KASKO

username Reģ.: 29.11.2004

Gribētu zināt no kā atkarīga ir KASKO gada maksa? Vai tas ir no auto ražošanas gada, markas, vai no auto novērtējuma?

Varbūt kāds uzreiz var ietekt kadu labu kantori (auto Opel Vectra, 97.)

Un vēl varbūt kāds zin ietekt samērā lētu vietu, kur var uzstādīt auto signalizāciju, kura derētu arī KASKO?

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kolumbs rakstīja: Man Swedbanka piedāvāja savu apdrošināšanas polisi KASKO apdrošināšanai.

Nezināju, ka viņi arī ar šo lietu nodarbojas...

Ir kādama pieredze ar šo kantori izmaksu gadījumā?

Pozitīva/ negatīva ?

banka nav apdirsinātājs, viņiem vaig licenci....

viņi izmanto \"sadarbības partneri\" (nekustamajiem pierms pāris gadiem bija balta)

Acīmredzami, Pirmais operē ar min 10 mēn. vecu informāciju:

www.db.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: nē, nevis pieļauj iespēju, bet apraksta gadījumu, ja vadītājs ir reibumā un uzbrauc gājējam, kam tur nav jābūt

Tātad šoferis pālī var iebraukt pretējā kustības joslā, nonest gājēju no apmeles un apdrošinātājs samaksā tikai 80% no visām izmaksām. Tāpēc ka gājējs iet mājās pa atļauto ceļa nomali nevis pa izdangāto dubļu taku, kas saucās gājēju celiņš?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kolumbs rakstīja: Man Swedbanka piedāvāja savu apdrošināšanas polisi KASKO apdrošināšanai.

Nezināju, ka viņi arī ar šo lietu nodarbojas...

Ir kādama pieredze ar šo kantori izmaksu gadījumā?

Pozitīva/ negatīva ?

banka nav apdirsinātājs, viņiem vaig licenci....

viņi izmanto "sadarbības partneri" (nekustamajiem pierms pāris gadiem bija balta)

Acīmredzami, Pirmais operē ar min 10 mēn. vecu informāciju:

www.db.lv/...

lasīt māki??????

kādi 10 mēneši? tak skaidri ir teikts "pāris gadi"

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

smaidiigais rakstīja: nē, nevis pieļauj iespēju, bet apraksta gadījumu, ja vadītājs ir reibumā un uzbrauc gājējam, kam tur nav jābūt

Tātad šoferis pālī var iebraukt pretējā kustības joslā, nonest gājēju no apmeles un apdrošinātājs samaksā tikai 80% no visām izmaksām. Tāpēc ka gājējs iet mājās pa atļauto ceļa nomali nevis pa izdangāto dubļu taku, kas saucās gājēju celiņš?

tu lasīt nemāki? Ja gājējs iet tur kur nav atļauts, t.i, ja ir gājēju ceļš, un pa nomali nav paredzēts iet.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kolumbs rakstīja: Man Swedbanka piedāvāja savu apdrošināšanas polisi KASKO apdrošināšanai.

Nezināju, ka viņi arī ar šo lietu nodarbojas...

Ir kādama pieredze ar šo kantori izmaksu gadījumā?

Pozitīva/ negatīva ?

banka nav apdirsinātājs, viņiem vaig licenci....

viņi izmanto "sadarbības partneri" (nekustamajiem pierms pāris gadiem bija balta)

Acīmredzami, Pirmais operē ar min 10 mēn. vecu informāciju:

www.db.lv/...

lasīt māki??????

kādi 10 mēneši? tak skaidri ir teikts "pāris gadi"

Stulbs, stulbāks vai tikai izliecies?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: tu lasīt nemāki? Ja gājējs iet tur kur nav atļauts, t.i, ja ir gājēju ceļš, un pa nomali nav paredzēts iet.

Kaimiņš novieto tavā pagalmā savu auto. Un tu nevari ievest sev pagalmā, teiksim, smilšu kravu. Tu paņem un rupjā veidā ar traktora šķūri nošķūrē malā to auto sabojājājot neatgriezeniski. Ha un tev zaudējumos jāsedz kaimiņam tikai 80% no auto vērtības… O ku jauki

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

smaidiigais rakstīja: tu lasīt nemāki? Ja gājējs iet tur kur nav atļauts, t.i, ja ir gājēju ceļš, un pa nomali nav paredzēts iet.

Kaimiņš novieto tavā pagalmā savu auto. Un tu nevari ievest sev pagalmā, teiksim, smilšu kravu. Tu paņem un rupjā veidā ar traktora šķūri nošķūrē malā to auto sabojājājot neatgriezeniski. Ha un tev zaudējumos jāsedz kaimiņam tikai 80% no auto vērtības… O ku jauki

pamēģini, pamēģini, redzēs ko teiks

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

smaidiigais rakstīja: tu lasīt nemāki? Ja gājējs iet tur kur nav atļauts, t.i, ja ir gājēju ceļš, un pa nomali nav paredzēts iet.

Kaimiņš novieto tavā pagalmā savu auto. Un tu nevari ievest sev pagalmā, teiksim, smilšu kravu. Tu paņem un rupjā veidā ar traktora šķūri nošķūrē malā to auto sabojājājot neatgriezeniski. Ha un tev zaudējumos jāsedz kaimiņam tikai 80% no auto vērtības… O ku jauki

+ 40% regresā...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: ...tas pats, kas uzticēt santehniķim sev zobus salabot...

Nu ar šito tu pārspīlē. Tur tā atršķirība drīzāk būtu jādefinē kā "santehniķim turbas skrūvēt"... Pļē - tā ir SUGA, ko nav iespējams aprakstīt. KĀ ir iespējams, ka viens cilvēks var īsā brīdī tik daudz sūdus savārīt, lai gan skaitās labākais darbinieks savā kantorī.

P.S. Tas tā - offtopiks par manu mājas radiatoru maiņu, ko diemžēl nav iespējams veikt bez māju apkalpojošā santehnikas uzņēmuma līdzdalības. Tāpat kā līzingu bez KASKO

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Jā, un kas attiecas uz Swedbank apdrošināšanu, zinu, ka uz to uzķeras tikai tādi, kas pilnībā neko nejēdz no apdrošināšanas. Jau viņu piedāvājums ir apmēram tāds - tev jāmaksā 40 lati mēnesī un punkts. Pašrisks, segums, izņēmumi - neko tādu nesaka, kamēr ar stangām neizvelc. Bet, ja tev interesē, vari pastudēt viņu noteikumus un sapratīsi, ka tie ir izveidoti tā, ka nav vērts pārmaksāt naudu par tādu sūdu.

Anyway, es klientiem 100% visos gadījumos esmu piedāvājis gan labāku cenu, gan arī segumu, nekā Swedbank apdrošināšana. Un vēl - pirkt caur banku apdrošināšanu (vienalga, Swedbank vai kādas bankas meitas brokeruzņēmums manā skatījumā ir tas pats, kas uzticēt santehniķim sev zobus salabot. Banku klerki no apdrošināšanas vispār neko nejēdz, pie tam 90% gadījumu arī papildus cenas tiek uzskrūvētas. Īpaši SEB Līzingā. Viņiem interesē tikai procents, ko saņemt, pārējais pofig.

var redzēt ka Tev ir savtīga interese un saskares ar konkrēto Swedbank KASKO Tev ar tādā gadījumā nav bijusi - tā ka nemuldi ja nezini!

Lēta pašreklāma...laikam esi no tiem kura nagos tiekot vaļā nevar tikt!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Jā, un kas attiecas uz Swedbank apdrošināšanu, zinu, ka uz to uzķeras tikai tādi, kas pilnībā neko nejēdz no apdrošināšanas. Jau viņu piedāvājums ir apmēram tāds - tev jāmaksā 40 lati mēnesī un punkts. Pašrisks, segums, izņēmumi - neko tādu nesaka, kamēr ar stangām neizvelc.

Tā nu gan nav. Atsūtīja gan apdrošināšanas noteikumus, gan dažādus aprēķinus saistībā ar pašrisku un citu būtiskāko noteikumu kopsavilkumu. Pērkot cita daža laba apdrošinātāja polisi apdrošināšanas noteikumi, man nemaz netika izsniegti bez īpaša atgādinājuma. Bija gadījums, kad tika izsniegta vecā versija, ne tā uz kuru atsauce ir polisē.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Jā, un kas attiecas uz Swedbank apdrošināšanu, zinu, ka uz to uzķeras tikai tādi, kas pilnībā neko nejēdz no apdrošināšanas. Jau viņu piedāvājums ir apmēram tāds - tev jāmaksā 40 lati mēnesī un punkts. Pašrisks, segums, izņēmumi - neko tādu nesaka, kamēr ar stangām neizvelc. Bet, ja tev interesē, vari pastudēt viņu noteikumus un sapratīsi, ka tie ir izveidoti tā, ka nav vērts pārmaksāt naudu par tādu sūdu.

Anyway, es klientiem 100% visos gadījumos esmu piedāvājis gan labāku cenu, gan arī segumu, nekā Swedbank apdrošināšana. Un vēl - pirkt caur banku apdrošināšanu

(vienalga, Swedbank vai kādas bankas meitas brokeruzņēmums manā skatījumā ir tas pats, kas uzticēt santehniķim sev zobus salabot. Banku klerki no apdrošināšanas vispār neko nejēdz, pie tam 90% gadījumu arī papildus cenas tiek uzskrūvētas. Īpaši SEB Līzingā. Viņiem interesē tikai procents, ko saņemt, pārējais pofig.

Tā nu gan nav. Atsūtīja gan apdrošināšanas noteikumus, gan dažādus aprēķinus saistībā ar pašrisku un citu būtiskāko noteikumu kopsavilkumu. Pērkot cita daža laba apdrošinātāja polisi apdrošināšanas noteikumi, man nemaz netika izsniegti bez īpaša atgādinājuma. Bija gadījums, kad tika izsniegta vecā versija, ne tā uz kuru atsauce ir polisē.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

ingusster rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Jā, un kas attiecas uz Swedbank apdrošināšanu, zinu, ka uz to uzķeras tikai tādi, kas pilnībā neko nejēdz no apdrošināšanas. Jau viņu piedāvājums ir apmēram tāds - tev jāmaksā 40 lati mēnesī un punkts. Pašrisks, segums, izņēmumi - neko tādu nesaka, kamēr ar stangām neizvelc. Bet, ja tev interesē, vari pastudēt viņu noteikumus un sapratīsi, ka tie ir izveidoti tā, ka nav vērts pārmaksāt naudu par tādu sūdu.

Anyway, es klientiem 100% visos gadījumos esmu piedāvājis gan labāku cenu, gan arī segumu, nekā Swedbank apdrošināšana. Un vēl - pirkt caur banku apdrošināšanu (vienalga, Swedbank vai kādas bankas meitas brokeruzņēmums manā skatījumā ir tas pats, kas uzticēt santehniķim sev zobus salabot. Banku klerki no apdrošināšanas vispār neko nejēdz, pie tam 90% gadījumu arī papildus cenas tiek uzskrūvētas. Īpaši SEB Līzingā. Viņiem interesē tikai procents, ko saņemt, pārējais pofig.

var redzēt ka Tev ir savtīga interese un saskares ar konkrēto Swedbank KASKO Tev ar tādā gadījumā nav bijusi - tā ka nemuldi ja nezini!

Lēta pašreklāma...laikam esi no tiem kura nagos tiekot vaļā nevar tikt!

Savtīga interese uz ko???

Par lēto pašreklāmu - kāda te var reklāma sanākt, ja tu nemaz nezini, kas es tāds esmu un ko pārstāvu? Lēta pašreklāma drīzāk tev sanāk, jo apgalvo, ka Swedbank ir OK un uzvelcies, ja kāds saka pretējo.

Ar galvu padomāt vajag, nevis pakaļu. bet banku darbinieki visus šos gadus ar pakaļu domājuši ir, tāpēc jau valsts tādā bedrē ir. Tukšpļūtis.

Tu jau pats par sevi pateici "Anyway, es klientiem 100% visos gadījumos esmu piedāvājis gan labāku cenu, gan arī segumu, nekā Swedbank apdrošināšana." - tātad esi vai nu no kādas apdrošināšanas kompānijas vai arī brokeris! Tas izsaka visu...vēl tik aktīvi noliec konkurentus.

Tādu dēļ, kā Tu, kas domā ar pakaļu jau arī ir tik lielā pakaļā šajā valstī!

P.S. Nestrādāju ne bankā, ne apdrošināšanā...

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

kolumbs rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Jā, un kas attiecas uz Swedbank apdrošināšanu, zinu, ka uz to uzķeras tikai tādi, kas pilnībā neko nejēdz no apdrošināšanas. Jau viņu piedāvājums ir apmēram tāds - tev jāmaksā 40 lati mēnesī un punkts. Pašrisks, segums, izņēmumi - neko tādu nesaka, kamēr ar stangām neizvelc. Bet, ja tev interesē, vari pastudēt viņu noteikumus un sapratīsi, ka tie ir izveidoti tā, ka nav vērts pārmaksāt naudu par tādu sūdu.

Anyway, es klientiem 100% visos gadījumos esmu piedāvājis gan labāku cenu, gan arī segumu, nekā Swedbank apdrošināšana. Un vēl - pirkt caur banku apdrošināšanu

(vienalga, Swedbank vai kādas bankas meitas brokeruzņēmums manā skatījumā ir tas pats, kas uzticēt santehniķim sev zobus salabot. Banku klerki no apdrošināšanas vispār neko nejēdz, pie tam 90% gadījumu arī papildus cenas tiek uzskrūvētas. Īpaši SEB Līzingā. Viņiem interesē tikai procents, ko saņemt, pārējais pofig.

Tā nu gan nav. Atsūtīja gan apdrošināšanas noteikumus, gan dažādus aprēķinus saistībā ar pašrisku un citu būtiskāko noteikumu kopsavilkumu. Pērkot cita daža laba apdrošinātāja polisi apdrošināšanas noteikumi, man nemaz netika izsniegti bez īpaša atgādinājuma. Bija gadījums, kad tika izsniegta vecā versija, ne tā uz kuru atsauce ir polisē.

Tad tagad sākuši sūtīt. Man sievasmātei atsūtīja tikai, kad beigsies, apdrošinājuma summu un cik jāmaksā mēnesī.

tad painteresējies un tad muldi! vismaz man tika laicīgi piezvanīts un izstāstīts sīki un smalki...ar piedāvājumu jau arī varēja aiziet iepazīties jebkurā bankas filiālē!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

ingusster rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Jā, un kas attiecas uz Swedbank apdrošināšanu, zinu, ka uz to uzķeras tikai tādi, kas pilnībā neko nejēdz no apdrošināšanas. Jau viņu piedāvājums ir apmēram tāds - tev jāmaksā 40 lati mēnesī un punkts. Pašrisks, segums, izņēmumi - neko tādu nesaka, kamēr ar stangām neizvelc. Bet, ja tev interesē, vari pastudēt viņu noteikumus un sapratīsi, ka tie ir izveidoti tā, ka nav vērts pārmaksāt naudu par tādu sūdu.

Anyway, es klientiem 100% visos gadījumos esmu piedāvājis gan labāku cenu, gan arī segumu, nekā Swedbank apdrošināšana. Un vēl - pirkt caur banku apdrošināšanu (vienalga, Swedbank vai kādas bankas meitas brokeruzņēmums manā skatījumā ir tas pats, kas uzticēt santehniķim sev zobus salabot. Banku klerki no apdrošināšanas vispār neko nejēdz, pie tam 90% gadījumu arī papildus cenas tiek uzskrūvētas. Īpaši SEB Līzingā. Viņiem interesē tikai procents, ko saņemt, pārējais pofig.

var redzēt ka Tev ir savtīga interese un saskares ar konkrēto Swedbank KASKO Tev ar tādā gadījumā nav bijusi - tā ka nemuldi ja nezini!

Lēta pašreklāma...laikam esi no tiem kura nagos tiekot vaļā nevar tikt!

Savtīga interese uz ko???

Par lēto pašreklāmu - kāda te var reklāma sanākt, ja tu nemaz nezini, kas es tāds esmu un ko pārstāvu? Lēta pašreklāma drīzāk tev sanāk, jo apgalvo, ka Swedbank ir OK un uzvelcies, ja kāds saka pretējo.

Ar galvu padomāt vajag, nevis pakaļu. bet banku darbinieki visus šos gadus ar pakaļu domājuši ir, tāpēc jau valsts tādā bedrē ir. Tukšpļūtis.

Tu jau pats par sevi pateici "Anyway, es klientiem 100% visos gadījumos esmu piedāvājis gan labāku cenu, gan arī segumu, nekā Swedbank apdrošināšana." - tātad esi vai nu no kādas apdrošināšanas kompānijas vai arī brokeris! Tas izsaka visu...vēl tik aktīvi noliec konkurentus.

Tādu dēļ, kā Tu, kas domā ar pakaļu jau arī ir tik lielā pakaļā šajā valstī!

P.S. Nestrādāju ne bankā, ne apdrošināšanā...

+1 Tie brokeri jau galīgi piegriezušies. Nu nebūs vairs kupi/prodai baigais business - tagad arī pie normāliem apdrošinātājiem var labas cenas un servisu pa taisno dabūt. Un Swedbank ir visas iespējas par tādu kļūt. Pašam gan man atraktīvs liekas Seesam ar savām nakts polises akcijām

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Ja sevi reklamētu, tad vismaz būtu nosaucis, ko pārstāvu, kontaktus utml.

Bet tev laikam par īsu prātiņš ir, lai to saprastu.

Nemaz tā jau arī nav. Neviens saprātīgs cilvēks šeit nerakstīs atklātu pašreklāmu, jo zin, ka panāks pretējo efektu. Bet pamēģināt "nemanāmi" pakritizēt konkurentu var... Cerot, ka nepamanīs... Bet ja tomēr pamana, tad sākas taisošanās - es jau neko, jums prātiņš par īsu...

Pašam laikam ne tas vien par īsu.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Ja sevi reklamētu, tad vismaz būtu nosaucis, ko pārstāvu, kontaktus utml.

Bet tev laikam par īsu prātiņš ir, lai to saprastu.

Nemaz tā jau arī nav. Neviens saprātīgs cilvēks šeit nerakstīs atklātu pašreklāmu, jo zin, ka panāks pretējo efektu. Bet pamēģināt "nemanāmi" pakritizēt konkurentu var... Cerot, ka nepamanīs... Bet ja tomēr pamana, tad sākas taisošanās - es jau neko, jums prātiņš par īsu...

Pašam laikam ne tas vien par īsu.

saksim ar to ka 95% iauto lietotaaji wnk drish uz velna paraushanu bez jebkadiem argumentiem... kas saaksies argumeneteeta runaashana - cita lieta.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Ja sevi reklamētu, tad vismaz būtu nosaucis, ko pārstāvu, kontaktus utml.

Bet tev laikam par īsu prātiņš ir, lai to saprastu.

Nemaz tā jau arī nav. Neviens saprātīgs cilvēks šeit nerakstīs atklātu pašreklāmu, jo zin, ka panāks pretējo efektu. Bet pamēģināt "nemanāmi" pakritizēt konkurentu var... Cerot, ka nepamanīs... Bet ja tomēr pamana, tad sākas taisošanās - es jau neko, jums prātiņš par īsu...

Pašam laikam ne tas vien par īsu.

saksim ar to ka 95% iauto lietotaaji wnk drish uz velna paraushanu bez jebkadiem argumentiem... kas saaksies argumeneteeta runaashana - cita lieta.

Nu gan pateici. Nez kādēļ pats tieši drishanai pievērsies, kad tev argumentus priekšā noliku,

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Re kur ekspertu viedoklis

Vispareizāk ir KASKO apdrošināšanu slēgt caur brokeriem, jo brokeris vienmēr piedāvās vairākus variantus, izstāstīs katras sabiedrības plusus un mīnusus, pārstāvēs klienta intereses un pie negadījuma palīdzēs risināt dažādus jautājumus (tāmes saņemšana, saskaņošana u.c. būtiski jautājumi saistībā ar apdrošināšanas gadījumu).

www.carnet.lv/...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Re kur ekspertu viedoklis

Vispareizāk ir KASKO apdrošināšanu slēgt caur brokeriem, jo brokeris vienmēr piedāvās vairākus variantus, izstāstīs katras sabiedrības plusus un mīnusus, pārstāvēs klienta intereses un pie negadījuma palīdzēs risināt dažādus jautājumus (tāmes saņemšana, saskaņošana u.c. būtiski jautājumi saistībā ar apdrošināšanas gadījumu).

Ko nu pļāpā! Es brokerim pasaku ko man vajag un tiek piedāvāts tikkai labākais variants esošajā tirgus situācijā.

Nevajag jau uzreiz jugasam ticēt uz vārda

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

HIPPY rakstīja:

sarashkins rakstīja: Re kur ekspertu viedoklis

Vispareizāk ir KASKO apdrošināšanu slēgt caur brokeriem, jo brokeris vienmēr piedāvās vairākus variantus, izstāstīs katras sabiedrības plusus un mīnusus, pārstāvēs klienta intereses un pie negadījuma palīdzēs risināt dažādus jautājumus (tāmes saņemšana, saskaņošana u.c. būtiski jautājumi saistībā ar apdrošināšanas gadījumu).

Ko nu pļāpā! Es brokerim pasaku ko man vajag un tiek piedāvāts tikkai labākais variants esošajā tirgus situācijā.

Nevajag jau uzreiz jugasam ticēt uz vārda

bet sūdīgs tev brokers... un tas, ka tev tāds ir, nenozīmē, ka visi tādi ir.

ko tu vispār vari pateikt, ja mani pat nepazīsti... bet, nu jā, pamuldēt kaut ko gan tā prasījās... ai, kā prasījās...

Tevi jau izkodu sen

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Brokeri..

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) sākusi apjomīgu apdrošināšanas brokeru pārbaudi, jo pastāv aizdomas par neatļautu naudas piesavināšanos

www.financenet.lv/...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Džugī! Uz 98.g. Opel Corsa kravas KASKO var dabūt?

Opel Corsa kravas, KSAKO

Opel Corsa, kravas KSAKO

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kravas KASKO Corsai

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Man sķiet, ka kravas Corsa ir Combo.

Un Sporta Corsa ir Tigra.

1.. 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti