SAAB Liela paldiesa tema ...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Zinu ka ikdiena mes viens ar otru kontaktejamies un izlidzam, bet nav vienas tadas konkretas vietas,kur izteikt savu pateicibu.

Gribu pateikt milzigu paldies Nezinitei, kas mani sodien laimigas sagadisanas pec atrada noplisusu uz cela un slepeja snorite gandriz 80 km, atlikusie 40 km bija uz An2 pleciem.

Paldies ari Belockai, ka nopardeva Nezinitei tik labu velkamo aparatu .

Un paldies Dievam, ka Nezinite piebrauca tiesi 2 minutes pec tam, kad biju skiries no dzineja galvas blives.

Labi ka ir tadi draugi un SAABisti, kas vienmer apstajas un izlidz.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paldies!!!! es joprojām jūtos kā dzimšanas dienā..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: paldies!!!! es joprojām jūtos kā dzimšanas dienā..

Apsveicu! Un, lai taa DZ D nekad nebeidzas!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: paldies!!!! es joprojām jūtos kā dzimšanas dienā..

Ah ta nodevi mūsu idejas gan...

Nu labi, labi, tas tāds labdabīgs pukstējiens!!

Loģiski ka apsveicu!!

Lai labi ripo!!!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: paldies mana jaunaa saabinja krusttēvam ZingZengam.. paldies An2, paldies Mārim..

ripo ideāli.. jau otro dienu jūtos it kā man būtu labākā, smukākā un visadi citadi pārakā mašīna pasaulē.. (9-3 2.0t SE kupeja)

vēlreiz paldies!!!!

Kura gada? Cik lopi? Kāda piekare?

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

A to es domāju, ka mūsu ielā neredzēta lidmašīna stāv. Apsveicu!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Paldies!!! zinot, ka uculam ne īpasi simpatizē 9-3, esmu gatavs jebkuru vakaru Tev iedot pavizināties, lai pārliecinātu par to, ka ir labais!!!..

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

obligāti!!!

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Paldies!!! zinot, ka uculam ne īpasi simpatizē 9-3, esmu gatavs jebkuru vakaru Tev iedot pavizināties, lai pārliecinātu par to, ka ir labais!!!..

zumināts , palielies , pastāsti sīkāk

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

turbopiile rakstīja: Paldies!!! zinot, ka uculam ne īpasi simpatizē 9-3, esmu gatavs jebkuru vakaru Tev iedot pavizināties, lai pārliecinātu par to, ka ir labais!!!..

zumināts , palielies , pastāsti sīkāk

kaut kas līdzīgs ?

www.autonet.lv/...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Lielais paldies Belochkai, kursh pamaniija kaut kaadu trubinju, kas bija ataliijusies no motora un kaut kaada vilkme gaaja ne tur kur vajag. Auto atkal LIDO!!!

PS zheel un diivaini, ka to trubinju nepamanija ne E&S ne Topera meistari

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Un šodien paldies SaaBeram, kurš mus ar Jurģi tikko izglāba uz Jelgavas šosejas Ja būtu saskaņojuši laikus - i tad nez vai būtu satikušies

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Vislielaakie paldies:

"Auto Dizainam" un personiigi Walc par kaujas kraasojuma izstraadi un izgatavoshanu

Redektoram & CO - par pasaakumu

Stuurmanim par stuureeshanu un otras ekipaazjas sturmanim par naktsmaajaam

Piepzz par riepaam

Hammeram par tehnisko support

Komandai par saliedeetiibu un sniegumu

Liidzjuteejiem par uzmundrinoshaam SMS

... un Dievam par to, ka nenoveersaas!

.... kaa arii visiem tiem, kurus varbuut nejaushi esmu aizmirsis piemineet.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Šodien lielais paldies Helmutam!!!

Pats zina par ko

Visiem iesaku!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

taas sajuutas, kas paarnjem ieseezhoties savaa miiljajaa SAABinjaa peec 3 meeneshus gara remonta, kas triicina dveeseli, kad ieruucas nu jau no jauna dzimushais motors, kas liek sasprindzinaaties, kad auto ir gatavs leecienam nav nemaz savaadaak aprakstaamas. jaa, no vakardienas atkal paarvietojos ar veco labo zaljo

un... juut, ka braukt ar auto, kam ir blokjis, toch ir i bauda i droshaak un ...aatraak.

paldies E&S, Normundam, Marti....

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Weelreiz paldies labajiem SAAB kluba draugiem, kuri shodien piedaliijaas arii manis riikotaajaa "Walts Pilngadiibas Kausaa" wai arii wienkaarshi atbrauca labi pawadiit laiku swaigaa,karstaa gaisaa ar aukstu shampaanieti un labaam daawanaam

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Paldies visiem pasaakuma darbonjiem un daliibniekiem, speciaals paldies Normundam par tehnisko support un labajaam kjiimijaam. Veiksmiigi esmu Ceesiis... zem auto ne piliites! Vismaz maajaas tikshanas liidzeklis labu labais! Vareetu pat patesteet, peec cik ilga laika paraadiisies (bet varbuut arii neparaadiisies) pirmaas suuces paziimes.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Aaaaa!!!..... Un paldies visaam trijaam celjaa sastaptajaam policijas ekipaazjaam, It seviskji pirmajai un peedeejai. Pirmaa gan mums atnjeema kaadas min. laika, kameer uzzinaajaam, ka mees vinjus neintereseejam , savukaart peedeejai mees VISPAAR neintereseejaam! Paldies arii auto, kursh priekshlaiciigi nespiidinaaja aciis sarkano lampeli panelii un laimiigi aizvizinaaja liidz civilizeetai vietai, nevis izdomaaja atpuusties "pie celma'

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

tu to saabu gribi liidz galam nolauzt?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Tominjsh rakstīja: tu to saabu gribi liidz galam nolauzt?

TAS Saabs veel ir uz upgrade un top lielaam uzvaraam Shodien braucu ar ikdienas auto!

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

ak tad veel nav saluzts?

kur kumelji skrien ganiities ik pa briidim, atradi?

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: taas sajuutas, kas paarnjem ieseezhoties savaa miiljajaa SAABinjaa peec 3 meeneshus gara remonta, kas triicina dveeseli, kad ieruucas nu jau no jauna dzimushais motors, kas liek sasprindzinaaties, kad auto ir gatavs leecienam nav nemaz savaadaak aprakstaamas. jaa, no vakardienas atkal paarvietojos ar veco labo zaljo

un... juut, ka braukt ar auto, kam ir blokjis, toch ir i bauda i droshaak un ...aatraak.

paldies E&S, Normundam, Marti....

hmm, blokjis tas tieshaam ir labi

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Liels Paldies Tukuma ceļu policijas Inspektoram, kurš vakarnakt dežūrēja Tukuma centrā, par vēlmi uzklausīt un Izpratni!!

Tas bija kārtējais pierādījums tam,ka tomēr visi CP nav "piecīšu vergi".

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

piewienojos Hammeram...

Pasaakums tieshaam bija fantastisks!!!

Arii afterpaartijs bija ideaals - patiikami cilweeki, interesanti staasti no SPT daliibniekiem, fotograafeeshanaas un autograafu dabuushana..NEAIZMIRSTAMS PASAAKUMS

PAAAALDIES ORGANIZATORIEM UN SPT!!!

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

Paldies Hammmeram par billdeem Pilniigi klaatbuutnes efekts....

Gribeeju, bet netiku .... paldies veelreiz... A tas tiiiims taads , nuuu ... ee.. nejauns ;D ha a afterparty ... reaali ieper

garausis Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

es diemžēl netiku, bet man ir datorā video rullītis no citas vietas,kā viņi tur nēmās

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti