Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..25
6ec Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: es tagad lietoju Hasselblad H3D

ir ok !

www.hasselblad.com/...

Vildes galerijā - ar viņu taisītas?

6ec Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja:

Master_D rakstīja: Bet es skatos lietotu. Pat domāju - varbūt paņemt 28-135 ar IS - it kā arī laba truba priekš iesācēja, turklāt lietotu var dabūt pat par kādu Ls 100 lētāk nekā 17-85.

Vienīgi - nav tas platleņķis sākuma galā.

Ja tas tev buus vieniigais objektiivs no saakuma gala, tad taas vairtaak buus mokas nekaa bildeesana.

Pie tam 135mm nav nemaz tik gars gals. Jaaskataas kaut ko liidz 200 vai 300mm, tad ir vajdziiba domat par IS, bet savaadaak sanaaks tikai paarmaksaat.

Ikdienai labaak nemt platlenki. Pagaidaam labaakais esot SIGMA 17-70 macro, peec tam var domaat par kaadu 70-200 IS USM vai lielaaku.

Ne visiem tie 200 un 300 ir vajadzīgi.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

6ec rakstīja:

subaru rakstīja: es tagad lietoju Hasselblad H3D

ir ok !

www.hasselblad.com/...

Vildes galerijā - ar viņu taisītas?

nu ja

6ec Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

6ec rakstīja:

subaru rakstīja: es tagad lietoju Hasselblad H3D

ir ok !

www.hasselblad.com/...

Vildes galerijā - ar viņu taisītas?

nu ja

A h u j e n n a a s!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kas jauns fotoaparātu tirgū parādījies?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Kas jauns fotoaparātu tirgū parādījies?

web.telia.com/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja:

Master_D rakstīja: Bet es skatos lietotu. Pat domāju - varbūt paņemt 28-135 ar IS - it kā arī laba truba priekš iesācēja, turklāt lietotu var dabūt pat par kādu Ls 100 lētāk nekā 17-85.

Vienīgi - nav tas platleņķis sākuma galā.

Ja tas tev buus vieniigais objektiivs no saakuma gala, tad taas vairtaak buus mokas nekaa bildeesana.

Pie tam 135mm nav nemaz tik gars gals. Jaaskataas kaut ko liidz 200 vai 300mm, tad ir vajdziiba domat par IS, bet savaadaak sanaaks tikai paarmaksaat.

Ikdienai labaak nemt platlenki. Pagaidaam labaakais esot SIGMA 17-70 macro, peec tam var domaat par kaadu 70-200 IS USM vai lielaaku.

paņēmu par 200 lašiem to 28-135 IS (līdzi vēl dabūju polarizējošo filtru) un te pat par 40 latiem iepirku kitenieku.

protams - ir jau čakars mainīt tos objektīvus un 18mm ar 1.6 crop jau ar nav nekāds ūberplatleņķis, bet nu cik man vajag - pagaidām pietiek.

A par to 200-300mm tālo galu... biju aizņēmies canona 100-300 objektīvu - bet 300mm galā ui kā gribētos dzidrāku stiklu - šitais lai gan nebija pilnīgs lētucis, vienalga nespēja nodrošināt ko gribētos uz A4 izdrukas redzēt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Olympus 550UZ jā, 18x ZOOM

7.1 miljoni pikseļu

Platleņķa 18x optiskā tālummaiņa,

fokusa attālums (ekvivalents 35 mm)

28 – 504 mm

6.4cm / 2.5' LCD

Duālā attēla stabilizācija (mehāniskās

attēla stabilizācijas un paaugstinātas

ISO jutības apvienojums)

Augsts pakotņu pārraidīšanas ātrums

(1,2 miljonu pikseļu režīmā līdz 15

kadriem sekundē)

Supermakro režīms jau no 1 cm

(platleņķa)

P/A/S/M ekspozīcijas režīmi

. Ar pasaulē pirmo platleņķa 18x optisko tālummaiņu, , Olympus SP-550 UZ ...redzētu vairāk un fotografētu tuvumā, izmantojiet platleņķa objektīvu: šī modeļa fokusa attālums ir apbrīnojami 28 – 504 mm (ekvivalents 35 mm fotoaparātam)! ...... duālās attēla stabilizācijas divkāršo aizsardzību pret miglainību. Pat lielā palielinājumā, vai, fiksējot ātri pārvietojošos objektus, šī tehnoloģija nodrošina daudz asāku rezultātu. ...t detaļu fiksēšanu 7,1 miljonu pikseļu izšķirtspējā

Kāds ir lietojis??

Remus Reģ.: 13.09.2001
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: un ko tauta saka par EOS 400D ?

Ar standarta objektīvu viņš Tev nav vajadzīgs

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: un ko tauta saka par EOS 400D ?

Ir tauta, kam neapmierina aparāta mazais izmērs - neērti turēt rokā esot. Man tas netraucē, vismaz ar patreizējo tamron 17-50mm objektīvu. Vēl ir kam nepatīk, ka mazāk podziņu uz aparāta un nevar tik ātri saregulēt nepieciešamos parametrus kā uz EOS 30D.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: tas, ka objektīvos pēc tam vēl 1 K Ls jāiegulda-tas ir skaidrs, bet kopumā, izdevies aparāts vai nekas ī'pašs ?

Man pēc laba ziepjutrauka liekas pavisam ok.

Bez objektīviem neskādē arī zibspuldze un statīvs, kā arī normāla soma kur to visu bagātību salikt.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

A man jau kādus gadus piecus ir Pentax 3,2 MPix un nekādas vainas, mani apmierina!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

raimondsm rakstīja: Olympus Kāds ir lietojis??

pirksi?

man tie 15 kadri sekundē interesē par tādu cenu, varbūt kāds ir to aparātu lietojis, ja labs, tad pirkšu.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

###########################

###########################

Kādam nevajag CANON IXUS wireless? Pirkts pagājušajā vasarā. Fotoaparāts ir maz lietots - sabildētas ir kādas

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

psc... kur palika atlikusī daļa sludinājum? omfg...

Tātad, vēlreiz. Pārdodu šādu foto aparātu:

www.dpreview.com/...

Foto aparāts ir maz lietots - kādas 200 bildes tikai esmu paspējis sabildēt. Aparāts atbilstošs cenai, izmēriem un canonam.

P.S. Cena kādi - 160 loši Pirku elkorā pagājušajā vasarā pa ~210ls. Iedošu līdzi arī somiņu un visu pārējo.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt
Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

raimondsm rakstīja: Olympus Kāds ir lietojis??

pirksi?

man tie 15 kadri sekundē interesē par tādu cenu, varbūt kāds ir to aparātu lietojis, ja labs, tad pirkšu.

Nekas jau ļoti labs nevar būt. Pārak liels zoom un maza matrica. Kam tev tie 15 kadri sekundē ar mazām bildītēm? Ne jau sportu bildēsi.

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā tur ir ar nokia N95 ,,, vai būtu atbilstīgs daudzmaz pieņemamam ziepju traukam. Fotoaparātu līdzi nevazāsi bet šitais vienmēr būs līdzi tāpat ...

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: un ko tauta saka par EOS 400D ?

labs aparaats, ja tagad lieto ziepi. Ja esi ar kaadu spoguli, tad jaasaktaas kaut kas augstaaks 30D vai 5D.

Bet taa aparaats ljoti labs. Jaa, pamazs bet nav ne vainas. Savas funkcijas veic godam.

Ar KIT stiklu tiesaam nav jeegas. Saakumaa likaas, ka ir normaali, bet ljoti aatri iemainiiju pret Siguma 17-70.

Noteikti vajadzees garo galu. Itkaa jau nav daargi objektiivi, bet labi objektiivi maksaa naudu. Tas pats garais gals, kaut kur uz 400ls.

Ja patiik bildeet naktiis vai vakaros, tad statiivs vajadziigs.

Aareejo zipbspuldzi arii vajag, jo telpaas tomeer truukst apgaismojuma.

Un kartiigu somu, kur varees likt un likt.

Ja nopeerc spoguli, tad jaareekinas ka taa ir gandriiz vai naudas bedre, jo parasti uzrodas daudz kas ko piepirkt - dazaadi filti, papildus akumulatori, paraadas jauni objektiivi utt.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Skatos pēdējā laikā cilvēki ārprātā pāriet uz DSLR kamerām. Varbūt jāveic pētījums par to, cik no DSLR lietotājiem iemet kit objektīvus misenē un nopērk kaut ko sakarīgāku.

Pašam pielnīgi pietiek ar kompaktkameriņu- ziepjutrauku. Vakar ieguvu īpašumā Canon IXUS 850 IS. Platleņķis ir, komplektā ar diviem accu, ādas somiņu, 2GB 60x SD karti, EU garantiju ebay.de jauns maksāja 250Ls. Mani pilnīgi pamierina šāda iespēja iegūt attēlus. Par DSLR pat nesapņoju, jo viņai ir daži trūkumi: cena labam body+ cena lieliskai optikai=kosmoss, neapmierina izmēri, lai tādu pirktu vajag kaut neliela zināšanas par to ko dari...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Neaizmirsti, ka sūdīgākais DSLR ar kita objektīvu būs stipri pārāks par jebkuru kompaktnieci.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Esmu pārgājis uz Pentax K10D.

Protams, pirku bez kit objektīva.

Tagad esmu (p)iegādājies:

24-70 1:2.8

28-80 1:3.5-4.5

70-210 1:4-5.6

oriģinālo Pentax ārējo zibspuldzi

protams, statīvu

un jūtos gana apmierināts.

Apmēram par 1300Ls - normāls "iesācēju komplekts"

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

jaa, ja peerc DSLR, tad jaazina kaapeec un ko ar vinju dariisi. Vinja nav paredzeetu dzertinju bildeesanai vai kraana pagarinaasanai.

ar foto ir nedaudz jaasaslimst un tad DSLR ir labas zaales.

ne visi KIT ir metami, piemeeram, 5D KIT objektiivs ir L stikls un tas nu nepavisam nav metams araa.

bet nu leetajiem, jaa ir jaamet driiz vien. Pats saakumaa zinaaju, ka suuds, bet nu domaaju, ka ne tik liels. LAbi, ka paneemu lietotum, citaadi buutu skrobe.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: jaa, ja peerc DSLR, tad jaazina kaapeec un ko ar vinju dariisi. Vinja nav paredzeetu dzertinju bildeesanai vai kraana pagarinaasanai.

ar foto ir nedaudz jaasaslimst un tad DSLR ir labas zaales.

ne visi KIT ir metami, piemeeram, 5D KIT objektiivs ir L stikls un tas nu nepavisam nav metams araa.

bet nu leetajiem, jaa ir jaamet driiz vien. Pats saakumaa zinaaju, ka suuds, bet nu domaaju, ka ne tik liels. LAbi, ka paneemu lietotum, citaadi buutu skrobe.

Tas L gals, kas nāk līdzi 5D, priekš 5D ir pašvaks... To var labi lietot ārā saulītē. bet ar gaismasspēju tā ir kā ir

Starp citu - ja kādam ir interese, tad šobrīd tirgoju nost savu 30D Body par 700 Ls. Lietots minimāli - kopš 2006. gada septembra. Praktiski neatšķirams no jauna. Līdzi dodu visus oriģinālos pričindāļus, grāmatiņas, kastīti. Bonusā somu. Par 130 Ls papildus piesviedīšu jaunu Canon Baterry Grip šim aparātam ar 2 jauniem aķiem (iepakojumā).

Tā kā taisos pāriet uz 5D, tad savu EF-S 17-85 IS USM amatierstiklu jau esmu nopārdevis un pasūtinājis tā vietā 3 gab. L-sērijas stobrus - platleņķi, zoom un tele. F/2.8 - dārgi, bet efektam būtu jābūt "uz sejas" Ja kādam ir interese, varu sagādāt jaunus labus Canon objektīvus, aksesuārus un pašus aparātus par pievilcīgām cenām - man nupat sievas māsīca uz Japānu pārcēlās uz pāris gadiem...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pēdējie jaunumi:

1) esmu ticis vaļāno EF-S 17-85;

2) esmu sagaidījis un paprovējis EF 16-35 f2.8 L USM, EF 24-70 f2.8 L USM un EF 70-200 f2.8 L IS USM - tiešām - gaismasspējai ir nozīme... un "L" burtiņam arī Acīm redzama nozīme

3) esmu ticis vaļā no 30D (diviem gabaliem) un krāju piķīti 5D;

4) esmu iegādājis LowePro mazo mugursomu, kur eleganti satilpst aparāts, visi trīs minētie objektīvi ar saulessargiem, lādētājs, Remote slēdzis, u.c. sīkumi, piestiprinās statīvs apakšā, kā arī paliek vietas kabatās daffiggaa, kā arī Manfrotto vieglo statīvu kopā ar "galvu";

5) par kādiem 20 Ls pārdošu mazo somu (CaseLogic pleca soma ar cieto dibenu, polsterējumiem, kabatām, ūdensdrošiem rāvējslēdžiem, tajā ievietojas SLR bez Battery Grip un ar uzliktu Zoom objektīvu līdz kādiem 200mm f/4), kas ļoti labi saglabājusies;

6) par 30 Ls atdošu UV un CIR Polarizer filtrus HOYA (Japāna) uz 67mm dia.

7) par 170 Ls no manis var uzreiz nopirkt 8 GB 150x CF atmiņas karti (Samsung OEM)

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti