SAAB Liela paldiesa tema ...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Zinu ka ikdiena mes viens ar otru kontaktejamies un izlidzam, bet nav vienas tadas konkretas vietas,kur izteikt savu pateicibu.

Gribu pateikt milzigu paldies Nezinitei, kas mani sodien laimigas sagadisanas pec atrada noplisusu uz cela un slepeja snorite gandriz 80 km, atlikusie 40 km bija uz An2 pleciem.

Paldies ari Belockai, ka nopardeva Nezinitei tik labu velkamo aparatu .

Un paldies Dievam, ka Nezinite piebrauca tiesi 2 minutes pec tam, kad biju skiries no dzineja galvas blives.

Labi ka ir tadi draugi un SAABisti, kas vienmer apstajas un izlidz.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Un paldies Pērkonam par pulksteņlaika iestādīšanu!

Un Sviestcam par smuko dzelteno kastīti motortelpā (ar lācīti!!)

Vienmēr laipni

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Vai kāds šovakar nebrauc no centra E&S virzienā? Es arī gribu! Pēc tam te smuku pateicību ierakstītu

DD Reģ.: 26.04.2004
0 0 Atbildēt

Paldies Arnim B. par rekomendāciju (Salaspilī), tiku pie normāla Bobika! Nu pa zemes ceļiem vairs nebūs jālauž sābene.

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Paldies Ford Fiesta (1.3. 2003), kas nmani aizveda uz E&S un E&S, kas izpildīja visas manas izsmalcinātās vēlmes un iegribas! Un kur vēl ekstra pakalpojums "Nakts garāžā"! Sen nebiju iekāpusi siltā mašīnā!! UN viss tagad dūc ur rūc kā nākas, klusiņām un pareizi!

Un Vēl - Pērkons! Hilfe! Pulkstenis būs atkal jāiestellē

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Nez

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja: Paldies Ford Fiesta (1.3. 2003), kas nmani aizveda uz E&S un E&S, kas izpildīja visas manas izsmalcinātās vēlmes un iegribas! Un kur vēl ekstra pakalpojums "Nakts garāžā"! Sen nebiju iekāpusi siltā mašīnā!! UN viss tagad dūc ur rūc kā nākas, klusiņām un pareizi!

Un Vēl - Pērkons! Hilfe! Pulkstenis būs atkal jāiestellē

Būtu nevis vēlu postējusi, bet zvanījusi, būtu pie SAABa braukusi kā cilvēks ar (vecu) SAABu. Pakalpojums Visas Manas iegribas un sekojošā Neparedzēta Nakts Garāžā izklausās pēc saistīta pakalpojuma Brokastis (Svešā) Gultā

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

TheGirL rakstīja: Paldies Ford Fiesta (1.3. 2003), kas nmani aizveda uz E&S un E&S, kas izpildīja visas manas izsmalcinātās vēlmes un iegribas! Un kur vēl ekstra pakalpojums "Nakts garāžā"! Sen nebiju iekāpusi siltā mašīnā!! UN viss tagad dūc ur rūc kā nākas, klusiņām un pareizi!

Un Vēl - Pērkons! Hilfe! Pulkstenis būs atkal jāiestellē

Būtu nevis vēlu postējusi, bet zvanījusi, būtu pie SAABa braukusi kā cilvēks ar (vecu) SAABu. Pakalpojums Visas Manas iegribas un sekojošā Neparedzēta Nakts Garāžā izklausās pēc saistīta pakalpojuma Brokastis (Svešā) Gultā

Tu neko neesi sapratis! Nakts bija vispirms! Lai atkausētu un sasildītu visu, kas salā sastindzis. Pēc tam iegribas. e.g. - stiklu tīrāmais šķidrums vairs nešpricējas acīs garāmgājējiem un.. visās riepās ir vienāds gaisa daudzums un... ... - viss cits ar ko nodarbojas nopietni servisi

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Daudz paldies Arnijam par klimas kompresoru un Nezin'itei par tā atg'adāšanu uz Rīgu! Jūsu ceļā kaisu lilijas un rozes! Bučas!!!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Paldies Renāram par spēkstaciju dēlim! Viss ir excelenti... Griežas rūc, dūc un darbojas!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Yukki māk draugiem uzjundīt patīkamas izjūtas

Diemžēl no pirmā un pēdējā ...iena ...ibens sāp joprojām

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Izradas ka Yukki mil ari Gredoku

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

ko tad juus tur maseejaat viens otram prostatu???

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: ko tad juus tur maseejaat viens otram prostatu???

Labrītt!!!

IeviSh_850 Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

Liels, patiešām LIELS paldies Keksikam par pēdējā brīža palīdzību šķietamā bezizejas situācijā!!!

Nav kauns autiņu rādīt cilvēkiem

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Paldies AN2 un pārējiem E&S auto darboņiem, kuri ātri novērsa galveno problēmu pēc vakardienads mazā negadījuma un šobrīd darbojas logu mazgāšana, jo vakardienas mājupceļš bija diezgan murgains "po priboram".

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijam tomēr lielāks paldies!! Bagažnieka vāx vairs nekrīt uz galvas - dzīvība ir glābta!

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

trakoti sirsnīgs Paldies Ivetai un Aigaram (un Normundam, kurš pie tā visa "vainīgs")!

Neaizmirstiet, ka esat visforšākie!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Par FU630 ?

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

kūkas citureizi, kad "neka naf" vietā parādīsies SPG

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ak, šie mazie noslēpumiņi!!!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Sens paldies Hx97, kas viendien mani palaida uz Zemitānu tilta, kad man jau šķita, ka būs jāstāv ļoti ilgi, bet es ļoti steidzos.

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Sens paldies Hx97, kas viendien mani palaida uz Zemitānu tilta, kad man jau šķita, ka būs jāstāv ļoti ilgi, bet es ļoti steidzos.

Vienmēr laipni!

Saabs saabam draugs!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Paldies Gugi par laipni izsniekto Saab uzlīmīti!

Tagad manam Saabucim dibens būss vēll smukāks!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paldies mana jaunaa saabinja krusttēvam ZingZengam.. paldies An2, paldies Mārim..

ripo ideāli.. jau otro dienu jūtos it kā man būtu labākā, smukākā un visadi citadi pārakā mašīna pasaulē.. (9-3 2.0t SE kupeja)

vēlreiz paldies!!!!

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti