BMW plāno sagrābt 50% no kompaktauto tirgus 10

 
28.jūnijs 2004 0:00

Vācu autobūves koncerns BMW AG plāno 2005. gadā pārdot 100'000 1.sērijas automobiļus. Jau līdz šā gada beigām šī kompaktklase tiks pārdota 50'000 eksemplāros.

bmw1ser.jpg
Pagājušajā gadā BMW pārdeva 1,1 miljonu automobiļu, bet līdz 2008. gadam tā plāno palielināt pārdošanas apjomus līdz 1,4 miljoniem.

BMW pārstāvji apgalvo, ka BMW 1.sērija ap 2010. gadu iekaros 50% no kompaktauto tirgus sektora.

bmw1ser2.jpg

 
Visi komentāri
 
131061. viesis 28.jūnijs 2004 1:49
0 0 Atbildēt

Plaanot jau var, tikai aizmirsa piemineet cenu.

Kaut kur bija mineets ka cena ir krietni vien lielaaka kaa tam pasham Golfam.

Pie tam paskats jau godiigi sakot taads visai striidiigs, man teiksim nepatiik.

131075. viesis 28.jūnijs 2004 9:06
0 0 Atbildēt

un vidējo segmentu atdos Peugeot 407 :)

131118. viesis 28.jūnijs 2004 11:40
0 0 Atbildēt

Nu ljoti jau atgaadina Mazda3... Man patiik... :)

131171. viesis 28.jūnijs 2004 15:56
0 0 Atbildēt

Nu diez vai ka taa buus, cenu tak regulee tirgus pieprasiijums.

131177. viesis 28.jūnijs 2004 16:54
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka nevainiigais experiments ar Z4 exterjeru ir paaraudzis globaalaa kataklizmaa... Jaunias 5tais jau ir briesmiigs, nerunaajot par 6, kuru no pusliidz cieshama 7aa 'jaunaa viljnja' uztaisiija par puskropli...

Tagad jaunais 3ais atgaadina ar kaloshu sakrustotu 3o mazdu... Skumji! :-/

Lai gan - tagad, ja vislaik izvairiijos no BMW iegaades deelj taa sabojaataa imidzha muusu banaanu republikaa, tad tagad probleema ir atkritusi - tik negliitu auto varat man meegjinaat uzdaavinaat, un arii tad nezinu, vai pienjemshu...

131185. viesis 28.jūnijs 2004 18:23
0 0 Atbildēt

Khmm... kompaktklasei piederas arī kompaktcenas un tā ,manuprāt nav BMW stiprā puse...

Braucamais droši vien būs labs bet diez vai tā cena būs konkurētspējīga ar Opel, VW, Peugeuot un japīšu ražojumiem

131195. viesis 28.jūnijs 2004 22:02
0 0 Atbildēt

a man patiik ka buus pakaljpiedzinjas kompaktauto :)

131277. viesis 29.jūnijs 2004 12:27
0 0 Atbildēt

diez vai, ka shamie panems 50%, jo tomeet shajaa segmentaa noteicohais ir cena....

131306. viesis 29.jūnijs 2004 14:27
0 0 Atbildēt

50 % viņiem neredzēt !!!! tas nav vienkārši iespējams, kad visapkārt tik daudzi ražotāji ar daudz zemākām cenām un pieņemamu kvalitāti ( vismaz pirmajiem 5 gadiem).

131898. viesis 2.jūlijs 2004 16:43
0 0 Atbildēt

laikam vaacijaa alus vietaa saak dzert ch u ras

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektriskais Škoda Peaq veicis 1,5 miljonus kilometru testos (+ FOTO)

Škoda jaunākais modelis Peaq, kas savu pirmizrādi 23. jūnijā, ir rūpīgi gatavots, izmēģināts un pārbaudīts, testu prototipiem vissarežģītākajos apstākļos savācot 1,5 miljonus kilometru. Lasīt vairāk

 

Sniedzamība līdz 700 km: Mercedes uzsāk elektriskā VLE ražošanu 9

Mercedes-Benz ir uzsācis pilnībā elektriskā VLE sērijveida ražošanu Spānijas Vitorijas rūpnīcā. VLE ir pirmais modelis, kas veidots uz jaunās VAN.EA elektroplatformas, un tas aizstās līdzšinējo EQV. Lasīt vairāk

 

Kas ir QJ MOTOR SRT 900 SX cena no 8 590 EUR par 904 cn3, 95 ZS un 246 kg (+ VIDEO)

QJ Motor SRT 900 SX ir liels un jaudīgs adventure-touring klases motocikls, kas paredzēts tāliem ceļojumiem gan pa asfaltu, gan pa grants ceļiem. Tas aprīkots ar 904 cm³ divcilindru dzinēju, piedāvā bagātīgu standarta aprīkojumu un komfortablu ergonomiku. Lasīt vairāk

 

Kas ir mopēds "MP Korado Supermaxi", kura cena ir no 1 750 EUR (+ VIDEO) 9

MP Korado Supermaxi ir viegls un ekonomisks mopēds, kas turpina leģendārā Korado un Babetta tradīcijas. Tas paredzēts ikdienas pārvietošanai pilsētā un laukos, piedāvājot ļoti zemu degvielas patēriņu, vienkāršu konstrukciju un zemas uzturēšanas izmaksas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti