Volvo V50

dtm Reģ.: 07.07.2003

Ir doma tādu iepirkt. Vai kāds var pateikt šī modeļa +/- salīdzinājumā ar Volvo V40.

 
1 2
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

citāts no MM servismeņu teiktā: "ne mūžam. 40 jau bija sūds, bet 50 - tas ir piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...."

citāts no CP spec.rotas darboņiem, kas vizinās ar 40: "850 bija pēdējā mašīna, kas bija mūsu rīcībā, tagad 40. un meganes - pilnīgs piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....."

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

par 850/S70 dajebkur ir labas atsauksmes bet par V50 kkaa biju iedomaajies, ka Volvo buus maaciijies no S/V40 kljuudaam... kas shim ir vaajaas vietas? arii ir grabulis?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
1 0 Atbildēt

nezinu konkrēti kas tiem 50. par vainu, bet nu viesojoties iekš MM un tā stapr citu apvaicājoties par iespējām iegādāties jauno 50 es ātri tiku atrunāts... saka, ka tad jau labāk 2-3 gadus vecu S60 ar D5 bīdeli

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

dtm rakstīja: Ir doma tādu iepirkt. Vai kāds var pateikt šī modeļa +/- salīdzinājumā ar Volvo V40.

V-40 bija vecais modelis,veidots kopīgi ar Mitsubishi Carisma,bet V-50 ir veidots uz Ford Focus(jaunā) bāzes,tā ka meklē tajā virzienā trūkumus(daži motori gan ir paša Volvo darinājums).

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

dtm rakstīja: Ir doma tādu iepirkt. Vai kāds var pateikt šī modeļa +/- salīdzinājumā ar Volvo V40.

V-40 bija vecais modelis,veidots kopīgi ar Mitsubishi Carisma,bet V-50 ir veidots uz Ford Focus(jaunā) bāzes,tā ka meklē tajā virzienā trūkumus(daži motori gan ir paša Volvo darinājums).

Tātad ar trūkumiem varētu būt tā pašvaki.

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Tas no sērijas..probatj ne proboval no mnenije imeju...Kādas tad ir tās labās markas VW Golf un Audi...?Lai ir kā visiem kārtīgiem letiņiem!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

dakteris rakstīja: Tas no sērijas..probatj ne proboval no mnenije imeju...Kādas tad ir tās labās markas VW Golf un Audi...?Lai ir kā visiem kārtīgiem letiņiem!

dakteri, a ti - proboval ??? ko tad spriedele ??? ja man MM servismenji saka - labaak aizmirsti par V50, kaadeelj lai es vinjiem neticetu ??? varbuut kaa otra mashiina gimenee un sievai buutu Ok, prieksh noskreejiena MAX 8000 km gadaa... atklaataa tekstaa taa arii pateica - labaak mazlietots 2003. gada S60 nekaa jauns V50...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

atklaataa tekstaa taa arii pateica - labaak mazlietots 2003. gada S60 nekaa jauns V50...

Laikam var teikt arī, ka labāk mazlietots S80 ar D5 dzinēju nekā jauns V50...

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

dakteris rakstīja: Tas no sērijas..probatj ne proboval no mnenije imeju...Kādas tad ir tās labās markas VW Golf un Audi...?Lai ir kā visiem kārtīgiem letiņiem!

VW pasats pikaps diizelis ar kuru braucis vaaciijaa maaciitaajs, katra sapnis it sevisskki (latvietim praktiskajam!) :@

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Esmu braucis gan V40,gan Carisma..nu kā diena pret nakti!Nav tur nekā līdzīga.V40 un S60 jau atšķiras pamatos, tās ir citas klases auto..man gan vairāk nav pieņemams viedoklis-tas tur teica, tad tā arī ir Un ir dažādi auto izvēles kritēriji.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Visvienkaarssaakais ir pirkt auto kurss patiik! Un ja saak reekkinaat kas kuram daargaaks, tad vienalga visas izmaksas buus lloti liidziigas, piemeeram japaanim detallas daargaakas, toties reti jaamaina un motors ekonomiskaaks, vaacietim detallas leetaakas, bet biezzaak jaamaina un motori saliidzinaajumaa nav tie ekonomiskaakie!

dtm Reģ.: 07.07.2003
0 0 Atbildēt

Doma par V50 bija, jo vajadzīgs universāltipa autiņš ne sedans un V70 šķiet bišku par lielu.

ivi Reģ.: 05.04.2005
0 0 Atbildēt

Nez kurš no jums visiem ir braucis s40/V50 new. Visiem ir palicis skeptisks iespaids no veco s40/v40. istenībā tās ir divas atšķirīgas mašinas. Es ar s40 2.4i new braucu jau ~1 gadu. Patēriņš vasarā 9.1 l ziemā 10.0. l nobraukums 48000. (gribēju pirkt v50, bet s40 bija laba akcija un.....). Mašīnā esmu ieguldijis 240Ls +PVN. Tās ir tehniskās apkopes ik pēc 20000. V50 ir golfa klase, tāpēc plašumu tur nav. Apdare ir ok. Graboņa nekāda nav manīta. Pārvietošanās ir ļoti komfortabla. Uz ceļa ir stabīls arī lielā ātrumā, laba stabilitātes kontroles sistēma zeminiekam un ziemai (tikai riepām jābūt labām). Man patīk agresīva braukšana un šī autiņa uzvedība apmierina, kaut pats pirms tam šaubījos. Iesaku ņemt otro ekstru līmeni. visi dzinēji ir volvo izņemot 2.0 dīzeli un 1.8 l benz. (abi ford). v50 ir tikai vienāda bāze ar ford .... C-MAx (minivens????) un mazda 3. detaļas ir katram savas. vienīgā vājā vieta piekarē ir priekšējo amartiu gultnis, tam ātri sabojājas putekļu gumija un itkā sākot grabēt. Man vēl nav sākusi grabēt, bet volvo pa garantiju ik pēc 20000 man viņas nomainīja.

Ja vēl kas intersē jautā!!!!

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

ivi rakstīja: Nez kurš no jums visiem ir braucis s40/V50 new. Visiem ir palicis skeptisks iespaids no veco s40/v40. istenībā tās ir divas atšķirīgas mašinas. Es ar s40 2.4i new braucu jau ~1 gadu. Patēriņš vasarā 9.1 l ziemā 10.0. l nobraukums 48000. (gribēju pirkt v50, bet s40 bija laba akcija un.....). Mašīnā esmu ieguldijis 240Ls +PVN. Tās ir tehniskās apkopes ik pēc 20000. V50 ir golfa klase, tāpēc plašumu tur nav. Apdare ir ok. Graboņa nekāda nav manīta. Pārvietošanās ir ļoti komfortabla. Uz ceļa ir stabīls arī lielā ātrumā, laba stabilitātes kontroles sistēma zeminiekam un ziemai (tikai riepām jābūt labām). Man patīk agresīva braukšana un šī autiņa uzvedība apmierina, kaut pats pirms tam šaubījos. Iesaku ņemt otro ekstru līmeni. visi dzinēji ir volvo izņemot 2.0 dīzeli un 1.8 l benz. (abi ford). v50 ir tikai vienāda bāze ar ford .... C-MAx (minivens????) un mazda 3. detaļas ir katram savas. vienīgā vājā vieta piekarē ir priekšējo amartiu gultnis, tam ātri sabojājas putekļu gumija un itkā sākot grabēt. Man vēl nav sākusi grabēt, bet volvo pa garantiju ik pēc 20000 man viņas nomainīja.

Ja vēl kas intersē jautā!!!!

Viena apkope 120,-Ls?

loris Reģ.: 17.05.2004
0 0 Atbildēt

Man sāk likties, ka Mazda 6 ir laba alternatīva V50.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

loris rakstīja: Man sāk likties, ka Mazda 6 ir laba alternatīva V50.

škoda pa savu cenu vēl labāka... a pēc 3-4 gadiem intensīvas expluatācijas gan škoda, gan tas V50 būs ārā metami ša ka ta... tikai par V50 sākumā samaksāsi stipri vairāk kā par škodu

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Esmu braucis divreiz ar S40NEW,visumā patika,tikai no sākuma baigi sāpīgi sasitu kreiso elkoni pret roku balstu,strauji ar vienu roku stūrējot,vēl nepatika,ka sānu statnes(vid. stoikas) aizsedz redzamību.

ivi Reģ.: 05.04.2005
0 0 Atbildēt

Pirmā apkope maksāja 78 + PVN otrā 166 + PVN. Protams serviss 'Signāls" Madona.

Mazda 6 nav labāka par volvo. Tā tiešām ir liela graboša kaste (kolēģis lieto ~2 gadi). Dizains man patīk bet salons diezgan paskaļš. Un mazda 5 nav nekas labāks. škoda cenas pec ir laba alternatīva un normāla kvalitāte. Es volvo paņēmu servisa un 'Signāla" garantija. Es maksāju tikai par garantijas remontiem un par paša vainas pēc sabojātām detaļām. Tas ir kautkas norauts sasists. Bet pretī ir Baltas apdrošināšana un nav jāmaksā pat par pārsistu riepu vai sasistu amīti. tas tā, bet pērkot jaunu nodrošinājos pret neparedzētām izmaksām. pagaidām ar Signālu un volvo komplektu esmu apmierināts.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmkārt deadmaroz CP par jaunajiem S40 un V50 varētu neko nezināt , jo tādu nemaz viņu rīcībā nav ir tikai vecie S40 T4 ja nekļūdos.

Otrkārt runājot ar MM cilvēkiem jamie teica ka piekares šiem autiņiem esot ok, tikai aizdomas varētu krist uz elektronikas lietām bet pagaidām viss esot labi...

Nezinu, esmu braucis ar jauno S40 man patika un arī dizains labs. Bet tagad jebkurā gadījumā pērkot jaunu auto ir jāparedz ka pēc 5 gadiem jamais būs totāls sūds...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Ar vienu piebildi-ja nebūs neierobežots budžets tā uzturēšanai!

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

CRASH: ir ir tagad CP jaunie S40/V50 nevareeju iisti noteikt kuri tieshi, bet vinju atobaazee jau ~ meenesi kaadi 30 gab. staav. uz ielaam gan veel ne1 neesu redzeejis..

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Ja neskaita visu subjektīvo (dizains , patīk, nepatīk) tad objektīvi man ļoti nepatīk šī auto cena, labi nokemplektētam auto, viņa aiziet stipri aiz 30 000 Eu, man tas, par šo auto , liekas krietni par daudz.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: CRASH: ir ir tagad CP jaunie S40/V50 nevareeju iisti noteikt kuri tieshi, bet vinju atobaazee jau ~ meenesi kaadi 30 gab. staav. uz ielaam gan veel ne1 neesu redzeejis..

tie ir S60

googoo Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: CRASH: ir ir tagad CP jaunie S40/V50 nevareeju iisti noteikt kuri tieshi, bet vinju atobaazee jau ~ meenesi kaadi 30 gab. staav. uz ielaam gan veel ne1 neesu redzeejis..

CP ir jaunie S60. kāreiz 30. plz nejaukt

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

tieši tāpēc jau arī paņēma šoreiz S60, lai neigrābtos tūdos (kā bija ar S40) vēlreiz.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti