Rallija svētki Cēsu pusē jau šīs nedēļas nogalē

 

Foto: Publicitātes attēls

Minirallijs | 30.jūlijs 2021 11:48

Jau šīs nedēļas nogalē Cēsu novadu pieskandinās sporta automašīnu rūkoņa – te 31.jūlijā notiks minirallija “Amata” sacensības, bet 1.augustā cīņas notiks rallijsprinta “Cēsis” ātrumposmos.

Kā jau ierasts minirallijos, dalībnieku skaits arī “Amatā” solās būt kupls un daudzveidīgs. Uz starta sestdien stāsies 120 ekipāžas, vissīvākā konkurence paredzama 2wd Rookie ieskaitē, te pieteikušās 27 ekipāžas, plaši pārstāvēta arī 4WD Rookie klase ar 17 dalībniekiem. 2000 klasē par pjedestālu sacensīsies  16 dueti, 2WD vērtējumā – 15. 1600 klase “Amatā” būs pārstāvēta ar 12 ekipāžām, 4WD+  - 10, Open 2WD pieteikušās 8 ekipāžas, Open 4WD 6, 4WD 5, tāpat arī divas junioru ekipāžas un divi bagiji.

Pirmais ātrumposms minirallija dalībniekiem sāksies 11:48, un kopā dalībniekiem piecos ātrumposmos būs jānobrauc 23,66 km. Sacensību trasi pārsvarā veidos grants segums,  bet 10% no trešā ātrumposma būs asfalts.

Minirallija centrs būs izvietots Līvos, Zvārtas ielā 8, turpat atradīsies arī servisa parks.

Minirallija “Amata”  oficiālie dokumenti, kā arī dalībnieku saraksts starta numuru secībā publicēts www.minirallijs.lv.

Svētdien, 1.augustā, trasē dosies rallijsprinta dalībnieki. Rallijsprintā, kas vairāk nekā pēc 10 gadu pārtraukuma atgriezīsies rallija “Cēsis” ātrumposmos Nītaures un Ģikšu pusē, startēs 38 ekipāžas. Te dalībnieku sarakstā redzami vairāki rallijā pazīstami vārdi -  Māris Neikšāns/Anrijs Jesse, Edijs Bergmanis/Edgars Grīns, Ralfs Sirmacis/Jānis Sokolovs, Elviss Hermanis/Gatis Veilands), Ivo Ķilpis/Artis Ceriņš, kā arī vairāki patiešām ātri rallijsprinta braucēji.

Rallijsprinta distanci veidos 6 ātrumposmi, no kuriem pirmajam starts tiks dots 13:28, savukārt noslēdzošais ātrumposms sāksies 18:13. Kopējā sacensību distance ātrumposmos “Cēsīs” būs gandrīz 59 kilometri.

Rallija centrs atradīsies Cēsīs, Rūpniecības ielā 9,  rallijsprinta servisa parks  - Cēsīs, A.Kronvalda ielā 5 (Combi Logistics laukumā).  

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mercedes svin Actros 30. gadu jubileju (+ FOTO)

Mercedes-Benz Trucks šogad atzīmē gan 130 gadus kopš pirmā kravas auto radīšanas, gan 30 gadus kopš leģendārā Mercedes-Benz Actros debijas. Kopš 1996. gada Actros kļuvis par vienu no veiksmīgākajiem smago kravas auto modeļiem pasaulē — pārdoti vairāk nekā 1,5 miljoni eksemplāru. Lasīt vairāk

 

Vai kartē ar Nr.1 ir atzīmēts krustojums Latvijas ceļu satiksmes noteikumu izpratnē? 2.DAĻA (+ FOTO) 22

Apskatīsim vienu reālu situāciju Jūrmalā, un jautājums ir vienkāršs: vai kartē ar Nr. 1 saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem ir uzskatāms par krustojumu? Lasīt vairāk

 

Rēzeknē naftas produktu uzglabāšanas objektā patiesībā ietriekušies divi droni 6

Valsts policija (VP) izmeklēšanā konstatējusi, ka vakar Rēzeknē naftas produktu uzglabāšanas objektā patiesībā ietriekušies divi droni, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 

Ministrs: Šodien atsāksies otra nokritušā drona meklēšana, pārgrupēsim personālu un mainīsim taktiku (+ VIDEO) 1

Šodien Latgalē tiks atsākta otra vakar Latvijas gaisa telpā no Krievijas ielidojušā un nokritušā drona meklēšana, “Rīta Panorāmā” pavēstīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV). Viņš norādīja, ka meklēšanas darbiem, visticamāk, tiks pārgrupēts personāls un mainīta taktika. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti