406 hronikas

FF11 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2
FF11 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nobraukums 75.5k. Biju Lauvaa - nomainiiju prieksheejos bremzhu kluchus (saaka degt panelii lampinja). Tas gan "neizsleedza" sho lampinju...Kaads nezin kas pa shaizi? Tipa lampinja - aplis ar katraa pusee raustiitaam papildus liinijaam...nomainiiju kluchus, bet nospiezhot bremzhu pedaali vienalga iedegas. Atlaizhot nodziest.

Bet principaa ar auto esmu apmierinaats - peec nobrauktiem 5.5k nekaads shaizes nav bijushas.

ff11.

FF11 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Gan jau būs labi , bet eff...neviens 406ā īpašnieks nav sastapies ar šo priekšējo kalodku lampiņas problēmu?

ff11.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Nu varu apsveikt, man sanāca tieši tā pat ar tiem motoriem!

Šādi izskatas 2.0 16V:

www.autoreview.ru/first_m/num099/peugeot1.htm

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

FF11 rakstīja:Gan jau būs labi , bet eff...neviens 406ā īpašnieks nav sastapies ar šo priekšējo kalodku lampiņas problēmu?

ff11.

Nu kas kas, bet lampiņas mani netraucēja!

Lai vai kā, bet tagad esmu priecīgs braukt ar Honda!

FF11 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kāpj uz nerva tā lampiņa...

Runājot par dvižoku - 1.8 un 2.0 pēc izskata ir pilnīgi identiski! Vismaz tā var lasīt šur tur, kā arī manuālī, ja nemaldos, 1.8 un 2.0 motoru zīmējumi ir pilnīgi vienādi. Tā kā uz aci skuju pateiksi.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

FF11 rakstīja:Kāpj uz nerva tā lampiņa...

Runājot par dvižoku - 1.8 un 2.0 pēc izskata ir pilnīgi identiski! Vismaz tā var lasīt šur tur, kā arī manuālī, ja nemaldos, 1.8 un 2.0 motoru zīmējumi ir pilnīgi vienādi. Tā kā uz aci skuju pateiksi.

Nu nav tā gan!

FF11 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

oki, panjemshu savu digitaalo fochiku, nobildeeshu dvizhoku un saliidzinaashu ar to kas linkaa

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

FF11 rakstījaki, panjemshu savu digitaalo fochiku, nobildeeshu dvizhoku un saliidzinaashu ar to kas linkaa

Ocki

1244 Reģ.: 11.02.2004
0 0 Atbildēt

kāpēc deg bremžu lampiņa, kolodkas kāºtībā

1244 Reģ.: 11.02.2004
0 0 Atbildēt

neviens nezina

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

1244 rakstīja:kāpēc deg bremžu lampiņa, kolodkas kāºtībā

Pārbaudi bremžu šķidruma līmeni!

1244 Reģ.: 11.02.2004
0 0 Atbildēt

šķidrums ir okei. koladkas arī, bet nospiežot pēdāli blāvi deg signāllampiņa

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

1244 rakstīja:šķidrums ir okei. koladkas arī, bet nospiežot pēdāli blāvi deg signāllampiņa

Tad varbūt vaina meklējama auto reģistrācijas apliecībā, punktā auto marka

Ja godīgi, tad nezinu gan, man tādas šaizes negadijās!

S80 Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Čau, vecie! Man ar ir 406ais, nobraukti gan tikai pagaidām kādi 15t.km, bet man liekas, ka vāģītis labu labais - kluss, mīksts, 1.8L uzrāviens arī nav tas sliktākais.

Par to kalodku lampiņu - man ir točna tādi pati šaize. Lauvā teica, lai nesatraucoties, vadiņi vienkārši oksidējas un tapēc arī gļuko dačiks. Bet nu šie teica, ja baigi krītot uz nerviem, lai aizbraucot, šie visu izdarīšot, for free )

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

S80 rakstīja:Čau, vecie! Man ar ir 406ais, nobraukti gan tikai pagaidām kādi 15t.km, bet man liekas, ka vāģītis labu labais - kluss, mīksts, 1.8L uzrāviens arī nav tas sliktākais.

Par to kalodku lampiņu - man ir točna tādi pati šaize. Lauvā teica, lai nesatraucoties, vadiņi vienkārši oksidējas un tapēc arī gļuko dačiks. Bet nu šie teica, ja baigi krītot uz nerviem, lai aizbraucot, šie visu izdarīšot, for free )

Apsveicu!

S80 Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Piekrītu Marchikam. Ar šitādiem gļukiem nevar būt ti mazs nobraukums.

Cibomena Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Pilniigi kauns vaicaat, bet atbildiet man luudzu 406 lietotaaji uz vienu stulbu jautaajumu

Kur un kaa ir jaaskataas uz to tosola bachoku (vai bachokaa), lai vareetu saprast cik daudz tur ir iekshaa - vai ir liimenii ?!?

Marx Reģ.: 08.04.2003
0 0 Atbildēt

FF11 rakstīja:Gan jau būs labi , bet eff...neviens 406ā īpašnieks nav sastapies ar šo priekšējo kalodku lampiņas problēmu?

ff11.

Pārbaudi tak bremžu šķidruma līmeni !

Marx Reģ.: 08.04.2003
0 0 Atbildēt

Marx rakstīja:

FF11 rakstīja:Gan jau būs labi , bet eff...neviens 406ā īpašnieks nav sastapies ar šo priekšējo kalodku lampiņas problēmu?

ff11.

Pārbaudi tak bremžu šķidruma līmeni !

OK, ok, nedalasīju līdz galam visus komentus, atvainojos par nodublēšanos.

Vēlreiz sorry.

Cibomena Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Mēgjināšhu vēlreiz Atbildiet man luudzu 406 lietotaaji uz vienu stulbu jautaajumu: kur un kaa ir jaaskataas uz to tosola bachoku (vai bachokaa), lai vareetu saprast cik daudz tur ir iekshaa - vai ir liimenii ?!?

Cibomena Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Hallo !?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Es teiktu, ka ar tādām pazīmēm nobraukums ne tuvu nav 70 000. Jāreizina vismaz ar 2.

Tu rēķini pēc Vācu auto pazīmēm. Franču auto vecums iestājas 2x ātrāk. To var arī redzēt pēc lietotu auto cenām.

Tipa tāpat kā cilvēka mūžs atšķiras no kaķa mūža

S80 Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Es teiktu, ka ar tādām pazīmēm nobraukums ne tuvu nav 70 000. Jāreizina vismaz ar 2.

Tu rēķini pēc Vācu auto pazīmēm. Franču auto vecums iestājas 2x ātrāk. To var arī redzēt pēc lietotu auto cenām.

Tipa tāpat kā cilvēka mūžs atšķiras no kaķa mūža

Tikai nevajag dirst!!! Tas, ka piemēram, VW vai Audi uzskrūvē bezjēdzīgas cenas par saviem šrotiem, vēl nenozīmē, ka tie ir paši krutākie auto!

S80 Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Cibomena rakstīja:Mēgjināšhu vēlreiz Atbildiet man luudzu 406 lietotaaji uz vienu stulbu jautaajumu: kur un kaa ir jaaskataas uz to tosola bachoku (vai bachokaa), lai vareetu saprast cik daudz tur ir iekshaa - vai ir liimenii ?!?

A kur Tu vispār tur atradi to tosola bačoku??? Anyway, ja tosols ir zem līmeņa, par to ziņo kompis un neko manuāli tur čamdīt nevajag!

FF11 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

FF11 rakstīja:yo,

Kaa jau rakstiiju, juuzoju tagad 2002.g. 406o ar 1.8 benziina dvizhoku. Nobraukums 70k. Vispaar, peerkot autinju, pirku kaa 2L (1.8 un 2 peec izskata ir pilniigi identiski), pat taisot testu Lauvaa man pat praataa neienaaca paprasiit kaads ir motora tilpums, bet nu tas taa...nav liela beeda.

Pagaidaam ar auto esmu apmierinaats - kluss, nekas negrab, pa bedreem un brugji iet labaak nekaa pazinjas acainais e320ais mersis.

Paaris gljuki:

1. IMO sajuugs suudiigi straadaa. Njem tikai pashaa galeejaa pozicijaa, un turklaa autinjs nevis "plavno" uzsaak kustiibu, bet ar taadu kaa raavienu. Ja gribas plavno, tad ir jaagaaze un jaaslidina. Laikam jaaregulee...diski veel nevareetu buut kirdik...

2. 1x iedegaas "check engine" lampinja un kompii paraadiijaas uzraksts vaacu valodaa (vaaciski nerubiiju, bet kompi nebiju paarsleedzis uz anglju), tipa kaut kas par 'katalizator' vai kaa. Apstaajos, pielaidu pa jaunu, viss chiki - nekaadi warningi nemetaas aaraa.

3. Braucot uz 130km/h triic stuure, bet tas laikam no taa, ka diski jaabalansee. Bremzeejot nekas nekrataas.

anyway, jaaazibrauc liidz Lauvai.

ff11.

Es teiktu, ka ar tādām pazīmēm nobraukums ne tuvu nav 70 000. Jāreizina vismaz ar 2.

Viss shtokos. Auto izcelsme ir LV, tobish Lauva. Nobraukums ir origjinaals, tas ir 100%. Paarbaudiits.

1. Pie sajuuga esmu pieradis. Cik saprotu, taads nu tas ir.

2. Check engine. Jo*annijs Statika benziins bija vainiigs.

3. Stuure kratiijaas, jo ieprieksheejais juuzeris aciimredzot ar prieksheejo labo ratu bijas uzbraucis uz borgjuuras. Samainiiju prieksheejo ratu ar pakaljeejo vietaa - viss ir kulee

Nu jau nobraukums ir 79000. Viss idealjnikaa.

ff11.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti