Kaads ar Ford Galaxy ir braucis ?

Laiks Reģ.: 12.04.2002

Mekleeju jebkaadus iespaidus no shaa braucamaa, domas, paardomas, viedokljus, vienlaga ko, galvenais par galaxy

Tnx.

 
1 2 3 4 5 6
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Tādus braucienus ap 25 km mierīgi ar velosipēdu var nobraukt .....

Tur ērti jūties ar savu milža augumiņu? Nekas nespiež, neberž?.... Vellapēdam Tev ļauj regulēt beņķa/ stūres augstumu? Un pārnesumus arī ļauj pārslēgt?

Ka tik tulīt neizrādās ka vislabākai vellapēds ir VAIRAS ERLIUKAS, un visi pārējie kas ražoti ir pēc tam ir sūdi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Nekas nespiež, neberž?....

Tā vien šķiet ka Tev gan spiež!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Man jau liekas, ka šitam kadram (Indženieram) neviens nav pastāstījis, ka braucamrīkiem pēc 91. gada ir ekstra iespēja beņķi regulēt 2 dimensijās, ka arī pastāv iespēja stūres regulēšanai....

Nu Tev neviens nav pastāstījis tādu faktu ka visas šīs nosauktās ekstras ir dabūnamas vāģos krietni pirms 91 gada!!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Man jau liekas, ka šitam kadram (Indženieram) neviens nav pastāstījis, ka braucamrīkiem pēc 91. gada ir ekstra iespēja beņķi regulēt 2 dimensijās, ka arī pastāv iespēja stūres regulēšanai....

Nu Tev neviens nav pastāstījis tādu faktu ka visas šīs nosauktās ekstras ir dabūnamas vāģos krietni pirms 91 gada!!

Ir ir pastāstījis, bet krietni pirms šādas ekstras pa lielam nebija masām domātajos braucamajos

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Man jau liekas, ka šitam kadram (Indženieram) neviens nav pastāstījis, ka braucamrīkiem pēc 91. gada ir ekstra iespēja beņķi regulēt 2 dimensijās, ka arī pastāv iespēja stūres regulēšanai....

Nu Tev neviens nav pastāstījis tādu faktu ka visas šīs nosauktās ekstras ir dabūnamas vāģos krietni pirms 91 gada!!

Ir ir pastāstījis, bet krietni pirms šādas ekstras pa lielam nebija masām domātajos braucamajos

fordam bija, bet tikai gadījumiem, ja voģilam paliek slikti no braukšanas...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti