Kaads ar Ford Galaxy ir braucis ?

Laiks Reģ.: 12.04.2002

Mekleeju jebkaadus iespaidus no shaa braucamaa, domas, paardomas, viedokljus, vienlaga ko, galvenais par galaxy

Tnx.

 
1 2 3 4 5 6
alfons2 Reģ.: 23.02.2007
0 0 Atbildēt

Var redzēt ka tu braukā ar jaunu fordu nevis mašīnu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šorīt braucu ar taksometru - jaunā modeļa Ford-Galaxy ar 2 litru 140 zirgspēku dīzeļmotoru. Mašīnai bija 36 tūkst.km nobraukums, un man kā pasažierim šķita, ka auto ir varen baudāms. Uzrāviens bija pārliecinošs, auto žiperīgi paātrinājās no kādiem 90 līdz 120 km/h. Skaņas izolācija labāka kā manai Merivai, sestajā pārnesumā pie 105 km/h bija tikai 2000 apgriezieni, savukārt manai Merivai pie tāda ātruma piektajā pārnesumā ir 2600-2700 apgriezieni.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Nu tu ar salīdzinjāji savu opeli ar galaxy jauno, divi dažadi auto kam kopīgs ir tikai tas, ka 5 vietas

Jāsaka diezgan labi izskatās tas auto

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Jaunais smuks gan ir padevies...par iepriekšējo paaudzi gan neko pārak labu nevru pateikt, it kā tas pats kas Sharans tomēr atšķirībā no tā grab un klab tā it kā plastmasas detaļas ar skochu būtu līmētas...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VIECYS rakstīja: Ar Sharanu esmu nobraucis gadu.Kādi30štukas km nobraukti.Nav problēmu,patīkami braukt.Neskaitot izdevumus par apkopēm, ziemas riepām,citi tēriņi nav.Izgāja TA bez aizķeršanās,bez iepriekšējas sagatavošanas,tikai nomazgāju.Manējais99.g dīzelis.

Un ar kondicionieri nebij problēmas ??

fords Reģ.: 13.11.2007
0 0 Atbildēt

braucu 2meen.ford galaxy 2002 19tdi- ideal!remonts vienkaarsh ar neko daargu neesmu sastapies.vieniigais salona aizmugureejaa pechka (otra) nestraadaa, kveelsveci nomainiiju- vai kaads nezin kur vainu taalaak mekleet?

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

fords rakstīja: braucu 2meen.ford galaxy 2002 19tdi- ideal!remonts vienkaarsh ar neko daargu neesmu sastapies.vieniigais salona aizmugureejaa pechka (otra) nestraadaa, kveelsveci nomainiiju- vai kaads nezin kur vainu taalaak mekleet?

Tiko šo problēmu atrisināju Sharanam. Iesaku sākumam nodiagnosticēt pečku t.i. noņem vāciņu un aizved uz Maskavas ielu 449. Un tad jau ....

Modris67 Reģ.: 27.04.2009
0 0 Atbildēt

braucu ar galaxy jau 2 gadus,auto labs tikai tagad parādijās viena problēma. pie apdzīšanas vai uzņemot ātrumu priekšējā tiltā parādās vibrācija itkā nebūtu nobalansēti riteņi.braucot vienmērīgi nekādas problēmas,vai uz 100 vai 130.apskatē neko neuzrādija. 2002.g.1,9 dīzelis. varbūt kādam bijusi līdzīga problēma?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

visticamāk, ziemā, ar izgrieztiem ripuļiem esi apmali "pajēmis"...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Modris67 rakstīja: braucu ar galaxy jau 2 gadus,auto labs tikai tagad parādijās viena problēma. pie apdzīšanas vai uzņemot ātrumu priekšējā tiltā parādās vibrācija itkā nebūtu nobalansēti riteņi.braucot vienmērīgi nekādas problēmas,vai uz 100 vai 130.apskatē neko neuzrādija. 2002.g.1,9 dīzelis. varbūt kādam bijusi līdzīga problēma?

parbaudi apakshejos sharnirus.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Mazs auto! Ja es 1,88cm iesēžos priekšā, tad aizmugurē man nav vietas! Trešajā sēdekļu rindā tikai bērnus var ieštopēt! Ar visiem sēdekļiem bagāžniekā var ielikt vienīgi 2 vidēja izmēra koferus... ja izņem pēdējo sēdekļu rindu, tad bagāžnieks ir tik pat liels cik Scorpio sedanam (pēc salikto ceļasomu daudzuma). Dīzelis (ko bija tas gods novērot) bija visai ņiprs. Bet TipTronik automāts, pēc īpašnieka ir pēdējais mēsls! Pa autobāni ļauj ekonomiski braukt, taču Latvijas ceļos bez apdzīšanas nav iespējams pabraukt, bet lai apdzītu automāts ir jāpārslēdz uz sport režīmu (savādāk apdzīt nav reāli) ... un lai to izdarītu ir jāapstājas!!!! Daudz maz ērti šai auto var braukt tikai 4 vidēja auguma pieaugušie, pretstatā Scorpio kurā ļoti ērti var sasēsties 4 gara auguma būdīgi tētuki!

Tas pats.

Priecīgus svētkus!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Tas pats.

Priecīgus svētkus!

Patīk rakāties vecos sūdos???

Priecīgu rakāšanos tālāk!!

mronis Reģ.: 27.08.2008
0 0 Atbildēt

Ko tas Šaraškins ...irš ha haa galaxy esot maziņš?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

da ir jau, ir braucis!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

mronis rakstīja: Ko tas Šaraškins ...irš ha haa galaxy esot maziņš?

Tu, dura, lasi vai tikai raksti?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paga, tas īedgars ir tizls vai 150+ kilo smags? Visur apkārt vīd viņa teksti par to, kur šis ar savu metru astoņdesmit astoņi knapi spēj ielīst vai arī nespēj ielīst. Es tikmēr esmu sēdējis pirmās paaudzes otrā feislifta šarāna grabažnieka ķeblī [bundža jau tā pati kas vecajam galaksim ir, tā ka gan jau ka ķebļu gabarīti arī ir tie paši] un neko - mana 1,95 garuma dēļ nebija milzīgi ērti, bet sēdēt var. Tāpat kā, teiksim, pirmās paaudzes corsā, kur es varu ērti apsēsties, vienīgi lai izbāztu laukā roku pa logu [tai mašīnai ir fortačkas priekšā], roka ir jāpaloka. Un līdz šim vienīgā mašīna, kur es neesmu varējis daudzmaz ērti apsēsties bija vectētiņa trešais žiķelis.

Nē nu ja īedgaram ir metrīga riepa, nu tad saprotami - kaut vai kā tajā šarāna/galakša aizmugures ķeblī ielīdīsi, ja vēders neļauj atzveltni pacelt....

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kurs tad te ir tik stulbs, ka brauc ar Galaxy

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Paga, tas īedgars ir tizls vai

Kurš nu te apsaukājas??? Es vai kāds cits??

Pats esi tizls!! Apsēsties un nobraukt visu dienu ir pilnīgi dažādas lietas.

Visādu dīkdieņi savelk 4 - 5 gadu vecus topikus, lai ielīstu pakāļā kādam un tad brīnās ka viss ir pēc kārtas...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Paga, tas īedgars ir tizls vai 150+ kilo smags? Visur apkārt vīd viņa teksti par to, kur šis ar savu metru astoņdesmit astoņi knapi spēj ielīst vai arī nespēj ielīst. Es tikmēr esmu sēdējis pirmās paaudzes otrā feislifta šarāna grabažnieka ķeblī [bundža jau tā pati kas vecajam galaksim ir, tā ka gan jau ka ķebļu gabarīti arī ir tie paši] un neko - mana 1,95 garuma dēļ nebija milzīgi ērti, bet sēdēt var. Tāpat kā, teiksim, pirmās paaudzes corsā, kur es varu ērti apsēsties, vienīgi lai izbāztu laukā roku pa logu [tai mašīnai ir fortačkas priekšā], roka ir jāpaloka. Un līdz šim vienīgā mašīna, kur es neesmu varējis daudzmaz ērti apsēsties bija vectētiņa trešais žiķelis.

Nē nu ja īedgaram ir metrīga riepa, nu tad saprotami - kaut vai kā tajā šarāna/galakša aizmugures ķeblī ielīdīsi, ja vēders neļauj atzveltni pacelt....

Vecīt, ja tu redzētu viņa pielaulāto masu, tad saprastu, ka arī galaksijs var būt par mazu. Ne jau tāpat vien viņam ir divi skorpji...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Kurs tad te ir tik stulbs, ka brauc ar Galaxy

Nu jā, tur ir jābūt tikpat stulbam lai brauktu arī ar šarānu un alhambru.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Kurš nu te apsaukājas??? Es vai kāds cits??

Pats esi tizls!! Apsēsties un nobraukt visu dienu ir pilnīgi dažādas lietas.

Visādu dīkdieņi savelk 4 - 5 gadu vecus topikus, lai ielīstu pakāļā kādam un tad brīnās ka viss ir pēc kārtas...

Ko darīt ka citu variantu nav?...

Tev ir kaut kādas darba vai privātās dzīves īpatnības, ka katru reizi, kad tu iekāp mašīnā, tev bez apstājas jāaizbrauc no daugavpils uz liepāju, vai no rīgas uz daugavpili un atpakaļ vai kaut kā tā? Man parasti braucieni bez apstājas ir 25-50 km garumā, ieskaitot tos šarāna braucienus, kuri bija apvienotajā karalistē braucot uz darbu, kaut kādas 25 jūdzes. Pieņemu ka tava garuma personai tajos pakaļas ķebļos būtu normāli, priekš manām kājām vidējo ķebļu atzveltnes bija par tuvu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Tev ir kaut kādas darba vai privātās dzīves īpatnības, ka katru reizi, kad tu iekāp mašīnā, tev bez apstājas jāaizbrauc no daugavpils uz liepāju, vai no rīgas uz daugavpili un atpakaļ vai kaut kā tā? Man parasti braucieni bez apstājas ir 25-50 km garumā, ieskaitot tos šarāna braucienus,

NU nespried pēc sevis!! Tādus braucienus ap 25 km mierīgi ar velosipēdu var nobraukt un neiespringt kā nopelņīt tos n-tos taukšķus kārtējā vāģa iegādei!

Un ja dienā jānobrauc pat 800 km??!! Man tād kā 2. Golfā jau pretīgi palika pēc 50 km nobraukuma - nudien gribēju atdot vāģi saimniekam (lai pats savāc citā pilsētā) un atpakaļ braukt ar taksi.

P.s. taras alus ieliešanai nekad vēdera vietā nav bijis!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Golfam nav ne vainas, ja brauc viens. Vēl jo vairāk, ja tas ir GTI. Vot braukt ar skorpi, tas ir sevi necienīt. Pat 2.9 skorpis ne vella neiet, tikai rij degvielu un šūpina kunģi. 200-tais audi ir kudiš pārāks.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Man jau liekas, ka šitam kadram (Indženieram) neviens nav pastāstījis, ka braucamrīkiem pēc 91. gada ir ekstra iespēja beņķi regulēt 2 dimensijās, ka arī pastāv iespēja stūres regulēšanai.... Ak jā kura tur gada 9. klases rasēšanas grāmatās par to nekas nav teikts.

Variants 2. Zinot viņa Indženiera spējas un domāšanu (visu saskrūvēt pēc skorpio ģīmja un līdzības) viņa radi un draugi, ja protams tādi ir, Šamam stingri, jo stingri piekodina, dieva dēļ neko neaiztiec un neskrūvē. Nu un šams klausa ar, paņem mašiņu no augumā īsa rada, drauga utt. un mauc 800 km neērta pozā, un pēc tam smird pa visurieni ka tas autombīlis ir sūcs un nekam neder.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sen atpakaļ gadījās nobraukt kādus 80 km ar Lancia Delta Integrale. Kautkas līdzīgs Polo, tikai ar pilnpiedziņu un 200 zs. Nu nejutos neērti, ar visiem gandrīz diviem metriem. Kā jau te viens minēja, vajag regulēt beņķi. Es gan šausmīgi neciešu braukt garas distances. No Rīgas līdz Balviem nevaru izturēt nevienā mašīnā.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti