Auto no Vācijas sev.

Oscar Reģ.: 24.07.2002

Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: kā tur to PVN var dabūt?

nu dafai koļījās, biznesmeņi

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

edvins21 rakstīja:

Cik viņš prasa par savu ieguldīto darbu? Tie 9500 eur bija iekšā samaksa par pakalpojumu arī!?

9500 cik saprotu bija mobiles cena, piegādātājs pielika klāt 10xy EUR, kā arī no pārdevēja DE nodiņģēja vēl pāris simtus un atveda auto, i klients laimiigs i starpnieks labi nopelnīja, jo transports 400 EUR ir, 3% starpniecība (300 EUR) un 400-500 nodiņģēja, tādējādi par to, ka uz nedēļu ieguldīja 9500 EUR un piezvaniija transportniekam, lai atved auto no tādas un tādas adreses 800 EUR varka.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

edvins21 rakstīja:

Cik viņš prasa par savu ieguldīto darbu? Tie 9500 eur bija iekšā samaksa par pakalpojumu arī!?

9500 cik saprotu bija mobiles cena, piegādātājs pielika klāt 10xy EUR, kā arī no pārdevēja DE nodiņģēja vēl pāris simtus un atveda auto, i klients laimiigs i starpnieks labi nopelnīja, jo transports 400 EUR ir, 3% starpniecība (300 EUR) un 400-500 nodiņģēja, tādējādi par to, ka uz nedēļu ieguldīja 9500 EUR un piezvaniija transportniekam, lai atved auto no tādas un tādas adreses 800 EUR varka.

???? Nu un??? Lai brauc pakaļ pats.... Norde laikam ir labdarības organizācija.....

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

viagris rakstīja: .... lai atved auto no tādas un tādas adreses 800 EUR varka.

nu mans domāt, tāda cena paziņām... a tā - karojam ar inflāciju (tjipa - zin, telefona zvani, braucu skatīties, ēst, tirst utt - ittogo jau ap 1k....)

Nē, es par to, ka cilvēks domā, ka izdevīgi atveduši auto, pa 1000EUR sverhu no mobiles cenas, kas ir tas pats, ja es piedāvātu jebkuru auto no ss.lv piegādāt jebkur LV bez maksas, a no pārdevēja nosistu cenu uz minimumu. Ir aitas, ir cirpēji...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

smonG rakstīja:

viagris rakstīja: .... lai atved auto no tādas un tādas adreses 800 EUR varka.

nu mans domāt, tāda cena paziņām... a tā - karojam ar inflāciju (tjipa - zin, telefona zvani, braucu skatīties, ēst, tirst utt - ittogo jau ap 1k....)

Nē, es par to, ka cilvēks domā, ka izdevīgi atveduši auto, pa 1000EUR sverhu no mobiles cenas, kas ir tas pats, ja es piedāvātu jebkuru auto no ss.lv piegādāt jebkur LV bez maksas, a no pārdevēja nosistu cenu uz minimumu. Ir aitas, ir cirpēji...

Manas izmaksas parasti ir tas treileris Sazvanu, pārskaitu , atved...kad jau nu vajag.

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Bez problēmām nokārtojām līzingu - manā gadījumā pircējs juridiska persona.

Respektīvi, viņš pērk par savu naudu (par drošības iemaksu vienojaties paši), un tad kad atved - varat brīvi kārtot līzingu. Viņam ir pašam arī labi līzinga gali ir, tā kā arī to lietu var uzticēt viņam nokārtot.

Bet vai tad pērkot no juridiskas personas nav tas PVN pēc tam vēl klāt jāpiemaksā?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Edvin - izpēti manu aprakstu! Kas tiešām tik nepatēsts, ka nesaproti... Deksters pat vēlreiz apskaidroja. Sprausla maksā 200 - 340 Ls (atkarībā no izcelsmes).

Manuprāt, tāda summa - 1000 EUR plusā ar atvešanu, reģistrāciju, apkopi, teh.apskati un visu lietu nokārtošanu līdz atslēgām manās rokās - tas ir normāli. Varat ņemties un čakarēties paši, ietaupīt simts divsimts eiro, bet vai jūsu pakāstais laiks būs tā vērts? Nez, katrs dara kā uzskata par pareizu. Man, galvenais, ļoti patika pakalpojuma un servisa kvalitāte, tāpēc par A.Rihteru varu teikt tikai labus vārdus.

A ko jūs te par to PVN peraties?!? Uzņēmums savam darbiniekam darba vajadzībām nopērk auto, a jūs te par kaut kādām PVN piemaksām, atmaksām utt. spriedelējat.

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Edvin - izpēti manu aprakstu! Kas tiešām tik nepatēsts, ka nesaproti... Deksters pat vēlreiz apskaidroja. Sprausla maksā 200 - 340 Ls (atkarībā no izcelsmes).

Manuprāt, tāda summa - 1000 EUR plusā ar atvešanu, reģistrāciju, apkopi, teh.apskati un visu lietu nokārtošanu līdz atslēgām manās rokās - tas ir normāli. Varat ņemties un čakarēties paši, ietaupīt simts divsimts eiro, bet vai jūsu pakāstais laiks būs tā vērts? Nez, katrs dara kā uzskata par pareizu. Man, galvenais, ļoti patika pakalpojuma un servisa kvalitāte, tāpēc par A.Rihteru varu teikt tikai labus vārdus.

A ko jūs te par to PVN peraties?!? Uzņēmums savam darbiniekam darba vajadzībām nopērk auto, a jūs te par kaut kādām PVN piemaksām, atmaksām utt. spriedelējat.

Atdziesti!!!! Es interesējos par konkrētu tavu samaksu Rihteram. Ja tralis ir viņa tad skaidrs, bet ja nav, tad 500eur ir tikai par attransportēšanu. Pats tu esi neaptēsts, ja jau neatšķir PD sprauslu no parastā tdi

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kuram tad te jāatdziest? Neizlasa tekstus līdz galam un tad vēl prasa desmit reizes...

Es neesmu to motoru nedz jaucis vaļā, nedz sprauslu rokās turējis, tāpēc arī prasu, jo precīzi atrast definējumu tam, ka mans motors ar AVF kodu ir aprīkots ar PD sprauslām, man neizdevās. Lai vai kā, to ko man vajadzēja, uzzināju.

mclol Reģ.: 01.07.2007
0 0 Atbildēt

ko juus sakaat par autinja pasuutiishanu a2 autoweltaa?

vai ODO raadiijumiem taapat nevar ticeet?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu man brālis no A2 paņēma Pasātu 2003.g. Nu ar viņiem ir viena specifika - autiņi ir dārgāki par vidējo tirgus cenu, bet tieši tāpēc gribētos ticēt, ka ar tiem autiņiem toč viss ir okei. Ja nemaldos, tad iekš šitā A2 nonāk autiņi no līzinga izsolēm, bet varbūt kļūdos.

ar tādu A2 arī mazliet vieglāk tipa ar "garantiju" - nu man domāt, ja pirmo mēnešu laikā kāda lielā šaize notiktu, varbūt, ka ar šamējiem varētu kaut ko sarunāt. Papīriski īsti nezinu, varbūt pirkuma līgumā ir kaut kāda garantija iekļauta.

Bet mclol - es varu Tev ieteikt kantori, kas arī Tev var piegādāt līzinga autiņus vai arī, ja pats gribi, jebkuru citu no Mobile.de piedāvājuma. Sanāks lētāk nekā A2. Turklāt ļoti laipna attieksme un ērti un izdevīgi pakalpojumi.

Raksti uz lynx8@inbox.lv , ja interesē, iedošu kontaktus.

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

A2 tiek dota garantija, ka autiņš tiks līdz TA vietai un arī to izies un viss.. Par tiem pāris mēnešiem nevar būt ne runa.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

vācijā ir diezgan populāra nodarbe kruķīt odo līzinga automašīnām jau ekspluatācijas laikā. lai apietu nobraukuma ierobežojuma nosacījumus.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

ar tādu A2 arī mazliet vieglāk tipa ar "garantiju" - nu man domāt, ja pirmo mēnešu laikā kāda lielā šaize notiktu, varbūt, ka ar šamējiem varētu kaut ko sarunāt. Papīriski īsti nezinu, varbūt pirkuma līgumā ir kaut kāda garantija iekļauta.

Mana pieredze ar A2 - pirku tur A4 2003.gada, ar garantētu oriģinālu noskrējienu, svaigu un nenobrauktu.

Diemžēl jau nākamajā mēnesī sākās bēdīgi slavenās MULTITRONIC kārbas gļuki.

Vienojāmies ar A2, ka viņi sedz pusi no remonta izmaksām (1500 LVL / 2 = 750 LVL). Piestādīju rēķinu, apmaksāja uzreiz. Ko lai saka - tomēr patīkamāk nekā pērkot da jebkur citur

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Tas priecē, ka ir arī šādi civilizēti kantori Latvijā. Arī man bija līdzīgi pērkot pie sava piegādātāja - arī viņš bija ļoti pretimnākošs un palīdzēja man tikt galā ar to motora šaizi. Tā kā varbūt pat ir vērts nepārmaksāt tam A2, bet iet pie "pieticīgākiem" kantoriem. Ja vajag kantora kontaktus - rakstiet uz lynx8@inbox.lv .

raimondsr Reģ.: 25.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: .....Ja nemaldos, tad iekš šitā A2 nonāk autiņi no līzinga izsolēm, bet varbūt kļūdos.

......

Un kas ir labāks no tā, ka pirkts no līzinga izsolēm? Ja neskaita, ka 1 saimnieks bijis. Ja jau mašīna atgriezta kompānijai, tas nozīmē, ka nav apmierinājusi vai arī ir nežēlīgi ekspluatēta...?

Kādas atsauksmes par brc.lv?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

raimondsr rakstīja:

LyNx8 rakstīja: .....Ja nemaldos, tad iekš šitā A2 nonāk autiņi no līzinga izsolēm, bet varbūt kļūdos.

......

Un kas ir labāks no tā, ka pirkts no līzinga izsolēm? Ja neskaita, ka 1 saimnieks bijis. Ja jau mašīna atgriezta kompānijai, tas nozīmē, ka nav apmierinājusi vai arī ir nežēlīgi ekspluatēta...?

Kādas atsauksmes par brc.lv?

Baltijas Reketa Centrs

Liela atskjiriiba no rumbulas placiem nav, tik ravodjat po krutomu.

deds Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

vieni pazinjas pirms gada pirka ford mondeo 2002.g.,peec paaris meen saaka liist ruusa aaraa durvju apakshaa, sliekshnjiem un spaarnu apaksaa. laikam sliikonis. autoweltaa piedaavaaja paarkraasot vissmagaak uz to briidi izruuseejushaas durvis,apmaxaajot pusi no reekjina. kad aizbrauca pakalj mashiinai, iedeva reekjinu.par laimi nepaspeeja samaxaat, kaartiigaak apskatot pazinjas secinaaja, ka nekas nebija dariits.

veel citi pazinjas pirka audi a4, 2003.g., taapat peec paaris meen nojuka motors, a2 vispaar pasuutiija 2 maajas taalaak. veel citi pirka passatu 2003.g., jau naakamajaa dienaa saaka gljukot kompis, aizbrauca peec nedeeljas (taalu dziivo), nekaadas atsauciibas. taapat dzirdeeti arii citi staastinji.

nevienam neiesaku tur kaut ko pirkt. labak jau rumbulas placii nopeerk par 2-3tk leetaak, un ja kas nobruuk, iznaaks leetaak pasham saremonteet. a2 autoweltaa nekaadas garantijas nav.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vācijā ir diezgan populāra nodarbe kruķīt odo līzinga automašīnām jau ekspluatācijas laikā. lai apietu nobraukuma ierobežojuma nosacījumus.

bet vai tad muusdienas piesledzot pie kompja nevar redzeet ka odo ir sagroziits?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

anonimikis rakstīja: vācijā ir diezgan populāra nodarbe kruķīt odo līzinga automašīnām jau ekspluatācijas laikā. lai apietu nobraukuma ierobežojuma nosacījumus.

bet vai tad muusdienas piesledzot pie kompja nevar redzeet ka odo ir sagroziits?

Dažreiz var un dažreiz nevar atkarīgs no spidometra kruķītāja profesionalitātes

mclol Reģ.: 01.07.2007
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

anonimikis rakstīja: vācijā ir diezgan populāra nodarbe kruķīt odo līzinga automašīnām jau ekspluatācijas laikā. lai apietu nobraukuma ierobežojuma nosacījumus.

bet vai tad muusdienas piesledzot pie kompja nevar redzeet ka odo ir sagroziits?

jalabi kruķītaji,tad nevarēs redzēt diemžēl

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

mclol rakstīja:

tunos rakstīja:

anonimikis rakstīja: vācijā ir diezgan populāra nodarbe kruķīt odo līzinga automašīnām jau ekspluatācijas laikā. lai apietu nobraukuma ierobežojuma nosacījumus.

bet vai tad muusdienas piesledzot pie kompja nevar redzeet ka odo ir sagroziits?

jalabi kruķītaji,tad nevarēs redzēt diemžēl

Nu i kā gan kruķī laps kruķītājs un kā kruķī slikts kruķītājs?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja kaadam interesee varu iedot sava braalena koordinaates, vinjsh ved masiinas no Vaacijas uz pasutijumu.

Meilot uz andis_UR@inbox.lv" target="_new">Sandis_UR@inbox.lv

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Mēs arī vedam auto uz pasūtījuma

iAuto @ iAuto.lv

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jā, šī sfēra tikusi savulaik tikusi apgūta līdz mielēm

Kaut kāds vairāk vai mazāk kompetents viedoklis man ir izveidojies.

Uzskatu, ka ir tikai divas vērā ņemamas SAKARĪGA un "dzīva" auto iegādes vietas:

1) pie dīlera tepat LV (ar caurspīdīgu vēsturi un nenobrauktu, pie tamj vairākumā gadījumu - arī labi nopakotu, atrast nav īpašu problēmu)

2) Vācijā jāpērk tāds pats variants, bet noteikti ar servisa grāmatiņu, unfallfrei (nesists) un mazu noskrējienu - bet būs dārgi! Vācijā īpaši interesanti ir mazlietoti, bet gandrīz jauni auto, ļoti pievilcīgas iegādes cenas pat salīdzinājumā ar mūsu dīleru demo auto piedāvājumu

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti