Labie servisi

Redaktors Reģ.: 31.08.2001

Rakstiet par labiem, profesionāliem servisiem!

 
1 2 3 4 5 6
burns Reģ.: 19.03.2002
0 0 Atbildēt

iesakiet kaadu servisu,kur izgatavo un uzstaada izpuuteejiem galus(uzgaljus) veelams Riigaa!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vai ta Maximā vairs nav ?

Break405 Reģ.: 11.02.2004
0 0 Atbildēt

KAdreiz bija autoEra Krustbaznicas iela 4, kur sakarigi vechi tika gala ar spricem ar kompja vadibus lietam. Bet nu kantoris ir prom, kads gadijuma nezin, kur tie comi majo??? ta iet, kad nesavac vizitkarti vai tel.. ;-((

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Tagad arī man aktuāls jautājums, jo vakar dabūju pa pēcpusi. Kādi varianti Mazda 626 98`gads servisiem.

burns Reģ.: 19.03.2002
0 0 Atbildēt

nav neviens labs serviss kur taisa custom made uzgaljus!?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

modum,vai kautkā tā,berģos

burns Reģ.: 19.03.2002
0 0 Atbildēt

un veel/////?/?????

burns Reģ.: 19.03.2002
0 0 Atbildēt

tur ir baigaa rinda uz pieraksta-vajag shodien vai riitaa!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Ja par laabajiem servisiem tad varu nosaukt divus:

Ameira Prāgas 2 remontē amerikāņu mašīnas bet citas laikam arī parasti var aizbraukt bez pieraksta un vienkaarsaakas lietas tiek salabotas stundas laikaa piemeeram bremžu disku + kluču maiņa Chrysler Vision maksaaja 100LVL Atlas motors tas pasaakums buutu sanaacis uz 150LVL + 2 nedeelas jaagada diski + nedeela kameer servisaa rindu sagaidiis uz nomainu.

Veel viens labs serviss ir Pie CSDD Tehniskaas apsskates stacijas kaa izej TA un kaut kas nav kaartiibaa taa kaa brauc pa vaartiem aaraa taa tiesi pretii tas serviss ir. Masiinu pienem bez rindas un visu izdara aatri.

Vislaabaak man patika sitas fakts: Kad autofavoriitaa Graudu 68 paprassiiju lai nodiagnosticee audi 100 uz TA stenda un lai pasaka kas ir labojams lai izietu TA tad saakaas: 3 dienas gadiiju lai tur vareetu aizbraukt (jo biju nodomaajis pie reizes uztaissiit motora diagnostiku) aizbraucu sie pasaka ka peec 2 dienaam buus visu apskatiijusi un ja kaadi defekti buus tad tos noveersiis. 2 dienas nav zvana zvanu pats 3 dienaa. Un tad sakaas man sie saka taa un taa remonts piekarei uz ~600LVL mani tas maigi sakot paarsteidza jo braucot masiinai nekas ne gaudoja ne grabeeja...

Aizbarucu uz TA tur protams so to atziimeeja kas buutu jaaizdara (lodbalsti, bremžu šļaukas, putekļu gumijas, izbaleejušas pagrieziena lampiņas) un tas viss tuuliit aizbraucu uz to servisu pretii TA šie uzreiz paneema mašīnu un peec 4 stundaam viss bija sataisiits un TA tikai izieta bez neviena aizraadiijuma. Kopaa remonts uz 120LVL kas mani patiikami paarsteidza jo peec taa ko sarakstiija autofavoriits biju rēķinaajies ka tik maksaas tikai nomainiitaas detaļas.

Kur ir kāds autoserviss kurs vareetu nodiagnosticēt audi 100 92.g 2.2Turbo 20V motoru un arii sataisiit (raustaas starp 3-4K RPM ja ber virsuu, normaali gaseejo iet normaali...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nu par to Autofavoritu neko labu nevarfu pateikt... koleģei Passatu taisīja pēc KASKO.... viņai viens saabs ieliedoja aizmugurē.,... kosmiskā tāme.... tik pat kosmiski zema darbu kvalitāte.... tādu atstarpi starp aizmugurējo lukturi un bagažnieka durviem pirmo reizi redzēju.... tur pat krievu OKA salidzinājumā ir kvalitatīvs auto

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

pēc kartīga skandala sarīkošanas ar apdrošinātāju piedalīšanas viss tika pārtaisīts daudz kvalitatīvak.... bet nu ja ņem vērā 2 nedēļu gaidīšanu + rezultāts divos piegājienos - tad es labāk turos no tā servisa pa gabalu....

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

lai audi 100 "sataisiitu" ABS favoriitam vajadzeeja 3 dienas teica ka kaut kaads vadinss esot bijis norauts un par to nopleesa 20LVL.

sataisiija? nikuja nesatasiija izbraucot no servisa jau pie pirmaas bremzeesanas kaut kaadi jociigi tirkšķi saaka paraadiities kas pirmss tam nebija. Peec tam peec 10 min atkal jau deg ABS AUS un visi prieki beigusies tie aaksti domaa ka ja lampina ir nodzisusi tad viss ir kaartiibaa nu nav taa vismaz vareja pasi izbraukt paarbaudiit....

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Nav kādam zināms labs serviss, kur krāmējas ar pavecākiem vāciešiem. Man prasās remonts piekarei priekš C4.

Iepriekšējais servīzelis jau ir piegriezies.

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Aļļo

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Veel viens labs serviss ir Pie CSDD Tehniskaas apsskates stacijas kaa izej TA un kaut kas nav kaartiibaa taa kaa brauc pa vaartiem aaraa taa tiesi pretii tas serviss ir. Masiinu pienem bez rindas un visu izdara aatri.

nu nu... Es gan sjinii servii tikai lampinjas un ellju motoram mainiitu, jo bija LJOTI beediiga pieredze... kexi tipa sataisiija MEGANE I izpuuteeju - taa sataisija, ka braucot maajaas 1/2 celjaa dzirdu kautkaads diivains troksnis, izradaas, ka salaiduma vieta ir valjaa un skaraas pie pakaljeejaa tilta un grab.

Tad veel sjinii pat reizee tika mainiitas aizmurugureejaas bremzju uzlikas. NU TAA samainjia, ka peectam EA Raudas ielaa dzjeki ilgi reeca - kaa var to mehaanismu OTRAADI salikt...Toreiz pa to darbu samaksaaju laikam 126 Ls. Peec paartaisiisjanas vinji veel nekautreejaas paprasiit 6 Ls par kautko nezin ko... Nu piparu bode, nekas vairaak...

Savu MEGANE II laboju EA Raudas ielaa. Tur vismaz vari staaveet klaat un cjekot ko jamie dara... Un cenas arii nemaz TIK astronomiskas NAV!!!

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

405 rakstīja: Nav kādam zināms labs serviss, kur krāmējas ar pavecākiem vāciešiem. Man prasās remonts piekarei priekš C4.

Iepriekšējais servīzelis jau ir piegriezies.

Domāju, ka vari mēģināt savu vācieti aizdzīt uz YR... ja daudz darba, cenšas visu paveikt vienas dienas laikā, kaut arī ilgāk jāstrādā... Ja uzpeld kaut kādas neparedzētas problēmas (tipiski vecākiem auto), uzreiz zvana...

Pagaidām nekas nav plīsis, kas tur mainīts...

Jāatzīst, ka bija iebildumi... Saabam antifrīzu nedalēja... nācās pieliet pus litriņu...

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja:

405 rakstīja: Nav kādam zināms labs serviss, kur krāmējas ar pavecākiem vāciešiem. Man prasās remonts piekarei priekš C4.

Iepriekšējais servīzelis jau ir piegriezies.

Domāju, ka vari mēģināt savu vācieti aizdzīt uz YR... ja daudz darba, cenšas visu paveikt vienas dienas laikā, kaut arī ilgāk jāstrādā... Ja uzpeld kaut kādas neparedzētas problēmas (tipiski vecākiem auto), uzreiz zvana...

Paldīs

Pagaidām nekas nav plīsis, kas tur mainīts...

Jāatzīst, ka bija iebildumi... Saabam antifrīzu nedalēja... nācās pieliet pus litriņu...

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Neko labu nepateikšu par KEMI pie mēbeļu nama. Sanāca tur iegriezties, iepirkt (servja darboņi zvērēja, ka labas) un pie reizes arī uzstādīt detaļas priekš autiņa. Pēc pusotra mēneša jūtu- kkas sāk grabēt, klabēt. Aizbraucu uz citu servi, lai džeki palūr. Kā tad- KEMI iepirktās detaļas iet uz beigām, lai gan garantija 20000 km vai viens gads. Nu neko, iepērku jaunas detaļas, šoreiz pie oficiālā dīlera un, kašķi celt negribēdams, griežos pie KEMI džekiem, lai vismaz pa brīvu uzliek jaunās, naudu par tiem s*diem,ko man pārdeva, atpakaļ neprasu. Bet- kā ar cirvja kātu pa pieri, ņe figa! Tās detaļas es esot pircis citā firmā (tas nekas, ka tajā pašā ēkā, bet aiz stikla sienas un tur strādā džeki arī KEMI formās). Nu labi, tad dodiet tomēr naudu atpakaļ, ja reiz tādā pozā esat nostājušies. Čeki ir, garantijas laiks ne tuvu nav beidzies, šie- ņe figa! Nu ko, principa pēc uzrakstīšu iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības birojam, lai iedod iekšās. Un manas kājas tur vairs nebūs.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Nu, ja par KEMI sākās, tad lai iet tālāk. KEMI pie Salu tilta. Laikam piesala aizmugurējās bremzes, jo pēc mazgāšanas biju atstājis roceni agrā pavasarī. Nu nezinu, kas tur bija, kas nē, kaut kas sāka grabēt un klabēt izbraucot no stāvvietas un tā nu devos uz KEMI, jo serviss, kur parasti laboju, otrā Rīgas galā, bet bez bremzēm kaut kā negribējās un lai mazāk ko sacakarētu, ja kas norauts. Ok, puiši paskatās, pēc brītiņa noskaita vainas, cenu un pēc dienas tiekamies. Sazvanamies, nekā, vajag vēl dienu. Labi, kam negadās. Pēc dienas esmu klāt, samaksāju, mainīts vēl kaut kas, saku, ka slikti, ka nepabrīdinājāt, bet nu ja vajadzēja, tad ok. Samaksāju un braucu pa taisno uz tehnisko skati, jo skatei pēdējā diena. Ups - bremzes nestrādā aizmugurē vienā pusē vispār!!! Es puišiem saku, redz tikko no Kemi , rādu lapu, šie tik rausta plecus un vēl vairākas reizes pamoka uz bremžu stenda un saka, ka nekas nemainās. Ja nebūtu kaut kas notīrīts līdz galam vai pieregulējies, tad jau mokot uz aparāta kaut kam vajadzētu mainīties, šie saka. Nu neko, nākošajā rītā esmu KEMI, bet šie tik rausta plecus, ka viss bija OK. Es savaukārt, kā pa 300 metriem var pazust tikko sataisītas bremzes? Jūs tak pārbaudījāt uz stenda, pirms atdevām man autiņu? Un, ja nebūtu jābrauc uz TA, bet izdomātu aizlaist uz Alpiem? Nu neko, pabārāmies, atdodu autiņu, lai taisa. Protams, izdomāja, ka tur vēl tas un tas jāsamaina + vēl par atkārtoto darbu rēķinu uzrakstīja. TIkai pēc manas bļaušanas, ka iesniegšu rēķnu par atkārtoto TA, kaut ko samazināja jaunajā rēķinā tā nu tur vairs neiegriežos ļoti nepatika attieksme un galvenais di sana , ka viss ok. patiešām, ja būtu uz kalniem aizbraucis un še nav bremžu?

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja:

405 rakstīja: Nav kādam zināms labs serviss, kur krāmējas ar pavecākiem vāciešiem. Man prasās remonts piekarei priekš C4.

Iepriekšējais servīzelis jau ir piegriezies.

Domāju, ka vari mēģināt savu vācieti aizdzīt uz YR... ja daudz darba, cenšas visu paveikt vienas dienas laikā, kaut arī ilgāk jāstrādā... Ja uzpeld kaut kādas neparedzētas problēmas (tipiski vecākiem auto), uzreiz zvana...

Pagaidām nekas nav plīsis, kas tur mainīts...

Jāatzīst, ka bija iebildumi... Saabam antifrīzu nedalēja... nācās pieliet pus litriņu...

Paldies par padomu.

Aizbraucu pie viņiem un sitiena, bez zvanīšanas un pusstundas laikā viss bij chiki niki.

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Nu es gribētu papildināt par YR servisu, kur viņi nejēdza tādam ekskluzīvam auto kā Audi 90 (B3) sametināt izpūtēju pareizi - klabēja braucot. Aizbraucu otrreiz - palamājos, pārtaisīja, aizbraucu - atkal klab. Aizbraucu 3-šo reiz, palamājos, devos uz IGLITu - tur pārmetināja pareizi un viss kārtībā.

Neiesaku arī servisu AGM Miera ielā 79 - tikko veica vienkāršu virsbūved darbu remontu - daudz gļuku - bampera krāsojuma tonis atšķirās no pārējā, haubi slikti iztaisnoja, daudz sīkumus nav salikuši, utt.

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Ā, lai būtu par tēmu: Iglit labs, un Auto Union labs, tie gan vairāk uz aužiem. Kupers Sabiles ielā 5 arī pirms kāda laika bija labs. Arī specializējas uz OOOO

lamerok Reģ.: 23.04.2008
0 0 Atbildēt

Varbūt kādam no klātesošajiem ir bijusi darīšana ar Audi Centra servisu, Eizenšteina ielā?Gribētu 'dzirdēt kādas atsauksmes.

agent Reģ.: 13.02.2006
0 0 Atbildēt

lamerok rakstīja: Varbūt kādam no klātesošajiem ir bijusi darīšana ar Audi Centra servisu, Eizenšteina ielā?Gribētu 'dzirdēt kādas atsauksmes.

bij darīšana ar audi centru to kas pie biķernieku trases, nu cenas ir vnk super kosmos kvalitāte arī super sūtīga

stāsts tāds: bij nozagts auto,pēc vairākiem mēn mūsu superpolicisti to tomēr atrada - defekti - uzlausta durvju serdene,aizdedzes serdene,nolausts logu apskalotāj slēdzis,pārsists karteris, nu karoč auto arī nevarēja iedarbināt jo bij nobloķēts audi org imobilaizers,

tātad tur sarunāju autiņa pilno diagnostiku lai autu atkal būtu braucams-n u džeki notāmēja biku virs 700ls- pēc mēneša zvana-viss super duper brauc pakaļ i rullē , aizbraucu samaksāju un izbraucu- max ātrums ko varēja no auto izspiest bija 40 km/h!!!!! pie bremzēšanas auto driblēja trakāk kā vibroplate

džeki protams attaisnojās tā nekuja nav viņu vaina- davai otreiz diagnostiku uc uiņas , ok vēl pēc 2 nedēļām tie bij paveikuši šo varoņdarbu(diagnostiku) un secināja ka šoreiz TIKAI VARBŪT VAJAGOT SĀKT ar turbīnas maiņu lai auto ietu un ar bremžu kluču un disku maiņu lai normāli varētu nobremzēt...- šoreiz cena jau bij ap 1400 ls - nu loģiski ka es nepiekritu- bet šitie pidorasoni vēl nokāsa 80 ls par -VARBŪT tā varētu būt problēma diagnostiku: (par šo diagnostiku tipa pilno jau samaksāju 1 reizē) vnk psc - adam auto ir konkrēti kropļi

p.s. lieki piebilst ka autiņi savedu kārtība pa 320 ls citā servisā! un arī savu super duper divreizējo pilno diagnostiku viņi bij uzstrādijuši nepareizi

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Uz kādu servisu tad tu biji aizbraucis Audi(Auto Rīga) vai Opel (Adam auto), jo beigās pieminējis pēdējo.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti