Timrots slavē sešsimto BMW 105

 
19.septembris 2001 19:22

Radio “SWH” skanošā raidījuma “Kurbulis” veidotāja Paula Timrota pirmais auto bija 40 gadus vecs, gaiši zils moskvičs bez bremzēm. Laika gaitā viņš nomainījis daudzas automašīnas (neviena nav bijusi jaunāka par 1981. gadu!) un nonācis pie secinājuma, ka labākais auto ir sešsimtais BMW. Runājot par sievietēm braucējām Timrots atzīst: statistika liecina, ka uz vecumu sievietēm grūtāk padodas braukšana atpakaļgaitā.

Tavs pirmais auto?
Pirmais bija `53.gada izlaiduma “Moskvich401”, kuru es nopirku, kad tas bija 40 gadu vecs un bez bremzēm. Gaiši zilā krāsā. Sajūtas braucot ar tādu ir ļoti jaukas. Tu visu laiku nepārstāj brīnīties un sajūsmināties, ka šis dinozaurs, kura detaļas kopā tur tikai veca rūsa un krāsa, joprojām ripo. Tas nekad nepalika pusceļā. Gadījās, ka reizē ieslēdzās pirmais un trešais pārnesums un tad bija, neizkāpjot no auto, jāpaceļ gabals grīdas un ar skrūvgriezi jāieliek pirmajā pārnesumā. Gadījās, ka tas sāk degt uz Valdemāra ielas iepretim Rīgas Domei. Atvieno akumulatoru, noizolē vadus, brauc tālāk. Pat tad, kad tam jau konsekventi grabēja kloķenes šāles, atlika noraut svečvadus diviem cilindriem un auto, kļuvis vārgāks un klusāks, līdz mājai tomēr aizvilka. Tā bija īsta laika mašīna. Iekāpjot tajā un braucot pa tukšu ceļu varēja justies tiklab kā: četrdesmitajos, piecdesmitajos vai sešdesmitajos gados.
Cik un kādas automašīnas vispār Tev bijušas?
Auto ir bijuši dažādi, bet neviens nav jaunāks par 1981. gadu. Ja ir braukts ar kādu jaunāku tas bijis saistīts ar darbu. Man ir piederējuši - 53.gada Moskvich401., 66.gada Opel Kapitan, 74.gada GAZ469., 78.gada Mercedess W123. un mans mīļākais auto BMW630CS. Tas ir ražots tālajā 1976.gadā. Tam ir kupejas virsbūve, trīs litru motors ar karburatoru, automātiskā kārba un balti ādas sēdekļi. Tas patērē 15-18 litrus benzīna un 100km, bet es ar to piecus gadus diendienā braucu uz darbu. Vidēji gadā nobraucot 30 000 km. Tas, ko zaudē uz degvielu, ietaupās uz remontiem un braukšanas prieku, kāds nav gūstams ar citiem auto. Šā modeļa auto Latvijā ir ļoti maz. Kādas 20-30 mašīnas. Viena no tām pieder manam brālim Ģirtam. Esmu savācis arī visu iespējamo literatūru par sešsimto BMW vēsturi, detaļu katalogus un remonta grāmatas.
Kāds ir Tavs sapņu auto?
Tas pats sešsimtais BMW arī ir mans sapņu auto. Tik daudz gadu ar to ir braukts un pārdomāts, vai nav kas labāks, bet nekā. Labāks nav atrodams. Šī nav Paula mašīna, tā kā viņš to aizdevis Volfam, bija grūti to nofotografēt, tāpēc iAuto atrada līdzīgu auto, lai jums būtu priekšstats, par ko iet runa.
Kāds auto Tev ir patlaban?
Patlaban es braucu ar dienesta auto - VW Passat 99.gada izlaidums. Tam ir universāla tipa virsbūve, kas man ļoti patīk, jo vasarā var pārvadāt sērfu, bet ziemā snoubordu. Passāts ir dīzelis ar automātisko kārbu. Salikums kādu Latvijā pērk tikai retais, jo taupīgie dīzelisti negrib piemaksāt par tādu opciju kā automāts. Taču no pieredzes varu pateikt, ka pa šoseju tas nostrebj sešus litrus uz simtu, bet pilsētā gāzē cik gribi- vairāk kā astoņus litrus neizspiedīsi. No praktiskā viedokļa šis auto ir ideāls un nevarētu teikt, ka lēnīgs. Tā kā tikmēr BMW stāvēja dīkā, to aizdevu Artim Volfam, kurš arī ir liels auto fans un jau otro vasaru cītīgi restaurē savu Suzuki džipu. Kamēr džips top Artis brauc ar BMW. Jāatzīmē, ka arī Arta sievai Dacei Volfai arī ir pašai savs BMW635Csi.
Kā Tu pats raksturotu savu braukšanas stilu?
Vienā vārdā- slaidi. Plašāk paskaidrojot - pa pilsētu līdz 70km/h, ārpus līdz 120km/h, bet ne vairāk. To varētu apliecināt pat ceļu policisti, kas mani ir apturējuši. Pilsētā tiešām zīmi 70 izlieku pēc saviem ieskatiem un esmu gatavs šķirties no tā piecīša. Tas ir vienkāršāk nekā visu laiku tramīties no CP un bojāt sev garastāvokli. Savu reizi viņi tāpat tevi noķers un ar lēnu braukšanu un uzmanīšanos lētāk nesanāk. Vados pēc ceļa apstākļiem. Es vienmēr rādu pagrieziena signālu un vienmēr piesprādzējos pat mežā sēnēs braucot. Draugi un paziņas reizēm smejas, bet man tas ir reflekss. Nekad nebraucu, ja esmu lietojis alkoholu.
Kādi paradumi Tev raksturīgi braucot ar auto?
Mūziku auto klausos ļoti reti un klusi, ja pilsētā tad radio Amadeus. Kādas piecas sešas kasetes pa mašīnu mētājas.
Kāds ir Tavs vidējais braukšanas ātrums?
Vidējais braukšanas ātrums gadu gaitā noteikti ir pieaudzis. Riebjas pa ceļam apstāties. Tādējādi galā nonāku ātrāk nekā tie, kas pa ceļam pīpē, čurā un iepērkas. Nav jēgas stundu nesties uz 150, lai pusceļā desmit minūtes izkāptu papīpēt.
Kāds ir Tavs ātruma rekords braucot ar auto?
Ātruma rekords noteikti nav uz ceļa, bet trasē. Visdrīzāk Biķerniekos līkumā pie Ozola. Tā ir ātrākā vieta trasē. Ja pa trasi esi izskrējies, tad uz ceļa ātri braukt gribas tikai līkumos nevis taisnā pļavā. Piemēram braucot mājās Pleskavas un Tallinas šosejas viaduktā augša uzbraukt brīvi var 80km/h, bet lejā 120.
Kas Tevi visvairāk kaitina/vislabāk patīk braucot ar auto?
Mani kaitina tie, kas nerāda pagriezienus un tie, kas sāk meklēt pirmo ātrumu tikai pēc tam, kad jau deg zaļā gaisma. Ļoti nepatīk tie, kas pa šaurām šosejām brauc 70- 80 km/h. Trakākais, ka viņi iedomājas, ka tā ir drošāk! Viņi pat negrib neko sliktu, bet desmitiem mašīnu ir spiestas viņus apdzīt. Taču jāsaprot, ka jebkura apdzīšana ir risks! Vēl ir tāda grupa, par kuriem jāsaka - Dievs, nesodi tos pārāk bargi. Viņi nezin ko dara! Tie ir ļaudis, kas diena vai nakts brauc ar ieslēgtiem aizmugurējiem miglas lukturiem. Tie būtu jāieslēdz, ja migla ir tāda, ka braucat lēnāk kā 40km/h, bet pārējā laikā tas apžilbina citus braucējus un neļauj ieraudzīt vainīgā bremžu signālu. Trakākais, ka šie miglas pārņemtie pat nezin, ko ir ieslēguši. Viņi vienkārši ieslēdz visus uguņus, kas tiem pieejami. Vācijā par šādu pārkāpumu ir bargs sods, bet mūsu CP pat nezin, kur noteikumos ir rakstīts, ka tā braukt nedrīkst.
“Sieviete pie stūres – tas nav nopietni” stereotips vai patiess apgalvojums?
Sievietes ir drošākas autovadītājas nekā vīrieši! Vīrieši brauc cīņā līdz nākamajam krustojumam, bet sievietes uz mājām. Tāpēc arī viņas retāk iekuļas avārijās. Vienīgi statistika liecina, ka uz vecumu sievietēm grūtāk padodas braukšana atpakaļgaitā. Taču tas nav nekas nāvējošs.
Tavuprāt spilgtākais kuriozs, kas tev bijis saistībā ar auto?
Tādu ir bijis daudz, jo viss darbs saistīts ar automašīnām.
Kādas ir Tavas attiecības ar ceļu policiju?
Ļoti rezervētas. Viņiem mūždien liekas, ka viņi ir baigi labie, bet es savos raidījumos viņus apceļot un nerrojot. Tāpēc, lai viņi nenerrotu mani, nekad nebraucu dzēris un ātrumu pārsniedzu samaksājamās robežās. Cenšos ar viņiem nestrīdēties un to iesaku arī visiem autovadītājiem. Jums taču galvenais ir tikt no policista vaļā ar pēc iespējas mazākiem zaudējumiem, nevis pierādīt, ka viņš ir idiots un pēc tam cerēt, ka sodu jums neuzliks. Tikšanās ar CP nav tā reize, kad pastāvēt uz saviem principiem un romantiskajiem ideāliem. Metiet to visu pie malas un ar laipnu un mierīgu vārdu taisieties prom. Policists gadiem ir rūdīts pret to, ka viņu lamā un draud. Jūs to tik labi neprotat, tāpēc nemēģiniet. Jums apniks pirmajam. Viņš vinnēs.
Vai ir sanācis/bieži sanāk dzīvot savā auto?
Kas par murgiem! Vai jūs bieži guļat kleitā? Auto apšuvums ātri piesmird, ja mašīnā guļ un to pieelpo. Pēc tam to grūti iztīrīt. Braucot auto visu laiku piespiedu kārtā vēdinās, bet stāvot, ja tajā guļ sasmok, kā vecu ļaužu istaba. Guļiet teltī!
Vai Tavā auto ir kādas mīļlietiņas?
Manā auto ir ļoti daudz lietu - kartes, pildspalvas, skrituļslidas, lieka drēbju kārta, kompass, sīknauda, kāda grāmata vai žurnāls, šis tas ēdams, ja nav laika pusdienām. Tādu sevišķu suvenīru vai talismanu gan nav.
Tavs vēlējums/ieteikums citiem autovadītājiem?
Man jau patīk visus pamācīt un ieteikt, kā dzīvot vai braukt ar auto, bet katram ir sava dzīve un intereses un neviens jau neies mācīties no jauna braukt ar auto. Katram liekas, ka viņš ir vislabākais šofers pasaulē. Ieteikšu tikai vienu - izturieties pret ceļu ar bijāšanu!
Tavs vēlējums/ieteikums kājāmgājējiem?
Nūūū! Ar gājējiem nav nekādu problēmu. Lai tik iet! Ja viņus nobrauks uz pārejas - dabūs apdrošināšanu. Ja vienkārši uz ielas braucamās daļas - apdrošināšanu nedabūs neviens, bet šoferis nebūs vainīgs. Mašīna būs sasista abos gadījumos. Iveta Baltā, speciāli iAuto
 
Visi komentāri
 
1510. viesis 20.septembris 2001 9:31
0 0 Atbildēt

Tātad ikdienā priekšroka tiek dota VW! BMW tomēr ir par dārgu! Aizdot draugam var droši ar tādu degvielas patēriņu! :)

1511. viesis 20.septembris 2001 9:49
0 0 Atbildēt

Sveiks Vzini!

Kāds skaists komentārs tieši tavā stilā.

1512. viesis 20.septembris 2001 9:57
0 0 Atbildēt

Svieks, Filip!

Timrots foršs džeks! Braukt māk. uz sniega dēļa turas pārliecinoši, ko vairāk vajag?

Žēl, ka viņa cīņa ar lēnajiem uz ceļa nevainagojas panākumiem!

Un poliči ir viņa čomi - tāpēc tāda pārliecība!

Par auto:

Katram sirdī kaut kas aizķeras. Es ar kādreiz kādu vecu auto sakopšu, lai durikus kaitinātu! "Trīs draugi" ir tam lielisks piemērs!

1516. viesis 20.septembris 2001 11:01
0 0 Atbildēt

labriit :)

te izraadaas cilveeki ne tikai par auto sapnjo cauraam dienaam, bet arii klasiku lasa.. ljoti patiikami :)

soleil.

1517. viesis 20.septembris 2001 11:28
0 0 Atbildēt

Par P.T. braukšanas stilu sūdzēties nevar. Ir redzēts pie Pasāta stūres. Garlaicīgie un čammīgie braucēji uz ielām ir pietiekoši, lai sabeigtu nervus. Tāpēc forši ir tad, ja redzi ka kāds vālē pārlieciņoši. Tas knifs nav ātrumā, bet precizās manierēs, netraucējot citiem, bet apspēlējot čammas. Dažkārt par uzsit assumu, ja kāds lavierē pa joslām, bet ar saprātu, un sākas līdz skriešana. Man arī ir dīzelis un varbūt pat labi, jo ja nebūtu, braukātu ar CP izrakstītajām lapiņām.

1519. viesis 20.septembris 2001 14:11
0 0 Atbildēt

Izklausaas, ka staatsa varonis ir nekrofils, kuram auto pieluugsme ir aizgaajusi taalaak par vienkaarshu fetishismu. Nevaru ciest uz celjiem shos "pashpaarliecinaatos" brauceejus.

1523. viesis 20.septembris 2001 17:15
0 0 Atbildēt

Ei d*#st!!!

Man likaas ka timroc rullee!

A njefiga!

>"Mani kaitina tie, kas nerāda pagriezienus"

Blj&*# iistam BMW vadiitaajam pagriezienu raadiitaaji NEKAD netiek iesleegti!! NAH&# VISPAAR TAADI VAJADZIIGI???

>"pa pilsētu līdz 70km/h, ārpus līdz 120km/h"

veelviens sveetdienas brauceejs

>"Nav jēgas nesties uz 150"

vienmeer ir jeega!! vismaz visi noskataas pakalj!!! un apdziishanaa var draudziigi noplivinaat videejo pirxtu!!

>"galvenais ir tikt no policista vaļā ar pēc iespējas mazākiem zaudējumiem, nevis pierādīt, ka viņš ir idiots"

lai arii tas ir pieraadiits tas ir jaaatgaadina!! ja nu zaljais to aizmirsis?!??

>"Auto apšuvums ātri piesmird, ja mašīnā guļ un to pieelpo"

jaa ja pac smird tad autinjshj taapat piesmird... durix

1526. viesis 20.septembris 2001 19:11
0 0 Atbildēt

perfucktion patiešām ir psihopāts turklāt vēl ar BMW; vienc tāds idiots ar cipariem 325 numurā vienreiz man brauca pa priekšu un jūs neticēsiet pusminūtes laikā paspēja tīšām vai netīšām pastrādāt 3 tādas idiotības kas laikam piemīt tikai BMW īpašniekiem. Pagriezienu nerādīšana pilnā krustojumā turklāt griežoties pa kreisi bija viena no tādām un tŗakākais ka tas džekiņš pavisam nopietni jutās tik apmierināts kā būtu turpat apd$%$ies un visi apskauž viņa melno grabažu kurai krāsa atgādināja ruberoīda apakšu Bet nopietni tas ir kā Orvela "1984" viņi tiešām tic ka viņus apskauž kā tārps kas dzīvo ābola serdē un domā ka tas ir zemes centrs

Respect visiem un Paulam arī

spg

1528. viesis 20.septembris 2001 23:45
0 0 Atbildēt

Ehh, tauta, tauta!!!

Vispaar jau pareizas lietas juus te raxtat, (iznjemot dazjus psihos - bet arii taadiem pa vidu jaabuut, lai interesantaak...), tikai nu pagriezienus jau nu gan vaig raadiit, un pret piespraadzeesjanos arii man iebildumu nav (es pat neatteiktos no dubultaas sixnas ko tiko ceelis gaismaa SAAB)! Starp citu, ir gan par BMW kaut kas labaaks izdomaats un tas ir SAAB!!!

Bet kas attiecas uz "bremzeem" (leenbrauceejiem) uz celja tad - DA FUCK VINJUS!!! Pats atceros ka gandriiz "graavii iedzinu" vienu taadu daamiiti, kas nu izcili infantili brauca, un nemaz zjeel man nebija, ka meitene drosji vien aiz uztraukuma peec tam "sacjuraajaas". Nu bet sorry, uz celja vai nu tu brauc, vai labaak ej maajaas izguleeties!

Un veel par degvielas pateerinju. Nav jau tik traki ja arii 15l/100 pazuud tava mazaa monstrinja veederaa - esmu braucis gan ar Sieruci, kas 18 rija, gan ar "nojuugusjos" Golfu, kursj skjiet pateereeja pusbaaku/100 - nu un, nabagaaks no taa neesmu palicis... Bet galvenaa doma jau bija taa, ka JAABRAUC IR AR MASJIINU KURA TEV PATIIK, NEVIS AR TAAS IZLAIDUMA GADU, VAI KAS IR VEEL STULBAAK, BENZIINA PATEERINJU - TAD JAU LABAAK AR RITENI BRAUC, TAS SUU$%$S NETEEREE NEMAZ....

SAABists....

P.S. BMW jau arii nemaz tik nerulliiga naff, prieksj manis taa ir otrajaa vietaa...

1530. viesis 21.septembris 2001 8:51
0 0 Atbildēt

Saab sux!!!

Zini kaapeec???

Taapeec ka tam ir sakains FWD!!!

Iebaaz vinju #$%&*()

1532. viesis 21.septembris 2001 9:41
0 0 Atbildēt

Bmw ir laba lieta, bet tā rīšana nav paciešama, ko jūs sakāt par AUDI Coupe ?????????? Pats arī ātri braucu , lielākāis ko noķēra CP ir 160 , rezultātā noņēma tiesības uz 3. mēnešiem . Sievietes man jau ir sasitušas 2 mašīnas, nu ko tur lai saka /

1533. viesis 21.septembris 2001 10:00
0 0 Atbildēt

audi coupe dizains ir labu labais, tomer tas auto nebrauc ne tuvu tik sportiski ka izskatas. stures pievads ir pilniigi garam.

1535. viesis 21.septembris 2001 10:50
0 0 Atbildēt

Audi sux!!

Kas taas par muljkjiibaam par BMW rijiigumu!!

Ejtu viesi #%&*!

E34 525i 24v pateeree ap 12 litriem pilseetaa ar visiem 194 zirgiem !!!! Kuram OOOO taada jauda tad tur bija iznjemot 200tq un V8 kuri teeree veel vairaak?? Tam apaljajam simtajam ar visu 2.8 motoru ir mazaak jaudas!!

Un skanjas izolaacija OOOO vispaar ir taads temats no kura audisti censhas izvairiities (vismaz vajadzetu)...

]:->

1536. viesis 21.septembris 2001 10:55
0 0 Atbildēt

perfectyon sux totaali

1537. viesis 21.septembris 2001 11:00
0 0 Atbildēt

augsheejais viesis bez gaazmaskas ir gruuti pacieshams

1538. viesis 21.septembris 2001 11:04
0 0 Atbildēt

Perfectyon nesux vis!

Vismaz ir paarliecinaats par to ko saka (un liekas zin arii...)!!!

Eu Perfectyon - apstaasti ka man kas tur SAABam ar to FWD par shaizi???

SAABists....

1540. viesis 21.septembris 2001 11:17
0 0 Atbildēt

Nu labilabi nesux nemaz tie saabi tik traki... daudz esu braucis ar visiem saakot no 9000 liidz 9-5 taaka rubiiju kas un kaa. BET. Es vienmeer esu uzskatiijis saab par labu alternatiivu, teixim, audi.... bet priekshpiedzinjas modeljiem.... tur saab varbuut buutu krutaax. Bet FWD nau taa sisteema caur kuru reaali var izdabuut cauri tos lielos Nm un hp, kaa piemeeram, Aero ir overboostaa iespaidiigi 370Nm (normaali 350Nm) un 240 hp (230 hp norm).... Bet FWD liidz celjam vinjus izd*$sh :)))! Nee nu ok nau tik traki bet piemeeram Audi V8 man likaas daudz paarliecinoshaax ceeliens ar savu qvatru... nu ok vinjam gan bija 250 hp bet anyway.

Un protams neaizmirsiisim ka FWD ir paarlieku liekos draugos ar oversteeru un vibraacijas kuras tiek paarnestas uz virsbuuvi arii buus mazaakas tieshi RWD!

Taaluuk. Punkc.

1542. viesis 21.septembris 2001 11:37
0 0 Atbildēt

BMW rullē!!

1548. viesis 21.septembris 2001 13:43
0 0 Atbildēt

BMW sux big time ! OOOO rules forever !

1549. viesis 21.septembris 2001 13:50
0 0 Atbildēt

BMW rullee tas i toch!!

OOOO stinx as a shit!!

Piebilde:

Blj&#* kljuudiijos - FWD ir nevis oversteer bet understeer.

1550. viesis 21.septembris 2001 14:07
0 0 Atbildēt

Paulam ir reals skats uz dzivi. Lai sokas.

1551. viesis 21.septembris 2001 14:13
0 0 Atbildēt

vinjam ir tikpat kruc skac kaa kjiinietim kuram kopsh dzimshanas acis ir par shauru un uzacis apgruutina noveerteet dziivi kaada taa ir.

1557. viesis 21.septembris 2001 16:23
0 0 Atbildēt

varbuut labaak - miers virs zemes un cilveekiem labs praats?

soleil.

1560. viesis 21.septembris 2001 17:50
0 0 Atbildēt

Kāds miers? Ja nemāk braukt un dzīvot - nafig viņam BMW? Tad lai čibina pa ceļu ar kādu Opeli vai Fordu. Sešsimtais BMW nav nekāds svētdienas braucamais!

Un ar mentiem arī nedrīkst ņaņčīties! Lai viņi zin savu vietu!

1561. viesis 21.septembris 2001 18:23
0 0 Atbildēt

heh, nu bet Timrots patlaban jau arii brauc ar darba autinju - VW Passat 99.gada izlaidums. taa, ka lai tev sirds mieriiga, kameer vinshs nav pie sava bmw veel atkal atgriezies :)

soleil.

1563. viesis 21.septembris 2001 18:50
0 0 Atbildēt

Wohohow. Reku viesis arii kauko rubii. Protams nevis soleil (redaktor tas esi tu? tad njemu savus vaardus apakalj protams:) bet tas virs vinja.

1564. viesis 21.septembris 2001 18:53
0 0 Atbildēt

soleil nav nekaads redaktors :( luudzu nejaukt. es pat viirietis neesmu, kur nu veel redaktors :P :)

soleil.

1565. viesis 21.septembris 2001 20:22
0 0 Atbildēt

aa nu buushu ko sajaucis.

taatad viss skaidrs.

soleil fishku nerubii.

1567. viesis 23.septembris 2001 1:15
0 0 Atbildēt

man pasam ir saab 9000 turbo, un kad paveras turbine, tad tevi iespiez benķos.

1570. viesis 23.septembris 2001 16:40
0 0 Atbildēt

Shnjaakonja arii patiikama :)

1571. viesis 23.septembris 2001 17:05
0 0 Atbildēt

Tāpat manu GT4 (276Hp pēc pēdējiem Rollis mērījumiem) vēl neviens bembis nav nokāvis. Viens te sestdien ar 535 mēģināja gan no kalna gan pret kalnu, beidzās ar to ka nosvilināja sajūgu. Uz asfalta vēl kaut cik šo spoguļos redzēju, bet uz grunts aiz pirmā līkuma vairs nebij saredzams.

1573. viesis 23.septembris 2001 19:55
0 0 Atbildēt

Pastaasti siikaak!! Gribu zinaat kas un kaa ar to tavu autinju!

1575. viesis 23.septembris 2001 20:23
0 0 Atbildēt

Ko tieši sīkāk?

1576. viesis 23.septembris 2001 20:32
0 0 Atbildēt

Toyota Celica GT4 (turbo quatro) 1994g. Sērijveidā 218Hp, pavisam nedaudz pašiverējoties var dabūt 280hp (atbrīvojot ieeju motorā un iztīrot izpūtēju no piesāsņojumiem (2 katalizatori) un noņemot turbo spiediena ierobežotāju = zirgi)

1582. viesis 23.septembris 2001 21:58
0 0 Atbildēt

da pas$% tu ar savu tojotu. BMW rulle!!!!!!!!!!!!!

1584. viesis 23.septembris 2001 22:15
0 0 Atbildēt

To: GT 13

Kaadi akseleraacijas parametri? Un webaa fochenes esi iemetis?

Vienkaarshi priex ka lv arii brauc ar neseerijveida autinjiem, un arii nav taadi nabagi lai tjuuningotu ar savaam rokjeleem briivajaa laikaa garaazhaa.

To: auzgsheejais

Jaa BMW rullee ;)

1586. viesis 23.septembris 2001 23:30
0 0 Atbildēt

Pilnībā varu piekrist Paulam un vairums šeit runātāji (kuri kaut ko lielās ar ātru braukšanu) man liekas ir tikai tādi kuri iesēžas auto nospiež gāzes pedāli, piever acis un brauc līdz pirmajam stabam.

Hei eksperti, kur jūs esat ziemā?

Pašam man ir 325 BMW un es braucu apmēram ar tādu pat ideju kā Timrots - pilsētā līdz 70 un uz šosejas līdz 120. Uz šosejas gan dažkārt aizraujos un braucu uz sava iemīļotā 140, taču apzinos, ka tas nav diezin cik saprātīgi no finansiālā viedokļa. Un par tiem kretīniem kas nerāda pagriezienus - tos vajadzētu sist ar su...nu mietu. Ja es iestājos otrā rindā ar domu ka tas kretīns taču negriezīsies, bet kad iedegas zaļais un jūtu ka viņš nebūt negrasās doties taisni, gribas izkāpt un sadot pa mūli.

1587. viesis 24.septembris 2001 7:26
0 0 Atbildēt

nu tu esi baigi kruc

apsveicam charonsuxu kurhs atradis pagriezienraadiitaaja sleedzi

1593. viesis 24.septembris 2001 12:17
0 0 Atbildēt

To Perfectyon ::

ar savaam rokjeleem tjuningojot biezhi vien sanaak labaak nekaa pa daargu naudu. vai ne taa? galu galaa kuru tad interesee labs rezultats - tevi pashu vai tos vechus kuriem tu maxaa baisu pikji.

btw. nezinu kapec tev liekas ka FWD sux, bet pagajushoziem man naacaas nochakareeties vienu vakaru uz Krastenes, jo 5xx bembis kursh gribeja paradiit manam Audi ka vinsh ir kruc uzgaazeja uz apledojushas ielas nu un rezultaats protams skaidrs - vinsh ar pakalju iesliideja manaa mashiinaa. un no dublju panchkas man ir naacies vilkt aaraa arii mersi, kursh ar savu RWD griezaas uz rinkji, savukart es mierigi izbraucu cauri. So, nevaig taureet ka FWD SUX! ir gadijumi kad FWD NESUX!

1595. viesis 24.septembris 2001 12:58
0 0 Atbildēt

Akselerācijas parametri - 5,2 sek līdz 100am.

To charon: Te nu tu iebrauci auzās. Kādas muļķibas par tiem stabiem. Braucu jau 9 gadus, bet tpu, tpu, tpu vēl nereizi nēsmu bijis avārijā sēžot pie stūres. Esmu divreiz bijis grāvī tieši sēžot blakus sievietei pie stūres. Un vienreiz stabā kad braucām ar paziņu peldēties ar Ford sieru 1,6, jo ierāva smiltīs un tieši mazās jaudas dēļ neizvilka ārā un stabā iekšā. Manuprāt motors nekad nevar būt par lielu, kad pirku savu GT ar 218zs, visi teica kas es dulls esu - nositīšoties, bet viņi nezināja ka taisos tūningot līdz 280zs. Braucu jau otro gadu, bet jūtu.ka situācijas ir vēl samazinājušās, jo apdzenot piem. pa Davgavpils šoseju garās fūres ar kaut kādu izdilušu dīzelīti tur visiem mašīnā sēdošajiem mati stāvus domājot paspēs vai nē. Un tad nu brauc visu laiku tāds saspringts un tādam no avārijas arī nav tālu. Tagad braucu garām fūrei - 1,2,3 un garām, iekšā sēdšie pat nepamana. Deviņu bezavāriju gados esmu braucis ar - pirmais WV Golf 1.8; Audi Coupe 2.3; Audi 200 turbo; BMW 328 (rets modelis); Nissan 200 1.8 turbo; BMW 524 td; Opel Calibra 2.0 twin turbo, Toyota celica GT4 turbo quatro. Paralēli ir bijušas arī citas darba mašīnas. Visi vienmēr baidās no tām turbīnām, bet man patīk. 2l turbo motora jauda = 3,5l atmosfēriskā motora jauda. 2l turbo pie 100km/h ēd ~8-9l = 3,5l ēd ~12. 2l turbo pie 160km/h ēd 15l, bet 3,5 ēd 18 un vairāk. Es nešķiroju mašinas bembis vai nē, man galvenais kas ir zem vāka, bet tur nav nekādu sakarību ar stabiem. Pēc statistikas tāpat sitas vairāk tie ar askonām un kadetiem. Rīgā uz Dzirnavu ielas stāv tāds Mitsubishi 3000 baltā perlamutra krāsā tam zem vāka 500zs divas turbīnas. (vienīgi maita pārāk dārgs, prasa 13 000Ls). Esmu jau izlēmis nākošo mēģināšu Subaru Impereza Sti (280zs sērijā)

1598. viesis 24.septembris 2001 13:08
0 0 Atbildēt

varetu pilniibaa piekrist pedejam komentaaram saistiibaa ar apdziishanu. cik reizes nav bijis taa ka uz jurmalenes piem. situacija - izgriezh priekshaa kaut_kas_jaudiigs, bembis vai vienalga kas cits. nu un nekas - vinsh reekdams aiziet un pec momenta jau vinjam aatrums ir tikpat liels cik man. un kaut gan relativi vinsh ir izgriezis man tieshi purna priekshaa, man nav pat jaapiebremzee vinja deelj. savukart otraa gadijumaa izlien kaut_kas_mazjaudigs un izlien kad es vel esmu labu gabalu aizmuguree. un tikuntaa vinsh nespej uznjemt aatrumu taa lai man nebuutu jaasak domaat ko dariit un kur likties lai neiebrauktu vinjam pakaljaa. sorry bet labak braukt dinamiski ar jaudigu auto, nekaa visiem trauceet ar niikuli.

---

kristapz

1601. viesis 24.septembris 2001 13:39
0 0 Atbildēt

Jā aizmirsu, pirms Celikas meklēju BMW ar M power sirdi, bet diemžēl neko neatradu. Biju jau noskatījis melnu 325 1994gada divdurvjnieku (haizivjasti), bet bij glīgi nobraukts, cerēju tādu atrast ar burtiņu M, bet nekā. Tādam BMW M paveras plašu plašās tūning iespējas tā nu arī nopirku GT4, ko lai dara ka nekā cita tajā cenu līmenī nav. Braukt ar BMV 320 - nu tas nav nopietni.

Par to paša tūningu nepiekrītu. Tā tu vari Golf WR6 pats uzlikt kādu spoileri, Bilštein amīšus uzlikt, motoram K&N mazgājamo sporta konusa filtru uzlikt, kas dos + 15zs, bet tas arī viss. Manam motoram, ja vēl pieliktu kaut Ogres servisa centrā pie Dambja taisīto kompi varētu dabūt arī 310zs, bet tam man pagaidām nav naudas un noregulēt mājās bez aparātiem arī nevarēs!!! Tos 310zs esmu atlicis uz to Subaru Imperezu Sti. Ceru nākotnē būt miljonārs.

Par tiem pagriezieniem. Es arī bieži aizmirstu ieslēgt perfekti 100m pirms krustojuma un mana draudzene mani sit ar sūdainu koku, bet es esmu mazohists un man patīk (joks). Nu un tad, tie psihiņi paši ir jāsit ar sūdainu koku kā Charon. Vienreiz mūžā piecelies ātrāk, vai izbrauc ātrāk nevis skrien sanervozējies pēdējā sekundē un besījies uz visiem, kas tev nedara pa prātam. Ir saulaina diena, labs noskaņojums braucu uz muitu, kur tūlīt mani izdrāzīs, domāju par meitenēm un kukuli, kas būs jādod muitniekam un neieslēdzu pagriezienu, tad pēkšņi aizmugurē parādās tāds (a) Charon, kas tā steidzas un pīpina unnervozē, vai sprāgst uz pusēm, es pārdomāju un atceros ka jānopērk puķes un ieslēdzu pagriezienu uz otru pusi, tad tas tipiņš aizsvilpj garām sabojājot man noskaņojumu tikai tāpēc, ka brauc ar kadetu, mājās bardaks, maza alga un vienmēr kavējas, bet nākošjā krustojumā es tāpat aizbraucu garām, jo tipiņš nervozi atkal ir ielīdis tur kur kāds atkal nedara tā kā viņam pa prātam. Tādi indivīdi ir jāizolē no sabiedrības, jo tie arī pie gājēju pārejas nekad neapstājas.

1617. viesis 24.septembris 2001 15:19
0 0 Atbildēt

Jā. The Ultimate Driving Machine.

1625. viesis 24.septembris 2001 17:33
0 0 Atbildēt

To: Toyota Celica.

Ar 1 dumju fraazi visu labo iespaidu par sevi sabojaaji !

BMW 320 "neesot nopietni" - :I

Jā, es neseezzu pie stuures druumi skaabaa ggiimiii.

Mans lieliskais E36 llauj man braukt un smaidiit :);):P

1626. viesis 24.septembris 2001 18:18
1 0 Atbildēt

Piedod, es tagad pārlasīju savu teikto un sapratu, ka tā arī tu to varēji saprast (par to BMW 320) , bet es gribēju pateikt pavisam savādāk (man ir problēma -domas tik ātri skrien uz priekšu, nespēju uzrakstīt un man ne jav pirmo reizi pārmet, ka rakstu ar pārāk gariem teikumiem un beigās neko nevar saprast).

Paskaidroju: Ja man ir piem 8000USD, tad šajā cenā ir piem Toyota GT4, BMW M (vecāko gadu), var sākt meklēt nograbējušu 92 gada Subaru turbo, bet no spēcīgā gala vairāk nekas nav , tad oponējot šo diskusiju sākumā izskanējušajai tērzei, ka BMW vienmēr ķipa ir kruta (rullē), tad vaitad tāpēc būtu jāpērk 320ais, kas nav nopietni (tur var būt rakstīts arī kāds cits auto) salīdzināms, rullē vai nē pērku Celicu neatkarīgi no tā, varētu manis pēc būt kaut vai Peugeot WRC, ja tik tas būtu par 8000$. Peugeot taču vispār nerullē, bet kā būtu pacīnoties?!!!

1627. viesis 24.septembris 2001 19:00
0 0 Atbildēt

Timrots ir reāls kekss

1628. viesis 24.septembris 2001 19:01
0 0 Atbildēt

Ei nost :))... Charonsux kauko rubii :). Labilabi. Rulzz tavs GT, kad kaads gribees kosties, shvaki shamam buus ;). Esu redzeejis to balto 3000GT. Nordee nesen vienu sarkanu paardeva par 7,8k USD, bet tas bija tikai ar 360hp.

Tam kursh tur grib taisiit tjuuninguarsavaammazaamkjepinjaam. Ir viena lieta. UN TAS IR BRENDNEIMS!!! Tev uz bembja ir uzraxc Dinan - visiem uzreiz viss skaidrs ;)). Vai Hamman, vai Schnitzer... Pofix. Bet tu zini par ko maxaa.

1639. viesis 25.septembris 2001 10:52
0 0 Atbildēt

Rulē'arī Peugeot! Vajag tikai īsti sirdi sameklēt!

1653. viesis 25.septembris 2001 14:03
0 0 Atbildēt

ha haa! te var reaali bixes pieslapinaat no komentiem! sen jau ir dzirdeec staasc, ka vecim auto ir kaa dzimumloceklja pagarinaataajs, bet, ka shitaada meeriiishanaas iet valjaaa... eee, dzheki! laachu ledus maxaa tikai 25 santiimi! mosh uzlixiet sev uz pieres :)

1659. viesis 25.septembris 2001 14:56
0 0 Atbildēt

To googoo:

Tev var redzēt, ka domas raisās tikai par locekļiem un pagarinātājiem, pat vārds pagarināts ar 0000. Nu te nevaino mūs ja ir trāpijies tev maziņš. Zini to teicienu, ka citos var redzēt tikai savas vainas. Ar ko gribu ar to lielos, kā nekā raksts bij par auto. Kotad vajadzētu te teikt, cik man mājā Oriflame tūbiņas, vai cik krāsu acu ēnas komplektā? Vienmēr atradīsies indivīdi kas ielien kaut kur un smird. Tad jau tukšs teiciens "BMW" rullee ir vērtīgāks šajā nodaļā, nekā jaukt pārtikas preces iekšā (lāču ledus), kuru starp citu rallisti izmanto lai dzesētu Intercooler.

1661. viesis 25.septembris 2001 15:23
0 0 Atbildēt

Neņem pierē to gogo, tā taču dāma!

1665. viesis 25.septembris 2001 16:06
0 0 Atbildēt

oi! man veelreiz jaasaka paldies! kljuust jautraak ar katru briidi! btw ledus rullee :)

1669. viesis 25.septembris 2001 17:54
0 0 Atbildēt

Davai uztaisam genociidu pret sieveleem pie stuures?

Ok. Bet BMW rulzz :)))

1674. viesis 25.septembris 2001 18:58
0 0 Atbildēt

Googoo laikam tūlīt beigs!!! Stulbā kaza ieslēdz povorotņiku! Un tagad raksti"Oi ai kā man tas patīk aaaaa"

1675. viesis 25.septembris 2001 19:03
0 0 Atbildēt

To vzinis:

Tu arī neraksti 4ratu lappā, bet tikai zem pvzinis?

1678. viesis 26.septembris 2001 8:37
0 0 Atbildēt

To viesis:

Ar "viesiem" diskusijas nav neko vērtas! Bet kas ir "4ratu lapa"?

To gogog:

Aizstāvies! :)

1689. viesis 26.septembris 2001 10:20
0 0 Atbildēt

To vzinis:

Es viesis praktiski te pēdējās atsauksmes tikai es rakstīju, gan par to Celicu un citiem urbjiem un atbildi Googoo.

1693. viesis 26.septembris 2001 10:47
0 0 Atbildēt

Jā , starp citu esmu reģistrējies, bet kātad lai es dabūju to savu niku ārā? Un kur lai es skatos jūsu E mailus????

1694. viesis 26.septembris 2001 11:04
0 0 Atbildēt

es arii sev gribu 6 bmw .neviens nezin kur tadu pa leeto var dabuut?

1699. viesis 26.septembris 2001 13:01
0 0 Atbildēt

pa leeto var dabuut schrottos Vācijā

1701. viesis 26.septembris 2001 13:41
0 0 Atbildēt

tas jau baigi choini, ka esmu ticis pie vaarda "kaza", tikai... laikam tomeer naaxies sagremot, ka esmu "aazis" :) pavarotnjikus es sleedzu regulaari, noparkoties arii maaku... ko veel riebiigu lai pasaka? ak, jaa... vispaar esmu BMW fans & pasham ir BMW HARTGE! suukaa ledu [to pashu laachu] :)

1713. viesis 26.septembris 2001 20:51
0 0 Atbildēt

Nu tad to arii apsveicam, aazi.

1754. viesis 27.septembris 2001 16:40
0 0 Atbildēt

BMW IS SUCKS FOREVER!!!

TAS IR BAIGAIS MEESLS!!!

SUUUDI!!!

KUZMICH

1764. viesis 27.septembris 2001 20:52
0 0 Atbildēt

Dzirdeejaat jokus?

JAA

1816. viesis 29.septembris 2001 14:56
0 0 Atbildēt

Kruts auto.

1877. viesis 1.oktobris 2001 14:14
0 0 Atbildēt

Normaals autinjsh.

1912. viesis 1.oktobris 2001 22:32
0 0 Atbildēt

Jaa, vechi, bija tiesaam jautri palasiit! Tas par to fuuru apdziisanu jo iipasi, nu sorry, ja tev veciit vajag 300 zirgus lai tiktu garaam 3 fuureem, tad tas jau ir vairaak nekaa nozeelojami...Es pilniibaa izliidzos ar 1,6 iesprici, zini-ne mazaako probleemu!

1919. viesis 2.oktobris 2001 5:39
0 0 Atbildēt

Nu mees laikam nepieblidaam - mees runaajam par gadiijumiem kad arii paspeej ieliist apakalj savaa joslaa.

:-P

1920. viesis 2.oktobris 2001 5:40
0 0 Atbildēt

nepieblidaam = nepiebildaam

1940. viesis 2.oktobris 2001 12:24
0 0 Atbildēt

nu zini, ar to 1.6 ieshprici un 3 fuuru apdzishanu taa ir kaa ir. kaadu gadu man bija audi ar 1.6shprici, nu un fuuras apdziit uz shosejas ar lielu trafiku biji stipri problematiski. nerunajot jau par to ka tagad braucot ar faatera krakskji ( mitsu space wagon 1.8 td ) par apdzishanu vispar labak nesapnjot.

ja taa fuura brauc uz 50 tad viss ir ok. bet ja vinja brauc uz 100, tad ar 1.6 motoru tas ceeliens saakot no 100 ir diezgan suudiigs.

---

kristapz

1943. viesis 2.oktobris 2001 13:00
0 0 Atbildēt

Rinķī apkart brauka sarkans tjuningots sestās sērijas BMW.Itsevišķi esmu ieverojis vinu Siguldas apkaime braukājam! BMW izskatas vienkarši SUPER!!!

1947. viesis 2.oktobris 2001 13:49
0 0 Atbildēt

1948. viesis 2.oktobris 2001 14:05
0 0 Atbildēt

Hei Hei Hei.

Esmu nodomaajis iepirkt BMW 730.

Ja kaac ir saskaaries ar shaada tipa auto, tad varbuut var te uzrakstiit, kaadi plusi un kaadi miinusi ir shim speekratam.

1963. viesis 2.oktobris 2001 16:59
0 0 Atbildēt

Viesi ar to 1.6 iešprici. Tu laikam tiko pamodies!! Vai arī tu nesaproti par ko iet runa. Protams ja tu vienreiz kaut kur aizbrauc un kaut kas ir jāapdzen, tad jau var kaut vai ar zapi to izdarīt. Tā kā es regulāri braukāju uz muitām -Davgavpili u.c. Poliju, tad nu es arī jūtu, ka varu krietni atvieglotāk pārvietoties. Nekad neesmu dzirdējis piem ka ir 716BMW vai pim RollsRoyce ar 1,6 motoru. Tādām mašinām ir lieli dzinēji lai varētu braukt ļielus attālumus un darīt to pēc iespējas komfortablāk.Un nejau es braucu ar 300zs lai apdzītu, bet man patīk tāda jauda un otrkārt es to varu atļauties. Kurš no jums negribētu pabraukāties piem ar Lamborghini?

2012. viesis 3.oktobris 2001 16:48
0 0 Atbildēt

To: viesis kursh grib rulleet ar 730i

Ej uz forumu "BMW par un pret" iz topiku ''Jautājumi par BMW", ieraxti ko gribi zinaat, kaadu pirkt (gads utt)... Un apskaties kas ir tur tajaa topikaa varbuut kas noderiigs no agraak raxtiitaa!

2033. viesis 4.oktobris 2001 1:10
0 0 Atbildēt

Labi, vechi, es nedaudz paarspiileeju par to 1,6 ar sprici, man ir 1,6 Honda crx, kas spiez aaraa apm. 130zs uz 800 kg masas, attieciigi man nav iipasi jaasaspringst kaadu apdzenot. Esmu kaadu laiku braukaajis ar 2 litriigu Celica, jau var izjust kaifu no brauksanas procesa, taapat arii ar audi 100 2,3i un BMW 1,8. Manupraat pilniigi normaali autinji, es braucu 6 gadus bez starpgadiijumiem, vieniigaa reize, kad tiesaam esmu izjutis jaudas truukumu ir , kad braucu ar Renault 5- 0,9l. motoriiti.....Ar Lamborgini izbraukt protams man nebuutu iebildumu, vieniigi Latvijas apstaakljos nav iisti kur braukt ar vinju...Ar CRX-u jau var zobus izdauziit uz neliidzena celja, neskatoties, ka tas ir tikai nedaudz zemaaks par Golfu, nu, bet Rolls Royce Tu vari nopirkt tepat (sk. treshdienas Tirgus dienu) nu un ja Tu to nopirksi, nesaubos, ka zupu tajaa saliet arii Tev nebuus probleemu.

1,6 iipasnieks

2072. viesis 5.oktobris 2001 9:40
0 0 Atbildēt

w

2073. viesis 5.oktobris 2001 9:41
0 0 Atbildēt

Nu jūs gan te visi varat dirst. stulbs var palikt

2087. viesis 5.oktobris 2001 13:52
0 0 Atbildēt

A ko juus ieteiktu pirkt par Ls 1000 sveetdienas braukshanai - nevis lauzshanai un sportoshanai bet sakariigai braukshanai, lai var arii fuuri apdziit ja vajag?

2091. viesis 5.oktobris 2001 14:30
0 0 Atbildēt

par Ls 1000- iegadajies 20 zaparožecus

2096. viesis 5.oktobris 2001 15:15
0 0 Atbildēt

Njem kaadu Saab 9000 apmeeram 88' gada, labi apriikoti shamie ir, un ja ir Turbo tad arii parulleet var. Tikai skaties kaa ar turbiinu, vai nav beidzies resurss, cik bijushas etc.

2146. viesis 8.oktobris 2001 13:35
0 0 Atbildēt

Vari manu Volvo 440 - solīds, labi kopts, ātrs!

2161. viesis 8.oktobris 2001 15:43
0 0 Atbildēt

EU! Vislabakais ir AUDI QUATTRO SL!

Tas tik ir verkis.400zirgu zem kapota!

Izlaists tikai 200 masinu.

Tapaec BMW ir sux.

2198. viesis 9.oktobris 2001 13:32
0 0 Atbildēt

ko juus tur visi dirshat bmw,audi utt suudi visi!jeedziigaakie ir ferrari, lamborgini,bugatti luuk taa loshi!cits staasts vai vari to atlauties,bet taapeec jau nevajag reklameet takshus un veel visaadus tur katafalkus!ar miilestiibu "saab" fans!

2215. viesis 9.oktobris 2001 19:15
0 0 Atbildēt

A man pietiek ar otro Golfu 1.8 16v. Tik feini var paskriet... Un lai pameegjina mani kaads liidziiga gada BMW apdziit :)))

2218. viesis 9.oktobris 2001 20:37
0 0 Atbildēt

Ierauj sev kautkur to golfu.Ar visiem saviem16v.

2226. viesis 10.oktobris 2001 5:49
0 0 Atbildēt

To: tolx

Nu jaa nu tu gan esi kruc. Ei $#%^&*

To: 16v golphs

Straadaa jau reaali 8v, tie paareejie tur ir lai aatraaka nomainja esoshajiem.

2264. viesis 10.oktobris 2001 15:02
0 0 Atbildēt

to perfectyon.

Ja tev skauž pats vainīgs.

Un tā jauda ir standartā. Tā ka ej tu $#%^&*!

2401. viesis 12.oktobris 2001 10:07
0 0 Atbildēt

Ruleznaja Ta4ka!

vsem bi takuju...toka vot nau4ilis bi vse ezdit...a to videl

kak na staroj 325ci mu#ik 4erez dvojnuju splo6nuju s Zanosom, peregora#ivaja vsu dorogu razvora4ivalsa!

2420. viesis 12.oktobris 2001 12:49
0 0 Atbildēt

Ko jūs visi tā kā bērnis strīdaties, kura mašīna ir labāka. Izdomājiet labāk ko uzskatīt par mašīnas labuma mēru, citādi katrs strīdās citos neklausoties. Tolka nekāda.

2438. viesis 12.oktobris 2001 16:36
0 0 Atbildēt

MENTI SUUKAA

2462. viesis 13.oktobris 2001 0:17
0 0 Atbildēt

Lasu un smaidu :)

Sakm par braukshanas kulturu beidzm ar bmw rulz un sax...

Bija man gadijums.

Braucu pa pilsetu ar savu BMW525 aizmuguree 1m attalumaa iesezas Audi Coupe. Es pec dabas esmu ljoti pieklajigs un gonkaas pa pilsetu nepiedalos un ipashi nesatraucos ja mani kads apsteidz, kaut arii braucu Timrota stilaa 70 - 120, bet nu tas duriks bija laikm no tiem tipinjiem kam ieraugot bmw acis paliek sarkanas un un pods sak variities. Pie sevis nodomaju "Nu skrien skrien vecit, tev jau ljoti jasteidzas...tev deg..." , tad skatos gajeju pareja un cilveki parvietojas pa to, es ljoti ligani piebramzeju jo zinaju ka duriks aizmuguree, duriks tomer nobuchoja manam bmw pakalju. izkapju araa un skatos uz Audi priekshu, - "jezinj, lukturi izsisti, motora parsegs garmoskaa, durvis vecim valjaa vairs normali neveras. Nodomaju %$#$% aizmugure manam bembim. Bet piegajis tuvak skatos, tavu brinumu - visi lukturi veseli tikai bagaznieka parsegaa neliea bukte. Kautko tadu biju dzirdejis tikai par lielajiem VOLVO. "

Varbut tadaa veidaa var macit pieklajigu braukshanu un distances ieveroshanu? Vismaz tiem kam 5.BMW Var! :) ja nu vienigi aizmuguree arii 5.BMW

Nedzkapec esmu ieverojis ka vechi kam ir bmw pie taa arii paliek. vai arii pariet no 3. uz 5. seriju utt. Kad veciem prasa kapec, parasti atbild - tas ir kaifs. un tad parasti citi neBMW ipashnieki sak meklet visadus trukumus... sevikji Audisti. Pats esmu braucis arii ar Audi A6 un jasaka autinjsh labs, bet pec shitaa gadijuma - nu izvenjitje. Ja raviens tiek panakts uz manas droshibas rekjina, tad man tadu ravienu nevajag.

Lasis,

P.S kurs pagrizienu censhas vienmer ieslegt, kaut arii pagriziena sledzis ir nedaudz sabijajies jo nesledzas automatiski araa. Varbut kads var ieteikt, kur to var salabot ie iehavot citu.

2689. viesis 16.oktobris 2001 18:20
0 0 Atbildēt

kaa man zb jamie texti- BMW ruls, OOOO sux un otraadi! Nopirkshu sedlvilceeju ar 800hp un bez fuures neesaashos 180 km/h. Un nebremzeeshu un negriesiishu celju ne BMW ne OOOO ne kaadam citam:))

2918. viesis 21.oktobris 2001 11:53
0 0 Atbildēt

Labais! Tas ir Labais BMW, man arii vinjs baigi patiik!!

2924. viesis 21.oktobris 2001 23:24
0 0 Atbildēt

Nu labi

taatad nobeidzam uz kopiigas nots -

BBBMMMWWW RRRUUULLLZZZ

jaa, baigilabi.

3021. viesis 23.oktobris 2001 22:01
0 0 Atbildēt

To:Perfectyon 2001-09-24 19:01:39

Vecais, nav tjuunungfirmas Hamman, bet ir firma Hamann. Nu tas taa, tikai Tev zinaashanai.

BMW rullee un tas ir fakts.

Kaapeec juus domaajiet bandiiti brauc ar BMW un Mersedesiem, nevis ar Audi, Toyotaam vai WV, taapeec, ka vinjiem vajag vai nu pashu luxiigaako(tas par MB), vai pashu dinamiskaako(tas par BMW). Taa luuk!:)

BMW rullee, it sevishkji 540i 286 Zs

3106. viesis 25.oktobris 2001 19:39
0 0 Atbildēt

To redaktors:

Trūkst jaunu "ievērojamo"personu auto aprakstu! Šie jau tādu sviestu raksta, ka uz korķi rauj! :) Pietam visi viesi? Vai nav aizdomīgi?

3340. viesis 30.oktobris 2001 17:35
0 0 Atbildēt

Koroche! Raksts ir normaals un Pauls pareizi un labi izsakaas par daudzaam lietaam. BMW viennoziimiigi ir mashiina ar lielo burtu!! Pats braucu ar E28 535i un juutos ljoti apmierinaats gan par pateerinju (p - 13,0; trasee - 8,5l), gan remontiem, gan to baudu ko sanjemu braucot ar sho auto... un neticiet nevienam, kas saka BMW ir daarga un rijiiga!!

4125. viesis 9.novembris 2001 16:16
0 0 Atbildēt

Pauls ir nobriedis brauceejs ar nobriedussu attieksmi pret braukssanu atsskkiriibaa no daudziem sseit, kuri pat nezina kam domaata ssii vieta komentaariem...

4687. viesis 21.novembris 2001 13:28
0 0 Atbildēt

Ha ha ha ha

Es noteikti buushu peedeejais sheit izsaciijies jauneeklis!!!

5780. viesis 30.novembris 2001 5:16
0 0 Atbildēt

Taa tas tieshaam arii ir :))

8861. viesis 11.janvāris 2002 14:09
0 0 Atbildēt

es arī gribētu tādu mašīnu bet man patīk moči

44213. viesis 17.oktobris 2002 17:34
0 0 Atbildēt

bmw 6 serija ir vis LABAKA

63128. viesis 7.februāris 2003 10:42
0 0 Atbildēt

Ej *******

82742. viesis 13.jūnijs 2003 12:03
0 0 Atbildēt

Ciešami

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Lai tiktu uz savu īpašumu Jūrmalā, tomēr jāpērk caurlaide! Kā tas var būt? (+ VIDEO) 35

Jūrmalas iedzīvotājiem ir tiesības doties uz savu dzīves vietu nemaksājot par iebraukšanas caurlaidi. Taču praksē nākas maksāt, jo caurlaide ir piesaistīta transportlīdzeklim nevis iedzīvotājam. Lasīt vairāk

 

Vai uz Latvijas ceļiem valda netaisnība un daļa autovadītāju tiek aplikta ar dubultu nodokli? (+ VIDEO) 3

Atbildīgās amatpersonas skaidro likumu par ceļa nodokļiem - kas un cik par ko maksā atšķirībā no transportlīdzekļa masas un motora, kas tajā iebūvēts. Lasīt vairāk

 

Renault Scenic E-Tech Electric kļūst par Eiropas Gada auto 2024 uzvarētāju 3

Renault elektriskās piedziņas modelis kļuvis par konkursa Car of the Year 2024 uzvarētāju, iegūstot Eiropas autobūves nozarē iekārojamāko balvu. Lasīt vairāk

 

Lauksaimnieki rīko vērienīgu protesta akciju Briselē; poļu lauksaimnieki pārtrauc bloķēt autoceļu uz Vāciju (+ VIDEO) 2

Eiropā turpinās lauksaimnieku protesti, kas pirmdien bija vērojami Briselē un Madridē. Beļģijas galvaspilsētā policijai nācās ņemt talkā ūdensmetējus, lai tiktu galā ar protestētājiem, kas dedzināja riepas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti