FIAT COUPE pirkt, vai nepirkt!

sebs Reģ.: 07.04.2004

Taatad ir doma iepirkt FIAT COUPE 1995 gada. Ko juus vareetu teikt par sho auto tiiro no tehniskaas puses, kaa arii no expluataacijas viedoklja!!?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

TAuta jau nomierinās, bet te atkal bac -Cirvis tu esi !!!!!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nevis CSI, bet CSL tā kā zinu divus šādu auto īpašniekus tad redzu, ka viņi ar viņiem tikai atvelkt. CSL nav gluži M3. Tas ir sporta auto. Neērts, ciets, skaļš utt.

Starp citu viens no viņu īpašniekiem ikdienā braukā ar 166 AR, bet tas tādēļ, ka viņam ar to ir saistība. Tobiš ar vincentu.

Nu lab, ko var tērēt laiku uz šitām sarunām. Tas ir temats kuru apspriest aizlejot mūli

xls99 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Nevis CSI, bet CSL tā kā zinu divus šādu auto īpašniekus tad redzu, ka viņi ar viņiem tikai atvelkt. CSL nav gluži M3. Tas ir sporta auto. Neērts, ciets, skaļš utt.

Starp citu viens no viņu īpašniekiem ikdienā braukā ar 166 AR, bet tas tādēļ, ka viņam ar to ir saistība. Tobiš ar vincentu.

Nu lab, ko var tērēt laiku uz šitām sarunām. Tas ir temats kuru apspriest aizlejot mūli

Shitam te pat var piekrist... tobish tuksha plerkstesana...

Visi auto ir labi, katram tikai savs meerkjis un funkcija...

Nav jegas to sekunzu simtdalju delj vai speka padeves ipatnibu delj te baigo taisnibu pieradit, vienam patikk gaazt pa pilseetu taa ka tahom. redlinaa seez, otram patiik taa leenaam zem 2kapg. vienam vaig taa lai buutu baigaa reekonja no izpuuteeja gala, otram vaig taa lai vispaar nevar dzirdeet motora darbiibu utt utjp....

Nav viss tikai vai nu melns vai balts, lielaakoties viss ir peleeks, pie kam 100-tiem ir to peleeko tonju, cits ir baltaaks, cits melnaaks....

Taa kaa gaazam katrs ar to kas liekas vislabaakais un priecajamies par to, un visiem buus labaak...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

un atkal edzulis ar putam uz mutes skaidro,ka bmw ir labakaks

tas laikam nekad nebeigsies

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Skatos jums baigi patiik gariem izpluudushiem tekstiem vienu un to pashu 10x atkaartot mekleejot patiesiibu, kas kaa jau ieprieksh noskaidroja- ir aaraa! A man vot shkjiet ka smaarts rullee! Ko man tagad dariit?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

vienīgais , kas tev atliek rulēt ar smārtu.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

vai juus veelaties par to parunaat? Vai varbuut oponeet? Edzhul, ko Tu saki par to?

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

es te par tiem fiatiem vel mazliet veeleejos ko teikt visas shiis diskusijas kopsavilkums.

saakotneejais jautaajums bija pirkt vai nepirkt? un atbildei buutu jaabuut balstiitai uz zinaashanaam un pieredzi ieguutu shaadu auto lietojot. to mees diemzheel nesanjeemaam, bet tomeer.

ja mashiina vajadziiga ikdienas braukshanai no a uz b, iipashi ja veel darba vajadziibaam- nepirkt! nav ne praktiska, ne ekonomsika, ne eerta, ne uzticama, un nervus arii pamatiigi pajaas

ja mashiina ir kaa otraa vai arii nav ikdienishkjas vajadziibas peec taas, var njemt kaa kichiigu auto uzjautrinoshiem braucieniem. un taa kaa tas nav ikdienas braucamais, jaaizveelas maksimaali nopakots ar maksimaali jaudiigo dzineeju, jo tas tachu buus funcars. un kaads tur funs no 130zs un 4 cilindru 18??? nekaada. taapeec vieniiigaa iespeeja ir turbo motori.

pirkt latvijaa nevajag, jo shroti un daargi, jaabrauc pakalj uz vaaciju, lai dabuutu labu mashiinu par ~ to pashu cenu. mobile.de 16v turbo kupejas ir saakot ar 3k eur. ja nu gribas baigi leeti, tad leituva ir iistaa vieta. es mazliet paraknjaajos un aciis iekrita shaadi braucamie

www.mobile.de/...

www.autoplius.lt/...

bet pirms tam noteikti jaaparunaa ar Arfilas Aleksandru, varbuut vinjsh grib paardod savu kupeju. tehnisku info un pieredzi vislabaak uzzinaat no iTala, telefons bija dots.

kopumaa informaacija visai noderiiga tachu, ne

xls99 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: vai juus veelaties par to parunaat? Vai varbuut oponeet? Edzhul, ko Tu saki par to?

)))))))))))

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

www.mobile.de/...

izlaiduma gada, noskreejiena un cenas attieciiba mazmotoriem gan ir labaaka... btw kas tas 2.0 20v taads par dzineeju? kaut kaads specifiskais fiat izstraadaajums? 4 cilindri ar 5 vaarstiem vai kaa?

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: vai juus veelaties par to parunaat? Vai varbuut oponeet? Edzhul, ko Tu saki par to?

smarts btw riktiig spaarda, labpraat ar taadu piljiitu pa pilseetu ikdienaa, ja vien vinjam nebuutu tik daudz gljuku

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: www.mobile.de/...

izlaiduma gada, noskreejiena un cenas attieciiba mazmotoriem gan ir labaaka... btw kas tas 2.0 20v taads par dzineeju? kaut kaads specifiskais fiat izstraadaajums? 4 cilindri ar 5 vaarstiem vai kaa?

Šitādu draudzenei pat varētu pirkt, ja vien tas nebūtu fiats ar visām no tā izrietošajām sekām...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

A pa kurieni vinjam izriet sekas?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis: nu tu ko! tu vari pirkt pa 18tk M kabrioletu, es tadu nevaru atljauties, tapec realais pashlaik man pieejamais variants ar cieto jumtu ir 206 CC. es domaju tadu frichos varetu dabut par ljoti pienjemamu ciparu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: www.mobile.de/...

shitam vareetu braukt pakalj...

braucam!

italis Reģ.: 23.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu moins! Cik tālu var aiziet mēģinot atbildēt uz tik mūžīgo jautājumu... Nu mani te itāļu kolēģī jau pāris reizes pieminēja ar labu vardu , bet atmetot tos murgus un krāniņu staipīšanu(vai kādam nav notrūcis?) gribu teikt - ka lai pirktu Coupe ir jābūt skaidri formulētai domai, kapēc to dari. Vai gribās Bengla dizainu un Pininfarīnu, vai gribi sērijveidā Brembo(only 20V T), vai gribi 220 PS un bloķi standartā(only 20V T), vai gribi modeli, kurš visā ražošanas laikā nav pārcietis n-kārtēju feisliftu. Vai gribi autiņu, kuru pardot Latvijā būs problematiski. Vai gribi autiņu, kura īpašniekam esot viens otrs rezerves daļu veikals Tev tuvojoties izkar uzrakstu "inventarizācija" un servisošana arī ir Piedzīvojums... Ja var atbildēt uz šiem jautajumiem un pozitīvas atbildes ir vairāk - tad pērc

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

italis rakstīja: Nu moins! Cik tālu var aiziet mēģinot atbildēt uz tik mūžīgo jautājumu... Nu mani te itāļu kolēģī jau pāris reizes pieminēja ar labu vardu , bet atmetot tos murgus un krāniņu staipīšanu(vai kādam nav notrūcis?) gribu teikt - ka lai pirktu Coupe ir jābūt skaidri formulētai domai, kapēc to dari. Vai gribās Bengla dizainu un Pininfarīnu, vai gribi sērijveidā Brembo(only 20V T), vai gribi 220 PS un bloķi standartā(only 20V T), vai gribi modeli, kurš visā ražošanas laikā nav pārcietis n-kārtēju feisliftu. Vai gribi autiņu, kuru pardot Latvijā būs problematiski. Vai gribi autiņu, kura īpašniekam esot viens otrs rezerves daļu veikals Tev tuvojoties izkar uzrakstu "inventarizācija" un servisošana arī ir Piedzīvojums... Ja var atbildēt uz šiem jautajumiem un pozitīvas atbildes ir vairāk - tad pērc

Žetons!

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

bet tomeer- kas tas par 2.0 20v motoru?

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: bet tomeer- kas tas par 2.0 20v motoru?

bez turbo

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

in 1997 both 2 litre units were replaced by the new 5 cylinder 1998cc engines, both with (220bhp) and without (147bhp) a turbo.

ok, skaidrs! shitas dzineejs tipa labs skaitaas? kam veel liek? Alfaam nekad nav bijis neviena 5 cilindru motora

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt
elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

www.parkers.co.uk/...

re ku, parkers 4 zvaigznes iedevis! tas ir daudz

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

man patiik kaa elbee pat ar sevi sarunaajas - patiikami parunaaties ar inteligjentu cilveeku, ja ?!?!?!

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: man patiik kaa elbee pat ar sevi sarunaajas - patiikami parunaaties ar inteligjentu cilveeku, ja ?!?!?!

jaa

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

bet tam diskusijas uzsaaceejam, shkjiet, viss pofig, klusee, maita!

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti