 2008 10:02
0 0 Atbildēt

It kā policistam baigais prieks un lepnums, ka no viņa jakas burts ir nodilis... :(

Drīzāk derētu uzzināt, kur viņam ir jāiet un kādi papīri jāpilda, lai tiktu pie svaiga, spīdīga uzraksta ...

257770. viesis 30.maijs 2008 10:47
0 0 Atbildēt

var jau likt tādas bildes, tik moča numuru varēji aizmālēt...

257798. viesis 30.maijs 2008 21:06
0 0 Atbildēt

Autoram toch darit nav ko - pajolis...

257799. viesis 30.maijs 2008 21:06
0 0 Atbildēt

Vispār reiz to oliciju redzēju dežūrējam,nu kobinzons bija manāmi nemazgāts,un kā jau redzams bez P.Vispār jau vajadzētu padomāt par vizuālo tēlu,savādāk drīz kā bomži izskatīsies.

257805. viesis 30.maijs 2008 22:20
0 0 Atbildēt

Avtors lohs pilnīgākais. Aizmirsi jau kur dzīvo? Ja nezini IEM sistēmu *******. Vējjakas dodas uz 3 gadiem. Bez iespējas apmainīt. Cilvēks jaku saņem, un nēsā 3 gadus!!! Tas, ka kaut kas ar viņu notiek (nokrīt burti mazgājot) nevienu nekrata. Būtu labāk rakstu adresējis sistēmai, nevis kungam uz motocikla. ******* bļe.

257811. viesis 31.maijs 2008 11:02
0 0 Atbildēt

Nevajag te ap*******t autoru...

Manuprāt vairāk kā pamatots materiāls par to, cik:

1) vai nu nelietderīgi tiek izmantoti līdzekļi;

2) vai nu nav iekšējas kārtības, kas paredz kādā kārtībā ir jābūt policistu formām;

Manuprāt atrunas par IEM sistēmu te ir nevietā.

Kā var iepirkt Vēeriksus bet nebūt naudas, lai policists pēc cilvēka izskatītos savā formā.

257814. viesis 31.maijs 2008 17:46
0 0 Atbildēt

ja formas tērpus izsniedz uz vairākiem gadiem ko vairāk var gribēt

257829. viesis 2.jūnijs 2008 9:45
0 0 Atbildēt

Nju Iem ja godiigi ir pilniiga pakalja, tur var iet strādāt tikai cilvēki kam tas ir hobijs, un ir cita nodarbošanās, vai tādi kas ņem pastavīgi "dzeramnaudu/pateicības", vai tādi kas kaut kāda nesarpotama iemesela dēļ tic šai sistēmai !!! Bet šī "drukas" kļūda ir gan IeM struktūru nesmukums, gan arī acīmredzama paša cilvēka attieksme !!!

257830. viesis 2.jūnijs 2008 9:49
0 0 Atbildēt

Rakstinsh domaat tieshi vadibai, bet konkreetais policists nav ne pie kā vainojams... :)

258832. viesis 30.jūnijs 2008 19:46
0 0 Atbildēt

Es ja kas būdams garš un plecos plats, nevaru dabūt normālu formu, jo redz standartā tāda nav paredzēta, apavus arī 47 man ddabūt nevar, bet pašam pa savu naudu jāiet pirkt, tas inspektors nav vainīgs

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 2

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 9

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 

Reti noderīgas lietas fiziski smagam pārgājienam dabā (+ FOTO) 38

Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk

 

Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO) 9

Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti