Vasaras autosprinta treniņi «Biķernieku» trasē

 
9.jūnijs 2010 0:04

Nākamajā sestdienā, 19. jūnijā „Biķernieku” trasē Rīgā risināsies Latvijas vasaras autosprinta čempionāta trešais posms. Lai saņemtu atļauju startēt sacensībās, dalībniekiem ir jāpiedalās vismaz vienā no obligātajiem treniņiem, kuri notiks 10. un 17. jūnijā no plkst. 19 līdz 21.

<250>Pirmo reizi vasaras autosprinta braucēji leģendārajā „Biķernieku” trasē viesojās pērn, aizvadot divus čempionāta posmus. Dalībnieki un rīkotāji ar sacensībām bija ļoti apmierināti, tāpēc arī šosezon divi Latvijas vasaras autosprinta čempionāta posmi notiks „Biķerniekos” – 19. jūnijā un 2. oktobrī.

Nākamsestdien paredzētajās sacīkstēs trases konfigurācija būs līdzīga kā 2009. gadā – daļa autoapļa (starta-fniša taisne, ozola līkums un „elkonis”) un daļa kartinga trases, kopgarumā 2,1 km. Mainīsies ātruma slāpētāju izvietojums, bet pirms pagrieziena no autoapļa uz kartinga trasi uzlieta jauna asfalta cilpa. Reģistrācija sacensībām notiek www.vasarassprints.lv. Ņemot vērā, ka 19. jūnijs ir pārceltā darbadiena, starts paredzēts plkst. 14, bet dalībnieku ierašanās un reģistrācija no plkst.11. „Biķernieku” trasē ir iespējams attīstīt lielu ātrumu, tāpēc drošības apsvērumu dēļ visiem dalībniekiem obligāti ir jāpiedalās vismaz vienā treniņā, kuri notiks 10. un 17. jūnijā no plkst. 19 līdz 21. Dalības maksa treniņam 15 lati. Treniņos drīkst piedalīties arī tie braukt gribētāji, kuri neplāno startēt sacensībās. Obligāts priekšnosacījums – jābūt motorsportam paredzētai ķiverei.

Arī šogad vasaras sprinta rīkotāji turpina sadarbību ar „Kumho” riepu piegādātajiem un sacensību dalībniekiem tiek piedāvāta īpaša cena. Latvijas vasaras autosprinta čempionāta atbalstītāji 2010. gada sezonā: „Point Transaction Systems”, „Tehniskaisveikals.lv”, „Auto24.lv”, „Autodekor.lv”, „Baltikums apdrošināšana”, „Fixbox”. Informatīvais atbalsts no žurnāla „AutoEuro”, „iAuto.lv”, „jauniauto.lv”, „nightlife.lv”, „burnout.lv”.

LAF Standartauto komisijas preses dienests

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Dronu incidentu gadījumā kompensāciju kārtība joprojām neskaidra (+ VIDEO) 1

Pēc vairākiem dronu incidentiem Latvijas pierobežā aktualizējies jautājums – kas notiktu gadījumā, ja bezpilota lidaparāts sabojātu tehniku, ēku vai citu īpašumu? Vai zaudējumus segtu apdrošinātājs, vai tomēr būtu jāpaļaujas uz valsts kompensācijām? Lasīt vairāk

 

Kas ir MV Augusta Brutale 800 cena no 12 600 EUR par 798 cm3, 113 ZS, 194 kg (+ VIDEO) 2

MV Agusta Brutale 800 ir Itālijas ražotāja MV Agusta vidējās klases "naked bike" jeb neapšūts sporta motocikls, kas apvieno augstu veiktspēju, agresīvu dizainu un premium klases aprīkojumu. Lasīt vairāk

 

Nezināms skaņu efekts, BMW opcija, lauku tūnings? 17

Arī Latvijā beidzot iestājies silts laiks, cilvēki vairāk parādās ielās, labprāt sēž parkos un atpūtas zonās, taču – pa brīdim garām aizbrauc kāds automobilis (pārsvarā BMW), kas izdod tādu kā žēlu vaidu vai ievainota suņa kaucienu. Kas tas ir, ja kāds zina, rakstiet komentāros. Lasīt vairāk

 

Kādi ir spāņu motocikli "Rieju Adventura Rally 307" un "Rieju Xplora 557" (+ VIDEO)

Aventura Rally 307 ir viegls “Dakāras stila” ceļojumu enduro, kas fokusējas uz bezceļu braukšanu un garākiem piedzīvojumu braucieniem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti