Uz Raunu pēc bezmaksas folkreisa

13.janvāris 2011 12:32

Sestdien, 15. janvārī Raunā, Raunas Bruģakmens trasē notiks LAF Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa pirmais posms. Sacensību rīkotāji aicina vērot autosporta izrādi visas dienas garumā, turklāt bez maksas.

Sacīkste sestdien sāksies pl.10:30, dalībnieku skaits – 31 folkreisa braucējs un četri krosa pārstāvji. Kā nokļūt Raunas Bruģakmens trasē, skatiet šeit: http://bit.ly/dPyKbq

Raunas Bruģakmens trasē notiekošās sacīkstes rīkotājs Mārtiņš Lapsa stāsta: „Trasi gatavojam 15. janvāra cīņām jau no rudens, lai, uzkrītot sniegam, tā būtu līdzena. Sniegs gan uzkrita ievērojami vairāk nekā cerēts, savukārt šīs nedēļas atkusnis situāciju padarījis pavisam īpatnēju – būs gan sniegs, gan ledus, gan sasalusi zeme. Skaidrs, ka no braucējiem šāds komplekts prasīs īpašu uzmanību un meistarību.”

„Trase folkreisu un autokrosu uzņems otro reizi – tieši pirms gada notika pirmā sacīkste. Mēs, Raunas Bruģakmens uzņēmuma komanda, esam līdz ausīm motoru sporta aktivitātēs, sākot ar mūsu šefu Ilmāru Vecgaili, beidzot ar lielu daļu darbinieku. Tāpēc vēlamies popularizēt un virzīt šo sporta veidu. Mūsu komanda startē folkreisa sacensībās, pērn tieši Raunas Bruģakmens kļuva par Ziemas kausa ieguvēju komandu ieskaitē,” saka Lapsa.

„Trase sākotnēji tika veidota kā mūsu komandas treniņu vieta. Taču, izveidojoties Folkreisam, nolēmām, ka varam dot savu ieguldījumu sporta veida attīstībā. Pirmā sacīkste pirms gada izdevās, vismaz sportisti un skatītāji jutās apmierināti. Tas, šķiet, ir lielākais gandarījums, aizverot trases vārtus pēc sacensību dienas. Raunas Bruģakmens trase ir sportiski interesanta – ir gan garas, bet viltīgas taisnes, gan ātrs parabolas līkums, gan vairāku asu līkumu komplekss un viltīgs Džokera aplis. Trasi veidojām tādu, kāda mums pašiem kā sportistiem patiktu – tāpēc tā patīk vairākumam dalībnieku.”

„Cienījamie skatītāji! Droši sestdien brauciet uz Raunu, tikai saģērbieties silti, jo paredzams, ka būs lielāks sals nekā vērojams šīs nedēļas vidū,” aicina sacensību rīkotājs.

Sestdien folkreisa sacīkstē uz starta stāsies 31 dalībnieks, kuri cīnīsies par vienīgo uzvaru individuālajā ieskaitē. 1990. gadā un vēlāk dzimušie dalībnieki sadalīs junioru kausu, bet septiņas komandas spēkosies par uzvaru vienību vērtējumā. Autokrosa Ziemas kausā pagaidām maz dalībnieku, toties ar interesantiem jaunumiem: debijas sacīksti aizvadīs Reinis Nitišs, pie spēcīga SEAT automobiļa ticis Uģis Kaimiņš, kurš gatavojas debitēt Latvijas čempionātā vasaras sezonā. Tomēr galvenais favorīts, šķiet, būs valmierietis Andis Vanters.

Kopā ar LAF Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa pirmo posmu arī atbalstītāji Storent, Partsnet.lv, Uzlīmes.net (uzlīmes sportam un tuningam), Elvi, Rutkis Group, RJK, Hameleons, Autocross.lv.
 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Puisēnu glābj mugursoma (+ VIDEO) 7

Puisēns piedzīvo šausminošu sadursmi ar vieglo automobili, taču šķiet, ka viņu būs paglābusi skolnieku mugursoma. Lasīt vairāk

 

Jonass savu debijas sezonu MXGP klasē noslēdz kopvērtējuma sestajā vietā

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Rockstar Energy Husqvarna" komandas svētdien izcīnīja sesto vietu sezonas pēdējā posma - Ķīnas "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, šādu pašu pozīciju gūstot arī kopvērtējumā. Lasīt vairāk

 

Ķīnieši nodemonstrē hiperauto, kas ātrāks par Bugatti Chiron (+ FOTO) 7

Ķīnas kompānija Hongqi Frankfurtes autoizstādē prezentē konceptauto S9, kas 100 km/h spēj sasniegt 1,9 sekundēs – ātrāk nekā Bugatti Chiron. Lasīt vairāk

 

Velosipēdists atriebjas gājējam, kurš viņu iztraucējis (+ VIDEO) 16

Londonas policija meklē velosipēdistu, kurš uzbrūkot gājējam, nodarījis viņam miesas bojājumus. Noskaidrots, ka velosipēdists braucis pie sarkanās gaismas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti