CP ātruma kontroles metodes.

senuks Reģ.: 02.02.2006

Vai tiešam CP sākusi savā darbā pielietot zinātniskas metodes? Kaut kur savulaik lasīju rakstu par sakarību starp braukšanas ātrumu un vadītāja uztverto ceļa sektoru, jeb citiem vārdiem ,jo ātrāk brauc jo mazāk pa malām redz. Metodes būtība-CP neslēpjas, bet stāv atklāti brauktuves tuvumā - lidotāji vienkātši nepaspēj viņus ieraudzīt. Metodes novērojumi "dabā", Krasta iela pie Viadas b.t. braucot ārā no centra, īpaši labi novērojams uz Daugaupils šosejas aiz Talinas apvedceļa pirms Saulkalnes-stāv lauka vidū kā NLO un fēno ar videoradaru!

 
1 2
KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Šitādu leģendu es biju dzirdējis par Igauņu poličiem. Tipa - pie robežas viens reģistrē a/m numuru un laiku, otrs tusē kādu gabalu tālāk - noteiktus km vai pie kādas no pilsētām (kur mazāks ātrums). Tad auto (parasti - iebraucēji no LV) tiek apturēti un tiek aprēķināts vidējais km/h, ar kādu posms veikts. Un tas tad arī ir pamats sodam (vai ne-sodam).

Tāpēc lidotāji parasti ieklīda kādā benzīntankā apēst hot-dogu, un tādējādi "nodzina" savu vidējo km/h normas robežās. Tiesa - tas bija pasen - kaut kur 5gadi atpakaļ

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Šitādu leģendu es biju dzirdējis par Igauņu poličiem. Tipa - pie robežas viens reģistrē a/m numuru un laiku, otrs tusē kādu gabalu tālāk - noteiktus km vai pie kādas no pilsētām (kur mazāks ātrums). Tad auto (parasti - iebraucēji no LV) tiek apturēti un tiek aprēķināts vidējais km/h, ar kādu posms veikts. Un tas tad arī ir pamats sodam (vai ne-sodam).

Tāpēc lidotāji parasti ieklīda kādā benzīntankā apēst hot-dogu, un tādējādi "nodzina" savu vidējo km/h normas robežās. Tiesa - tas bija pasen - kaut kur 5gadi atpakaļ

murgs kaukāc! un galvenais ka visi tic shitādām basnjām

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

raksts par radariem: www.mustangs.lv/...

\"Ar radaru jābūt fiksētam konkrētas automašīnas konkrētam ātrumam – tikai tad drīkst sodīt par ātruma pārsniegšanu.\"

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Šitādu leģendu es biju dzirdējis par Igauņu poličiem. Tipa - pie robežas viens reģistrē a/m numuru un laiku, otrs tusē kādu gabalu tālāk - noteiktus km vai pie kādas no pilsētām (kur mazāks ātrums). Tad auto (parasti - iebraucēji no LV) tiek apturēti un tiek aprēķināts vidējais km/h, ar kādu posms veikts. Un tas tad arī ir pamats sodam (vai ne-sodam).

Tāpēc lidotāji parasti ieklīda kādā benzīntankā apēst hot-dogu, un tādējādi "nodzina" savu vidējo km/h normas robežās. Tiesa - tas bija pasen - kaut kur 5gadi atpakaļ

Varbūt vajag izslēgt tās dīvainās sēnes no ēdienkartes, pašam tā nešķiet?

WHATever Reģ.: 10.12.2003
0 0 Atbildēt

Īsti neatceros, kurā valstī, bet ir videoradari uz šosejas, kas paņem laiku vienā punktā, tad nofotografē otrā, un izrēķina vidējo ātrumu. Ir valstis, kur tas ir atļauts ar likumdošanu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: Moldāvijā, CP aptur auto

- Jums pārsniegts ātrums!

- Kā jūs zināt?

- Seržant Radaru, ziņojiet!

- Kad auto brauc garām uz 50 km/h, tad rūc "brrrr", ja virs, tad "zzzzzīīīnnng"!

Kaut kā tā.... un šī ir CCCP laika anekdote nevis "patiess notikums"...

Austrieši teic, ka pie viņiem pirms EU policistam esot bijušas tiesības noteikt ātrumu uz aci - veinkārši neviens nebija papūlējies atcelt attiecīgo likumu - un tiešām mazākos miestos šie nereti arī to izmantojuši, nu, droši vien, ja redzējuši acīmredzamu gonkošoanu. Tagad likumi pielīdzināti, un tā vairs nav.

Tā ka šādi triki varētu notikt tikai kaut kur Āfrikā... Pat Marokā fēno... Reiz uzķēros.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Tie kas nosaka uz aci ar pie mums joprojām ir...man pa nedēļu uz G.Astras ielas divi tādi piesējās, kas esot bijuši maģiskie 76 km/h bijis...

Pat protokolu sadzejoja, kad es nereaģēju uz jautājumiem tipa - Ko darīsim?

Izlasīju protokolu un pajautāju par radara rādījumu, tas gandrīz vai apvainojās, bet pēc tam salocīja savu protokolu un atdeva dokumentus...

Halavščiki odnako...

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: Tie kas nosaka uz aci ar pie mums joprojām ir...man pa nedēļu uz G.Astras ielas divi tādi piesējās, kas esot bijuši maģiskie 76 km/h bijis...

Pat protokolu sadzejoja, kad es nereaģēju uz jautājumiem tipa - Ko darīsim?

Izlasīju protokolu un pajautāju par radara rādījumu, tas gandrīz vai apvainojās, bet pēc tam salocīja savu protokolu un atdeva dokumentus...

Halavščiki odnako...

njā,parasti ir vai nu 63, vai 76. Nez kas ir nākamais "maģiskais cipars"?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja:

Intruder rakstīja: Tie kas nosaka uz aci ar pie mums joprojām ir...man pa nedēļu uz G.Astras ielas divi tādi piesējās, kas esot bijuši maģiskie 76 km/h bijis...

Pat protokolu sadzejoja, kad es nereaģēju uz jautājumiem tipa - Ko darīsim?

Izlasīju protokolu un pajautāju par radara rādījumu, tas gandrīz vai apvainojās, bet pēc tam salocīja savu protokolu un atdeva dokumentus...

Halavščiki odnako...

njā,parasti ir vai nu 63, vai 76. Nez kas ir nākamais "maģiskais cipars"?

Laikam bija 86 vai 87

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Bezradara-hronometrāžas metodes (sauksim viņas tā) bija ļoti popularas padomjlaikos 70-to gadu beigās. Jūrmalā populārs autoinspektoriem bija posms Vaivari - Talsu pagrieziens, kurš braucot uz 60km/h bija jānobrauc noteiktā laikā. Lūk, viens autoinspektoru auto dežūrēja pie Vaivaru mežiņa un pa rāciju otrai brigādei nosauca garāmbraucošos auto un to "starta" laikus Vaivaros. Loģiski, ka VISOS laikos vadītāji caur vaivaru mežu ir maukuši uz sotoku un mauc vēl šodien. Bet, autoinspektors tikai ieskatās savā hronometrā, un visiem fiksajiem knaši kniebj caurumus sodu talonā....Mans fāterīts arī reiz tur uzrāvās. Bija jau arī citi "fiksētie" posmi : Kauguri-jaunķemeri, Dzintaru tilts - Lielupes tilts u.c.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Un ja tu iebrauc apēst hotdogu, tevi soda par apzinātu traucēšanu citiem satiksmes dalībniekiem, izvēloties pārāk mazu braukšanas ātrumu

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Jautrākais, ka šodien pa pastu saņēmu protokolu...būs jāraksta sūdzība...

Kādam ir bijusi pieredze līdzīgos gadījumos?

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Ka tur īsti ir vai CP ir jāuzrāda radara rādījums vai nav?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: Ka tur īsti ir vai CP ir jāuzrāda radara rādījums vai nav?

Nav jāuzrāda. Ja uzrāda, tas ir viņu brīvās gribas izpausme

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Lai nav jāveido jauns topiks,- šis ārprāts tiešām jau ir spēkā???

www.tvnet.lv/...

2007.gada 1.janvārī stājās spēkā vairāki būtiski grozījumi Ceļu satiksmes likumā un Ceļu satiksmes noteikumos, informē CSDD.

Būtiskākās izmaiņas ir tās, ka no nākamā gada transportlīdzekļa vadītāja pārkāpumu būs atļauts fiksēt ar fotoiekārtas vai videoiekārtas palīdzību, neapturot transportlīdzekli.

Šādos gadījumos administratīvā lieta tiks izskatīta un lēmums pieņemts bez personas klātbūtnes. Protokolu trīs dienu laikā nosūtīs transportlīdzekļa īpašniekam vai tā turētājam. Šajā gadījumā transportlīdzekļa īpašniekam tiks noteikts tikai naudassods, pārkāpumu uzskaites punkti vai citi soda mēri netiks piemēroti.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: šis ārprāts tiešām jau ir spēkā???

kāpēc ārprāc? manuprāt, vienīgais normālais veids, kā cīnīties pret 'bezpreģelu'.

uzlix kameru Akmens tilta Vecrīgas pusē un pa vienu vakaru varka būs savi 10kLs. kad visus pārgudros/vienlīdzīgākos sāks 'sist ar rubli', tad mabe kaut kāda kārtība uz ielām parādīsies.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Tieši tā - varbūt tiešām kārtība būs mazliet lielāka. Es par šitādām štellēm! No sērijas, ja dikti vajag - skrien, neviens Tevi neaizkavēs, bet rēķinies ar soda talonu pastkastītē. Normāla sistēma.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Jautājums ir cits - normālās valstīs šādas vietas ir apzīmētas ar speciālu ceļazīmi. Kāpēc - nezinu. Iespējams, ka kaut kādas cilvēktiesības, cits nekas nenāk prātā...

Kā būs pie mums?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Jautājums ir cits - normālās valstīs šādas vietas ir apzīmētas ar speciālu ceļazīmi. Kāpēc - nezinu. Iespējams, ka kaut kādas cilvēktiesības, cits nekas nenāk prātā...

Kā būs pie mums?

Laikam šādus pārkāpumus varēs arī fiksēt no NEtrafarētām mašīnām, parastā Getzā uzstāda videoradaru, pabraukā pa Rīgas ielām, un skat cik sodiņi par agresīvo un ātro pārvietošanos.

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Jautājums ir cits - normālās valstīs šādas vietas ir apzīmētas ar speciālu ceļazīmi. Kāpēc - nezinu. Iespējams, ka kaut kādas cilvēktiesības, cits nekas nenāk prātā...

Kā būs pie mums?

Pie mums viss būs kārtībā! Pie mums jau sen pilnīgi nepārprotamu un rupju visu likumu pārkāpšanu jauc ar cilvēktiesībām.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja: Pie mums viss būs kārtībā! Pie mums jau sen pilnīgi nepārprotamu un rupju visu likumu pārkāpšanu jauc ar cilvēktiesībām.

Da ne jau tas - es vienmēr esmu brīnījies, kāpēc šādas zīmes existē, jo it kā nav loģikas - kāda nozīme no radara, pirms kura ir brīdinājuma zīme. Bet kaut kāda fiška tur ir - ne jau no laba prāta tās zīmes saliktas, noteikti ir kāds pamatojums. Cilvēktiesības pieminēju tāpēc, ka tas bija vienīgais, ko spēju iedomāties - tipa, nevar mani fočēt bez brīdinājuma utt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

tuncis rakstīja: Pie mums viss būs kārtībā! Pie mums jau sen pilnīgi nepārprotamu un rupju visu likumu pārkāpšanu jauc ar cilvēktiesībām.

Da ne jau tas - es vienmēr esmu brīnījies, kāpēc šādas zīmes existē, jo it kā nav loģikas - kāda nozīme no radara, pirms kura ir brīdinājuma zīme. Bet kaut kāda fiška tur ir - ne jau no laba prāta tās zīmes saliktas, noteikti ir kāds pamatojums. Cilvēktiesības pieminēju tāpēc, ka tas bija vienīgais, ko spēju iedomāties - tipa, nevar mani fočēt bez brīdinājuma utt.

Ja galvenais ir sodīt, tad zīmes neliek, ja grib, lai vienkārši ievērotu kārtību un nepārsniegtu ātrumu, uzliek zīmi.

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Ja galvenais ir sodīt, tad zīmes neliek, ja grib, lai vienkārši ievērotu kārtību un nepārsniegtu ātrumu, uzliek zīmi.

Nemaz nepabrīnīšos, ka pie mums pirmos mēnešus menti leks ārā no krūmiem ar kaut kādiem veciem fočukiem rokās un lētticīgākajiem mēģinās tos uzdot par videoradariem. Un tad uzdos sakramentālo jautājumu - "Nu, ko tad darīsim, dzēsīsim jūsu video no datu bāzes vai nē?!"

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Vai tiešam CP sākusi savā darbā pielietot zinātniskas metodes? Kaut kur savulaik lasīju rakstu par sakarību starp braukšanas ātrumu un vadītāja uztverto ceļa sektoru, jeb citiem vārdiem ,jo ātrāk brauc jo mazāk pa malām redz. Metodes būtība-CP neslēpjas, bet stāv atklāti brauktuves tuvumā - lidotāji vienkātši nepaspēj viņus ieraudzīt. Metodes novērojumi "dabā", Krasta iela pie Viadas b.t. braucot ārā no centra, īpaši labi novērojams uz Daugaupils šosejas aiz Talinas apvedceļa pirms Saulkalnes-stāv lauka vidū kā NLO un fēno ar videoradaru!

nifiga tagad ir taa ka aptur peec puskilometra aiz apdziivotas vietas un pasaka tu tur ar tik un tik brauci.

Šovakar ta bija aiz skriiveriem aptur es taa domaaju nu nekas gan jau dokumentus paarbaudiis utt. Jo tur aatrums bija 90KM/H bet taada nianse ka 200M pirms apdziivotas vietas saakuma bija 82KM/H nu vot Policists teica lai taa vairs nedarot un atlaida vaļā.

Man ar CP pagaidaam veicaas 4 no 5 reizeem par paarkaapumu izteikts briidnaajums.

Taa ka ne vienmeer Velns tik melns kaa maalee.

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:bet taada nianse ka 200M pirms apdziivotas vietas saakuma bija 82KM/H nu vot Policists teica lai taa vairs nedarot un atlaida vaļā.

Kas tur slikts, ja PIRMS apdzīvotas vietas SĀKUMA bija 82km/h?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti