Pirmie Mercedes B klases foto 13

 
13.maijs 2004 3:17

Jaunais Mercedes modelis, kas pretendēšot uz apvidus auto nosaukumu, Amerikā parādīsies 2005.gadā. Pagaidām automobīlim piešķirts koda vārds CST245 un nav pieejama nekāda tehniska informācija, izņemot vien dažus nejaušus foto.

blarge.JPG

Jau kļuvis skaidrs, ka ārēji auto līdzināsies "sportvagonam" un jaunajam R-Class (GST) modelim, kuru kompānija jau gatavo ražošanai.

b1.JPG

Jaunais B klases auto būs pieejams versijās ar pieciem dažādiem dzinējiem un tiks piedāvāts izvēlēties vienu no trim jumta konfigurācijām (ieskaitot arī stiklotu jumtu).

 
Visi komentāri
 
126143. viesis 13.maijs 2004 7:57
0 0 Atbildēt

Ba nu kad vienreiz beigsies taa minivenu maanija :[

126148. viesis 13.maijs 2004 8:28
0 0 Atbildēt

Laikam gjimenes kljuust skaitliski lielakas un lielakas :)

126151. viesis 13.maijs 2004 8:54
0 0 Atbildēt

8-)

126152. viesis 13.maijs 2004 8:55
0 0 Atbildēt

1A025 FORŠAS MAŠĪNAS

126157. viesis 13.maijs 2004 9:23
0 0 Atbildēt

nu ta otra bilde kura nav shofera jau nu neizskatas ipashi nejausha. a pirma izskatas pec inkasatoru tanka.

126167. viesis 13.maijs 2004 9:41
0 0 Atbildēt

par miniveniem fano tie, kas tos izmēģinājuši. Man, savulaik bija SpaceWagon, ērts auto, ja vajag 7 vietas, ja vajag, liela gulta :) , ja vajag liels kravas nodalījums. Protams, ka tiem, kam patīk divdurvju sporta auto, minivens likas murgs, bet no praktiskā viedokļa, minivens ir ļoti OK.

126184. viesis 13.maijs 2004 11:07
0 0 Atbildēt

Nejaušs foto... tas ir kā? Fočē fočē, un tad mājās skatās bildes un "o! tas taču B klases mersis!!"? :)

126205. viesis 13.maijs 2004 13:13
0 0 Atbildēt

(Nu ta otra bilde kura nav shofera jau nu neizskatas ipashi nejausha. a pirma izskatas pec inkasatoru tanka....)))

126207. viesis 13.maijs 2004 13:40
0 0 Atbildēt

Chota velk uz Ford Focus... ;)

126213. viesis 13.maijs 2004 15:09
0 0 Atbildēt

Man liekās ka abai merši ir vienādi vajadzētu noraut tās plēves kas slēpjot jaunu mersi tad varētu salīdzināt.

126217. viesis 13.maijs 2004 15:51
0 0 Atbildēt

kas tur par to apvidus auto bija rakstiits?

aBR mini-vanna toch laba lieta. Jaapierod tikai, ka uz pagriezieniem drusku kreniijaas, un brauc cepuri kuldams.

Pasham Mazda Premacy, un paarlieciiba ka vienu mini-vannu gimenee toch vajag. Otrs vai tresh lai buutu kaads mazs spridzeklis vai kaada cita minoritaate - dazaadiibai.

126225. viesis 13.maijs 2004 17:21
0 0 Atbildēt

Tas sportvagons izskatās, itkā būtu novākots kādā dubļainā bedrē...

126228. viesis 13.maijs 2004 20:55
0 0 Atbildēt

infa vareeja buut vairaak :(

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nezināms skaņu efekts, BMW opcija, lauku tūnings? 3

Arī Latvijā beidzot iestājies silts laiks, cilvēki vairāk parādās ielās, labprāt sēž parkos un atpūtas zonās, taču – pa brīdim garām aizbrauc kāds automobilis (pārsvarā BMW), kas izdod tādu kā žēlu vaidu vai ievainota suņa kaucienu. Kas tas ir, ja kāds zina, rakstiet komentāros. Lasīt vairāk

 

“Latvijas Gada auto 2027” atklāj sezonu ar pavasara testa braucienu Turaidā (+ VIDEO) 3

Turaidā aizvadīts konkursa “Latvijas Gada auto 2027” pavasara testa brauciens. Tā laikā konkursa žūrija un mediju pārstāvji izmēģināja pirmos 15 jaunākos auto modeļus Latvijā, kas pieteikti šī gada konkursam. Lasīt vairāk

 

Ķīnas MG Motor būvēs rūpnīcu Eiropā 1

No 2028. gada autoražotājs MG Motor plāno uzsākt automobiļu ražošanu Eiropā, izveidojot savu pirmo rūpnīcu kontinentālajā Eiropā. Lasīt vairāk

 

Suzuki GSX 8R cena no 9 400 EUR, 776 cm3, 83 ZS, 205 kg un 4.2L uz 100 km (+ VIDEO) 1

Suzuki GSX 8R ir veidots uz tā pašas platformas kā Suzuki GSX-8S, taču ar pilnu aerodinamisko apšuvumu un sportiskāku ergonomiku. "Tas ir īsts šosejnieks" - apgalvo iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti