FIAT COUPE pirkt, vai nepirkt!

sebs Reģ.: 07.04.2004

Taatad ir doma iepirkt FIAT COUPE 1995 gada. Ko juus vareetu teikt par sho auto tiiro no tehniskaas puses, kaa arii no expluataacijas viedoklja!!?

 
1 2 3 4 5 6 7 ..12
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nepirkt! noteikti nepirkt! esmu izbraucis, man pat pasham reiz bija tada stulba doma tadu iegadaties. apskaties kaut uz prieksheejiem lukturiem, kuri parasti ir... nu jaaa... vopshim pirms iegaades padomaa kaartiigi. es taa vietaa piemestu vel tukstoti un nopirktu BMW vai ja gribi kupeju - celica arii maksaa leeeti...

Neesot piesaucis citas markas?

tirsējs ar apdrāstu zīmulīti

ja es ņemšos spiriest par automašīnu marku un modeli kopumā, tad, sekojot tavam piemēram, es palūgtu izgāst ar nojātu (slikti uzturētu) modeļa eksemplāru un uzbūvētu uz tā savu priekšstatu, ko visiem klārēt... Bet tev jau laikam nedalec.

Žēl ka neatbrauci uz bākūzi, būtu uz savas ādas iebaudījis dzintardeju. Un nekāds grivs nebūitu vajadzīgs... muahahaha

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: LV nopērkamie Fiat Coupe ir mizerabli lūžņi par nesamērīgu cenu.

Ja nodoms ir nopietns - skaties un ved no Vācijas. Tur izvēle lielāka, gludāki ceļi un labāka attieksme pret šiem auto.

No LV piedāvātajām divām:

www.ss.lv/...

sarkanā ir ar vienu kāju hidrauliskajā spiedē,

zilā - neko nezinu. Raksta, ka laba.

Un jāņem ar TURBO.

Kaa saprast ar vienu kaaju hidrauliskajaa spiedee????

Edc Reģ.: 27.06.2003
0 0 Atbildēt

Laikam jau tad nekas dizhsh tur nav - shrots tipa.

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Edc rakstīja: Laikam jau tad nekas dizhsh tur nav - shrots tipa.

Nu tad man atliek pirkt otru izveeleeto variantu A&R GTV

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

interesanti kā notiek izvēle ?

Ieraudzīju un izvēlējot, vai tomēr ieraudzīju, apskatījos, pasēdēju, pabraucu, ievācu informāciju.

Auto tomēr tādi specifiski, ka nesanāk vilties.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: sheerer: a ko tu neatbrauci uz baakuuzi? samiizies, ja?

nee, juus jau pashi pateicaat, ka citu marku auto iipashnieki nav veelami, butu pateikushi ka ir ok ka es atbraucu, butu es klaat. es tai laikaa biju Kjirsonaa...

Palaidniex: nu kas tu elementaaras lietas nesaproti? Ja tu saki ka fiat coupe arii ir baigais rulzis, tad tavas domas nav objektiivas. Tu pats sevi par mulkji pataisi. Fiat Coupe ir caur govs pakalju izstumts Fiat Brava. Palasi testus.

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

sebs rakstīja:

Kaa saprast ar vienu kaaju hidrauliskajaa spiedee????

hidrauliskā spiede = prese...

Luuk tu arii shkjiet paarprati, man tas teh. zargons nepielec, esmu apguvis tikai autouzbuuves teoriju ito 10 gadus atpakalj...

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Es piemeeram liidz Baakuuzim atbraucu, bet piekriitu Shearer, uz pasaakumu citi, (pat itaalju auto iipashnieki) tika "pieklaajiigi"atshuuti. Taapeec nesaprotu, kamdeelj tagad kaadam tas tiek baazts naasiis?

Nu i labi, paskatoties uz sejaam riita pusee, sapratu, ka nav buutiska auto marka un sleeposhana.

(nekaa personiiga) IMHO.

BET. savukaart nesaprotu Shearer naidu pret itaalju auto, savaa laikaa skjiet ka pats juuzeeji kaut kaadu Fiatu. Vai tad tieshaam taa jaanoliek auto marka, ar kuru pats esi braucis?

Es piemeeram esmu juuzeejis ZAZus, saakot no 965, Moskvichus, saakot no 407, VAZus no 01, Golfus, Jettu, Passatu, Volvo, Reno, Punto un tagad Tempru.

Katraa auto ir bijis labais un sliktais, bet taapeec es neizsakos par attieciigaa auto lietotaaju kaa par gariigi slimu.

Diivaini.

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Itāļu servisa (arfila) īpašnieks ar tādu brauc.

Iebrauc parunā.

Kuraa vietaa atrodas tas serviss un vai 6dienaas shamaisarii straadaa, gribu aizdziit to COUPE lai uztais diagnostiku?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Par to servisu:

"Arfila", SIA, Autoserviss Zilupes 7, Rīga, LV-1019 7143867 Automobiļu remonts, apkope

Strādā arī sestdienās, bet ne pilnu dienu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: BET. savukaart nesaprotu Shearer naidu pret itaalju auto, savaa laikaa skjiet ka pats juuzeeji kaut kaadu Fiatu. Vai tad tieshaam taa jaanoliek auto marka, ar kuru pats esi braucis?

Es piemeeram esmu juuzeejis ZAZus, saakot no 965, Moskvichus, saakot no 407, VAZus no 01, Golfus, Jettu, Passatu, Volvo, Reno, Punto un tagad Tempru.

Katraa auto ir bijis labais un sliktais, bet taapeec es neizsakos par attieciigaa auto lietotaaju kaa par gariigi slimu.

Diivaini.

Par šiem vārdiem respect! robchix ir saglabājis veselu skatu uz pasauli un nesakropļotu izpratni par auto kā tādu, atšķirībā no šīra, kam jebkurš auto (izņemot tos, kurus pārdod) ir šrots, miskaste un problēma. Moš problēma nav mašīnās?

Runājot par ierašanos bākūzī, pret robčiku nekādu pretenziju- atbrauca, apsveicinājās. Kā cilvēks, jebkurš normāls cilvēks! Respect!

bet...- šīris jau pats piedraudēja tur atbraukt, un derēja arī tos draudus piepildīt sestdienas vakarā. Tie, kas tur bija zinās kāpēc...

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Par to servisu:

"Arfila", SIA, Autoserviss Zilupes 7, Rīga, LV-1019 7143867 Automobiļu remonts, apkope

Strādā arī sestdienās, bet ne pilnu dienu.

Zilupes iela , taa kautkur Latgales priekshpilseetaa?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Jep!

Kā atrast?

Ja brauc pāri stahančikam Krastenes virzienā, tad jāgriežas nost no tilta apakšā, bet nevis jāgriežas pa 180 bet tikai pa 90 grādiem. Proti - nevis kā lielākā daļa brukšanai gar tiltu, bet toč tajā ieliņā iekšā kas ir perpendikulāri tiltam tajā nogrišanās vietā.

Ja brauc pa maskavas ielu un tad pa Krasteni, tad pie luksofora pirms Lidiņa jāgriež pa kreisi un tad pāri Maskavas ielai ar džimbu;la sliedēm un nākamajā krustā pie stop zīmes pa kreisi un pēc kādiem 120 metriem esi klāt.

nu ~ kaut kā tā...

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Jep!

Kā atrast?

Ja brauc pāri stahančikam Krastenes virzienā, tad jāgriežas nost no tilta apakšā, bet nevis jāgriežas pa 180 bet tikai pa 90 grādiem. Proti - nevis kā lielākā daļa brukšanai gar tiltu, bet toč tajā ieliņā iekšā kas ir perpendikulāri tiltam tajā nogrišanās vietā.

Ja brauc pa maskavas ielu un tad pa Krasteni, tad pie luksofora pirms Lidiņa jāgriež pa kreisi un tad pāri Maskavas ielai ar džimbu;la sliedēm un nākamajā krustā pie stop zīmes pa kreisi un pēc kādiem 120 metriem esi klāt.

nu ~ kaut kā tā...

Paldies, ceru ka labs serviss, jo gribu , lai to FIATU kaartiigi notestee un paarbauda (tomeer rets auto, viss jaapasuuta no Itaaljiem u.t.t.), lai peectam nebuutu galvassaapes.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nav tik traki. Šī servis saimniekam pašam ir 1,8 Turbo. Tāds smuki tumši zilā krāsā. Līdzarto auto tiks notestēts nevis pēc bildītes, bet arī no reāla lietotāja viedokļa.

Tiesa - jāteic godīgi, auto nav īsti domāts braukšanai ziemā. Un šis auto nav īsti piemērots kā vienīgais un/vai ikdienas auto. Labāk tam ir būt kā 2. auto...

Par daļu nedabūšanu - tā ir, ja daļas meklē neīstajās vietās. Mūsdienās var dabūt DAJEBKO DAJEBKAM, tikai ir jāzina, kur meklēt... Šis serviss ir viens no tiem!

Vēlam veiksmi!

xls99 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Itka shodien tas serviss nestradajot, laikam del trakiem laika apstakliem.

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

xls99 rakstīja: Itka shodien tas serviss nestradajot, laikam del trakiem laika apstakliem.

Jaa es shamiem zvaniiju, paceela kautkads gruziinis vai armeenis un krieviski pateica ka neviena neeesot un diezvai buushot.... Suudiigi, nezinu kur veel vareetu notesteet to auto...

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

www.autofavorits.lv/...

ja saliidzini fiat coupe ar alfa gtv, tad fiatam nav nekaadu priekshrociibu, ja nu vieniigi fiat dizains shkjiet pievilciigaaks. ss.lv ir 3 gabali pa baigo djoshu, viens pat v6 turbo, tas arii tiek rekomendeets

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vari mēģināt Barona ielā. www.iauto.lv/... #kom

bet tur ar diezvai kāds būs.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Jepp. Es arī par GTV.

Motori tādi paši kā citām alfām, par ritošo nezinu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

elbē, a kur tad ir tas v6 turbo... čo ta ņevidno...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

un vispār, labāk sakļūsti parādos un paņem šito

www.jy.lv/...

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Jepp. Es arī par GTV.

Motori tādi paši kā citām alfām, par ritošo nezinu.

Manis noskatiitajam Fiat Coupe arii motors taads pats kaa citiem Fiatiem 2l16v

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: elbē, a kur tad ir tas v6 turbo... čo ta ņevidno...

shis ss.ss.lv/...

tie 200k km ir ar mazliet negatiivu psigologjisko efektu, bet, ja to paarvar, tad kaapeec gan neapskatiit sho auto, neizbraut?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Cik tad modeļiem ir tie lielie motori... dažām Merivām un bravām varbūt...

Skaties pats. Auto pirkšana ir skaists un trauksmains laiks. Nestreb karstu. Izbrauc arī ar kādu GTV! un ņem to, kas sirdī iekrīt + pārbaidi, vai nav kāda slēpta nelaime tam auto. Graboša rotošā ir štrunts, sailentbloki nemaksā vairāk par 10nieku. Tas protams ir labs iemesls priekš kaulēšanās, tomēr vairāk pievērs uzmanību auto ģeometrijai, dzinēja stāvoklim, aizsūti maksas īsziņu uz csdd par auto vēsturi.

Pajautā pārdevējam par tirgošanas iemesliem, vai ir kādas kvītis par remontiem, tehniskajām apskatēm. Rūpīgs saimnieks tādas lietas parasti ārā nesviež.

1 2 3 4 5 6 7 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti