Izsaku neizpratni

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Lasīju iekš Delfi šādu komentāru.

ebella, 21.12.2005 10:26

Svaigs piemērs iz dzīves - vakar braucu no Rīgas uz Limbažiem. Pulkstens pieci vakarā - tumšs, mazliet arī migla. Ceļa posms aiz Bīriņiem gana līkumains. Pelēks, pavecs, bet BMW. Vēl aiz viņa balts mikroautobuss, aiz mikroautobusa es. Sākumā nesaprotu, ko tas mikroautobuss dara - nesakarīgi sabremzējas, tad uzrāviens, atkal pēkšņi sabremzējas... Ceļš kā jau ziemā, smiekli nenāk. Ilgi mocījies pa līkumoto ceļu beidzot tiek garām. Un tad nu arī man tapa skaidrs, kas īsti darās. Bemberists brauc uz 70 - 80 km/h un kad taisnāks ceļa posms, un ir iespēja apdzīt, tad "ber virsū" un rāda ka viņa auto arī uz 110 iet un bemberisti nav tie, kas apdzīšanu pieļauj. Nācās arī man sagaidīt GARU TAISNU CEĻA POSMU, lai tiktu prom no tā psihopāta, jo aiz TĀDA braukt - bez nerviem palikt (labākajā gadījumā). Šis nekādā ziņā nebija domāts "uzbrauciens" BMW cienītājiem, bet viņi paši jau labi zina, kā brauc, un kādi ir tautas priekšstati par bemberistiem.

Citāta beigas.

Esmu neizpratnē - nu, ja ir grūti, tad neapdzen. Kāpēc nopūlēties, ja ieguvums ceļā līdz Limbažiem varētu būt ne vairāk par 2-3 minūtēm? Atpaliec drusku un rullē uz vienmērīgiem 80 km/h !

 
tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

vareja aridzam ar sabtransu ,vispar nav ko te sriet apkart jasež majas

MONTOYA Reģ.: 02.10.2001
1 0 Atbildēt

Patraapiijaas tev celjaa kompleksains tiinis un viss. ) Tiesa ne visi bembisti taada, bet lielaakaa dalja. BMW ir tiinja sapnis, braukt nemaak, bet garaam arii nevienu nelaidiis ) Nekas paaugstinaas ar laiku arii pie mums apdroshinaashanu kaa rietumos un paarseedisies visi tie pseido shuumaheri uz lietotiem Hyundai Getz un viss sakartosies pa plauktiniem )

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Tieši tāda iemesla pēc man fūrei ātruma ierobežotājs ir atslēdzams,jo ne tikai bmw tā darās.Vienu gan nesaprotu-ja esmu tevi noķēris,tātad braucu ātrāk,kāda jēga traucēt man apdzīšanu,ja es to izdarīšu tik un tā,pie kam daudzi aizmirst,ka braukt kādam no muguras tumsā ir ērtāk,kā sēdēt kāda gaismās un vilkties pa priekšu.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

pag, vwfans, es tad iisti nesapratu... tev nepatika, ka bemberisc samazinaaja aatrumu liikumos un taisnees atkal palielinaaja?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

White_Trash

Nē, es jau pats tur nebiju klāt, es tikai komentēju kādas sievietes Delfos uzrakstīto tekstu. Esmu izbrīnīts par šito trako uztraukšanos par to, ka bija grūti vienu citu vadītāju apdzīt. Es tās sievietes vietā nebūtu nemaz mēģinājis apdzīt, bet būtu drusku atpalicis un rullējis rāmi.

Īpašs jautājums White_Trash : vai saņēmi manis sūtīto statistiku ?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

jep sanjeemu, paldies!

sorry, kad biju izlasiijis topiku, aizmirsu saakumu - domaaju, ka taa tava saape

tetis Reģ.: 29.01.2004
1 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Tieši tāda iemesla pēc man fūrei ātruma ierobežotājs ir atslēdzams,jo ne tikai bmw tā darās.Vienu gan nesaprotu-ja esmu tevi noķēris,tātad braucu ātrāk,kāda jēga traucēt man apdzīšanu,ja es to izdarīšu tik un tā,pie kam daudzi aizmirst,ka braukt kādam no muguras tumsā ir ērtāk,kā sēdēt kāda gaismās un vilkties pa priekšu.

tas niķis ir parnacis no Polijas,pedejais rekords bija polim no mazā FIata 110 ispiest,kad es ar dizel Eskortu ar 44kw knapi tiku viņam garam,nu bet ka viņš pec tam bremzeja,bikuci pa gravi lai pabrauca

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Kas tur ko nesaprast tumšs priekšā braucošais met zampu logā, lukturos šādos apstākļos nav nekāda medusmaize braukt aiz kāda. Parasti nav man problēmas ja kāds apdzen, tomēr neciešu tos kas cenšas apdzīt pa katru cenu, lai šados laika apstākļos brauktu pa priekšu pie tam lēnāk nekā tu esi braucis pirms tam. Nekad nepaātrinos ja tas kas cenšas tikt garām jau ir blakus joslā jo tas pirmām kārtām varētu apdraudēt mani pašu, tomēr pirms tam cenšos parādīt ka doma apdzit nav sevišķi laba ja tas jādara ārpus savām varēšanas un prasmu robežām.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Visvairāk kaitina tie lohi, kuri iet garām ar +2. Ja apdzen, tad apdzen, nevis p.i.s.i.e.s. Iedod vismaz +20 un miers.

Jā, ir nācies apdzīt pat to, kas vienu jau dzen - pa ceturto joslu (grunteni) uz divu joslu ceļa

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

_PN_ rakstīja: Visvairāk kaitina tie lohi, kuri iet garām ar +2. Ja apdzen, tad apdzen, nevis p.i.s.i.e.s. Iedod vismaz +20 un miers.

Jā, ir nācies apdzīt pat to, kas vienu jau dzen - pa ceturto joslu (grunteni) uz divu joslu ceļa

atradis ar ko lieliities

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

pedi.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

da vajag vienmērīgi braukt un miers. nav ko raustīties ne apdzinējam ne apdzītajam.

te jau viens pareizi minēja - ja jau es esmu kādu panācis tad tas nozīmē, ka braucu ātrāk. pie apdzīšanas es vienmēr uzberu vairāk - jo mazāk atradīsies pretējā joslā, jo labāk gan tev, gan arī visiem citiem!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 1 Atbildēt

Pilnīgas muļķības... Šodien vilku Ventspils-Rīga ne lēnāk kā pa 120 un neviens mani neapdzina un nevienam arī netraucēju apdzenot pats.

Vienkārši atkal kādam gribējās pateikt ko sliktu par BMW un to useriem

Neļaut apdzīt var tikai tad, ka reāli zini, ka turpmāk brauksi ātrāk nekā tas, kurš mēģināja apdzīt... un darīt to tikai vienu reizi.

Tie, par ko ir pirmais posts , ir idiņi un stulbeņi. Neredzu, kāds viņiem un viņu "BMW" ir sakars ar normāliem BMW un to braucējiem.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Visvairāk kaitina tie lohi, kuri iet garām ar +2. Ja apdzen, tad apdzen, nevis p.i.s.i.e.s. Iedod vismaz +20 un miers.

Lai bez sasprindzinājuma apdzītu vajag normālu auto. Pret nelaidējiem garām palīdz tikai normāls auto kā arī kulaks...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Pilnīgas muļķības... Šodien vilku Ventspils-Rīga ne lēnāk kā pa 120 un neviens mani neapdzina un nevienam arī netraucēju apdzenot pats.

Vienkārši atkal kādam gribējās pateikt ko sliktu par BMW un to useriem

Neļaut apdzīt var tikai tad, ka reāli zini, ka turpmāk brauksi ātrāk nekā tas, kurš mēģināja apdzīt... un darīt to tikai vienu reizi.

Tie, par ko ir pirmais posts , ir idiņi un stulbeņi. Neredzu, kāds viņiem un viņu "BMW" ir sakars ar normāliem BMW un to braucējiem.

Kompleksainais cilvēks ar 12 gadīgo super auto ir klāt un villa gaisā Paskatījos nesen raidījumu pa vienu no TV kanāliem..tika apspriests M3 CSL vai kādi tie burti tur bija..iet jau lopā..bet priekš ikdienas braukšanas atdzīts par pilnīgi nederīgu..jo tur pat kondišaka nav paradzēta un skaņas izolācija vienkārši nav....izaudz vienreiz no pusaudža pamperiem

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ar piezīmi, ka esmu braucis ar m3...galva jumtā dūrās..vietas nav vispār!!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

edzulis rakstīja: Pilnīgas muļķības... Šodien vilku Ventspils-Rīga ne lēnāk kā pa 120 un neviens mani neapdzina un nevienam arī netraucēju apdzenot pats.

Vienkārši atkal kādam gribējās pateikt ko sliktu par BMW un to useriem

Neļaut apdzīt var tikai tad, ka reāli zini, ka turpmāk brauksi ātrāk nekā tas, kurš mēģināja apdzīt... un darīt to tikai vienu reizi.

Tie, par ko ir pirmais posts , ir idiņi un stulbeņi. Neredzu, kāds viņiem un viņu "BMW" ir sakars ar normāliem BMW un to braucējiem.

Kompleksainais cilvēks ar 12 gadīgo super auto ir klāt un villa gaisā Paskatījos nesen raidījumu pa vienu no TV kanāliem..tika apspriests M3 CSL vai kādi tie burti tur bija..iet jau lopā..bet priekš ikdienas braukšanas atdzīts par pilnīgi nederīgu..jo tur pat kondišaka nav paradzēta un skaņas izolācija vienkārši nav....izaudz vienreiz no pusaudža pamperiem

Redzi, esmu braicis ar CSL. Tev to nesaprast. Baidos ka apčurātos iekš viņa...

Šodien jano parasto M3 spridzinājām.. jā... mlje_tas_ir_auto. Karoč abi mani BMW for sale un ņemšu ko jaunāku. Ja kādu interesē, gan mani sadabūs rokā

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Ar piezīmi, ka esmu braucis ar m3...galva jumtā dūrās..vietas nav vispār!!

nekuj augt tik garam un sēdekli uz augstāko regulēt lamers

MONTOYA Reģ.: 02.10.2001
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

_PN_ rakstīja: Visvairāk kaitina tie lohi, kuri iet garām ar +2. Ja apdzen, tad apdzen, nevis p.i.s.i.e.s. Iedod vismaz +20 un miers.

Lai bez sasprindzinājuma apdzītu vajag normālu auto. Pret nelaidējiem garām palīdz tikai normāls auto kā arī kulaks...

Puisiet, ja ir liikas rokas, tad vajag ne tikai jaudiigu auto lai apdziidu, bet arii seedus churaat, lai podam garaam netraapiitu...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

MONTOYA rakstīja:

edzulis rakstīja:

_PN_ rakstīja: Visvairāk kaitina tie lohi, kuri iet garām ar +2. Ja apdzen, tad apdzen, nevis p.i.s.i.e.s. Iedod vismaz +20 un miers.

Lai bez sasprindzinājuma apdzītu vajag normālu auto. Pret nelaidējiem garām palīdz tikai normāls auto kā arī kulaks...

Puisiet, ja ir liikas rokas, tad vajag ne tikai jaudiigu auto lai apdziidu, bet arii seedus churaat, lai podam garaam netraapiitu...

Nu, nu... ar normālu auto es domāju normālu auto, nevis fiestas utp. Te ar BMW nekāda sakara.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

MONTOYA rakstīja:

edzulis rakstīja:

_PN_ rakstīja: Visvairāk kaitina tie lohi, kuri iet garām ar +2. Ja apdzen, tad apdzen, nevis p.i.s.i.e.s. Iedod vismaz +20 un miers.

Lai bez sasprindzinājuma apdzītu vajag normālu auto. Pret nelaidējiem garām palīdz tikai normāls auto kā arī kulaks...

Puisiet, ja ir liikas rokas, tad vajag ne tikai jaudiigu auto lai apdziidu, bet arii seedus churaat, lai podam garaam netraapiitu...

Nu, nu... ar normālu auto es domāju normālu auto, nevis fiestas utp. Te ar BMW nekāda sakara.

nu no ritiem tiem jaunajiem ir ta problema ar to podā trapišanu,rokas te nepričom

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Šodien jano parasto M3 spridzinājām.. jā... mlje_tas_ir_auto. Karoč abi mani BMW for sale un ņemšu ko jaunāku. Ja kādu interesē, gan mani sadabūs rokā

par cik?

Dugass Reģ.: 10.05.2003
1 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Visvairāk kaitina tie lohi, kuri iet garām ar +2. Ja apdzen, tad apdzen, nevis p.i.s.i.e.s. Iedod vismaz +20 un miers.

To sauc par latvieshu sinhrono braukshanu - viens pa pirmo joslu uz 88 kuzjina, otrs - pa otro joslu uz 89 brauc blakus vai apdzen! Ljoti izplatiita paraadiiba uz Latvijas celjiem! Un galvenais, ka abi eerglji uzskata, ka vinjiem ir visas tiesiibas tieshi taa arii turpinaat braukt turpmaakos 50km un, ka tas tur idinjsh, kas aizmuguree midzjinaas ar faaraam un tauree ir kaukaads jociigs! Es tak nepaarsniedzu atljauto aatrumu - taatad viss ok!

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 1 Atbildēt

pagājuši 14 gadi un izrādās, tās pašas problēmas ir aktuālas arī mūsdienās, jā...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 1 Atbildēt

tā jau tā pati šofera dienasgrāmata

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti