Izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos bija nepieciešams veikt, piekrīt arī elektroskrejriteņu iznomātājs “Bolt”.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos bija nepieciešams veikt, piekrīt arī elektroskrejriteņu iznomātājs “Bolt”.

Ko ta citu šie teiks? Gan jau ka pārmīza, ka aizliegs to bizneseli un skrēja pie lobistiem, lai apstājas pie formāliem ierobežojumiem.
Piemēram, ķivere. Mediķi saka, ka no zaļajiem pārsvarā krīt uz priekšu un ar žokli pret zemi. Ķivere būs, bet žokļi cietīs joprojām. Likumdevējs strādājis, saņēmis algu un prēmiju, nomas kantori tīri likuma priekšā, bet skūteristi gādās darbu ķirurgiem joprojām.
Velo notriec visbiežāk no sāna, kritiens uz sāniem. Vai pāri stūrei un ar pakausi pret zemi. Abos gadījumos ķivere mazina triecienu. Monorata braucēji kas arī kristu uz priekšu labi saprot iespējamās sekas un tāpēc brauc ar pilno ķiveri.
Bet skūteristiem galvenais ir ātrāk jo tā ir lētāk, maksā tak par laiku. Traumas jau piemeklē tikai lohus un neveiksminiekus, bet mums jau tādu nav, vaineko.

Ar elektronisko sistēmu taču nebūtu problēmu regulēt gaidīšanas cenu atmkarībā no pieprasījuma. Ja nevienam to skūteri nevajag, lai ir neliela maksa, bet tiklīdz sistēma reģistrē īres pieprasījumu ko nevar apmierināt dēļ gaidoša skūtera, tā cena dinamiski kļūst lielāka.
Japānas autobūves uzņēmums Toyota Ķīnas tirgū šobrīd nāk klajā ar īpaši izdevīgu piedāvājumu, par 204 Zs jaudīgo elektrisko SUV bZ3X prasot vien 99 800 juaņu, kas apmēram 12 550 eiro. Lasīt vairāk
Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen noliedz baumas par savu trīscilindru dzinēju nākotni. Lasīt vairāk
Dīzeļa cena sasniegusi savu šī gada maksimālo atzīmi. Degvielas cenas 7.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR. Lasīt vairāk
Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts. Lasīt vairāk
29 900 eiro: CUPRA Raval pasaules pirmizrāde, kuras laikā vienlaikus tika publiskotas arī automobiļa cenas
Pat speciālajā Jūrmalas domes stāvvietā "torčī" nolauzts stabs un apdraud gājēju drošību (+ FOTO)
11
Tas gan visi nesās ar tiem īres mēsliem, jo cenas ta lielas un lai jamaksā mazāk.
Bolt isteniba ir vainigs, jo prasa maksat pa minūtēm, ja vajadzes maksat pa kilometriem tad nebus tādu traki ātru braucēju un negadījumu, bet tad Boltam nebus biznesa, jo Bolta bizness ir pelnit kamer stavi pie sarkanss gaismas un gaidi zaļo