Lasītājs: Vēlreiz par atsaldētajiem bembistiem 127

 
15.marts 2004 0:02

Labdien! iAuto lasu jau labu laiciņu, tāpēc nospriedu, ka nu beidzot ir pienācis laiks sākt rīkoties. Runa, protams, iet par BMW braucēju problēmu. Nesen, braucot pa Akmens tiltu, man gadījās nepatīkams starpgadījums ar kādu atsaldētu bembistu. No Akmens tilta gribēju nogriezties uz 11. novembra krastmalu, lai pēc tam tiktu uz Krasta ielu.

Pie nobrauktuves no tilta bija izveidojies neliels sastrēgums. Pēkšņi dzirdu, ka aiz manis kāds traki signalizē. Paskatos, bet neredzu, kas taisa to troksni. Pēkšņi ieraugu tumši zilu „tjūningotu” 3. sērijas BMW („huļiganku”), kas mēģina ielīst citā rindā. Kad viņam tas beidzot izdevās, ar to vēl bija par maz: šis izlēma, ka viņam (tādam kingam) nav jāstāv sastrēgumā. Bembists sāka pavisam naturāli atsaldēti rīkoties. Viņš atkal mēģināja mainīt joslas tikai šoreiz tā, lai pavirzītos uz priekšu. Daži šoferi patiešām viņu arī palaida. Un nav jau arī nekāds brīnums: nu kā tu nepalaidīsi kādu, kas visu laiku pīkstina un draudīgi rūcina motoru. Patiesībā jāatzīst, ka viņam diez vai būtu izdevies šādi tikt cauri korķim, jo tālākajām mašīnām jau nebija vietas, kur palaist šo BMW. Vienādi vai otrādi, bet vismaz dažas mašīnas šis izdevās apbraukt, un nu jau BMW atradās tieši aiz manis (starp mums atradās vēl kāda Toyota). Es, protams, nelikos ne zinis par šā signāliem. Tā kā es nekustējos ne no vietas, arī Toyota nevarēja šo palaist. Tas kingu ne pa jokam aizskāra, un viņš atvēra logu un sāka lamāt Toyotu. Nezinu, kā tas beidzās, jo sastrēgums sāka kustēties un gan man, gan Toyotai bija jābrauc tālāk. Bembists pēdējā mirklī (pārkāpjot CSN) nenogriezās. Vēl gribēju piebilst, ka šis jau nav vienīgais gadījums manā praksē, kas Behas demonstrē savu varonību. Es šeit negribu runāt par noteikumiem, bet par attieksmi. Redzams, ka šādiem bembistiem ir *****, kā jūtas citi braucēji. Es pats esmu izbijis bembists (man bija e32). Varu apgalvot, ka tieši BMW atsaldēto draiveru negatīvās slavas dēļ (nevis tāpēc, ka BMW būtu slikts auto), es pērn nopirku MB S430 4Matic, nevis BMW 740. Kopš braucu ar MB, attieksme pret mani no citu puses ir izmainījusies. Ticiet vai ne, bet pat manas attiecības ar CP ir kļuvušas ievērojami retākas, līdz ar to laimīgākas:) Vai esat redzējuši kādu atsaldētu mersedeseri? Es pagaidām vēl nē, tāpēc uzdrošinos apgalvot, ka gandrīz visi bembisti (ne visi!), kas brauc ar vecajām 3. vai 5, sērijām, ir pumpaini, kompleksu mākti ļautiņi, kuru pašapziņa ir vēl mazāka par viņu *****. Savukārt cilvēki, kas pārvietojas ar MB ir līdzsvaroti un pašapzinīgi, tāpēc arī Meršiem ir tik laba slava Latvijā un ne tikai Latvijā. Es zinu, ka ar savu pilnpiedziņas Mersi varu bez grūtībām ielikt jebkurai Behai (sevišķi pagriezienos). Bet kāpēc? Es zinu, ka esmu par viņiem pārāks, tāpēc man nav tas citiem trīcot jāpierāda, kā to darītu vairums bembistu. Lai jums labi ripo, un uzmanieties no frozen BMW! iAuto lasītājs Māris
 
127 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
118785. viesis 14.marts 2004 22:11
1 0 Atbildēt

2 redaktor: a kak dolgo menja nebudut puskat na sait s kompa? Ja ispravilsja. ;)

118787. viesis 14.marts 2004 22:23
1 0 Atbildēt

izlasiju pirmos 3 teikumus. kartejais sviests iauto trulajaa stilaa!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 3

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 6

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti