SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..38
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja: Yukki, nestraucies, sniegs būs! Mana krustmāte strādāja visu mūžu "meļu birojā"- tā viņi paši sevi dēvēja - hidrometereoloģijas centrs.

skirem, Tu arī pierakstījies solītāju klubiņā KAD? Man vajag tā lai līdz svētdienai pa pillo sniega!

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

-> YUKKI

Sniegs nav 9-5 Aero, kuru var par $$$$ tā vienkārši pasūtīt no Zviedrijas

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

gr rakstīja: -> YUKKI

Sniegs nav 9-5 Aero, kuru var par $$$$ tā vienkārši pasūtīt no Zviedrijas

Nu, bet kāpēc tad visi to sola? Kāds viņiem no tā izdevīgums rodas, ko a? Ja jau nebūtu nekāda interese, tad jau tie meteorologi to nesolītu? Esmu gatavs kādam aizsūtīt maksas SMS, ja tas spēj nodrošināt man puskārtu sniega! Man vajag tūlīt, pēc tam būšu gatavs tikai sauli apmaksāt

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

gr rakstīja: -> YUKKI

Sniegs nav 9-5 Aero, kuru var par $$$$ tā vienkārši pasūtīt no Zviedrijas

Nu, bet kāpēc tad visi to sola? Kāds viņiem no tā izdevīgums rodas, ko a? Ja jau nebūtu nekāda interese, tad jau tie meteorologi to nesolītu? Esmu gatavs kādam aizsūtīt maksas SMS, ja tas spēj nodrošināt man puskārtu sniega! Man vajag tūlīt, pēc tam būšu gatavs tikai sauli apmaksāt

Cienījamie iuato zonas sociālantropologi, reku jums ir reāls patērētaju sabiedrības upuris saviem pētījumiem

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Es solu, tieši tāpat kā metereologi

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Uhh, kā vakar pēc darba dabūju aukstas kājas! Braucu pa Čakmarijas, kad priekšā ieraudzīgu megasastrēgumu! Daudz nevilcinoties griezu pa kreisi iekšā Pērses ielā, lai turpinātu mājupceļu pa Barona. Lieki teikt, ka šis manevrs nav īsti legāls, bet "man ļoti vajadzēja" Nu galu galā pretī neviens nebrauca, satiksmi es nekavēju, drīzāk atbrīvoju. Tā sabiedrības labā centies, cēlu domu vadīts, es pārvietojos pa Pērses, kad pie dibena ieraudzīju pazīstamās diskogaismas! Sāku jau rēķināt, cik keno loterijas biļetes punktu es būšu vinnējis

Bet kamēr neredzēju sarkanās disko gaismas un draudzīgo aicinājumu sasveidināties ar inspektoru, piedevu gāzi. Viss bija labi, līdz tiku līdz sastrēgumam uz Barona krusta. Tad mani panāca....

pašvaldības kabluks...

viņš izslēdza diskogunis, viņš bija viens un viņam pašam "ļoti vajadzēja"

Bet satraukums palika gan man

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Uhh, kā vakar pēc darba dabūju aukstas kājas! Braucu pa Čakmarijas, kad priekšā ieraudzīgu megasastrēgumu! Daudz nevilcinoties griezu pa kreisi iekšā Pērses ielā, lai turpinātu mājupceļu pa Barona. Lieki teikt, ka šis manevrs nav īsti legāls, bet "man ļoti vajadzēja" Nu galu galā pretī neviens nebrauca, satiksmi es nekavēju, drīzāk atbrīvoju. Tā sabiedrības labā centies, cēlu domu vadīts, es pārvietojos pa Pērses, kad pie dibena ieraudzīju pazīstamās diskogaismas! Sāku jau rēķināt, cik keno loterijas biļetes punktu es būšu vinnējis

Bet kamēr neredzēju sarkanās disko gaismas un draudzīgo aicinājumu sasveidināties ar inspektoru, piedevu gāzi. Viss bija labi, līdz tiku līdz sastrēgumam uz Barona krusta. Tad mani panāca....

pašvaldības kabluks...

viņš izslēdza diskogunis, viņš bija viens un viņam pašam "ļoti vajadzēja"

Bet satraukums palika gan man

un nepārgāja visu nakti

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja: Yukki, nestraucies, sniegs būs! Mana krustmāte strādāja visu mūžu "meļu birojā"- tā viņi paši sevi dēvēja - hidrometereoloģijas centrs.

Kādreiz spēlē Kas?Kur? Kad? bija jautājums, tobiš jāuzmina profesija. Un jautājums skanēja aptuveni tā - kurā profesijā 75% kļūda ir norma vai pieļaujamais. Nu kaut kā tā bija. Šamējie atbildēja pareizi - meteorologs.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

SNIEGS!!!! Daaaaudz sniega! SKATE! Viena... 99tajam

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: SNIEGS!!!! Daaaaudz sniega! SKATE! Viena... 99tajam

izgāji!?!?

Kāpēc pie sviesta? Šitai ziņai bija jābūt vai nu pie apsveikumiem, vai pie 99 vai GNBF topikā!!!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Vot tieshi taapeec! Par cik ruupeejos par topiku tiiriibu, tad to divu Tevis piemineeto vietaa, izveeleejos sho! Jo tur jau arii ir tas sviests, ka buutu jaaliek abos!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tad Tu ierosini nepiespamot arī lielā paldiesa topiku un pateikt paldies te?

PALDIES!!!!!

nu ko - jāorganizē brauciens uz Vidzemi. Došu ziņu!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Snieg.....

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nekas nesnieg ...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Snieg.....

kur

man te smidzina

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Ogree.. taa nav ka putinaatu, bet nu snieg.. un izskataas ka pienjemas speekaa..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu jau kāds puscentimetrs ir..

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Snieg.....

Kur snieg

Mosties , es nekur neredzu sniegu !!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kad brauksi mājās redzēsi..

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: kad brauksi mājās redzēsi..

Perkons brauc uz Ogri , tur snieg

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

turbopiile rakstīja: kad brauksi mājās redzēsi..

Perkons brauc uz Ogri , tur snieg

būs dabas katastrofa!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

trauksme atcelta, nupat kā sniegs pārstāja snigt.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZZ, kad Tavā pusē sāk snigt, dod ziņu, mani interesē apsniguši brīvkalvāni uz svētdienu.

Labi, gr, ar SMS nesanāca, sakiet vismaz kur atbilstošā svece jānoliek, lai sniega būtu da ūkstes!

P.s. hei ogrēngalieši, aizpagāšgad slidinājos pa Daugavu pie Lielvārdes un Aizkraukles, kā tur tagad ar lediem, rītā braucu tajvirzienā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aa.. nezinu.. tik tālu neesmu bijis.. atbrauksi pastāstīsi, kura vieta var ērti nobraukt, labi?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kaut kā visiem izdodas piemēklēt pareizos topikus kur ierakstīt kādu netradicionālaku komentāru.. jo īpāši snow.. nu tādu topikus izrok..

nu ja..

izradās, ka 9-3 ir hirsh modifikācija 222 zirgspeki... bet salons tāds ļoti pieticīgs.. nez uz kā rēķina tas panākts? jo tilpums tas pat 2.0

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti