Labie servisi

Redaktors Reģ.: 31.08.2001

Rakstiet par labiem, profesionāliem servisiem!

 
1 2 3 4 5 6
robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Labais serviss ir IGLIT Ganību dambī.Es tur iegriežos jau devīto gadu,un cenas arī pienemamas.[addsig]

Audimans Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

uz nekādiem extra spec remontiem tīri normāli ir Auto Rīgā. Bet tā pa hadeni man viens iesakāms serviss Graudu ielā pie Ziepniekalna [addsig]

kris Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Help! Kur var normāli un lēti saremontēt kondicionieri RAV 4.

Kristaps

<a href="mailto:kristaps_r@inbox.lv">kristaps_r@inbox.lv</a>

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

Iesakāms ir AGG serviss biķernieku ielā. Sakarīgi ļautiņi strādā un ja ir sarunāts uz laiku tad tiek izdarīts.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Es arii varu teikt tikai labu par Iglit, kaut arii esmu bijis tur tikai vienu reizi - cenas demokraatiskas, kvalitaate teicama.[addsig]

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Circeni, par Iglit cenām gan laikam nesi interesējies sen, tikai piķo! Vai varbūt tavs darbs to dara! Skaidri zinu, ka nav vienas dienas pieredze, bet es tur vairs nebraucu. Laikam vairāk cenu dēļ... nu lēti jau nu noteikti nav! Bet es maksātu ja tas būtu to vērts. Protams, tā ir mana pieredze ar Raimondu ..

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Vai kāds var ieteikt, kur vislabāk (un lētāk!) krāso autiņus?

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Anonimais-var jau dauzities pa visādiem kaktu servisiem lai remontētos pa lēto.Bet cena un kvalitāte bieži ir nesavienojamas lietas.Un IGLITā šīs lietas ir samērīgas,vismaz man tā škiet.Bet remontējos par savu piķi.Kaut gan varbūt vaina ir tā,ka esmu sens klients.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

KEMI Serviss rullee!!! Tikai tur remonteeju savu auto!

A4[addsig]

ZXpower Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

Jau kaadu laiku (2 gadus) apmekleeju Autofavoriita servi, kas uz G.Astras ielas - nekaada vaina. Ir bijushi dazhi siiki negluduminji, tachu to deelj jau neskries maniit servi - jo parasti tas viss ar tiek nokaartos ar Didzi atlaizhu veidaa

Siiku, vienkaarshu remontinju veikshanai varu ieteikt TIKS, kas uz Balasta dambja pretii Preses namam - to vinji paveic perfekti un shancee gandriiz visu diennakti. Svariigaakus darbus gan nevajag vinjiem uzticeet - meedz arii sho to sachakareet - piemeeram manam 318i umudrijaas tur viens aspraatinjsh uzlikt stabilizatora atsaiti otraadi, kas principaa ir diezgan gruuti izdaraams [addsig]

andzak Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Pats braucu uz Gros Auto Valdeķu ielā. Nekādu problēmu nav bijis un ar garantiju viss kārtībā. Pēc pāris reizēm jau iedod diezgan labu atlaidi. Darbs nav pats lētākais, toties rezultāts ir profesionāls un džeki izkāst tevi nav noskaņoti.

aldismazda Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ir viens sakarīgs srrviss pie Turības uz Graudu ielas pie dzelzceļa pārbrauktuves. Adrese laikam bija Piedkalnes 7. Strādā tiešām cepuri nost, cenas ļoti demokrātiskas. Remontē gan motorus (arī dīzeļus), gan visu pārējo.

Kvalitāte tiešām ir augsta.

Un labas cenas.

Kādu laiku braucu tikai uz turieni.

swastika Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

tiem, kam ir diizeli, silti iesku apmekleet diizelcentru, motoru testetaajs momentaali pateiks kur ir vaina un nodefines ari cenu + pateiks ko ir verts mainiit, bet ko tikai pareguleet. ja vajag izpluudes gazes noreguleet, arii pie vina griezties, jo skatee pec vina regulejuma vairs trubu ieksa neliek, skates veci ir atzinusi vinu par labu un uzticas vinam, tikai paradiet vinam ceku, ka tur bijaat, vai vienalga kadu pieradiijumu. sauc vinu Andris, ja vajag iedosu arii mobiilo. Vins ir stazejies un maacijies Bosh kursos, kur pasniedz bosi no vacijas, taatad eiropas speciaalisti. [addsig]

swastika Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

tam comam Andrim pat naktiis dazreiz jaabrauc uz cela taisiit, loti labs speciaalists, tam galva rubii es saku DIZELCENTRS, DIZELCENTRS. bez tam, nemaina ko nevajag un dazreiz vispaar neko nemaina tikai noregulee un viss. probleemas ir ar tiem, kas esot no citiem diizelservisiem artbraukusi, tur no sakuma jaatrod motora vecaa poziicija lai varetu saakt remonteet, pats Andris man to teica.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Jā, es arī uzskatu, ka ļoti labs serviss un darbinieki,kuriem pilnībā uzticos - ir PERMALAT ,Volguntes ielā 44, Jau no 1997.gada tur vienmēr remontēju veco 525 pārejnieku, pec tam 728 haizivi, tagad e-34- 525. Mehāniķi ir augsta līmeņa profesionāļi,izpildes kvalitāte augsta, cenas normālas. Īpaši pateicīgs varu būt servisa vadītājam Ivara k-gam, kurš vienmēr ir atsaucīgs un laipns pret klientiem. Arī citiem BMW īpašniekiem DROŠI varu ieteikt griezties PERMALAT servisā. /ikdienas viesis/

ulmis Reģ.: 13.06.2001
0 0 Atbildēt

Loti labs serviss ir arii ogres servisa centrs ja vajag kauko sportam arii viss ok kvalitaate laba cena zema saliidzinosi ar riigu nezinu kaa citi domaa

aldismazda Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Vai nevari iedot tā dīzelista tel. numuru.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Mans serviss pēdējā laikā ir Auto SC, Jūrmalā pie dzintara viadukta. Laba attieksme pret klientiem, un par padarīto ar nesūdzos, cenas arī it kā sakarīgas. Ja ir vēlēšanās un laiks, var pat stāvēt klāt un skatīties, kā remontē auto. Šitā stāvot klāt vismaz nesaspraudīs batonu pr papildizdevumiem, lai gan arī uzticos viņiem. Un ja kaut ko vēlams mainīr tad viņi pateiks, jo ir bijuši varianti, ka nepasaka, un pēc tam vēlreiz jājauc ārā, bet tur jau samaksa atkal par darba stundām.

Laikam jau trešo gadu tur braucu. Krāosšanas darbus gan viņi neveic, bet tie īpaši man nav bijuši nepieciešami, paldies Dievam. [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Bet kur var Nissan 200SX dzineju normali saremontet (kapitalku)?

Garinsh Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu nezinu Jurmalaa domaaju labaakais ir I/U "Hercogs" tur visiem meistariem var uzticeeties, iznjemot vienu vinju sauc Kostja, principaa veci ar visu tiek galaa>

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Atjaunosim temu par labiem servisiem

Tatad, uz doto bridi, kuram kadi patik?

Cik saprotu, normalie ir Autofavorits un Gross Auto. Vel kadi?

Un kur var normali benz/turbo dzineju noregulet?

Andelmanis Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

Volvo/Saab speekratiem - iesaku sajaa jomaa specializeeto servisu Autogross Raudas ielaa (Ulmana/Liepaajas stuuris). Praatiigi un savu lietu zinosi meistari, un prieksh zviedru autiniem loti pienemamas cenas.

xxl Reģ.: 21.09.2002
0 0 Atbildēt

Ir viens sakarīgs serviss uz Graudu ielas, pie dzelzsceļa pārbrauktuves, kur veči godam savu darbu izdara, un cenas ļoti sakarīgas.

Parts autiņu remontēju tikai tur, jo zinu ka pēc tam nebūs jāpārbauda vai visas skrūves ir vietā utt.

Remontē viņi ritošo daļu, savirzi taisa, motorus (arī dīzeļus)

Viņi tirgo arī riepas, montē, balansē.

Piemēram: Zobsiksnas maiņa dīzelim Autofaforītā maksā 35 Ls(tikai darbs), tur viņi to pašu izdarīja par 14 ls[addsig]

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja kādam nepieciešams patiešām kvalitatīvs autiņa kosmētiskais remonts, tad varu ieteikt vienu cilvēku no Ozolniekiem, kas to dara privāti.

valdismednis Reģ.: 25.01.2002
0 0 Atbildēt

Labs servis ir SIA "Varāns". Šim servisam es uzticos. Nav jāuztraucās par autiņu, ka ar to kas var notikt, vai arī kas var pazust no tā. Kvalitāte laba. Cenas arī pieņemamas. Esmu tur remontējis visus savus autiņus, sākot no WV autiņiem un beidzot ar Toyotām. Vienkārši- iesaku arī citiem. Atrodās tas Mūkusalas ielā 72E. [addsig]

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti