46 300 eiro – jauno Renault Espace jau var pasūtīt 12

 

Foto: Renault

iAuto | 20.aprīlis 2023 15:34

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams Renault Espace – franču ražotāja krosovers, ko līdz 2023.gadam pazinām kā minivenu.

Renault paziņojis cenas Vācijas tirgum, kur 4,72 m garais SUV būs pieejams divās versijās: Alpine un Iconic. Pirmajā gadījumā pircējam jārēķinās ar vismaz 46 300 eiro, otrā jāmaksā par 3000 eiro vairāk. No jūnija tiek solīts arī trešais variants Techno, kas būs cenu ziņā visizdevīgākā izvēle – no 43 500 eiro.

Renault Espace motortelpā iebūvēta hibrīdiekārta uz 1,2 litru trīscilindru 131 Zs benzīna motora bāzes, kas apvienojumā ar diviem elektromotoriem nodrošina 199 Zs, kombinētajam degvielas patēriņam paliekot pie 4,7 litriem uz 100 km. Ražotājs norādījis, ka ieskrējiens līdz 100 km/h aizņem 8,8 sekundes, maksimālais ātrums ir 175 km/h, bet pateicoties zemajam degvielas patēriņam ar pilnībā uzpildītu degvielas tvertni būs iespējams veikt vairāk par 1000 km.

Bezsajūga vairāku režīmu pārnesumkārbai ir divi pārnesumi elektriskajai piedziņai un četri pārnesumi iekšdedzes dzinējam. Pārnesumu maiņa notiek automātiski, bez vadītāja iejaukšanās. Ieskaitot tukšgaitu, sistēma kopumā pieļauj 15 ātrumu un piedziņas kombinācijas.

 
12 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Slinkais 20.aprīlis 2023 15:48
8 0 Atbildēt

Pasūtīt ir tieši vārds vietā. Jo nafig tāds nav vajadzīgs. Atdodiet 2005 gada konceptu. Jefiņi.

Petka 20.aprīlis 2023 17:51
5 2 Atbildēt

Īsāks par priekšgājēju...

Kad beidzot sāks piedāvāt 2 + 2 + 3 variantus ar caurstaigājamu otro rindu. Tā rāpšanās pār krēsliem.

Pepe 20.aprīlis 2023 19:03
3 1 Atbildēt

Tagad visi auto ar motoru uz litra vai nedaudz virs tā.... Varbūt tanki arī ies uz litra motora?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nīderlande pirmā: Tesla vadītāji var braukt, neliekot rokas uz stūres 4

Nīderlande kļuvusi par pirmo Eiropas valsti, kas atļāvusi Tesla pašbraucošo auto funkciju izmantot uz publiskajiem ceļiem. Lasīt vairāk

 

12 550 eiro: Toyota Ķīnā laiž klajā cenu ziņā pievilcīgo bZ3X (+ FOTO) 1

Japānas autobūves uzņēmums Toyota Ķīnas tirgū šobrīd nāk klajā ar īpaši izdevīgu piedāvājumu, par 204 Zs jaudīgo elektrisko SUV bZ3X prasot vien 99 800 juaņu, kas apmēram 12 550 eiro. Lasīt vairāk

 

Volkswagen saglabās trīscilindru dzinēju 15

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen noliedz baumas par savu trīscilindru dzinēju nākotni. Lasīt vairāk

 

Dīzeļa cena sasniedz maksimumu. Degvielas cenas 7.4.26: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 26

Dīzeļa cena sasniegusi savu šī gada maksimālo atzīmi. Degvielas cenas 7.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti