Benzīns vairākās zemēs ir kļuvis lētāks 10

 
21.decembris 2003 22:29

Benzīns daudzās Eiropas zemēs, kurās bieži viesojas ziemas sporta veidu autotūristi, ir kļuvis lētāks salīdzinājumā ar iepriekšējā gada cenām. Piemēram, Norvēģijā 1 litrs “95” (super) benzīna maksā tikai 1,12 eiro, kas ir par 15 centiem lētāk nekā 2002. gadā.

Polijā benzīna cena ir kritusies par 10 centiem un tagad tā sasniedz tikai 0,72 eiro, Francijā samazinājās par 5 centiem uz 0,99 eiro un Šveicē par 3 centiem uz 0,86 eiro.

Zviedrijā 1 litra “95” benzīna cena ir 1,06, kas ir par 3 centiem lētākā, Itālijā 1,05 eiro jeb par 1 centu lētāka. Savukārt Austrijā benzīna cena ir pieaugusi par 3 centiem, sasniedzot 0,86 eiro. Arī Slovākijā benzīna cena ir pieaugusi par 7 centiem, sasniedzot 0,80 un Vācijā par 5 centiem, sasniedzot 1,08 eiro.

Avots: Eiropa.lv

 
Visi komentāri
 
109212. viesis 21.decembris 2003 22:36
0 0 Atbildēt

Es ar savu richuku esmu tikai ieguvejs, jo mans mauc uz sveta gara.

109213. viesis 21.decembris 2003 22:40
0 0 Atbildēt

Ahujekj. Ta neko sev letaks!!! Ja nemaldos eiro tagad ir ap 65 santimi. Es i mems. Interesanti cik pec iestashanas ieksh Eiropas maksas pie mums? Varbut tiesham nopirkt richuku?

109214. viesis 21.decembris 2003 23:42
0 0 Atbildēt

labrit Hagy. tu ko no meeness esi?:) Vaj arii nekur neesi bijis aarpus LV?

109215. viesis 21.decembris 2003 23:50
0 0 Atbildēt

nu re tagad saskaitīs par cik katrā no tām valstīm degviela palika lētāka un to summu pieskaitīs pie mūsu degvielas cenas......

:-) :-( :-D ;-D :-O 8-) 8-( :-? ;-? :-P ;-P :-X

109216. viesis 21.decembris 2003 23:59
0 0 Atbildēt

No meness.

109245. viesis 22.decembris 2003 9:19
0 0 Atbildēt

... ja veel 65 sanji... nu jau 67,3 ir...

109253. viesis 22.decembris 2003 9:59
0 0 Atbildēt

Tieties Latvija izcelsies un uzliks visaugstāko cenu :):):)

109261. viesis 22.decembris 2003 10:17
0 0 Atbildēt

Domaajams, ka no pirmaa janvaara atkal buus 2 sanji klaat. :(

109275. viesis 22.decembris 2003 10:39
0 0 Atbildēt

Nu taa jau buus, ka pacels cenas bendzam un veel pateiks ko blaujat nav nemaz tik dargi jo Somija ir veel dargaaks:(

Tikai taas somu algas nezin kapec gan nesalidzina ar musejam:(

109278. viesis 22.decembris 2003 10:45
0 0 Atbildēt

Topika jeega - sagatavot muus ahuunajam benzhas cenu kaapumam? Njemot veeraa, ka pie mums viss ir daargaak nekaa Berliinee un Amsterdamaa, tad jaagatavojas, ka mums litrish 95 maxaas 2 eur?!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kas ir Voge DS900X cena 9 490 EUR par 895 cm3, 93,8 ZS un 238 kg (+ VIDEO)

Voge DS900X ir moderns lielās klases piedzīvojumu (adventure) motocikls, kas apvieno jaudīgu 895 cm³ divcilindru motoru, bagātīgu aprīkojumu un ļoti konkurētspējīgu cenu. Tas paredzēts gan gariem ceļojumiem pa asfaltu, gan braukšanai pa grants un meža ceļiem Lasīt vairāk

 

Gandrīz 2400 km ar vienu bāku: 28 gadus vecs dīzeļa VW Passat uzstāda rekordu 39

1998. gadā ražotais dīzelis izrādījies tik ekonomisks, ka bez papildu uzpildes aizvedis savu īpašnieku no Hildesheimas Vācijā līdz Polārajam lokam Zviedrijas ziemeļos. Lasīt vairāk

 

Elektrisku vai pa pusei? Pirmais brauciens ar jauno Lexus ES (+ VIDEO) 7

TV Autoziņas šoreiz viesojās Kalifornijā, kur izmēģināja jauno Lexus ES. Turpmāk tas būs pieejams kā hibrīds vai kā 100% elektrisks limuzīns. Lasīt vairāk

 

Škoda uzsāk kompaktā elektroauto Epiq ražošanu (+ FOTO) 3

Pēc Volkswagen elektrisko mazauto ražošanas uzsākšanas Spānijā, arī jaunais Škoda Epiq nonācis sērijveida ražošanā. Modeli ražo Volkswagen rūpnīcā Navarrā pie Pamplonas, kur līdz šim tika montēti galvenokārt automobiļi ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti