kaa kuros apstaakljos gadaas 110. vairaak pa 40 pilseetaa negribaas vairs paarkaapt
a reizeem vedu meiteni vakaraa maajaas un bubinu leenaa garaa uz 70-80 
antiradars pa 50Ls. kam interesee?
antiradars vai radardetektors?[addsig]
taspats kas bojaa policistiem aatruma meeriijumu?
vajag radardetektoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja kaadam ir - sms me - 5924770[addsig]
Sazinies ar Vetal. Viņš te piedāvā. Pats ņēmu.

Tur jau tie podi, ka vinju nevaru sakjert rokaa...es jau njemtu.
Vincent, kaadu tu panjeemi, kaa straadaa, kur liki, kaadas iipatniibas?[addsig]
uzraksti viņam uz iPastu!
Panemu whisler 1660 (tāds laikam), strādā ļoti un pilda savus pienākumus ļoti labi.
ja tu domā kur es viņu stiprinu - pie priekšējā stikla, tur nāk līdzi tāds stiprinājums.
Ipatnības... nu to ka nevajag uzreiz vilkt, vajag pierast, paskatīties kad viņš pīkst un kā. Ar laiku apggūsi tās vietas, kur tas reaģē dēļ citiem iemesliem. Tā jau nekādas citas īpatnības nav ...
Vincents:
P.S.Ar icixu jau sakontaktejam[addsig]
ja parsledz uz rezhimu City tad detektors nenem vera apkartejos troksnus vai ari tiek pavajinata Ka uztvershana ?
1660 cik atceros mainas tikai veids kaa vinsh signalize par uztvertiem signaliem, jutigums IMHO netiek samazinats[addsig]
njus man ir shitaads verkjis!
Whistler 945
360º laser detectie
De detector ontvangt de 9.9 GHz band in plaats van de X band
K frequenties: 24.050 en 24.250 GHz
Ku band frequentie: 13.4 GHz
Ka band frequenties: 34.110, 34.560 GHz en 35.450 - 35.900 GHz
Laser frequenties: 905 nanometers
tik ja ko vareetu ko saprast par taa funkcijaam! ???
nju a ko shii diskusija taalaa neiet? ku kuu
Par ko diskutet? Kam vajag - perk, kam nevajag - turpina diskutet
[addsig]
Vetal Tu izklausies peec lietas vecha - maz runaa, daudz dara!
[addsig]
thanx
taa ari censhos
[addsig]
kam tur vaidzēja antiradaru?
ņemam mikroviļņu krāsni, ekstraktējam durvis (krāsnij), piesienam uz auto jumta.
CP radari ir tik jūtīgi, ka 1kw starojums nosvilinās visu nafig!!! Un būs miers....
snow,
man ir tas 1660 un viņasm CITY režīmā mainās siglanizēšanas veida - viņš nopīks vienreiz un viss un tad rāda tikai signāla stiprumu, bet uztveršanas jūtīgums nemainās, kā jau Vetal eica.
manajam W 1675 i div City rezimi un liekas ka iesledz ta pilseta vispaba nepikst uz traucejumiem bet man aka liekas ka jutiba tomer mainas.
Vienigi citreiz iepikst tas SWS ja pabrauc garam atra palidziba. Laikam shamajiem ari kaukadi ipashi raiditaji.