Radardetektors

uculs Reģ.: 14.10.2002

Es te nekur neatradu, bet gribētu apjautāties par jūsu domām par šāda tipa ierīcēm, kā arī pieredze to lietošanā un vai atmaksājas. Ir doma vienu tādu paņemt[addsig]

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..26
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

VIT: nu ta maini paraxtu!

ps. man tarkšķ gan dod daudz gāzi. šķiet kaut kas ar jaudu saistīc..

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Vetal,

patīk, un saozh gana labi))

Vincents Reģ.: 08.10.2001
0 0 Atbildēt

Iepriekš, tas biju es

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Tas ir labi [addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt
Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

NEVAR!

Latvaans Reģ.: 08.07.2003
0 0 Atbildēt

Napishi 500 raz drugim ljudjam, i budjet tebe boljshoje schastje.....

urbeejs Reģ.: 20.08.2002
0 0 Atbildēt

divas reizes mēnesī baruacu uz saldu no rīgas

par cik nepatīk ka man sēž astē [pareizāk sakot ir lidot visiem pa priekšu] ,ja sanāk ceļā sastapties ar smagajiem, arī vēl ātrāk var nonākt gala mērķi tos apdzenot...

bija kādu brīdi palaista pīle sakarā ar to ka cipisietiem radari esot aizliekts lietot, tā dēļ uz ceļa sāku justies drošāk...

pārsvarā ātrums ir 120, apdzenot līdz pat 150,biju domājis par radardetektora iegādi, bet pie tāda ātruma diez vai kas tiks līdzēts...

esmu mierīga braucēja stila piekritējs, pa pilsētu braucu ar 60-70,esmu pāris reizes paņemts...

it sevišķi kad vēl bija 80tnieks,biju vienreiz uz 120 uzrāvies...

cenšos ātrumu nepārkāpt,bet kad steidzos,tad dažreiz uzberu vairāk...

ko es ar to visu gribēju teikt?

radars ir laba lieta, ja tu apzināti un intensīvi pārkāp CSN, savādāk - ne tu uzspēsi nobremzēt, ne arī tev mierīgi tas pīkstulis ļaus pabraukt...

un vēl ja tu klausies normālā skaļumā muziku...tik un tā tu to pīkstienu nedzirdēsi...

visu cieņu [Edzis]

urbeejs Reģ.: 20.08.2002
0 0 Atbildēt

iedomājieties situāciju:

tu brauc ar 110 km/h, aiz tevis ir pāris sponsoru lietotāji, tu izdzirdi pīkstienu,nomet pa nažiem, tev itkā viss ok 90 km/h, bet tas kas ir aimugurē nepiefiksē un ar 110 km/h smuki tev ietešās pakaļa...

realitāte? nedod dievs...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

starp citu tie pakalja sedetaji mani izraisasa nesaprashanu un sminu.

brauc teiksim uz 90km h baidas no CP un peksni pabraucot shamajam garam skaties jau sezh Tev aste un izmantojot Tevi jutas asais chalis.

butu CP soditu tieshi shos ne tos kas pa priekshu brauc neslepjoties citiem aiz muguras

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

nu studentam un ar veel 80 ir bish saapiigaak 130kmh nekaa Tev

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Bad

es jau a i students !!!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

man pasham patiik seedeet astee, bet kad man seezh man gav vairs nepatiik bet asti biezhi vien var arii nomest

Vincents Reģ.: 08.10.2001
0 0 Atbildēt

urbeejs,

ja tu lido viens pa tukšu ceļu tad radardetektors nelīdz, bet pie normālas satiksmes (galvenais lai priekšā nelielā gabalā būtu pāris auto), tas brīdina jau savlaicīgi. Uz lielajiemceļiem tas velk jau kādus 2 km uz priekšu, un ja pa priekšu brauc vismaz daži auto sabremzēt var paspēt arī no 130.

PS.

Nu tas pīkstuļa skaļums var būt atšķirīgs dažādiem aparātiem. Manam skaļums ir pilnīgi pietiekošs, arī skaļi klausoties mūziku!

urbeejs Reģ.: 20.08.2002
0 0 Atbildēt

visvairāk kaitina tas ka tev iesēžās astē nevis ar normālu distanci, bet ar acīmredzamu ielikšanos tev pakaļā pie minimālas bremzēšanas nepieciešamības...

vēl vairāk besī ārā tas ka viņš tevi apdzen atraujās uz gabalu un tad nomet ātrumu uz saviem 95 km/h, protams kad tu ej nemainīgi ar 110- 120, tev nākas viņu apdzīt, tad kad viņš tevi apdzen kādu trešo reizi un atkal sāk vilkties pa priekšu,apdzenot viņu sākās tas pats, sēdēšana bamperī... protams es neizturu un iemaucu 140... ta gan viņš netiek līdzi, bet fakts ir tāds, ka tu savu 120 km/h piespiedu kārtā brauc 140...

ej pēc tam pierādi tam cipistam ,ka tu drošibas labad no pakaļbraucēja atrāvies, jo viņš neievēroja distanci....

tur reāli nav nekāda piesitiena...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

pilnigi piekritu

bet ja aiz likuma vai uzkalnina ari var paspet.

urbeejs Reģ.: 20.08.2002
0 0 Atbildēt

vincents varbūt tā arī ir kā tu saki...

es parasti skatos mašīnām caur stiklu uz priekšu, tas mani ir pasargājis no vairākām avārijām, neesmu ASS un neuzkskatu sevi par reālu spico pilotu iznīcinātāju, bet tieši tā pēc man nepatīk ja pa priekšu brauc mašina ar tonētiem stikliem un busi kuriem nevar redzēt pāri....

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

pa tumshajiem logiem piekriitu urbeejs, taapat teiksim brauc aaraa no parkinga kur skujinjaa, ja blakus staav ar tumshiem logiem ne suuda nevar redzeet vai kaads brauc vai nebrauc tikai izbaazhot aaraa pakalju var saskatiit .

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kaka par tonetajiem ja vini redz ka Tu strauji tuvojie bet visvairak man tracina ka brauc pa cela vidu a riteni pa stripu tad nu gan i gruti redzet vai nak preti vai nee un ari apdzit ne visai viegli. Parsvara ta parvietojas sievites laikam bail no celmalas gravjiem. Negribu aizvainot visas sievietes jo ir ari tadas kas brauc looti labi labak pat par daudziem virieshiem.

urbeejs Reģ.: 20.08.2002
0 0 Atbildēt

atvaino ,bet man kaut kā nesaprast tavu textu:

kaka par tonetajiem ja vini redz ka Tu strauji tuvojie

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nee tad ja nelaizh garam tad kaka

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

a iisteniibaa vadiitaaji tomeer ir diezgan kulturaali. ljoti reti kaads nepamuuk malaa ja pa juurmaleni lido. a pa juurmaleni palidot patiikaas

urbeejs Reģ.: 20.08.2002
0 0 Atbildēt

runājot par salu tiltu ar cik jūs lidojat tam pāri?

es uz centru 100 līdz tam kur bieži menti stāv, nu tur kur no riņķa augšā visi brauc, tur uz 70 nometu,tālāk atkal uz 100.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

pilseta censhos neparkapt vairak par 10km/h

urbeejs Reģ.: 20.08.2002
0 0 Atbildēt

jū jūrmalene ir laba vieta, it sevišķi kad šašliku ēd tur pie tās autotirgotavas...žvik, žvik... liekas uz kādi 140 nu ok uz 120, it sevišķi vakarā.... patīk kad tunētie lido, skaņu dzirdi auto neredzi...

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..26
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti