Arnis Bikšus - izbijis «bemberists» 16

 
2.novembris 2001 16:15

Bāra “Paldies Dievam, Piektdiena ir klāt” bārmenis un īpašnieks Arnis Bikšus ir kļuvis par vaboļu fanu. Jau otrais auto pēc kārtas ir vabole. Pirmā bija vecā, bet tagad jābrauc ar jauno “Beetle”. Principā no jaunajām mašīnām Arnim tā īsti nepatīk neviena.

Kāds ir Tavs pašreizējais auto?

Man ir šī gadsimta auto “VW Beetle”. Kādreiz man bija vecā «vabole». To es atdevu savai meitenei. Jaunajā vabolītē man ir puķu vāze, spoguļbumba, kas rada patīkamu gaismu spēli auto salonā. To es noskatījos no Amerikas reperiem. Man patīk viņu stiliņš. Mašīnā ir iebūvēti triju veidu signāli: oriģinālais VW, no Volgas un oriģinālais tramvaja zvans. Ar to man patīk baidīt nedisciplinētos un arī disciplinētos kājāmgājējus – no tramvaja baidās. Citreiz baidu arī tramvaja vadītājus. Vēl man autiņam ir īpaši diski. Izskatās pat dārgāki nekā patiesībā ir... “VW Beetle” izvēlējos pavisam netīšām. Kad atdevu meitenei veco vaboli, dzīvē iestājās tukšums. Vajadzēja jaunu auto. Blakus manai kafejnīcai dzīvo VW šefs. Tā kā viņš bieži ienāca pie manis “ieņemt”, tad viņš reiz teica, ka došot man Beetle par labu cenu... Es parēķināju un sapratu, ka varu to atļauties... Mašīnā esam salīduši pat 8 cilvēki. Esmu sēdējis (gulējis) uz priekšējā paneļa, kad “kundzīte” stūrēja.

Tavs pirmais auto

Kādreiz biju klasisks «bemberists» ar visām sekām. Tas bija sarūsējis, apdauzīts, šķiet, BMW 323i. Ar tādu mašīnu arī braukšanas stils bija attiecīgs...

Cik Tev vispār ir bijušas mašīnas?

(skaita) Ja nemaldos, tad sešas mašīnas, ieskaitot VAZ 2109.

Kas ir labāks – jaunais Beetle vai vecā vabole?

Īstenībā – vecā vabole. Visiem iesaku VW «vaboles», jo tās nezog. Arī Krievijā tās nav vajadzīgas.

Ja Tev nebūtu “vabole”, tad kas Tev būtu?

Vecais Beetle busiņš. Varbūt kādreiz būs. No modernajām: “Mercedes Benz 600” rozā krāsā un ar motorzāģi nozāģētu jumtu, lai pārējie brīnītos... bet principā nav tādas mašīnas. Varbūt man patīk amerikāņu autiņi.

Kā Tu pats brauc? Tavs stils?

Kā jau visi saka par sevi - normāli. Stils arī normāls. Mans stils ir palaist gājējus pāri pārejām. Lietuvā, Igaunijā tos laiž, bet Latvijā - nē. It kā es ar to sadusmoju citus braucējus, ka es apstājos, bet tas ir mans stils. Reizēm es gan pārkāpju CSN, bet ne tik ļoti, lai kādam būtu problēmas.

Paradumi Tavā auto?

Skaļi klausos mūziku un dziedu līdzi. Bieži runāju pa mobilo telefonu. Kamēr atbraucu līdz darbam, daudz esmu paspējis izdarīt un nokārtot. Tikai pietrūkst vienas rokas, vai arī automātiskās kārbas... (smejas)

Tavs ātrums

Izspiedis esmu 185 km/h. Pilsētā parkāpju ne vairāk kā piecīša robežās, bet reti. Ārpus pilsētas – nu kā gadās... Latvijā jau nav kur skriet. Vabole arī nav priekš ātras braukšanas... Tas ir mierīgas braukšanas automobīlis...

Kas Tevi visvairāk kaitina uz ielas?

Gājēju nelaišana pāri gājēju pārejām. Jāatzīst, ka situācija arī Latvijā ir kļuvusi labāka, bet vienalga vēl visi nepalaiž.

Ko tu domā par sievieti pie stūres?

Kā jau visi vīrieši – viņām nezin’ kāpēc jābrauc pa vidu joslām un jākrāso lūpas un citādi jāknibinās. Vienīgās strīpas uz mana auto sāniem - arī tikai sievietes braukšanas rezultāts... Kādreiz gan es mašīnu pārkrāsošu. Gribu to zelta krāsā. Bet Meksikā nevarēja zelta krāsā nokrāsot, bet vēlak es noteikti to pārkrāsošu.

Attiecības ar Ceļu policiju?

Pozitīvas. Pretīm nerunāju. Ja parkāpju, tad atzīstos un saku, ka vairāk tā nedarīšu... Viņi manu auto pazīst, un bieži vien mani atlaiž tikai pabrīdinot... Esmu braucis arī jautrā prātā, bet tas bija sen. Ja bija 30 Ls kabatā, tad riskēju. Tagad jau tā vairs nevar.

Mīļlietiņas automašīnā?

Kompaktdisku maciņš ar “Rammstein” un citiem diskiem, pati mašīna man ir gana mīļa.

Ko gribētu novēlēt citiem autobraucējiem?

Drīz beigsies nafta un benzīns un tāpēc pārejiet musulmaņu ticībā un brauciet ar elektromobīļiem.

Novēlējums gājējiem?

Nestaigājiet vētras laikā pāri tiltiem...

Vēl Tev ir otra mašīna

Jā. Tas ir 1966. gada “Opel Diplomat” ar 5,6 litru dzinēju. Tā ir Brežņeva automašīna, kas tikusi ražota pēc specpasūtījuma. Tādas kā man, ir tikai sešas. Nopirku Sabilē, kad Brežņevs bija atbraucis uz Latviju atpūsties. Melns ar automātisko ātrumkārbu, elektriskajiem logiem, cinkots. Vācijā man viņu ir gatavi pirkt, pat neapskatot. Bet es nepārdošu. Gribu dzinēju saremontēt un nākamajā vasarā es varētu ar viņu braukt, bet tas man būs tikai kā svētdienas auto.

Tu teici, ka nemāki ieslēgt datoru

Jā, man datori ir pilnīgi tumša bilde. Ja man ko vajag, lūdzu, lai mani darbinieki to izdara. Es gatavojos mācīties, ilgi jau tā vairs nevarēs...

Ar ko Tu pats nodarbojies?

Es būšu nākamais Latvijas karalis (joks). Sāku kā bārmenis. Arī tagad esmu un strādāju kā bārmenis – direktors, menedžeris, īpašnieks vienam plaukstošam uzņēmumam – “Paldies Dievam, piektdiena ir klāt”. Domāju, ka būs vēl viena kafejnīca “Pupu bārs”. Tur strādās smukas meitenes ar lieliem pupiem, tur būs skaļa mūzika – viegli erotiska. Bārs būs atvērts Vecrīgā aptuveni pēc pusgada. Visiem būs ko runāt... Tad jau visi par mums atkal dzirdēs. iAuto
 
Visi komentāri
 
3576. viesis 2.novembris 2001 17:46
0 0 Atbildēt

Rēcīgs jau ir tas Bikšus, bet brīžiem arī NEVAJADZĪGI lecīgs, tieši nevajadzīgi, gan jau kādreiz par to ir arī norāvies. Iespaids par šo uzlabojās pēc TV pārraides Didžus-Bikšus-Čižikus.

Autiņi gan nav īsti viņa tēma.

-Vmax-

3583. viesis 2.novembris 2001 22:22
0 0 Atbildēt

Mans braukšanas instruktors mani brīdināja no vīriem, kas mašīnu vada ar cepuri galvā.

------------------------------------

Sieviete pie stūres.

3586. viesis 3.novembris 2001 13:20
0 0 Atbildēt

Kādreiz biju klasisks «bemberists» ar visām sekām. Tas bija sarūsējis, apdauzīts, šķiet, BMW 323i. Ar tādu mašīnu arī braukšanas stils bija attiecīgs...

Gy gy gy

Puķītes jau forši, bet spoguļbumba izsaka visu! :))))

3597. viesis 5.novembris 2001 0:23
0 0 Atbildēt

Khe, dzhekinjsh maak pelniit naudu. Par to plusinjsh.

A citaadi pliekans...

3603. viesis 5.novembris 2001 9:32
0 0 Atbildēt

paaaraaakaaa pakalja! ciest nevaru cilveekus, kas apkaarteejos veertee peec deguniem! :/

3628. viesis 5.novembris 2001 14:23
0 0 Atbildēt

INTERESANTS DOMU GRAUDS-VABOLE

3641. viesis 5.novembris 2001 17:36
0 0 Atbildēt

laps puika- pozitiivs teels.

skatiit virsraxtu :)

3648. viesis 5.novembris 2001 18:22
0 0 Atbildēt

Ne jau pēc ku-ku spriest par BMW 323i :(

3650. viesis 5.novembris 2001 18:38
0 0 Atbildēt

Bij (ir?) šim barčiku cirvim stiliņš viņaprāt nepatīkamiem viesiem "netīšām" saliet virsū dzērienus, gan jau kādā ficenē noskatījies. Bikse, es jau sen tevi vēroju, labāk neuzgrūdies man "netīšām", saliešu arī tev, tikai kaut ko karstu.

džihads pestītājs

3947. viesis 7.novembris 2001 16:59
0 0 Atbildēt

Raali viens no stiliigaakajiem Riigas jauniesiem, protams aiz pasiem-pasiem GSA un tuvu staavosajiem mega-stiliigajiem!!!!

3952. viesis 7.novembris 2001 17:17
0 0 Atbildēt

Jeee GSA reaali ierullee, man no tiem chuwakiem bail, vinji visi kautkaadi nenormaali, a Bikshus stiliigs chuwaks, bish ku-ku , bet normaals

4155. viesis 12.novembris 2001 8:58
0 0 Atbildēt

Kas ir Bikšus tapa skaidrs , a kas ir GSA ?

4477. viesis 16.novembris 2001 17:07
0 0 Atbildēt

4517. viesis 18.novembris 2001 22:48
0 0 Atbildēt

Godīgi sakot bikšus man riebjas, bet tā kā man nav nekāda sakara ar viņu, tad man pilnīgi vienalga.

Par to BMW - hmm, liekas ka ne tikai datoros viņš neorientējas (paša vārdi), bet arī mašīnās, jo nezināta kāda modeļa tev ir auto - tas ir jāprot. Kaut vai apskaties tehniskajā pasē otrajā vai trešajā rindiņā :-) (nu protams, mēdz būt motors cits, bet nu pieņemsim, ka šis nebija tas gadījums)

Uldis BMW.

55812. viesis 17.decembris 2002 10:07
0 0 Atbildēt

es gribeetu redzet vina 2. autinu tas vareetu buut labs. bet beetle arii nav nw vainas. Pats biksus arii labais. vins mumss skolaa dazos pasaakumos maisija kokteelus. patikams cilveeks.

192394. viesis 7.februāris 2006 14:56
0 0 Atbildēt

VISPĀR GĀJEJUS PA PĀREJU IR JĀPALAIŽ TĀPĒC ES TO UZSKATU PAR NEPAREIZU AYBILDI.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Valsts policija ar drona palīdzību uz Liepājas un Ventspils šosejas veic satiksmes kontroli (+ VIDEO) 32

Valsts policijas (VP) Tehniskā atbalsta vadības nodaļas darbinieki kopā ar VP Rīgas reģiona pārvaldes Reaģēšanas biroja darbiniekiem aizvadītajā piektdienā, 12. jūlijā, uzraudzīja ceļu satiksmes drošību, izmantojot bezpilota lidaparātu, uzsvaru liekot uz apdzīšanas manevru kontroli. Lasīt vairāk

 

Iebraucot stāvošās mašīnās, vadītājs reibumā aizbēg (+ VIDEO) 9

Vakar Āgenskalnā, izraisot satiksmes negadījumu – iebraucot divās ielas malā stāvošās mašīnās, kāds autovadītājs atstāja savu auto notikuma vietā un aizbēga. Sanākušie apkaimes iedzīvotāji uzsvēra – autovadītājs bija reibumā. Taču, kā policija pēc laika var pierādīt, ka vadītājs pie stūres ir sēdies alkohola reibumā? Lasīt vairāk

 

Traģēdija pie Roņu salas varēja nenotikt (+ VIDEO) 15

35 stundas. Pēc glābēju aprēķiniem tik ilgi cilvēks var izdzīvot Baltijas jūrā apstākļos, kādi nedēļas nogalē bija Roņu salas apkārtnē. Lasīt vairāk

 

Tiguan, Corolla, Ora Funky Cat - biežāk pirktie jauno auto modeļi šogad

Šī gada pirmajos sešos mēnešos jaunu auto segmentā privātpersonas visaktīvāk iegādājušās Volkswagen Tiguan, savukārt juridiskas personas - Toyota Corolla automašīnas. Tikmēr elektroauto klasē pirktākais modelis ir Ķīnā ražotais Ora Funky Cat, liecina Citadele Leasing apkopotā informācija. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti