e-Latgalīte

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Nu tad šeit par lielākiem un mazākiem krāmiem, ko var vēl izmantot, bet pašam nevajag.

Nolietotas zeķes un mazlietotas apakšbikses, laikam, var nest uz konteineri, bet lietderīgākas lietas var piedāvāt.

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt kādam vajag ledusskapi?

Varu piedāvāt lietotu, ļoti labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Atsevišķa saldētava, kopējais tilpums 200l, izmēri 52x55x146cm, ražots 2003. gadā. Atrodas Purvciemā.

40Ls, tel 29436497

content21-foto.inbox.lv/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Varbūt kādam vajag ledusskapi?

Varu piedāvāt lietotu, ļoti labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Atsevišķa saldētava, kopējais tilpums 200l, izmēri 52x55x146cm, ražots 2003. gadā. Atrodas Purvciemā.

40Ls, tel 29436497

content21-foto.inbox.lv/...

Nav vairs ledusskapja

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Einstein rakstīja: To cinkoto žogu vajag kādam vēl? Tātad mētajas man šķūnī cinkotais pītais žogs. Cik metri- precīzi nezinu, bet nu padaudz. Ir kādi 6-8 ruļi.Vienīgi, ka šamējais ir, šķiet, 2m plats. Domāju pats likt, bet 2 metri sētai ap māju liekas tā kā bikuc pa daudz. Glabājas viš no psrs laikiem, kad neko nevarēja dabūt un grāba, kas bija... . Aber tagad jātiek no viņa vaļā. Jā kādam vajag, sarunāsim...

29782981

TE.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man arī vajag žogu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man vajag dzeloņstiepli. bet veco normālo, no rūsējošas drāts. nevis kaut kādu cinkoto padjobku.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Ir tāda.Smuki sarūsējusi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man vajag dzeloņstiepli. bet veco normālo, no rūsējošas drāts. nevis kaut kādu cinkoto padjobku.

ja esi gatavs pats ņemt nost, es varu pateikt kur ir

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Zoo rakstīja:

Einstein rakstīja: To cinkoto žogu vajag kādam vēl? Tātad mētajas man šķūnī cinkotais pītais žogs. Cik metri- precīzi nezinu, bet nu padaudz. Ir kādi 6-8 ruļi.Vienīgi, ka šamējais ir, šķiet, 2m plats. Domāju pats likt, bet 2 metri sētai ap māju liekas tā kā bikuc pa daudz. Glabājas viš no psrs laikiem, kad neko nevarēja dabūt un grāba, kas bija... . Aber tagad jātiek no viņa vaļā. Jā kādam vajag, sarunāsim...

29782981

TE.

Nododot metālā dabūsi vairāk kā no pirmā.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Tirgojas 4 lietie OZ diski 4*100 ar gandrīz svaigām nobalansētām Michelin riepām 205/50 R16. Cena pavisam simboliska 150 Ls. Nav vairs kur turēt... 29499713 www.ss.lv/...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: Tirgojas 4 lietie OZ diski 4*100 ar gandrīz svaigām nobalansētām Michelin riepām 205/50 R16. Cena pavisam simboliska 150 Ls. Nav vairs kur turēt... 29499713 www.ss.lv/...

Diski nav vajadzīgi, bet par cik riepas var dabūt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Ir tāda.Smuki sarūsējusi.

kur? cik? pa cik? nav tāda, ka galīgi kopā brūk?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Uudensputns rakstīja: Ir tāda.Smuki sarūsējusi.

kur? cik? pa cik? nav tāda, ka galīgi kopā brūk?

mana personīgā pieredze ar rūsējošo dzeloņdrāti liecina, ka daudzmaz lietojams ir tikai pāris centimetru virsējais slānis no ruļļa, dziļāko gabalu vairs nevar attīt, jamais vienkārši lūst... ar jamo var tikai prežus lāpīt....

bet eksistē sakarīga cinkotā dzeloņdrāts.... bet tikai versijā, kurā ir 2 nesošie diegi, citādi var tos dzeloņus sastumt čupiņā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man vajag grāvī salikt, lai nevar redzēt urlaki pirms līšanas kas tur ir. cinkotā smuki spīd. un vēl jau jautrais pluss par asins saindēšanos no sarūsējošiem asumiem

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

Dark_Side rakstīja: Tirgojas 4 lietie OZ diski 4*100 ar gandrīz svaigām nobalansētām Michelin riepām 205/50 R16. Cena pavisam simboliska 150 Ls. Nav vairs kur turēt... 29499713 www.ss.lv/...

Diski nav vajadzīgi, bet par cik riepas var dabūt?

piedāvā cenu. es nezinu. pirku jaunas Melgā pagājušā gada aprīlī. nobraukti max 3 500 - 4 000.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu teorētiski man tie diski varētu derēt renaultam - moš mēs ar zibinātāju varētu samesties un paķert to kompletiņu...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu teorētiski man tie diski varētu derēt renaultam - moš mēs ar zibinātāju varētu samesties un paķert to kompletiņu...

nu uz priekšu man liek tos no ofisa ņemt ārā a dzīvoklī galīgi negribas turēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Pirmais rakstīja: nu teorētiski man tie diski varētu derēt renaultam - moš mēs ar zibinātāju varētu samesties un paķert to kompletiņu...

nu uz priekšu man liek tos no ofisa ņemt ārā a dzīvoklī galīgi negribas turēt

atmet man mailī uz pirmais iekš apollo punkc lv savu "pēdējo" cenu

es padomāsu vai "man to vajag"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja "piemet locekli pie deguna" tad alfā ir veikaliņš, kas tirgojās ar autoprecēm un tur jaunus diskus meta pakaļ zem tricāra gabalā un brauktas kalašas ir brauktas kalašas

tad 150 latvijas rubuļi nemaz neskan kā ritīga medusmaize

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ja "piemet locekli pie deguna" tad alfā ir veikaliņš, kas tirgojās ar autoprecēm un tur jaunus diskus meta pakaļ zem tricāra gabalā

Nav vairs tā veikaliņa, btw.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja "piemet locekli pie deguna" tad alfā ir veikaliņš, kas tirgojās ar autoprecēm un tur jaunus diskus meta pakaļ zem tricāra gabalā

Nav vairs tā veikaliņa, btw.

zinu, viņi tagad ir tukumā

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

scope rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja "piemet locekli pie deguna" tad alfā ir veikaliņš, kas tirgojās ar autoprecēm un tur jaunus diskus meta pakaļ zem tricāra gabalā

Nav vairs tā veikaliņa, btw.

zinu, viņi tagad ir tukumā

nu jes! 4 diski + 4 riepas 150 rubļi ir daudz??? piedod, tā nav... un es nekad neticēšu ka jaunus 16' OZ diskus meta pakaļ par zem 30 Ls gabalā! pie kam Alfā veikalā!!! nevajag ja

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

150 rubļi varbūt nav daudz.... tam, kas meklē kur nopirkt to preci

man pouhj ozneoz... un incanti kas tam oz tāds kruc ir? un vai kantaini oz ripo labāk par apaļiem neoziem?

un vēl būtiska lieta - tu taču nevari man viņus pārdot ar pēvēenu lai es varētu piķi no lācīša atsist

takšto situācija ir sekojoša:

man viņus īsti nevajag, bet drīksti sūtīt piedāvājumu ar savu gala cenu...

es negribu kaulēties....

par alfas veikaliņu.... aizbrauc pats uz tukumu un paprasi cik maksā diski un cik viņi maksāja alfā

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man vajag grāvī salikt, lai nevar redzēt urlaki pirms līšanas kas tur ir. cinkotā smuki spīd. un vēl jau jautrais pluss par asins saindēšanos no sarūsējošiem asumiem

Kautkur man mētājas viens lielais rullis, un vien mazāks....

Made in CCCP

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: 150 rubļi varbūt nav daudz.... tam, kas meklē kur nopirkt to preci

man pouhj ozneoz... un incanti kas tam oz tāds kruc ir? un vai kantaini oz ripo labāk par apaļiem neoziem?

un vēl būtiska lieta - tu taču nevari man viņus pārdot ar pēvēenu lai es varētu piķi no lācīša atsist

takšto situācija ir sekojoša:

man viņus īsti nevajag, bet drīksti sūtīt piedāvājumu ar savu gala cenu...

es negribu kaulēties....

par alfas veikaliņu.... aizbrauc pats uz tukumu un paprasi cik maksā diski un cik viņi maksāja alfā

pazvanīju kaut kas līdzīgs sākot ar 40-45 Ls/ gab. Bez riepas koņešno. Labi dark. side @ inbox . lv. dod savu ciparu studijā, a to man līdz piektdienai (atvalinajumam) tie ir jāizvāc un gultā tos toč negribu likt...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

pēdējā diena

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti