Saglābt un neļaut izzust spēkratiem. Agra Šmita misija (+ VIDEO) 5

 
LTV Ziņu dienests | 13.augusts 2021 13:47

Šodien Rīta panorāmā turpinām stāstīt par cilvēkiem dažādās profesijās. Agri Šmitu jau no bērnības ir interesējušas automašīnas un vēsture. Tādēļ arī viņš nonācis profesijā, kas saistītas ar abām šīm lietām.

Viņa misija ir saglābt un neļaut izzust visdažādākajiem spēkratiem, sākot ar tādiem, kas pavisam nesen bija vēl redzami braucam pa ielām un beidzot ar pagājušā gadsimta sākumā ražotiem elektroauto. Agris strādā Rīgas Motormuzejā un ir Latvijas Antīko automobiļu kluba valdes priekšsēdētājs.

 
Visi komentāri
 
Antons 13.augusts 2021 21:02
4 0 Atbildēt

Antīko automobiļu klubs dibināts 1972.g., kad t.s. trofeju auto bija ap 30-35 gadu veci. Šodien 30 gadu veci auto stāv katrā Rīgas pagalmā.

Pļurkt 14.augusts 2021 14:59
2 0 Atbildēt

Absolūti nevajadzīga informācija vietnē, kur 99% mītošajiem mūjābeļiem-LĪKROČIEM ir normāli par 3 gadiem nojāt mašīnu!!!

Te jebkurš, kas spēj uzturēt auto vairāk kā 10 gadi ir KOLEKTĪVI NOSODĀMA RĪCĪBA!!!!!!

viencexperc 14.augusts 2021 15:01
1 0 Atbildēt

to sauc vienā vārdā - "nabadzība".

Pļurkt 14.augusts 2021 17:39
0 2 Atbildēt

To sauc par rokas no dirsas izaugušas, kas nu ir kļuvis par ļoti krutu!!!!

Nelabojams 17.augusts 2021 8:44
0 0 Atbildēt

Savulaik mans pirmais auto bija invalīdu nojāts zapars, kuru pats pārskrūvēju līdz pēdējai skrūvītei, izvirpoju cilindrus, pārslīpēju vārstus u.t.t. Tikai virsbūvi čoms sametināja. Divu gadu laikā pa vakariem man tapa pavisam braucams auto. Tagad 13 gadus veca mašīna, savulaik jauna salonā paņemta, viss notiek servisā, pats tikai benzīnu ieleju. Jo nav ne laika, ne patikas. Tai pašā laikā darbā būvēju unikālas optiski mehāniskās iekārtas. Nabags nudien neesmu un rokas arī kaut kā nav pie dirsas pieaugušas, vai ne? Tā ka nevajag dzīvot stereotipos.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Šauras acis, platas nāsis: BMW prezentējis modernizēto 7. sērijas modeli (+ FOTO) 1

BMW publicējis attēlus un informāciju par jaunāko 7. sērijas modeli, kas piedzīvojis “apjomīgāko modernizāciju”- ja pieturas pie minheniešu pašu apzīmējuma. Lasīt vairāk

 

Volkswagen piesaka elektrisko sedanu ID.Unyx 09 un 30 elektriskus modeļus (+ FOTO) 7

Volkswagen grupa Pekinā notikušajā Media Night pasākumā iezīmēja jaunu posmu savā attīstībā Ķīnā, prezentējot vairākus nozīmīgus jaunumus un iezīmējot stratēģiju “in China, for China” (Ķīnā, Ķīnai). Lasīt vairāk

 

Kritiskās infrastruktūras aizsardzībai varēs izmantot signāla slāpēšanas iekārtas 4

Valdība otrdien atbalstīja grozījumus noteikumos, kas kritiskās infrastruktūras aizsardzībai paredz izmantot signāla slāpēšanas iekārtas. Lasīt vairāk

 

Nissan X-Trail gatavo paaudžu maiņai: pirmie attēli (+ FOTO) 4

2027. gadā Nissan X-Trail piedzīvos paaudžu maiņu, iegūstot jaunu vizuālo tēlu un modernākas tehnoloģijas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti