Radardetektors

uculs Reģ.: 14.10.2002

Es te nekur neatradu, bet gribētu apjautāties par jūsu domām par šāda tipa ierīcēm, kā arī pieredze to lietošanā un vai atmaksājas. Ir doma vienu tādu paņemt[addsig]

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..26
Ptr Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Par "aprīkojuma"definīciju runājot - dažās tālās zemēs ar līdzīgiem likumiem tieši šī iemesla dēļ tauta lieto ar baterijām barojamus detektorus.

iespraušana piepīpētājā = aprīkošana

Ptr.

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

no akumulatora baterijas ari var barot? [addsig]

Edux Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

ir iespeejama taada fiicha mobilajaa telefonaa nokia ielikt progu kas piikst ka tevi kjer, cik esu dzirdeejis straadaa ta neko, bet neraada virzienu no kura shauj.

Kaut kur inetaa vareeja to progu uzmekleet, tik neprasiet kur, neatceros.

[addsig]

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Edux: man ir taada fiicha nokijaa. Paraada gan aatrumu, gan atrashanaas vietu, arii policista svaru un kraana garumu.

Ko tu veel esi dzirdeejis?

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

[addsig]

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

CITĀTS (Bad_MF):

======

Darba frekvence Modelis(radara) Pieziimes

X (10500-10550 GHz) - Barjer - Latvijaa palikushas ap 8-10 ieriices. biezhi izmanto lietuvaa

K (23050 - 24250 GHz) - Iskra - Baltijas valstiis sameeraa maz, biezhi Krievijaa

Ka (33400 - 36000GHz) - Stalker - nu tipa tas kas visbiezhaak LV shajaa frekvencee arii darbojas arii fotoradari.

Impulsveida starojums (800-1100 nm) - Laser - Latvijaa pagaidaam nav diezgan plashi izmanto Lietuvaa un Igaunijaa

=====

Jau vienu brīdi biju sācis braukāt, neņemot pierē signālus, kad "kompass" bļauj "X Band" vai "K Band", jo līdz šim biju sastapis tikai "Ka" radaru šāvienus. Tikko Jūrmalā uz mani šāva ar "K" un izlasot šo Bad_MF izcitātu, saprotu, ka arī turpmāk nāksies uzmanīties ne tikai no Ka, bet arī no pārējiem frekvenču diapazoniem + LT,EE arī LASER. Traki daudz pretinieku! Ierosinu aizliegt sadzīvē lietot automātiskās durvis, tas Rīgā var reāli piebesīt!

Edux Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

aa nu anon redz lieta tev tajaa tel laba... kraana garumu man gan neraada(neesu kaut kaa ieintereseec mentam kraanus peetiit), bet manaa vecajaa 5110 bija gan un redz straadaaja.

so fuk ya.

[addsig]

Vincents Reģ.: 08.10.2001
0 0 Atbildēt

Es te pēc kāda laika uzrakstīšu, kā ir braukt radardetektoru.

Pagaidām varu pateikt, ka ir daudz mierīgāka braukšana no psiholoģiskā viedokļa. bet tās automātiskās durvis traucē gan.

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Vincents: nu ko, CP ar radariem jau sastapi? [addsig]

ZigiZ Reģ.: 09.10.2002
0 0 Atbildēt

neiebraucu - kas ir "automatiskas durvis" ?[addsig]

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

ZigiZ: automātiskaās durvis benzīntankos, lielveikalos utt.

ZigiZ Reģ.: 09.10.2002
0 0 Atbildēt

aizgaaja [addsig]

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja kas tad daļai no mentiem ir radardetektoru detektori un ir svarīgi lai pie skanēšanas radardetektors savu signālu apslēptu. Pāris reizes ir pārbaudīts. Protams var jau kad apstādina izraut vadu.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Bet tas tak ir stulbi - riskēt uz saviem Ls 15 un neslēgt ārā to detektoru, kad aptur, lai pārbaudītu vai VG2 f-ja darbojas vai nē... šķiet pašsaprotami, ka nav jābūt slinkam un tas verķitis ir jāizslēdz un no panelīša jānovāc. Tam pilnīgi pietiek laika, jo man vēl nav gadījies sastapt CPistu, kas pie manis ļoti steigtos pieskriet ,- parasti viņi nāk lēnām, cienīgi un nesteidzīgi, lai visiem uzreiz kļūst skaidrs, kuram apaļajam un ūsainajam te ir vara un taisnība

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Pilnigi pareizi. Man vienu reizi piefikseja, ka ir radars. Kamer atnaca, radara jau nebija. Vinsh pateica par to tam otram, kas sedeja mashinaa. Shitais man: "Tev tur antiradars?" Es: "Nav nekada antiradara..." Vinsh: "Nu labi, es jau neieshu mashinu parmeklet..." Es:"Nu i labi" [addsig]

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Ja ments buus labs shaaveejs tas antiradars nemaz neiepiiksteesies. Vienam pasham uz celja esot nav ne mazaako ceriibu sabremzeeties. Tas taa no pieredzes

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Kapec nepikstes? Ja ments labi shaus, tad vinsh ipashus radiovilnus no radara dabus araa?

Ir, ir glabejis ari kad shaveja tieshi uz mani...[addsig]

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Ja ir labs shaaveejs vins to pogu nospiez uz sekundes desmitdalju un to tavs antiradars nepamaniis un ja tomeer pamaniis tas buus tikai kaa informatiivs liidzeklis, kas zinjos tev ka nu ir jaabremzee nevis taapeec, ka vajadzeet megjunaat samazinaat atrumu lai mazaaks sods, bet taapec ka tu jau esi panjemts. Ja tev taa nav gadiijies tu uz sliktiem snaiperiem esi uzraavies.

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

varbut [addsig]

Vincents Reģ.: 08.10.2001
0 0 Atbildēt

Vetal:

ir gadījušies, bet kā jau tev biju teicis braucu uz Latgali nobraucu pa 3 dienām 900km, pa to laiku 1 reizi tikai ņema uz ātrumu

Pa tumsu gan ir baigi forši, kad tu neredzi, bet radars redz un brīdina

Rīgā var slēgt CITY, lai bieži nebļauj,bet tad manuprāt tam tiek samazināts jūtīgums.

Par durvīm - uz Ulmaņa gatves starp Mego, Viada un statoil no tām ir baigais signāls.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Man ar ir tads aparatinhsh,kas liek par sevi briidinaat kad sastopas ar mentiem,bet skiet ka tas ir nobiris...Kads nezin kur tadu lai aiznes salabot, jo pats itka neko nenosecinaaju. Laikam jau bus jaiet uz radio darbniicu...

Kadas idejas???

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

uz CP viniem ir ipasha detektoru laboshanas nodala

varbut letak butu pirkt jaunu?

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Vincents: nu tad ko, patik detektors? CP saozh? [addsig]

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

vetal: eu a man uz viena salona tarkšķa arī kaut kas par boost sys. raxtīc. ko tas labu dara?

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

HVZ [addsig]

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..26
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti