Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..25
Sandiz Reģ.: 29.08.2005
0 0 Atbildēt

NIKON coolpix L101

ir OK 6,2 megapixeļi 2AA tipa akulumatori 512MB karte

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

4) esmu iegādājis LowePro mazo mugursomu, kur eleganti satilpst aparāts, visi trīs minētie objektīvi ar saulessargiem

Votvot vot - šitā ir baigi labā štelle - es arī uz maija algu sev tādu iepirkšu. Laikam ibservisā k-kādus 40 lašus maksāja.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tur vēl arī laptopu varēja iebāzt.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Speciāls 25/26 aprīļa piedāvājums!!

foto.inbox.lv/...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

RX-7 rakstīja:

4) esmu iegādājis LowePro mazo mugursomu, kur eleganti satilpst aparāts, visi trīs minētie objektīvi ar saulessargiem

Votvot vot - šitā ir baigi labā štelle - es arī uz maija algu sev tādu iepirkšu. Laikam ibservisā k-kādus 40 lašus maksāja.

tur vēl arī laptopu varēja iebāzt.

Tā, ko es paņēmu, maksāja 40 Ls (ar atlaidi) Elkor Plazā, bet tajā laptopam nav paredzēta vieta - laptopfotosoma ir lielāka... Bet šī mazā tiešām ērta un tieši foto kā radīta. Laptopu nēsāju citā somā

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

kādi jauni varianti?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: kādi jauni varianti?

Katru mēnesi jauns aparāts jāpērk?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

jau ziepīšiem liek 12Mpix

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Zinošie,jautājums Jums Šitādu var pirkt?Nēesmu paparazzi, lietoju foto aparātu tikai ģimenes vajadzībām,svētdienās,un bērnudārzos nepigā nesaprotu

www.itshop.lv/...

TNX

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

viss ir labi izņemot pirkstiņbaterijas.

Panasonicam ir viens labs modelis ar suber zoooooomu un stabilizatoru ~ tādās pašās naudās.

Un viņam ir normāls litija jonu akumulators.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: viss ir labi izņemot pirkstiņbaterijas.

Panasonicam ir viens labs modelis ar suber zoooooomu un stabilizatoru ~ tādās pašās naudās.

Un viņam ir normāls litija jonu akumulators.

baterijām, salīdzinot ar akumulatoriem, ir viena priekšrocība - var lietot uzlādējamās, kā arī gandrīz jebkurā veikalā nopirkt, ja nekurienes vidū izbeidzās.

ferkel Reģ.: 17.06.2007
0 0 Atbildēt

Te jāpiekrīt, ka labāk izvelēties aparātu, kam der AA (pirstiņa) tipa akumulatori un elementi. Būs mazāk problēmu, it sevišķi ceļojumos. Aķiem kapacitāte jau līdz 2700mAh uzlēkusi. Vismaz Ansmann. Varbūt jau kādiem citiem ir arī vairāk, tikai pie mums pārdošanā vēl neesmu manījis.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

NIMh tehnoloģija, kas ir pirkstiņos - tas ir arhaisms. Litija batereju var lādēt kad gribi, atstāt fočuku uzlādētu uz gadu atvilknē, izņemt un lietot. Pirkstiņi regulāri nosprāgst un ātrāk izlādējās

da pisviņuszirgs tos pirkstiņus

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

tā viņš ir ar tiem pirkstiņiem, lādējās ārā ātri.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Nu nez, man olympus ar pirkstinjiem ilgi tur Ko nevar teikt par canon ar akjiiti!

ferkel Reģ.: 17.06.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: NIMh tehnoloģija, kas ir pirkstiņos - tas ir arhaisms. Litija batereju var lādēt kad gribi, atstāt fočuku uzlādētu uz gadu atvilknē, izņemt un lietot. Pirkstiņi regulāri nosprāgst un ātrāk izlādējās

da pisviņuszirgs tos pirkstiņus

Tos NiMh arī lādē kad gribi un kad nosprāgst- pērc jaunus un pie tam pa lēto. Kas tas ir Ls6.90 par 4 gab. 2700mAh?

A cik maksās oriģinālais litija? Un vēl atrodi viņu...

Pie tam man zibspuldzē arī iet iet AA. Tad ko dažādus rezerves aķus un ceļojumā dažādus lādētājus līdz staipīt? A tā izņem no kaut lukturīša (vai otrādi) un vālē tālāk... Viss vienā standartā.

A tas ka ātri izlādējās- moš kamera sūdīga, nevis aķi?

Nemaz jau tik ļoti ātri tā pašizlāde nenotiek.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

mans aparaats ir OOOO Quattro, 180megapikselji, 4x4 optiskaisxdigitalais zoom!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl par AA runājot, kamēr nebiju pamēģinājis, likās baigais arhaisms, bet patiesībā ļoti ērti. Vienīgi, ja jāpērk veikalā parastās, jāņem kāds duracelis, jo lētās (15-30s) baterijas tur kādus 2 vai 3 kadrus

Beigās tā pieradu pie rezerves batarejām, ja nākošam aparātam ar akumulatoru, nopirku rezerves akumulatoru, ko staipīt līdz.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Vēl par AA runājot, kamēr nebiju pamēģinājis, likās baigais arhaisms, bet patiesībā ļoti ērti. Vienīgi, ja jāpērk veikalā parastās, jāņem kāds duracelis, jo lētās (15-30s) baterijas tur kādus 2 vai 3 kadrus

Beigās tā pieradu pie rezerves batarejām, ja nākošam aparātam ar akumulatoru, nopirku rezerves akumulatoru, ko staipīt līdz.

rezerves akjis ar laadeetaaju+autolaadungs =12 vai 13 Ls... i to tika iepirkts aizmaarshiibas deelj... jo pazuda orgjinaalais

2Gb kartei ar 2iem akjiem pilniibaa pietiek... ~600kadri..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Uggga rakstīja: Vēl par AA runājot, kamēr nebiju pamēģinājis, likās baigais arhaisms, bet patiesībā ļoti ērti. Vienīgi, ja jāpērk veikalā parastās, jāņem kāds duracelis, jo lētās (15-30s) baterijas tur kādus 2 vai 3 kadrus

Beigās tā pieradu pie rezerves batarejām, ja nākošam aparātam ar akumulatoru, nopirku rezerves akumulatoru, ko staipīt līdz.

rezerves akjis ar laadeetaaju+autolaadungs =12 vai 13 Ls... i to tika iepirkts aizmaarshiibas deelj... jo pazuda orgjinaalais

2Gb kartei ar 2iem akjiem pilniibaa pietiek... ~600kadri..

Man autolādunga naf, tikai aķis 7 Ls un orģinālajam lādātājam var slēgt klāt uzreiz abus aķus - viens aparātā, otrs tāpatās.

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

tikai salīdziniet cik sver tas Ni-MH pirkstiņu komplekts un cik

litija baterija !?

tas tiešām ir arhaisms !

un litija-jonu baterija jebkurā gadījumā ir

daudz efektīvāka.

galu galā vienmēr var paņemt rezerves bateriju līdz, kura sver nieku.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ir canon 610 -rezerves detaljaam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es arī uzskatu, ka ir ērti Man kaut kur mētājas tāds aizvēsturisks ķieģelis kā Samsung Digimax 410. Pagaidām, cik nu sanāk, lietoju klasisko Zenit-E ar papildus objektīviem, derētu nopirkt normālu zibspuldzi vecās un gļukojošās čaikas vietā. Bačas [izņemot zibspuldzi] arī nevajag, eksponometram sava saules baterija

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

www.google.lv/...

izskatas labs priekš Ls300

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti