Auto no Vācijas sev.

Oscar Reģ.: 24.07.2002

Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
jurijs_g Reģ.: 29.07.2004
0 0 Atbildēt

ja kadam ko vaig , vel paris dienas esmu Vacijaa, 9 kodaa )

atveshana 450 eur.

numurs man +49 (0) 176 7607 1538

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: auto pirkshana ir kaa krievu rulete un par 3-4k ls ilgmuuzjiigu auto nedabuusi, jo ilgmuuzjiigie taga maksaa vairs labi ja 1-2k ls

daargaak kaa 1-2K Ls laikam arii nemaz nav veerts mekleet vecu auto.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Jā - bet kā man atškirt iekš plača patiešām labu auto (kādus te tikko pieminēja) no nojātiem, bet "profesionāli" uzfrišinātiem?

Domājams - par dīlera servisa diagnostika nez vai varēs palīdzēt...

Vispār - ja par auto plānojas maksāt 3000 - 4000 ls - kā profi labāk iesaka rīkotos lai dabūtu pēc iespēja labāku un ilgmūžīgāku braucamo bez lieka čakara?

Būs grūti, jo LV nopirkt labu auto tiešām ir krievu rulete. Jo lietoto auto tirgus pa šitiem gadiem ir totāli sačakarēts, paldies brāliem leišiem par viņu lego mašīnītēm. Piemēram beļģijā Leiši un poļi izpērk praktiski visas dauzītās mašīnas, labās praktiski neaiztiek.

Lai saprastu kādu auto vari atļauties, tad papēti eiropas valstu auto cenas,jo mašīnai jāmaksā tik, cik vidēji Vācijas, Beļģijas, NL autosludinājumu mašīnas + 1500-2000 eiro (ja gribi ar LV numuriem un skati). Visās lapās ir visādi super skastie piedāvājumu ar 90 k noskrējienu utt, tad lūk tie nav rādītājs, jo tās ir turku, arābu un marokāņu mašīnas.

Un tad meklē paziņas, kas tavu noskatīto auto modeli var atdzīt vai atrast. Ja prasi lai atdzen tad vari arī paprasīt lai saglabā sludinājuma textu, bet kā jau teica, tād tā ir laimes spēle.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Paldies visiem par infu!

Auto ir nopirkts un atdzīts.

Biju pārsteigts par to ka Polija ceļi tomēr ir daudz labāki par mūsējiem.... un vispār biju pārsteigts par valsts sakoptību... vienīgi kad atpakaļ ceļā braucu pa ViaBaltica tad nu bija vietām padrūmie skati....

Ceņņiks pagaidu numuriem un apdrošināšanai uz 9 dienam sanāca ka jau iepriekš stāstīja ap 130 Euro....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

turki Vācijā arī rulz.... ne viņi zin kāpēc nomainīts priekšējais stikls.... ne viņi zin kāpēc uz spārnu skrūvem krāsa ir bojāta.... toties pārliecināti ka viņu tirgota mašīna ir labāka par to ko var atrast internetā....

bet bijam pietiecīgi un nopirkam no vācietes.... vācu CSDD nerulzz.... jeks ne tikai nezināja ne krievu ne angļu valodu, bet no malas vispār izskatījas ka šīm ir bailes no datora...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un vel nejauši uzzinājam ka ap Frankfurti (uz Maina) vietājie tīri labi saprot angļu valodu - jo pirms tam tajā reģionā kvartējas USA army soldiers.... laboi ka negadījas reģions kur izīrēja dzīvokļus frančiem...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinnsh79 .maardza

Mans rads vienbrīd gribēja notirgot 2002 ,megani 1, 6 (vai ciktur dīzelis) ar 32.000 km , un šis ar sper zemes gaisā ,ka neviens netic tiem km

maareens Reģ.: 04.04.2007
0 0 Atbildēt

tā nu diemžēl ir, ka lielākā daļa letiņu labāk nopērk nojātu *ū*u par 1k lētāk, bet galvenais, ka izlaiduma gads svaigāks..tas jau nekas ka pēc tam remontos tik pat aizies +veel sabeigti nervi, laika tērēšana , bet var jau būt ka kādam ir kaifs dzīvot pa servjiem vai pašam ņemties melnu muti. Nu netic mūsējie tiem patiesi mazajiem nobraukumiem! ..un uzraujas uz sagrieztiem..

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nesen pats sev no Vācijas dabūju savu pirmo foršo auto. Ilgi meklēju, kas varētu vest utt., un finālā atradu vienu ārkārtīgi labu, uzticamu un patīkamu kantori, kas šai lietā palīdzēja teicami. Cilvēks tiešām laipns, labsirdīgs. Viņš meklēja sev pieejamajās līzinga izsolēs, es pats meklēju iekš Mobile.de. Man izdevās pirmajam sameklēt tīkamāko variantu, kuru tad bez sāpēm attransportēja uz LV.

Izmaksas - pie cenas Mobile ir jāpieliek piegādes cena – 500 Eur, 1. reģistrācijas Latvijā – ap 300 Eur (ja ir 2002 gads) un 350 (ja 2003). PVN starpība ir nenozīmīga – pie 9500 Eur Vācijā pie mums PVN atšķirība ir mīnus 80 Eur. 3% ir firmas interese.

Tātad, ja cena Vācijā ir 9 500 Eur – šeit iznāk = 10 526 Eur. Rupji var rēķināt + 1000 Eur.

Ņemot vērā to, ka es izvēlējos interesējošo auto un pēc tam aizbraucu saņemt tā atslēgas - 1000 Eur ir ļoooti atbilstoša cena par šo servisu.

Tātad, kontakti ir sekojoši:

Andrejs Rihters

Auto tirdzniecība, piegāde, konsultācija

Dārzciema 60a, Rīga, LV-1073

Tel/Fax 7800135

E-mail: andrejs@rihters.lv

P.S. Manam auto notika pirkšanas brīdī neparedzama šaize - Andrejs piekrita palīdzēt to novērst, turklāt daļēji atlīdzinot remonta izmaksas. Patiesībā tas viņam nebūtu jādara, bet cilvēks tiešām rūpējas, lai klienti būtu apmierināti. Visu cieņu un paldies!

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

P.S. Manam auto notika pirkšanas brīdī neparedzama šaize ...

A var precizēt kas par šaizi gadijās?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

P.S. Manam auto notika pirkšanas brīdī neparedzama šaize ...

A var precizēt kas par šaizi gadijās?

odometrs nebij nokrukjiits par 200kkm

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

P.S. Manam auto notika pirkšanas brīdī neparedzama šaize ...

A var precizēt kas par šaizi gadijās?

Varbū var izklausīties skarbi, bet jāmaina viena sprausla. Bet tā vaina toč nav īsti diagnisticējama pie pirkšanas, turklāt es no nopirkšanas paspēju norullēt un tā labi norullēt nepilnus 5000 km. Auto vizuāli un teniski bija/ir konfekte, tik šitā neparedzamā šaize notika. Nekas, novērsīs un rullēs tik tālāk.

Odometrs nav griezts. Jā, zinu, servisa gramatas var viltot, bet auto salona un pārējais tehniskais stāvoklis neliecina par 145 tk km uz štābeļa. Spriežot pēc sēdekļiem un grīdas (nolietojums ļoti minimāls) utt., varētu pat vēl mazāk dot. Aber vispār - bildes ir te --> foto.inbox.lv/...

Un auto komplektācijas apraksts te (skat otro postu šai lapā no augšas) --> www.iauto.lv/...

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

saf rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

P.S. Manam auto notika pirkšanas brīdī neparedzama šaize ...

A var precizēt kas par šaizi gadijās?

Varbū var izklausīties skarbi, bet jāmaina viena sprausla. Bet tā vaina toč nav īsti diagnisticējama pie pirkšanas, turklāt es no nopirkšanas paspēju norullēt un tā labi norullēt nepilnus 5000 km. Auto vizuāli un teniski bija/ir konfekte, tik šitā neparedzamā šaize notika. Nekas, novērsīs un rullēs tik tālāk.

Odometrs nav griezts. Jā, zinu, servisa gramatas var viltot, bet auto salona un pārējais tehniskais stāvoklis neliecina par 145 tk km uz štābeļa. Spriežot pēc sēdekļiem un grīdas (nolietojums ļoti minimāls) utt., varētu pat vēl mazāk dot. Aber vispār - bildes ir te --> foto.inbox.lv/...

Un auto komplektācijas apraksts te (skat otro postu šai lapā no augšas) --> www.iauto.lv/...

vaidzeeja skaidraa maksaat jeb vareeji lizingaa?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Bez problēmām nokārtojām līzingu - manā gadījumā pircējs juridiska persona.

Respektīvi, viņš pērk par savu naudu (par drošības iemaksu vienojaties paši), un tad kad atved - varat brīvi kārtot līzingu. Viņam ir pašam arī labi līzinga gali ir, tā kā arī to lietu var uzticēt viņam nokārtot.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Bez problēmām nokārtojām līzingu - manā gadījumā pircējs juridiska persona.

Respektīvi, viņš pērk par savu naudu (par drošības iemaksu vienojaties paši), un tad kad atved - varat brīvi kārtot līzingu. Viņam ir pašam arī labi līzinga gali ir, tā kā arī to lietu var uzticēt viņam nokārtot.

biku izstās arī pec peveen izslaukšaanas,bet tikai izstās

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kāpēc? Uzņēmuma vajadzēja darba auto, tad nu viss tika oficiāli paveikts.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

nestāstīšu

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad es Tev ko stāstīt prasīju? Es zinu un saprotu, par ko Tu runā, bet es manā gadījumā neko nezinu, neko neesmu redzējis, neko neesmu dzirdējis...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Jā izskatās labs pirkums! Latvijas plačos pie tāda netikt!

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Vai tas brīnumpuisis var palīdzēt atbrīvoties arī no veciem auto.

t.i. pārdot kādam par man izdevīgu cenu

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Domāju, ka ar šādām lietām viņš nenodarbojas noteikti.

Jāņemas vien pašam - nopuce autiņu no sirds, sabildē smuki un krāmē tik iekš SS.lv, reklama.lv un vari arī te iemest. Godīgi pārdevēji ātri vien atrod pircējus savam auto!

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Domāju, ka ar šādām lietām viņš nenodarbojas noteikti.

Jāņemas vien pašam - nopuce autiņu no sirds, sabildē smuki un krāmē tik iekš SS.lv, reklama.lv un vari arī te iemest. Godīgi pārdevēji ātri vien atrod pircējus savam auto!

Cik viņš prasa par savu ieguldīto darbu? Tie 9500 eur bija iekšā samaksa par pakalpojumu arī!? Ar ko atgādāja uz LV? Cik maksā pumpe duse(vai kā tur)?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Izlasi šai lapā pašu augšu - tur ir ierakstīts pilnīgi viss info par izcenojumiem. Ved ar treileri protams.

Ko Tu gribi zināt par Pumpe Duse?

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Izlasi šai lapā pašu augšu - tur ir ierakstīts pilnīgi viss info par izcenojumiem. Ved ar treileri protams.

Ko Tu gribi zināt par Pumpe Duse?

Cik maksā PD sprausla? Pag, tad viņa darbs un atvešana uz LV = 500eur??! pareizi?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kā tur to PVN var dabūt?

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti