Kaads ar Ford Galaxy ir braucis ?

Laiks Reģ.: 12.04.2002

Mekleeju jebkaadus iespaidus no shaa braucamaa, domas, paardomas, viedokljus, vienlaga ko, galvenais par galaxy

Tnx.

 
1 2 3 4 5 6
uosis Reģ.: 31.03.2005
0 0 Atbildēt

M1A1 rakstīja: Jautājums ir sekojošs - kādam ir/ir zināms kur dabūt Galaxy tehnisko manuāli. Visos iepriekšējos topikos pieminētie linki neietver neko no Glaxay.

Mašiņs uz treiļa ceļā uz Latviju, šādu tādu apkopīti vajadzēs uztaisīt un tur nu manuālīts noderētu

ir manuaals... tik vaaciski

uosis Reģ.: 31.03.2005
0 0 Atbildēt

.

Tagad vēl lamdinieks jānomaina, jo apgriezieni peld un aptuvenais patēriņs pa galvaspilsētas ielām velk uz 16l

man arii lazha ar pateerinju (2litrigs benziinieks), bet ir aizdoma uz apgrizienu vaarstu... redzees ..

kamaro25 Reģ.: 27.10.2005
0 0 Atbildēt

Ir piedāvājumā Galaxy ar atremontētu doch 2.o motoru, autonomka 96.g. LV nobraukti 9 tkst. ir TA. Vispār teikšu, ka ir idēālā stāvoklī. 3500 Ls m.28355011

radiobus Reģ.: 19.02.2003
0 0 Atbildēt

Paraadiijaas jauna zinja - benz.motori ziema nepiesilda salonu.Man - TDI un braukaat varu maikaa,kaa jumsim??

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Tu droši vien domāji tās versijas, kurām nav atsevišķa pečka aizmugurē. Ar dzinēju ta nav nekāda sakara.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

radiobus rakstīja: Paraadiijaas jauna zinja - benz.motori ziema nepiesilda salonu.Man - TDI un braukaat varu maikaa,kaa jumsim??

Tev jau ziema ir iestājusies? Maikā vēl daži pa ielu staigā!

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Ja galaxy ir kaut nedaudz līdzīgs šarānam, tad tas ir tāds pats sūds. Sūdīgāku venu par šarānu vēl neesmu redzējis.

Maz tu dzīvē laba esi redzējis

radiobus Reģ.: 19.02.2003
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Ja galaxy ir kaut nedaudz līdzīgs šarānam, tad tas ir tāds pats sūds. Sūdīgāku venu par šarānu vēl neesmu redzējis.

Maz tu dzīvē laba esi redzējis

Pilnībā piekrītu tev

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Ja galaxy ir kaut nedaudz līdzīgs šarānam, tad tas ir tāds pats sūds. Sūdīgāku venu par šarānu vēl neesmu redzējis.

Es gan esmu. Piemēram 84.gada Audi.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

da viņiem visiem (Sharan, galaxy, Alhambra)no minivana ne smakas - tur vietas pietiek tikai 7 totāliem distrofiķiem....šrots....piegriezies līst priekšējā ritošā vai sajūgos...

minivanā, pēc idejas vismaz!!!! 6 cilvēkiem jāsēž ar ērtībām, nevis jātēlo šprotes eļļā....

radiobus Reģ.: 19.02.2003
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja: da viņiem visiem (Sharan, galaxy, Alhambra)no minivana ne smakas - tur vietas pietiek tikai 7 totāliem distrofiķiem....šrots....piegriezies līst priekšējā ritošā vai sajūgos...

minivanā, pēc idejas vismaz!!!! 6 cilvēkiem jāsēž ar ērtībām, nevis jātēlo šprotes eļļā....

Braukuši esam 9-ratā - nu nav ērti,bet ne arī baigi saspiesti.120 km uz vienu pusi-sākumā neērti,bet pēc pirmā dopinga visi bija apmierināti.

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Ja draudzējas ar vācu valodu, tad labs resurss info iegūšanai par Sharan, Galaxy un Alhambra!

www.sgaf.de/...

Palasoties konstatēju, ka arī tur bieži cilvēciņi galīgi nav starā par servisu kvalitāti un ātrumu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU nez par to Sharan lempiigumu, bija dazji autozhurnaalisti/sportisti kuri labu laiku lietoja vienu taadu, nu es teiktu ka vaaleeja ar to taapat kaa ar 2 Golfu - ar ko piedaliijas saciiksteeees, protam zvaaljojaas jau jams krietni vairaak, bet nu liikumus ar taadu aatrumu es ar vieglo neuzdroshinaatos njemt. Taa ka viss droshi atkariigs no vadiitaaja. Galu galaa bija iespeeja "pavizinaaties" pa salu tiltu ar parastu maacibu braukshanas instruktoru ar "tizlu" 2 litru diizelj mersi - sajuuta bija ne sliktaaka kaa braucot pa Bikjernieku trasi blakus kaadam no Golfa kausa daliibniekiem.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NU nez par to Sharan lempiigumu, bija dazji autozhurnaalisti/sportisti kuri labu laiku lietoja vienu taadu, nu es teiktu ka vaaleeja ar to taapat kaa ar 2 Golfu - ar ko piedaliijas saciiksteeees, protam zvaaljojaas jau jams krietni vairaak, bet nu liikumus ar taadu aatrumu es ar vieglo neuzdroshinaatos njemt. Taa ka viss droshi atkariigs no vadiitaaja. Galu galaa bija iespeeja "pavizinaaties" pa salu tiltu ar parastu maacibu braukshanas instruktoru ar "tizlu" 2 litru diizelj mersi - sajuuta bija ne sliktaaka kaa braucot pa Bikjernieku trasi blakus kaadam no Golfa kausa daliibniekiem.

Instruktors pie stūres nelaida un pats stūrēja pāri tiltam?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

WALA rakstīja: NU nez par to Sharan lempiigumu, bija dazji autozhurnaalisti/sportisti kuri labu laiku lietoja vienu taadu, nu es teiktu ka vaaleeja ar to taapat kaa ar 2 Golfu - ar ko piedaliijas saciiksteeees, protam zvaaljojaas jau jams krietni vairaak, bet nu liikumus ar taadu aatrumu es ar vieglo neuzdroshinaatos njemt. Taa ka viss droshi atkariigs no vadiitaaja. Galu galaa bija iespeeja "pavizinaaties" pa salu tiltu ar parastu maacibu braukshanas instruktoru ar "tizlu" 2 litru diizelj mersi - sajuuta bija ne sliktaaka kaa braucot pa Bikjernieku trasi blakus kaadam no Golfa kausa daliibniekiem.

Instruktors pie stūres nelaida un pats stūrēja pāri tiltam?

Nee nelaida gan.

Bet godiigi sakot ar visu savu pieredzi tadaa atrumaa un taadaa pluusmaa es nespeetu tur braukt, tam ir vajadziigas pamatiigas iekshas + veel maaka apieties ar to niikuliigo diizeli apvienojuma ar 4 aatrumu manuaalo kaarbu.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Karluco rakstīja:

Magistrs rakstīja: Tas 1.9 TDI ir galīgs nīkulis ne dzinējs. CV 3.3 ar 170 zs ir pavisam cita lieta. Gribi taupīt, liec gāzi.

ar 110 zs nav nikulis!

Kas tad tur var būt? Tas verķis sver ap divām tonnām. Pat A6 tas 1.9 nevelk.

Turbīna būs bijusi nokauta. 1,9 TDi ar 110hp velk tīri labi. Tam pašam a6 11 sekundēs simtu paņem un motors jau pie zemiem apgriezienim ceļ augšā labi. 2.0 benzīns šiem galxy vel nesalīdzināmi sliktāk par 1.9TDI

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tas 1.9 TDI ir galīgs nīkulis ne dzinējs. CV 3.3 ar 170 zs ir pavisam cita lieta. Gribi taupīt, liec gāzi.

oho ,kur Tev tik daidz zirgu saskrējis ?

man voyagera 3.3motoram tikai 158zirdziņi !!

bet skrien labi un laikam arī nebraukšu ar Sharanveidīgajiem !!

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

Magistrs rakstīja: Tas 1.9 TDI ir galīgs nīkulis ne dzinējs. CV 3.3 ar 170 zs ir pavisam cita lieta. Gribi taupīt, liec gāzi.

oho ,kur Tev tik daidz zirgu saskrējis ?

man voyagera 3.3motoram tikai 158zirdziņi !!

bet skrien labi un laikam arī nebraukšu ar Sharanveidīgajiem !!

Varbūt iepriekšējais grand voyager ir ērts, bet jaunais galiigi garaam. 'Sofera vieta veel daudz maz OK, bet aizmuguree seedoshajiem kājas pie zoda, pateicoties fīčai, kas ļauj sēdegļus nolocīt grīdā.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

oho ,es par to biju domājis - kur paliek tie sēdekļi ,droši vien ka atņem telpu !!!

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: oho ,es par to biju domājis - kur paliek tie sēdekļi ,droši vien ka atņem telpu !!!

Tipa ar īso versiju viss esot ok, jo tur tie benķi netransformējas grīdā. Mani šoferis līdz lidostai aizveda no ganību dambja. Paspēja kājas nogurt. Tad vēl, ja kāds grib tādu auto ņemt, tad dīzelis nav labākā izvēle. Pa pilsētu braucot zem 13l/100km nevar palīst. Iepriekš mūsu firmai bija toyota Previa ar benzīna dzinēju. Tas pats šoferis varēja palīst zem 11 l/100km. Tipa vojager ar benzīna dzinēju ēd tikpat cik tas dīzelis. Bez tam pirmos 2000km šoferis godīgi iebrauca to vāģi.

Mihails28 Reģ.: 27.01.2007
0 0 Atbildēt

Galaxy Rule super labs auto remonta nau dargi es apmierinats esmu ar savejo .

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Ar Sharanu esmu nobraucis gadu.Kādi30štukas km nobraukti.Nav problēmu,patīkami braukt.Neskaitot izdevumus par apkopēm, ziemas riepām,citi tēriņi nav.Izgāja TA bez aizķeršanās,bez iepriekšējas sagatavošanas,tikai nomazgāju.Manējais99.g dīzelis.

alfons2 Reģ.: 23.02.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad fords ir auto-opelis pat labāks.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

alfons2 rakstīja: Vai tad fords ir auto-opelis pat labāks.

Nu redz, smirdonīt, kad būsi izdzinis no salona savu pirmo JAUNU auto un kādu laiku ar to pabraucis un tad sapratis kas tev tai auto patīk un kas nē, tad arī varēsi savus smakojošos un absolūti infantīlos komentus izteikt par kādu no auto markām. A pagaidām turpini raustīt ādiņu un sapņo ka vismaz kādreiz tiksi vismaz pie 3 gadīga vācu autobūves produkta.

Piss on you, honey!

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

alfons2 rakstīja: Vai tad fords ir auto-opelis pat labāks.

Nu redz, smirdonīt, kad būsi izdzinis no salona savu pirmo JAUNU auto un kādu laiku ar to pabraucis un tad sapratis kas tev tai auto patīk un kas nē, tad arī varēsi savus smakojošos un absolūti infantīlos komentus izteikt par kādu no auto markām. A pagaidām turpini raustīt ādiņu un sapņo ka vismaz kādreiz tiksi vismaz pie 3 gadīga vācu autobūves produkta.

Piss on you, honey!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti