SPRK: Daudzi neizmanto iespēju samazināt savus elektrības rēķinus (+ VIDEO) 9

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

LTV Ziņu dienests | 18.decembris 2023 9:35

Samazināt elektrības rēķinu vairāk nekā uz pusi? Šāda iespēja varētu būt ļoti lielai patērētāju daļai. It īpaši tiem, kuri ilgstoši nav pārslēguši līgumus.

Tādēļ sabiedrisko pakalpojumu regulators iesaka uzmanīgāk ielūkoties savos maksājumos par elektrību. Vai gadījumā nav tā, ka pērkat par nesamērīgu cenu, kaut gan elektrības tirgū ir pat vairākkārt lētāki piedāvājumi?

Populārākie komentāri

9 Lasīt visus komentārus →
15 1 Atbildēt

SPRK bija tie, kas ar putām uz lūpām stāstīja, ka Birža tas ir feini, elektrība būs lētāka un dzīve būs limonāde (pirms tirgus atvēršanas elektrība +sadale= ~7 centi). Kad tirgu atvēra izmaksas pieauga x2. Bet SPRK turpināja muldēt, ka elektrība lēta, vienkārši sadale paliek dārkāka un OIK nācis klāt. Kad elektrības cena biržā uzlēca līdz 4 EUR par kwh, tad SPRK visus mācīja slēgt fiksētos līgumus. Tagad SPRK māca kā maksāt līgumsodus un pārslēgt fiksētos līgumu uz zemākām fiksētām cenām. Rodas pamatots jautājums, priekš kam tāds SPRK ir vajadzīgs? Man, piemēram, 2/3 no rēķina ir Sadales tīkla pakalpojumi, un ko SPRK  iesaka Sadales tīkla rēķinu mazināšanai?Neko nevar ieteikt? Kur bija SPRK, kad Latvenergo pacēla cenas saviem klientiem, kas bija noslēguši līgumus par fiksētu cenu? Kāpēc SPRK ļauj LAtvenergo sūkā drukā savos līgumos paredzēt iespēju pacelt cenu katrus 6 mēnešus? Ko dos līgumu pārslēgšna, ja Latvenergo atkal var pacelt cenas?

9 0 Atbildēt

Paskaidro lūdzu sīkāk, kā es apkāšu vecenītes? Tad kad es noslēdzu ar piegādātāju NETO līgumu, vai tad kad noslēdzu fiksētas cenas līgumu par 9 saņiem? Tad kad man valsts nepiešķīra nekādu atbalstu elektrībai, vecenītes saņēma valsts atbalstu visam, kas pārsniedza 16 saņus. No kurienes nāca atbalsts vecenītēm? Kad februārī dzēsīsies mans uzkrājuma atlikums, vai tad no tā neiegūs Latvenergo?

7 1 Atbildēt

SPRK problēmas ar tarifiem neredz! Kāpēc no Latvenergo koncerna peļņa nevar segt Sadales tīkla un Augstsprieguma tīkla zaudējumus? Kāpēc SPRK visu laiku ļauj celt tarifus?

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Bentley piesaka savu pirmo pilnībā elektrisko krosoveru 1

Līdz 1139 Zs jaudīgais Bentley Torcal pirmizrādi piedzīvos 23. septembrī. Lasīt vairāk

Pirmais brauciens ar jauno Toyota Hilux. Būs arī 100 % elektrisks (+ VIDEO) 2

Toyota Hilux ir leģendārs pikaps, un ar tā jaunāko izlaidumu TV Autoziņas iepazinās Bulgārijā. Turpmāk pikaps izskatīsies citādi un būs pieejams arī kā 48V hibrīds vai pilnībā elektrisks auto. Lasīt vairāk

Liepājā testa laikā vēja turbīnai nolūzt spārns; incidentu izmeklēs turbīnu ražotājs "Nordex" (+ VIDEO) 11

SIA "Rapsoil" vēja parka būvniecības objektā Liepājā trešdien notikušo incidentu, kurā nolūza un nokrita vienas vēja turbīnas spārns, izmeklēs starptautiskais turbīnu ražotājs "Nordex", aģentūru LETA informēja "Rapsoil" Komunikācijas daļas vadītājs Pauļus Ugjanskis. Lasīt vairāk

Lēnām, bet virzās: kas notiek ar Rail Baltica būvi Igaunijā un Latvijā (+ VIDEO)

Spriežot pēc tehnikas vienību iesaistes, uz ātru projekta virzību nav ko cerēt, tomēr darbs notiek un Rail Baltica aprises palēnām iezīmējas gan Igaunijā (straujāk), gan arī Latvijā (gausāk). Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti