Apriebušies Ferrari mūļi!!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 16.04.2024

Tas taču skaidri redzams , ka sarkanie pielieto neatļautas metodes , lai gūtu uzvaru! Kā var neredzēt , ka tiek pielietote cita degviela vidus pitstopos? Šitais friču tītars- noriebies tas viņa mūli! Ar visu pirksta rādīšanu. Kas viņam atļauts , citiem liegts... Žurka...

 
Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

tapat ka raimisb

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Maariss ir ievācies istabā no smilškastes?

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

dekster ko kasies, neesi veceni dabujis? Es tev kau ko teicu?

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Pri čom te vecene?? Tev labāk eži tīk???

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

tu jau vienmer tads neapmierinats

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Tad, kad ieraugu niku 'Maariss', tad kļūstu tāds...

ventura Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

Man domāt, ka tad kad kaut kur parādās deksters, tā visi jau ņirdz un gaida ar ko tad šis atkal nosmirdēs.

Man liekas, čalīt, tev ir nedaudz jāpieaug prātiņā. Citādi tu tāds agresīvs tipiņš vien esi, kas nav varējis pabeigt videni. Es gan tiešām nezinu cik tev gadu un ko tu esi pabeidzis, bet pēc tavām publikācijā citu spriedumu nevaru izteikt.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

ventura rakstīja:Man domāt, ka tad kad kaut kur parādās deksters, tā visi jau ņirdz un gaida ar ko tad šis atkal nosmirdēs.

Man liekas, čalīt, tev ir nedaudz jāpieaug prātiņā. Citādi tu tāds agresīvs tipiņš vien esi, kas nav varējis pabeigt videni. Es gan tiešām nezinu cik tev gadu un ko tu esi pabeidzis, bet pēc tavām publikācijā citu spriedumu nevaru izteikt.

Bet tu varētu hļebalu pievērt, gudrais eļļas speciālist...Ne tu spriedīsi par mani.Sušķis.

ventura Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

ventura rakstīja:Man domāt, ka tad kad kaut kur parādās deksters, tā visi jau ņirdz un gaida ar ko tad šis atkal nosmirdēs.

Man liekas, čalīt, tev ir nedaudz jāpieaug prātiņā. Citādi tu tāds agresīvs tipiņš vien esi, kas nav varējis pabeigt videni. Es gan tiešām nezinu cik tev gadu un ko tu esi pabeidzis, bet pēc tavām publikācijā citu spriedumu nevaru izteikt.

Bet tu varētu hļebalu pievērt, gudrais eļļas speciālist...Ne tu spriedīsi par mani.Sušķis.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

PN, suka.

ventura Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstījaN, suka.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Ka tik tev neizdauza ar to otru aci, āzi.

ventura Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:Ka tik tev neizdauza ar to otru aci, āzi.

Skaties pats, ka nav kā ar "KURSK". Nogrimsi un neviens tevi neglābs, kamēr nosmaksi pats savā smakā.

ventura Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:Ka tik tev neizdauza ar to otru aci, āzi.

Un vispār, kuru tu te sauc par āzi, tu, sarūsējušo metāllūžņu čupiņa!!!

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Ventura, aizej noraujies podā, būs attīrīšanas iekārtām vakariņas.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:Nemīž eļļā, drīz jau atkal ies vaļā.

Šumis būs čempons.

Tā tam būs būt:

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:Nu, tepat vien tie ferari mūļi atkal ir

re kā lēngaitas baričello uzvilka līdz 2. pleķim

Ar pagājušā gada tačku

schumis iedeva pārējiem foru, protams neba bez palīdzības no malas.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

sirga rakstīja:

Yonas rakstīja:Nu, tepat vien tie ferari mūļi atkal ir

re kā lēngaitas baričello uzvilka līdz 2. pleķim

Ar pagājušā gada tačku

schumis iedeva pārējiem foru, protams neba bez palīdzības no malas.

Foru viņš iedeva zālājam. Tur šim īstā vieta. Zālāju pļāvējs. Anglijā ir tādas sacensības, tur viņam vieta.

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

prosta ferrari tehnologijas apsteidz citas komandas un sie kamer neko nedara, tikmer citiem kule putas un megina pieraut klat ferrari

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Maariss rakstījarosta ferrari tehnologijas apsteidz citas komandas un sie kamer neko nedara, tikmer citiem kule putas un megina pieraut klat ferrari

Ka tik ne ar...

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Man baigi patīk, kā šogad ;;brauc;; Ferrari...

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Man baigi patīk, kā šogad ;;brauc;; Ferrari...

priecājies neba ilgi tev tas lemts

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

sirga rakstīja:

deksters rakstīja: Man baigi patīk, kā šogad ;;brauc;; Ferrari...

priecājies neba ilgi tev tas lemts

Ilgi, ilgi!!! Vismaz sho sezonu Mosh nopirks no krieviem Nishpas, vai Belshinu.... Kad Michelin ienaaca F1, kameer paareejie brauca ar Bridgestone, kaut kaa nedzirdeeja valodas, ka nevienliidziiba... ak jaa: piemirsu! Runa tachu iet par Ferrari!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Maariss rakstīja:Arnij a ko tu sprega kas tev kaut ko ples??? Ja butu tik gudrs lai izlasitu visus manus komentus, tad butu pamanijis manis rakstito ka es NEFANOJU PAR FERRARI.

Pec visa spriezot ari nakosgad vadosie bus ferrari, jo nav neviena reala pretendenta viniem, visi kaut kur aplauzas ar tehniku vai pilotiem. Ar katru gadu auto tiek uzlaboti, pagaidam ferrari tas ir izdevies bet parejiem nifiga, taa ka atslabsti

Naakamgads ir pienaacis!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti