Apriebušies Ferrari mūļi!!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 04.05.2024

Tas taču skaidri redzams , ka sarkanie pielieto neatļautas metodes , lai gūtu uzvaru! Kā var neredzēt , ka tiek pielietote cita degviela vidus pitstopos? Šitais friču tītars- noriebies tas viņa mūli! Ar visu pirksta rādīšanu. Kas viņam atļauts , citiem liegts... Žurka...

 
amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Dekster tā turēt esi nelokāms un turpini fanot par lūzeriem

P.S. man patika Ferārri fanu ovācijas, kad Kimi ielika apmalē

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Maariss , ej tu dirst

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Corsa ir kun'ja , to gan nezināju , smerdelis un utubunga.

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Besī ārā šitie Šumja fani , fano tikai tāpēc , ka visu laiku uzvar. Tāpat kā ar mūsu hokejistiem , ja uzvar-OOO , malači , ja zaudē , ēēē , ko ta viņi var , lūzeri. Tādi te tie Maarisi un FunFani un Corsas ir , sāks vinnēt kaut kāds Jakumo , tad tiem šis būs varonis.... Mīzali

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Deksters - tev, kaa skatos, vislaik ir viena dziesma - fanot par ferrari ir slikti, jo shamie vislaik uzvar. Es nezinu, vai TU to speej, bet es saskatu nelielu probleemu shajaa apstaaklii (kaa tur bij ar to skabargu un baljkji ). Ja viss notiktu peec tava praata, tad buutu jaafano pa kaukaadu huivinjzin Sato vai Boumgartneru.

Tavas sinteetikas teorijas arii ir diezgan shkjirdras. Maklaarenam gan ir maz naudas, ne? A kur tad ir vinju kachaki? Tad, kad tur 20gs peedeejos gados maklaareni njeema visus pa apli un MiKAKA bij chempions, tad neviens neko nepiixteeja.

Lai jau aug tie Batoni un citi zveeri, bet nevar jau taapeec aizliegt cilveekiem pa sarkanajiem fanot!

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Ja īsti fabi , lai fano , bet šitie fano tāpēc , ka šis visu laiku uzvar. Neesmu teicis , ka fanot ir slikti , bet to darīt slimīgi gan ir slikti. Un kā teicu , skaidri redzams , ka Šumis tiek vilkts ar visādiem gājieniem , lūk , tas ir slikti.

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Atvainojos visiem Šumisma reliuģijas pārstāvjiem un apsolos par jūsu Elku vairs neteikt neko sliktu , tikai savas domas , jo viņš taču Visvarens....

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Beidz atvainoties, mazais pirdeli

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

:>

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Amigoz , Tu vispār , krānu speciālist varēji paklusēt , kad kaut ko vajadzēs celt , Tev jautās

Kukainis Reģ.: 18.08.2003
0 0 Atbildēt

Jā! Kimmim šoreiz nenoveicās.Kaut arī uzskatu kad lielo Šūmi pieredzes ziņā neviens pagaidām nevar pārspēt, bet ja MacLareniem nebūtu šitā ķibele cīņa būtu diezgan interesanta.

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

Dekster es jau biju Ah tu mazais sintetiskais nabadzins. Nu puikins tak lasit nemak. ja mazulitis deksterits butu gudraks bijis tad jau sen tekstos butu salasijis un sava mazajaa udensgalvinaa izsmadzenojis kurs fano un kurs nee

Tu sikala dekster atkartosu tev pedejo reizi -es par ferrari nefanoju!!!! Skaidrs???

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Zini , bezdeli , man pofig tas , ko tu te raksti , jo tavas atspaidītās smadzenes nejēdz to , ko rakstu es , tad nerukšķi , bet ej mammai pupu pazīd un pastumdi mašīniņas. Es F1 skatos kopš 92, gada , tā kā nebezdi , ja?

BeMBiS Reģ.: 31.01.2004
0 0 Atbildēt

Čau dekster

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Kas tas par mūli? Mēs esam pazīstami?

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

Tu sikais pirdeli, ej attisties pirms te kaut ko virini. Neuzspied man savu klicku. Ej uz savu laboratoriju mazais deksterbezdel. Un izskatas ka pupu vel zid, tapec jau tik varens

Tu no sakuma islasi un tad smirdini

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

Marcix a kam tagad viegli

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Maarisam nemaz nav viegli , vot neraža. Nav par ko fanot , ak tu nabadziņš. Fano par savu kuli.

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

deksters

Nu labs vecais

Fano par savu kuli

Šis man gāja pie sirds

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

dekster ej pakasi un pamase savus ezela pautus

Mandarins Reģ.: 01.04.2004
0 0 Atbildēt

Čau Māri!

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

cau Mandarin

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Mjaa, nu ko lai saka viss ir nonaacis pie lielas uzdirshanas. Es ar fanoju par Shumaheru vecaako un Ferrari. Nedomaaju ka Ferrari kaac kaut ko piedod vairaak kaa Wiliams vai McLaren vai RENAULT, vai TOYOTA. Pie kam peedeejai un BAR liekas ir pashi lielaakie komandas budzjeti F1. BAR ir sasniedzis kaut kaadu liimeni, bet TOYOTA veel jaapaaugas.

Godiigi sakot gribeetos taa kaa fanot par Wiliams-BMW(BMW sirdij tiikamaaka mashina ), bet gan komandas gars taac padiivains gan ariii pilotu starpaa taada neveseliiga gaisotne. Redzees kas notiksies naakamsezon kad buus citi piloti. Tachu ja vinji turpinaas taadi luuzeri buut kaa liidz shim, nu nez vai fanoshu.

Un godiigi sakot esmu vairaak par interesantu saciiksti, kuraa liidz pat beigaam taa iisti nevar pateikt vietu sadaliijumu.

Hokenhaimas saciikste bija laba ar Alonso/Batona ciinju, ieprieksheejaa ar Schumja&Ferrari taktisko ciinju. Taadas sacensiibas man patiik veerot. Un vienkarshi riebjas saciikstes kuraas atsevishkji idioti noraksta citus pilotus.

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Čau vafeles

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

O , vafeļu pildījums parādījies...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti