SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
1 2 3 4 5 6 7 ..38
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kautkur ļoti tālu klepo saaukstējies suns un tā gribas paskriet ap burvju celmu......

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: kautkur ļoti tālu klepo saaukstējies suns un tā gribas paskriet ap burvju celmu......

Un bulli driz kausim nost...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Labriit

bet nu piesniga nepajokam!!

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Labriit

bet nu piesniga nepajokam!!

Bet ku smuki ira ārā.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kā gribās sasist pa rokām tam ķēmam kas vakar no frīdža izvilka tos šampjus!

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Sveiciens visiem SAABistiem Jaunajā Gadā!

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

laimiigu jaunogadu

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kaukāda muļķiga diena! braukšu mājās klausīties U2. kas ar mani? (līdzi)

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

kuru no visiem U2? Vislabāk The Unforgettable Fire.

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: kaukāda muļķiga diena! braukšu mājās klausīties U2. kas ar mani? (līdzi)

Ko vēl piedāvā vakara programma?

Tu esi slikts kliņķu pavēlnieks! Tu ir nejauks.

Zdjelai ģelo - guļai smelo! Proties tak reiz!

Ak jā - sargi veselību šai gadā - noderēs!

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

es klausīšos with or witout you. un man būs salauzti spārni! 28 : sargi šņukuru! ne tur bāzies.........

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

es domāju ka esmu ļoti pacietīgs radījums bet tu jau ilgāku laiku esi mana podagra! ieslēdz lukturīti un domā līdzi!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: es klausīšos with or witout you.

tad jau uzreiz sadedzinies, rīt varēsi dzimt no jauna..

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: es klausīšos with or witout you. un man būs salauzti spārni!

Es tak ne pie vainas! Pat tuvumā neesu bijis.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

nezinu nezinu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

...forši jau, ka snieg.. bet nu Ogrē redzēju vienu neveiksmīgu stūrētaju grāvī.. tā jocīgi iesēdies, vairāk 45° gradu nogāze, autiņs ar priekšu pret ceļu perpendikulāri.. kāds jau bija uzsācis vilkšanu, bet nu bezjēdzīgi.. piestāju, bet nu ko tur palīdzēsi.. uz ceļa putra sprīža biezumā..

tālāk braucu uzmanīgak un še tev.. gandrīz paķeru vienu stabiņu, labi, ka bremzējot ar sagrieztu stūri prata tomēr ienāca atlaist bremzes un autiņš aizbrauca pareizajā virzienā..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

man Baldones mežos arī šodien nebremzējās - iedegas trakšn un abs un bremzēšanas ceļš lejup no kalna kļūst bezgalīgs, jeb - bremzes mazjēdzīgas ..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

izmēģināju šodien pa riktīgam jaunās ziemas riepas (Gisloved).. iebraucu meža celiņā, kur sniegu nācās ar šķūrēšanu stumt, pat neizbuksēja.. taa jau likaas ka labas, bet nu domaaju paarbaudiisu vēl ekstremākos apstakļos.. pirmo reizi tik apmierināts ar riepām..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Fuj, cik tomēr tie cilvēki ir nepatīkami!

1.nopirku magnetolu, ar autoreversu:, daudz daudz dārgāk kā divi lati un bezmaksas (tādu man jau bija 3 gab. Onkulis, acis tādas godīgas, godīgas, dievojās, ka maģīts paša, nav zagts un galvenais, ka viss strādā. Ielaida savā dzīvoklī, nodemonstrēja. Jā, viss strādā... Atnācu mājā, ieliku vecauto, viss purkšķ (jo tumbā caurums), bet stacijas nevar saglabāt, nekādi nē. Nu, lai nu paliek, meļiem kājas īsas paliekot, sevišķi viena.

2.pēc sekmīgās magelīša instalācijas iekš vecauto, dzenu otru uz stāvvietu. Slaidi nobraucu 50 m pa dauddzīvokļu auto piekrautu šaureju un jau pa gabalu redzu, ka viens galā stāv. Piebraucu, apstājos, kamēr šim kundze izkāpj. Gaidu. Vēl gaidu. Uzmetu ar tālajiem. Šis iemet atpakaļgaitā! Sovsjem jau obnaglel? Uzpīpinu Šis sāk gāzēt, tipa dos ar pilnu gāzi man atmuguriski virsū! Moins, domāju, nu gan cilvēki! Šis nomierinās, bet nekust. Pagaidu vēl. Neizturu, saņemu dūšu, eju risināt konfliktu. Atveru šim durvis, saku, lai padod trūkstošos 3m uz priekšu. Šis man uzbrēc, lai es braucot apkārt! Bl.. Tu ko, es braukšu 50m atpakaļgaitā tikai tāpēc, ka Tu nevēlies padot 3 uz priekšu! Šis rokas pa auto, izliekas, ka nedzird, nodomāju, nu, ko, man tagad pēc gostiem būtu šis jāvelk ārā un jāizskaidro situācijas nepareizība! Apvaldos un vēlreiz uzstāju, lai čalis padod uz priekšu! Šis man uzbrēc, ka auto neiet un dod grīdā! Hē, riekšējie riteņi griežas, bet auto nekust! Hā, lohs, pašol, tā Tev arī vajag, tas Tev par neprasmi uzvesties, domāju braukšu prom. Nu, pa ceļam uz savu auto apžēlojos un jau piedāvājos palīdzēt šo iestumt, lai rocene atlaižas/atraujas. Tas nē, nevajag. A man slinkums apkārt braukt, sieva pateica un šis beidzot piekrita pamēģināt pastumt, bet divatā mums neizdevās to pakustināt, jo pašiem slīd. Neskatoties uz to, ka čalis joprojām rādīja glupu ģīmi un nedomāja konstruktīvi, es jau metos kabināt klāt striķi un šo noraut malā, kad pienāca trešais un mēs to auto, sievai gāzējot, izkustinājām. Lieki teikt, ka viņi abi nepaklausīja un uzreiz neturpināja ceļu līdz asfaltam, bet tikai nobrauca tos 3 m malā ar sabloķētiem aizmugurējiem ratiem. Aizbraucu prom, lai jau nepieklājīgiem un aprobežotiem tiek, cik ta var tādiem uzmākties ar palīdzību! Kad nācu atpakaļ, šie joprojām gāzēja. Uz vietas, protams. Un tagad čuči mans mazais draugs, rīt citi stāsti

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Jauka vakara pasaciņa!

Esam letiņi un pie sirds iet pasaciņas ar slikto onku pārmācīšanas scēnām!

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Dots, devējam atdodas.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sodien tiku pie CD pilna ar "NU PAGODjI" multeneem..

jā bērnībā patika.. tagad arī patīk..

tikai nesaprotu vienu, kāēc tas vilks pēc tā zaķa skrien nu labi, dažreiz zaķis kaut ko savāra un vilks grib atriebties.. citreiz vilks izskatās, ka šo apēst grib..

citreiz tie dejo tango uz kuģa, piemēram..

a vel vienā sērijā vilks pie zaķa atnāca ar milzīgu rožu pušķi un polšu ar uzrakstu "SIDR"..

nu tad kā

Lūdzu pasakiet, ka šajā multenē nav nekā preversa!!!!

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: sodien tiku pie CD pilna ar "NU PAGODjI" multeneem..

jā bērnībā patika.. tagad arī patīk..

tikai nesaprotu vienu, kāēc tas vilks pēc tā zaķa skrien nu labi, dažreiz zaķis kaut ko savāra un vilks grib atriebties.. citreiz vilks izskatās, ka šo apēst grib..

citreiz tie dejo tango uz kuģa, piemēram..

a vel vienā sērijā vilks pie zaķa atnāca ar milzīgu rožu pušķi un polšu ar uzrakstu "SIDR"..

nu tad kā

Lūdzu pasakiet, ka šajā multenē nav nekā preversa!!!!

esi mierīgs! Arī Andersena un Skalbes pasakās it kā nekā perversa nav, bet kad palasa, tad velk uz vēnu griešanu. Savukārt nez vai brālis Grimms dzīvs būdams apzinājās, ka tautu atmiņā uz mūžiem būs tikai un vienīgi brālis

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

PS nekā perversa! Nez

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ne nē.. NU pagodji es veel neezmu ierindojis klasikaa..

arii Gargantija un Pantagariels nav perversi.. jo tolaik visi taadi bija..

bet te vienaa seerijaa zaķis ar parūku dzied sieviešu vokālu..

1 2 3 4 5 6 7 ..38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti