Rallija svētki Latvijā aizvadīti (+ FOTO)

 

Foto: Jānis Grīnhofs

Jānis Grīnhofs speciāli iAuto | 25.jūlijs 2024 10:00

Aizvadītajā svētdienā Liepājā noslēdzās pasaules rallija čempionāta 8.posms. Lielais rallijs bija pārņēmis Latviju praktiski visu pagājušo nedēļu.

"TET rally Latvia" aizvadīts, emocijas norimušas, rezultāti pārrunāti. Fanu vidū vēl notiek gremdēšanās atmiņās par spilgtākajiem momentiem. Viennozīmīgi galvenais temats ir Mārtiņa Seska un Renāra Franča starts rally 1 ieskaitē. Tiek daudz un dikti runāts un spriests kā būtu, ja būtu. Taču galvenais, ka Mārtiņš lika faniem gavilēt trases malā, vicināt karogus un "pūst" taures. Fanu tūkstoši bija izsalkuši pēc šīm emocijām. Lai cik arī meistarīgs ir Mārtiņš Sesks, atrašanās starp līderiem visa rallija garumā aizrāva ne tikai īstos rallija fanus, bet skatītājus, kuri ralliju vēroja pirmo reizi. Daudzi pat pirmo reizi vēroja rally 1 kategorijas spēkratus.

Droši var apgalvot, ka organizatora ieguldītais darbs ir "atmaksājies". Tika aizvadīts lielisks rallijs, un cilvēku interese bija milzīga. Atklāšanas dienā pūļi rātslaukumā, Biķernieku trasē nebija kur "ābolam nokrist". Turpmākās sacensību dienās pie visiem ātrumposmiem bija garas līdzjutēju auto rindas. Slavenākajā ātrumposmā "Vecpils" viss mudžēja kā skudru pūznī. Viennozīmīgi, ka liela skatītāju daļa bija ieradusies no kaimiņvalstīm, taču tas nemazina vietējo skatītāju interesi par pasaules rallija čempionātu un latviešu ekipāžu dalību tajā. Patīkāmi, ka dažādu līmeņu atbildīgās amatpersonas ļoti pozitīvi izsakās par aizvadīto pasākumu, par labo organizāciju un lielo interesi par ralliju. Cerēsim, ka šī nebija vienīgā reize, kad pasaules rallija čempionāts(WRC) viesojās Latvijā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Visā pasaulē atsauks 102 Rolls-Royce Cullinan

Atsaukums skar automobiļus, kas ražoti no 2019. gada novembra līdz 2025. gada novembrim. Lasīt vairāk

 

Nevienam no Praulienas pagastā bojāgājušajiem autovadītājiem nav bijis autovadītāja tiesību; jaunas liecības (JAUNS VIDEO) 27

Sestdien Madonas novada Praulienas pagastā notikušajā avārijā nevienam no abiem bojāgājušajiem autovadītājiem nav bijis tiesību, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldē. Lasīt vairāk

 

Lēš, ka dažu gadu laikā finansējumu aizsardzībai vajadzēs audzēt par vairāk nekā miljardu eiro 3

Lai nodrošinātu aizsardzības finansējuma palielinājumu līdz 5% no iekšzemes kopprodukta (IKP), tuvākajos gados būs nepieciešams ievērojams papildu valsts budžeta finansējums, teikts Finanšu ministrijas atzinumā Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, izvērtējot Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča iesniegto grozījumu Valsts aizsardzības finansēšanas likumā. Lasīt vairāk

 

BYD Vācijā piedāvā jaunāko BYD Atto 3 EVO ar 11 000 atlaidi 6

Ķīnas autoražotājs BYD turpina agresīvu cenu politiku Vācijā, ievērojami samazinot jaunā BYD Atto 3 EVO cenu. Ar atlaidēm līdz pat 11 000 eiro apmērā kompakto izmēru elektro-SUV kļūst daudz pieejamāks, un ar valsts atbalstu cena var nokrist pat zem 30 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti