Arī pašam braucot ar motociklu lietainā laikā nāk prātā šāds jautājums un kā braukt droši pāri risēm. Video redzam, ka nokrist ir ļoti viegli.
Nevajag pārāk ātri braukt un dot virsū gāzi, kad esi risē, vispār jāuzmanās no akvaplanēšanas.
Arī pašam braucot ar motociklu lietainā laikā nāk prātā šāds jautājums un kā braukt droši pāri risēm. Video redzam, ka nokrist ir ļoti viegli.
Nevajag pārāk ātri braukt un dot virsū gāzi, kad esi risē, vispār jāuzmanās no akvaplanēšanas.
un spriežot pēc visa nav prāta arī sevi pienācīgi apģērbt...
:D ržuņemogu, vai patiešām mīnusiņa licējs uzskata, ka kailas rokas un džinsas ir labākais apģērbs, lai šitā vipendrītos? Nebūtu ķerot asfalta slimību ik pa mirklim jāpiesauc visuvarenais f*@k...
Brīnums kā cimdi un motozābaki kājās bija...

Būtu džeks damperī investējis, bez problēmām aizbrauktu tālāk...

Kur prats braukt lietu ar moci. Man ta viens ari dirsa ieslideja . Protams mocis saskida, motocikls izdzivoja ar nobrazumiem un paris asins pilem.

nekāda slīdēšana utt. Ja sanes pārbraucot pielijušu risi - tā ir akvaplanēšana! vēl nedaudz uzgāzē vai parauj stūri un esi uz acīm...

Jāatceras, ka mocim tās riepas (pat, ja jaunas) galīgi nav paredzētas lielam ātrumam & dziļām peļķēm! Saķeres zudums notiek ātri un nevadāmi. Kur nu vēl lielākā ātrumā.
Vācijas autobūves uzņēmums BMW gatavo jaunu M2 modifikāciju ar M xDrive pilnpiedziņu, solot šo vēl dinamiskāko modeli laist klajā 2026. gada vasaras beigās. Lasīt vairāk
Seat rūpnīcā Martorellā, Spānijā, sākta jauno elektrisko modeļu Cupra Raval un Volkswagen ID. Polo sērijveida ražošana. Lasīt vairāk
Vai Rīgā esošie naftas termināļi ir pietiekami pasargāti? Vai iedzīvotāji var justies droši? Šos jautājumus aktualizēja “4.studijas” skatītājs, kurš pēc incidenta Rēzeknē, kur nomaldījies drons nokrita naftas bāzes teritorijā, vēlas noskaidrot, vai arī Rīgas termināļus nevajadzētu labāk aizsargāt, lai izvairītos no iespējamas katastrofas? Lasīt vairāk
Jau tūdaļ pēc Dodge Viper oficiālās ražošanas pārtraukšanas, sākās runas par to, ka leģendārais sporta auto varētu atgriezties. Šādas baudas uzvirmo ik pa laikam, taču arī šoreiz tām nav nekāda pamata. Lasīt vairāk
Ne tam braucējam, ne tam raksta autoram, ne laikam ka auto (moto) skolā sajēgas par slīdēšanu lietus laikā nav pilnīgi nevienam!!
šitajā ceļa posmā nekādas rises nebija, bet jebkura ceļa visslidenākā vieta ir nopilējušās eļļas pilītes starp riteņu iebraukto vietu. tieši tur janĒklis uzgāzējot arī saslīdēja.
Vsipār vēl jābrīnās kā daunis nenožāvās braukājot pa baltajām svītrām, kas ir ne mazāk slidenas!
Vislabākā saķere priekš moča ir pirmās joslas auto kreiso riteņu atstātas iebrauktās vietas. Bet pie noteikuma ka lietus jau ir kādu lauku noskalojis no ceļa visus mēslus.
p.s. ja kādam tik šausmīgi gribās sarakstīt apcerējumu par risēm un šī moča slīdēšanu, tad ieslēdziet palēninātā režīmā un aplūkojiet konkrēti kur sākās slīdēšana!