Visi komentāri - Šoferis ar liellopu kravu iestrēgst uz apledojuša ceļa Kurzemē, atbildīgie dienesti – bezspēcīgi (+ VIDEO)

Šoferis ar liellopu kravu iestrēgst uz apledojuša ceļa Kurzemē, atbildīgie dienesti – bezspēcīgi (+ VIDEO) 21

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

LTV Ziņu dienests | 25.novembris 2025 20:27

16 izmisuma pilnas stundas uz pilnībā apledojuša ceļa ar auto un piekabi, kas pilna ar dzīvu kravu – liellopiem. Tā šo nakti pavadījis kāds kravas auto šoferis Kurzemes pusē.

Apledojušais autoceļš Embūte-Skrunda kļuva par viņa lamatām. Lai gan ceļa stāvoklis autoceļa uzturētājam bija zināms jau vakar pēcpusdienā, greideris parādījās tikai šodien. Visu nakti izmisušais šoferis pavadīja, mēģinot sazvanīt atbildīgos dienestus un lūdzot palīdzību.

 
Visi komentāri
 
0pis 25.novembris 2025 21:14
9 1 Atbildēt

Gribētos dzirdēt izmisušā šofera versiju par iemesliem, kas lika ar lopu kravu doties ceļā naktī, kad šajos laika apstākļos apledojums ir nevis iespējams, bet teju vai garantēts.

Un pasūtītājs arī labais - tā vietā lai ar vieglo atvestu bagāžniekā pāris smilšu/grants maisus un rāpojot pa priekšu, kaisītu un glābtu vērtīgo kravu, tie jodi naktī modina Annu ar priekšlikumu stāties frikcionālās attiecībās. 

Agrāk cilvēki uzņēmas atbildību par savām izvēlēm, bet tagad kādam ir Jāgarantē.

1984 25.novembris 2025 22:44
6 0 Atbildēt

Ķēžu komplekts situāciju būtu tīri labi atrisinājis. Tā sanāk, paši pliki lienam kaut kur meklēt asas izjūtas....

nekaa personiiga 26.novembris 2025 11:43
1 1 Atbildēt

Shoferloham jaagaida 16 stundas, bet kaartiigs draivers var uzlikt kjeedes, kas vienmeer ir liidzi! Var jau arii pirkt pa daargo, kaa tas sanaaca muusu autobusa shoferiem Shveicee, kad vajadzeeja doties maajup, bet no kalnu ciemata policija nevienu transportu bez kjeedeem nelaida aaraa!!!

man domāt 26.novembris 2025 16:46
0 0 Atbildēt

ka kāds tas šveices varoņ lohautobusa šoferis šī te lopušofera vietā būtu 1kārši abdirsies.Simt punkt, garantēti ar garantiju.

Lopušoferis te izskatījās tāds tīri prātīgs un ar samērā harmonismu nervusistēmu un pieņēma vienīgo pareizo lēmumu.Jo uz tā suudaceļa reāli NAV kur apgrieZties un "atpakaļejošu" lēmumu pieņemt nav iespējams.

Ja (ja..) kāds ceļš ir reāli BĪSTAMS (4 un 2 kājaino) LOPU dzīvībai, tātad pretīgi bezkaunīgo Annu bij jāvelk aiz kājas laukā no gultas un ar kājpadisru jāizdzen baltā naktskreklā uz tā suudaceļa. Lai skraida kauč visu nakti ar baltu palagu vai ar izkapti rokā un lai attur (par CEĻA LIETOŠANU SAMAKSĀJUŠOS) šoferus (lohus,lopus,idiotus,,.) no neapdomīgu lēmumu pieņemšanas.

Lai paskaidro tiem tur Embūtes apkakārtnes lohiem (Lopiem) ka viņiem tur nepienākas nedz dzīvot, nedz kādu tādu lohsaimniecisko darbību veikt.Nolīdzināt visu to kolchozu līdz ar (aram)zemi, ierīkot tā vietā kārtīgu Euro Poligonu.

tikai fakti 26.novembris 2025 17:41
0 0 Atbildēt

Mazliet mieriigaak, draugs! Tas shoferis taads pazaljsh izskatiijaas! Naakoshreiz padomaas par savu veicamo darbu, kaa no punkta A savlaiciigi nogaadaat "dziivo kravu" punktaa B, njemot veeraa varbuuteejos celja apstaaklju sarezjgjiijumus! Skola maksaa naudu!!!

nunē,draugs 26.novembris 2025 18:39
0 0 Atbildēt

šeit es tev nepiekrītu- ja uzreiz miiszt pilnīgi no visa, tad jau vispār ne pastrādāt, ne padzīvot.Šoferis izskatījās šādā stresa situācijā pat Ļoti savaldīgs.Turklāt, pieņēma pareizu lēmumu- ij pats palika vesels, gan mašīna ok un lopi gan jau arī.Turklāt tam auto pat kkādas ziemīgas riepas.Jaunam šoferim savureiz var būt pat vairāk prāta un stresa noturības, nekā kādam kārtējajam jēgu iznevrozējušajam "pīezdredzējušajam" kraķim.

Kādi pirmie 5-7 "vadītāja karjeras" gadi pie attiecīga noskrējiena var pat izrādīties pats paranormālo spēju "pīķis". Pēc tam parasti ir divi virzieni- vai nu laicīgi izdarīt secinājumus, vai nu iebraukt suudos, ieceļot sevi jau Dieva lomā.Jo tālāk izdodas novilkt pilnīgi bez jebkādiem suudiem,tad jo lielāki tie pirmie iespējamie suudi.Labāk mazi un regulāri, nekā 1reiz uzreiz pa pilno.

Rr19 26.novembris 2025 1:19
2 1 Atbildēt

Vismaz smilšu kasti zem piekabes varēja turēt.

Vernons 26.novembris 2025 22:01
0 0 Atbildēt

Čehi tam ir speciālisti! Arī Austrijā un Šveicē vadā līdzi smalkās šķembas un lāpstu uz pannas.

nepārvĀrama vara 26.novembris 2025 1:53
0 0 Atbildēt

Nu tur tā "ēmbūtes" apkārtne principā ir viena no visbīstamākajām visā Valstī,nezinātājam jo īpaši.

Gan jau ka izbrauca ar domu kkur "no rīta" ierasties.Reljefu drošvien no galvas nepārzināja, varbūt nav vietējais rallists.Būtu labāk maucis tad ar jebkādu līkumu vismaz pa "garenvirziena" ceļu,kaut gan šādos apsstākļos arī tas tur nav neko diži drošs un no turienes nokļūt "skrundā" ar sausām kājām diez vai būtu garantēti.Ja gluži ne slapjš ledus, tad dubļi un bedres garantētas.Pampāļi tāpat viņam īsti nepalīdzētu,ne pirms ne aiz.Ja nu vienīgi Grobiņa vai Ezere būtu "ātrāk" par 16h.

Bet principā jā, Annai var (vaig) zvanīt zvanos kauč vai 3jos, arkājpdrisu/nogultasārā un smilšumaisu kaklā.Nav ko gulēt, kamēr Valstī ārdās stihija.Turklāt (iespējams) cilvēks bij (viņai..) samaksājis tā dēvēto Loh Autoceļ  lietošanas Nodevu.

Rexx 26.novembris 2025 6:35
2 1 Atbildēt

Grants ceļi ziemā šādi var kļūt regulāri- sasalst, pakūst, un ir.

Tomēr šeit "akmens dārziņā" pašam pārvadātājam. Zināja taču, kur brauks, kāpēc nav ķēdes? Kad braucām uz Norvēģiju l, tad ķēdes ir, bez jebkādiem jautājumiem, jo- jābūt. Nu tu brauksi te uz laukiem, nu sagādā tās ƙēdes, nevis gaudo televīzijā, ka pats logs.

Hmm 26.novembris 2025 9:53
0 1 Atbildēt

Tā vien gribas piekrist - vai piezvanīt čomam, lai atved ķēdes nebija variants?

rosināt izmaiņas 26.novembris 2025 16:50
0 0 Atbildēt

lohsatiksmes noteikumos, no 1maija lidz 1jam aprillim ārpus apdzīvotām (pa neapdzīvotām) vietām jabrauc ar ķēdēm.

ZZZZ 26.novembris 2025 10:18
0 0 Atbildēt

Te iĀ visiem ir daļa taisnīga sprieduma daļa. Bet sk ja lido mašīna kādu iemeslu pēc nolaižas rez airodromā, Jūs jau sagaida transfēra busi. Tas ir tik operatīvi. Varbūt būtu laiks, šādā nelaikā, katrā kaut kāda mēroga rajonā ieviest tā saucamo palīdzības dienestu ar reālām iespējām iespējotu? Šoreiz tie lopi, bet kas zin kā var būt nākamreiz, ārkārtas reizĒ? 

 VAI jums atnāca šūnu apraides ziņa? plkst 10.00-10.15?

1984 26.novembris 2025 10:50
4 1 Atbildēt

Galu galā ir jāsaprot uz kurieni tiek braukts un ar kādiem riskiem tur ir jārēķinās. Kokvedēji, kuri ziemā brauc mežos un pa grants ceļiem, visi ir apkarināti ar ķēdēm un neviens nesauc palīgā TV.

Šajā gadījumā vismaz 3 mudaki - šoferis, šofera boss, lopu tirgonis. 

Te apmēram kā braukt ar moci T kreklā, šortos un bez ķiveres. Var saiet, un var arī nesaiet. Šoreiz nesagāja....

pārāk bargi 26.novembris 2025 17:10
0 0 Atbildēt

Viņš varēja reāli tos riskus nezināt.Nav arī nekur rakstīts, no kurienes un uz kurieni un kādā nolūkā viņš brauca.

Tur tajā rajonā (apvidū) prakktiski bez riska nav iespējams nokļūt līdz kādam asfaltam.Jo praktiski visur priekš tam ir jālieto 10 vai padsmit km kāda šķērsvirziena ceļa. Nevienā kartē nav navigatorā nav rakstīts, ar kādu bīstamību tur varētu sastapties.Salīdzinot ar vienīgo tajā apkārtnē esošo (gadiem ilgi suudīgi kopto,grants posmos dubļaini bedraino,sniega/ledus apstākļos tāpat nedrošo) garenvirziena ceļu (Rīga-Jelgava-Auce-Ezere-Nīgrande-Grobiņa-Liepāja), attiecīgos apstākļos katrs solis pa labi/kreisi tur ir riskants.

ne slikts sižetiņš 26.novembris 2025 12:36
0 0 Atbildēt

Bez Tabu stilā-paņirgājās par nabaga cietēju.Kas gan to būtu varējis iedomāties,ka piesals un slīdēs!

kaartiibai jaabuut 26.novembris 2025 12:50
1 0 Atbildēt

PVD sods transportkompaanijai komplektaa iepriesh teiktajam. Lopinji kravaskastee nav vainiigi, ka paarvedaataaji ir diletanti!

ZZZZ 26.novembris 2025 13:28
0 0 Atbildēt

kaartiibai jaabuut jo labticīgais uz turētājs, iesūdzēs tie lopi to cilvēku tiesā,  iĀ. kAS mežā galvenais čiekurs? Vilks, lācis, zeltainais šakālis? Bērniņus žēl.

Manefs 26.novembris 2025 14:28
0 0 Atbildēt

Lāpstiņas arī nav,ar ko pabērt smiltiņas no tuvējā lauka.Nu tad skaties Youtube,kas jādara.

atgādinājums 26.novembris 2025 15:42
1 0 Atbildēt

4.kategorijas ceļš.Pēc Ministru kabineta (to sastiķē mūs vēlētā Saeima savās īnteresēs) noteikumiem tādu ceļu tīra 1x (!) sezonā.Laikam, lai tas vispār nepazustu,un tad nevarētu apgūt naudu tā uzturēšanai.Kas tu tāds,kam uzturēt ceļu?Nobalsoji vai noklusēji?Tad klusē arī turpmāk.Pie 4.kategorijas ceļā.Vai sapiķo un uzturi to ceļu savās interesēs.

Gods pāri par Varu 26.novembris 2025 16:11
1 0 Atbildēt

Pēc spēkā esošā spēkaMinistru kabineta noteikumiem, tur tajā Embubūtes ģeoparanormālajā rajonā/apvidū (tāpat kā līdzīgās citās LV 4.kat apkārtnēs/apriņkos) dzīvojošie 2kājainie kustoņi ir vienlīdzīgi pielīdzināmi Lopiem.Kas vispār ir "Embūte"- tas nav nekas, vienkārši abstrakts jēdziens, pāris vecas būdas ceļa līkumā.

Tur nav svarīgi, kurš kurureiz iebrauks auzās- vai viņi paši ikdienā, vai kāds Lielrīgas Lohs satiksies purnspurnā ar kādu vietējo lohu (Lopu).Jo pēc praktiski ikkatras snigšanas tur seko apmiizies atkusnis un Ārkārtas ārprāc.

Vienīgie, kuri tur reāli parūpējās par tiem vietējajiem lohiem (Lopiem) bij pirms pusotra gadusimteņa psrs ārmijas Ministri.Tie tur pavēlēja visos paaugstinātā slīpumprocenta posmos ierakt betona plātnes,lai starpkontinenntālie  raķešvedēji neiep/is kontinentālajā Grāvī..

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ford Bronco būs arī Eiropā, taču – ne tāds kā ASV

2027. gadā Eiropas tirgū Ford modeļu piedāvājumu varētu papildināt jauns SUV ar nosaukumu Bronco, kas no tādā pat vārdā nosauktā aizokeāna radinieka diezgan būtiski atšķirsies. Lasīt vairāk

 

Gatava ziemai visu cauru gadu. Trīs Neste dīzeļdegvielas, kas nebaidās no sala (+ VIDEO) 3

Lielākajā daļā Latvijas iestājusies meteoroloģiskā ziema, un tai seko arī degvielas tirgotāji. Neste Latvija ziemas dīzeli tirgo jau kopš rudens. Lasīt vairāk

 

Mercedes gatavo G-klases kabrioletu (+ FOTO)

G-klases kabrioleta prototipi uzsākuši testu programmu, lai pārbaudītu jaunā modeļa spējas darboties visdažādākajos ceļu un klimatiskajos apstākļos. Lasīt vairāk

 

Tikai 63 visā pasaulē: Alfa Romeo ar Giulia un Stelvio Quadrifoglio Collezione modeļiem (+ FOTO) 7

Itālijas autoražotājs Alfa Romeo iepriecinās zīmola fanus ar īpašajiem Giulia un Stelvio Quadrifoglio kolekciju modeļiem, ko plānots laist klajā ekskluzīvā, ierobežotā skaita sērijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti