SAAB Liela paldiesa tema ...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Zinu ka ikdiena mes viens ar otru kontaktejamies un izlidzam, bet nav vienas tadas konkretas vietas,kur izteikt savu pateicibu.

Gribu pateikt milzigu paldies Nezinitei, kas mani sodien laimigas sagadisanas pec atrada noplisusu uz cela un slepeja snorite gandriz 80 km, atlikusie 40 km bija uz An2 pleciem.

Paldies ari Belockai, ka nopardeva Nezinitei tik labu velkamo aparatu .

Un paldies Dievam, ka Nezinite piebrauca tiesi 2 minutes pec tam, kad biju skiries no dzineja galvas blives.

Labi ka ir tadi draugi un SAABisti, kas vienmer apstajas un izlidz.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Milziigs paldies organizatoriem par doto iespeeju un veel lielaaks paldies visiem rallija daliibniekiem, kas atlaava man novinneet sho ralli. Tieshaam paldies.

BTW kaa beidzaas ar to Leishu Saabu?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja:Milziigs paldies organizatoriem par doto iespeeju un veel lielaaks paldies visiem rallija daliibniekiem, kas atlaava man novinneet sho ralli. Tieshaam paldies.

BTW kaa beidzaas ar to Leishu Saabu?

leishu SAABs atrodas manu vecaaku pagalmaa, leitis, laikam tas ir Gintas, sashtiimees visu ar apdroshinaataajiem un tad redzees, ja shrotot, tad varbuut to var arii Latvijaa dariit, ja ne, vediis uz Viljnju.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

jaa, tuuliit saakshu likt bildes uz noraadiito ftp.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Kas notika ar leishiem?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:Kas notika ar leishiem?

Apmeta kūleni 2 km no dzirnavām Lauteres virzienā...

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

perkons rakstīja:Kas notika ar leishiem?

Apmeta kūleni 2 km no dzirnavām Lauteres virzienā...

Sanāk kilometru nedavilka līdz asfaltam!!!

Tiešām nopērkot 900NG/9-3FG uzreiz jāplēš nost oriģinālie amīši un jāliek Koni???

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Par sho teemu varu nedaudz striideeties!

Nevaru iipashi suudzeeties par 9-3 amiishiem. Vienkaarshi tur bija sakritiiba un kljuuda.

Kalna galaa trepe, kas sanesa autinjam pakalju un deelj taa nesavacaas. Cik vajag lai ar nedaudz sagrieztu stuuri tu uzmauc kalna gala un piekare ir pieceelusies, tad sanaak diezgan neprognozeejams paveersiens

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Sveiki, SAABisti!!!!!!

Gribēju tikai pievienoties visiem SAAB pasākuma dalībnieku garajam pateicību sarakstam un izteikt lielu, lielo PALDIES organizātoriem par šāda pasākuma noorganizēšānu un protams pašiem ar. Viss bija lieliski, gan nakts maldīšanās, gan dienas skrējies Gaizinkalnā un apviņu, kā arī veiksmīgais finiš.

Nu ko, ja ir vēl kāds pasākums šogad paredzēts noteikti piedalīšos.

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Sveiki, SAABisti!!!!!!

Gribēju tikai pievienoties visiem SAAB pasākuma dalībnieku garajam pateicību sarakstam un izteikt lielu, lielo PALDIES organizātoriem par šāda pasākuma noorganizēšānu un protams pašiem ar. Viss bija lieliski, gan nakts maldīšanās, gan dienas skrējies Gaizinkalnā un apviņu, kā arī veiksmīgais finiš.

Nu ko, ja ir vēl kāds pasākums šogad paredzēts noteikti piedalīšos.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstījaar sho teemu varu nedaudz striideeties!

Nevaru iipashi suudzeeties par 9-3 amiishiem. Vienkaarshi tur bija sakritiiba un kljuuda.

Kalna galaa trepe, kas sanesa autinjam pakalju un deelj taa nesavacaas. Cik vajag lai ar nedaudz sagrieztu stuuri tu uzmauc kalna gala un piekare ir pieceelusies, tad sanaak diezgan neprognozeejams paveersiens

Bet, uzliekot KONI , atskjiriiba ir GRANDIOZA!!! Un negribeetu suudzeeties, ka nemaaku braukt , bet pirms tam man tas auto uz celja likaas nu taads- nekaads

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:

deksters rakstīja:

perkons rakstīja:Kas notika ar leishiem?

Apmeta kūleni 2 km no dzirnavām Lauteres virzienā...

Sanāk kilometru nedavilka līdz asfaltam!!!

Tiešām nopērkot 900NG/9-3FG uzreiz jāplēš nost oriģinālie amīši un jāliek Koni???

gr, paldies par darbinju ja nu gadiijumaa pie Tevis ir palikusi zaljaa vestiite, tad es buushu ljoti pateiciigs to sanjemt atpakalj

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

jaa un man prieksh Tevis kaut kas ir

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Tikai ne alu!

Vestīte jau vakarā tika ielidināta Yukki aeroplāna kravaskastē!

MazaVera Reģ.: 02.05.2005
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:Tikai ne alu!

Vestīte jau vakarā tika ielidināta Yukki aeroplāna kravaskastē!

ok tad jaameklee buus kur citur.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstījaar sho teemu varu nedaudz striideeties!

Kalna galaa trepe, kas sanesa autinjam pakalju un deelj taa nesavacaas. Cik vajag lai ar nedaudz sagrieztu stuuri tu uzmauc kalna gala un piekare ir pieceelusies, tad sanaak diezgan neprognozeejams paveersiens

ups! - tā biaj tieši mana diagnoze volvo terminacijas pasākumā

nepatīk man tāspuses grantainie līkumotie kalnlejainie ceļi

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

MazaVera rakstīja:

gr rakstīja:Tikai ne alu!

Vestīte jau vakarā tika ielidināta Yukki aeroplāna kravaskastē!

ok tad jaameklee buus kur citur.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!!

Tas ka Milzīgs paldies Saab kluba aktīvistiem par Gaiziņa orentēsanas rallija pasākumu, jau pats par sevi ir skaidrs, bet man te ir vēll viens LIELS PALDIES Ārnijam, par konsultāciju Saab remontā!

Pašlaik virpinu rokās VW Golf III stabilizatora atsaites buksītes un kas to būtu domājis, ka viņas tiešām ir nokopētas no Saab 900 OG aizmugures amortizatoru buksēm!!!

Jauki, ka ir tādi Amatnieki, kuri visu zin!!!

Paldies Ārnij!!!

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

BIZ: viena westiite palika pie manis ceturtdien atdoshu!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Paldies ,labi izklaideejos.

Paldies visiem domubiedriem ar kuriem izdevaas patuseet, sevishkji sturmanei un ..... Perkonam

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Vienmēr laipni

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Liels paldies An2 par aizlienēto/aizdoto CPS devēju, kas ļāva man piedalīties Gaiziņa pasākumā. Vakar vakarā tika uzlikts jauns devējs un parāds atdots atpakaļ.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Man priex! Naavi elektriibas zagljiem

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

paldies ka vismaz bildes ielikāt ...............

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pladies nezināmajam labdarim ar SAAB VN 9000, kurš caur An2 mani informēja, ka esmu aizmirsusi ieslēgt uguņus!

Sapratu, ka SAAB egregors mani sargā!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Paldies Arnijam par logu ščotku! Es jau biju izjaucis vecu lielo logu slotas daļu un pieķimerējis luktura ščotkas vietā, bet tas viss nekam neder!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti