Moto

Brāļi Vinteri, Ermanis un Kozlovskis iegūst otro vietu Eiropas Nāciju kausā enduro (+ FOTO)

No 14. līdz 16. septembrim Polijas pilsētā Kielcē norisinājās 2018. gada Eiropas čempionāta noslēguma ceturtais posms enduro un paralēli Eiropas Nāciju kauss komandu vērtējumā, kurā startēja Latvijas Senioru izlase. Lasīt vairāk

Sporta kompleksā „333” enduro sprinta trasē ātrākais Ivo Šteinbergs

Nedēļas nogalē, 1. septembrī Ropažu novadā, sporta kompleksā „333” aizvadīts Latvijas kausa ceturtais posms enduro sprintā, Latvijas čempionāta sestais posms enduro, Lietuvas kausa otrais posms enduro sprintā. Lasīt vairāk

Jonass izcīna trešo vietu pasaules čempionāta Bulgārijas posma kvalifikācijā

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas sestdien Bulgārijā izcīnīja tršo vietu pasaules čempionāta (PČ) 17.posma kvalifikācijā. Lasīt vairāk

Jonass abos braucienos krīt un kopvērtējumā paliek piektais 3

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien Beļģijas trasē Lommelā divu finālbraucienu summā ieņēma piekto vietu pasaules čempionāta (PČ) 15.posmā, kurā uzvaru izcīnīja latvieša komandas biedrs un galvenais konkurents kopvērtējumā Horhe Prado no Spānijas. Lasīt vairāk