«Latvijas Nafta» teritorijas plāno aprīkot ar autogāzes uzpildes stacijām - iAuto

«Latvijas Nafta» teritorijas plāno aprīkot ar autogāzes uzpildes stacijām

 
9.maijs 2012 8:48

Ņemot vērā, ka autogāzes realizācijas apjomi Latvijā pēdējā laikā strauji palielinās, degvielas un autogāzes lielās cenas starpības dēļ, arī „Latvijas Nafta” pēc klientu pieprasījuma ir nolēmusi aprīkot savas degvielas uzpildes stacijas (DUS) ar autogāzes uzpildes stacijām.

Pirmo autogāzes uzpildes staciju ir plānots atklāt Smiltenē jau tuvākajā laikā.

„Latvijas Nafta mērķis ir pilnveidot klientu servisu, sniedzot iespēju iegādāties arī pēdējā laikā popularitāti ieguvušo autogāzi. Klientu ērtībai, piedāvājam risinājumu laika un resursu efektīvai izmantošanai – uzpildīt gan degvielu, gan autogāzi vienviet - „Latvijas Nafta” DUS.

„Latvijas Nafta” stacijās būs pieejamas pašapkalpošanās autogāzes uzpildes stacijas. Automašīnas uzpildes process būtiski neatšķirsies no benzīna vai dīzeļdegvielas uzpildes. Ievērojot autogāzes uzpildes noteikumus un drošības principus, autogāzes iegāde notiks ātri un vienkārši.

Autogāzi būs iespējams iegādāties tāpat kā „Latvijas Nafta” līdz šim pieejamos produktus (dīzeļdegvielu, benzīnu) t.i. izmantojot skaidru naudu, bankas kartes, atlaižu kartes, kredītkartes un debetkartes. Atlaides autogāzei tiks piešķirtas attiecīgi patērētam apjomam mēnesī. Jo vairāk tiks patērēta autogāze tekošajā mēnesī, jo lielāka atlaide tiks piešķirta nākošajā mēnesī.

 

Mazumtirdzniecības daļas vadītājs Mārtiņš Riemeris uzsver: „Pašapkalpošanas staciju princips ir plaši izmantots un atzīts visā Eiropā, kā arī gūst aizvien lielāku popularitāti Baltijas valstīs. Liela daļa klientu jau pašlaik ir apguvusi pašapkalpošanas konceptu un novērtējusi to priekšrocības”.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tas bija pēdējais – Volkswagen Drēzdenes rūpnīca izlaiž pēdējo eksemplāru

Šonedēļ Drēzdenes Caurspīdīgajā rūpnīcā (Gläserne manufaktur) noslēdzās vesels laikmets. No konveijera noripoja pēdējais automobilis – sarkans VW ID.3 GTX, kas kļuva par simbolisku robežšķirtni rūpnīcas vēsturē. Lasīt vairāk

 

Ļoti grezns Unimog, bet – tikai vienā eksemplārā (+ FOTO) 8

Par godu uzņēmuma 80. gadu jubilejai, Mercedes-Benz Special Trucks izstrādājis unikālu transportlīdzekli, ko droši var saukt par greznāko Unimog, kāds jebkad radīts. Lasīt vairāk

 

Atteikšanās no iekšdedzes dzinēju aizlieguma kritizē Volvo un Kia 17

Daži autoražotāji nebūt nepriecājas par Eiropas Savienības kursa maiņu attiecībā uz pilnīgu iekšdedzes motoru aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Nissan uzsāk trešās paaudzes Leaf ražošanu (+ FOTO) 2

Japānas autoražotājs Nissan savā Sanderlendas rūpnīcā Apvienotajā Karalistē ir uzsācis jaunās paaudzes Leaf modeļa ražošanu, iezīmējot nozīmīgu soli uzņēmuma elektrifikācijas attīstībā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti