Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..69
essss Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

slumpitis rakstīja: Visinteresantāk palasīt,kā caurkrituši dakterīši un programmisti stāsta par nekustamajiem īpašumiem.

dekster, kad būs gatava tava mārupes siltumnīca?

pamatus ieliksi vēl pirms sala? vai vismaz asis esi nospraudis??

kāpēc prasu? zini, ka mani interesē tā "ledusskapja" lieta, līdz ar to būdiņas izmērs un siltuma koeficienti dēļ tām vitrīnām....

Tev tak ir pieejams kruts arhitekts,kas to visu,pieļauju,prot izrēķināt. Stiklojuma platība,siltuma zudumi,sūkņa jauda....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

aha, sha, visu muuzju straadaasi vecmiilgraavii kaut kaadu apstaaklju deelj buus jaanomaina darbs no vecmiilgraavja uz kjengaragu ij vareesi priecaaties vai arii uz centru, kur nav kur nolikt auto pa dienu

Ko noziimee centraa nav kur auto likt ??? Ir kur likt, vismaz es esmu vienmer vietu atradis. Tas ka mees negribam maksaat par staavietaam atkal ir cits bazars, vai arii arii varbuut negribam liekas 5 min pastaigaat ar kaajaam, un gribam lai mashiina staaveetu burtiski tev "pie kreesla atzveltnes". Toties satiksme gan ir pilniigaa ******, vienaa dienaa man marshruts centrs, Imanta, peecaak Jugla un atpakalj uz Tallinas ielu tiiri braukshans zinjaa aiznjeema 3,5 stundas - taa gan ir jau es teiktu ir nopietna probleema ja tas notiek dienas viduu laikaa no 11:00 liidz kaadiem 14:00. Man ir aizdomas ka leetaak un labaak buutu Riigaa uzspridzinaat atombumbu un darba vietas izkaisiit lielaaka platiibaa. Citaadaak mees savu darba ( un arii atpuutas) efektivitaati samazinam proporcionaali attaalumam kaadu esam spiesti paarvietoties ar transportu ( jaa arii sabiedrisko).

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un dziivojamaas platiibas truukums - hmm kuraa vietaa ??? Mums daudz bozmju buutu kaut kur paraadiijies. Jeb varbuut mees tagad saaksiem pieskaitit visus "wannabe Riidziniekus" un studentus pie potenciaalajiem dziivoklju tirgus daliibniekiem. Mani vairaak satrauc jox par to ka gribetaaju un vareetaju vairs nemaz nav tik daudz kaa visi iedomaajas. Es arii iireeju dziivokli, bet ir tikai dazjie projekti kuri man ir patikushi un par kuriem es mazliet nozheeloju ka neiesaistiijos "gaisa pirkshanaa", jo realizaacija vismaz celtnieciibas zinjaa bija atbilstosha cenai. Bet kaa jau teicu taa bija saakotneji "gaisa pirkshana", kas man peec definiicijas riebjas, jo es veelos dziivot nevis sanjemt kompensaacijas.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

essss rakstīja:

siamriP rakstīja:

slumpitis rakstīja: Visinteresantāk palasīt,kā caurkrituši dakterīši un programmisti stāsta par nekustamajiem īpašumiem.

dekster, kad būs gatava tava mārupes siltumnīca?

pamatus ieliksi vēl pirms sala? vai vismaz asis esi nospraudis??

kāpēc prasu? zini, ka mani interesē tā "ledusskapja" lieta, līdz ar to būdiņas izmērs un siltuma koeficienti dēļ tām vitrīnām....

Tev tak ir pieejams kruts arhitekts,kas to visu,pieļauju,prot izrēķināt. Stiklojuma platība,siltuma zudumi,sūkņa jauda....

protams, ka ir. man tik interesē moš es vēl paspēšu aptaustīt tavu aparātu...

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

essss rakstīja:

siamriP rakstīja:

slumpitis rakstīja: Visinteresantāk palasīt,kā caurkrituši dakterīši un programmisti stāsta par nekustamajiem īpašumiem.

dekster, kad būs gatava tava mārupes siltumnīca?

pamatus ieliksi vēl pirms sala? vai vismaz asis esi nospraudis??

kāpēc prasu? zini, ka mani interesē tā "ledusskapja" lieta, līdz ar to būdiņas izmērs un siltuma koeficienti dēļ tām vitrīnām....

Tev tak ir pieejams kruts arhitekts,kas to visu,pieļauju,prot izrēķināt. Stiklojuma platība,siltuma zudumi,sūkņa jauda....

"

Iiisti neviens arhitekts taadiem apreekjiniem pat virsuu neskatiisies

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Kamikadze rakstīja:

aha, sha, visu muuzju straadaasi vecmiilgraavii kaut kaadu apstaaklju deelj buus jaanomaina darbs no vecmiilgraavja uz kjengaragu ij vareesi priecaaties vai arii uz centru, kur nav kur nolikt auto pa dienu

Ko noziimee centraa nav kur auto likt ??? Ir kur likt, vismaz es esmu vienmer vietu atradis. Tas ka mees negribam maksaat par staavietaam atkal ir cits bazars, vai arii arii varbuut negribam liekas 5 min pastaigaat ar kaajaam, un gribam lai mashiina staaveetu burtiski tev "pie kreesla atzveltnes". Toties satiksme gan ir pilniigaa ******, vienaa dienaa man marshruts centrs, Imanta, peecaak Jugla un atpakalj uz Tallinas ielu tiiri braukshans zinjaa aiznjeema 3,5 stundas - taa gan ir jau es teiktu ir nopietna probleema ja tas notiek dienas viduu laikaa no 11:00 liidz kaadiem 14:00. Man ir aizdomas ka leetaak un labaak buutu Riigaa uzspridzinaat atombumbu un darba vietas izkaisiit lielaaka platiibaa. Citaadaak mees savu darba ( un arii atpuutas) efektivitaati samazinam proporcionaali attaalumam kaadu esam spiesti paarvietoties ar transportu ( jaa arii sabiedrisko).

Tagad daudzi uzņēmumi pat ved iekšā darbiniekus no laukiem, kā piemēram VP Market utt.

Runājot par tām mājām ārpus Rīgas, problema drīz būs ar pie Rīgas ceļiem, korķi tur būs totālākie, jo tie nav paredzēti šādai autiņu plūsmai. Pastāv iespēja ka daudzi uzņēmumi pārvāksies uz ārRīgu.

Ja par dzīvokļiem tad tas riešām ir absurds maksāt 1500 ēriku par paneļu mājas dzīvokli, kuram lietderības termiņš drīz būs cauri. Starp citu tās jaunās daudzīvokļu mājas nav daudz labāk uzbūvētas, ja ne vēl sliktāk.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

turbopiile rakstīja: nez ko tie visstrādnieki ēdīs, ja stradās pa 200 latiem priekš vešanas uz mājam

strādās par tiem pašiem 400, bet ar melnu muti ne tā kā mūsu lohi

Tāpat jau padomju laikā bija ar vjetnamiešiem, sākumā strādāja, a pēc tam tirgoja pulksteņus un citu drazu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

cik atceros, vislābākie viesstrādnieki padomijā bija gucuļi (ukraiņi laikam), tie esat rāvuši nepajokam un ar labu attieksmi..

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

Tikai tas maita biežākk par reizi stundā neiet

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

Tikai tas maita biežākk par reizi stundā neiet

Tam gan nevar piekrist. No rīta un vakaros uz Saulkrastiem, Sloku, Jelgavu iet krietni biežāk...To laiku, kas paiet gaidot vilcienu, tu ar uzviju atgūsti nestāvot sastrēgumā...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

vui cik labs vilciens baigais kaifs sedet piepirsta vagona kopa ar sabiedribas padibenem. nu skarbi, bet taa ir. un man tas besij. ienistu sabiedrisko transportu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

It kaa jau jaa,bet man pec darba dienas dajebkaadas ljauzu masas izraisa veelmi spert, kost un skraapeet

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

vui cik labs vilciens baigais kaifs sedet piepirsta vagona kopa ar sabiedribas padibenem. nu skarbi, bet taa ir. un man tas besij. ienistu sabiedrisko transportu

Tad es labāl stāvu tamburā, nevis tajā vagonā, gaiss nu tur tiešām ir...

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

Dzīvoju Carnikavā, līdz stacijai 12minūtes, Rīgā no stacijas līdz darbam vēl 15, a pa 27 minūtēm es varu ar mašīnu līdz darbam aizbraukt, un zaudēju es to laiku, ko vilciens iet 40min.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

It kaa jau jaa,bet man pec darba dienas dajebkaadas ljauzu masas izraisa veelmi spert, kost un skraapeet

Mjaa mag gan arii pilniigi liidziiga ar sab. trans. ta labaak aar kaajam eju savus 3 -4 km uz darb. Bet nu godiigi sakot braucot ar mashiniu man jau arii saakas shitaas "trakumseergas" leekmes kad gribaas iekost iespert utml. tiem kas velkaas pa ielaam( un ir jau veel paarajk smirdoshie un duumojoshie, kas kitina veel vairaak). Taa kaa mosh driiz shis pasaakums liidzsvarosies.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

Dzīvoju Carnikavā, līdz stacijai 12minūtes, Rīgā no stacijas līdz darbam vēl 15, a pa 27 minūtēm es varu ar mašīnu līdz darbam aizbraukt, un zaudēju es to laiku, ko vilciens iet 40min.

Vajag 2as mašīnas - ar vienu braukt no mājas līdz stacijai, ar otru no stacijas līdz darbam

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

vui cik labs vilciens baigais kaifs sedet piepirsta vagona kopa ar sabiedribas padibenem. nu skarbi, bet taa ir. un man tas besij. ienistu sabiedrisko transportu

Teica sabiedrības krējuma pārstāvis no Cēsīm kas nesen ir nopircis subaru impreza par 950lvl kuru jau 2 nedēļas nespēj pielaist

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

viagris rakstīja:

kolumbs rakstīja: Ja dzīvo ārpus Rīgas, jāmēģina atrast dzīvesvieta (domicils) tur, kur kursē vilciens! Tad nav ne sastrēgumu, ne auto novietošanas problēmu, krietni lētāk sanāk (apmēram 20 LVL mēnesī no vistālākās vietas, kur kursē elektrovilciens), auto pietaupās, mazāk nobrauc, mazāk jāremontē, pēc darba aliņu var iedzert ar kolēģiem u.c. labumi.

Dzīvoju Carnikavā, līdz stacijai 12minūtes, Rīgā no stacijas līdz darbam vēl 15, a pa 27 minūtēm es varu ar mašīnu līdz darbam aizbraukt, un zaudēju es to laiku, ko vilciens iet 40min.

Vajag 2as mašīnas - ar vienu braukt no mājas līdz stacijai, ar otru no stacijas līdz darbam

Ilgāk tik un tā, jo defaultā jau vilciens iet ilgāk

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

%likmes sola palielināt un nedaudz arī ir palielinātas, ja nemaldos

un vajag palielināt līdz vismaz 20%, lai neviens neņem vairs kredītus

nebūs ne burbuļa, ne kredītu, ne problēmu

70% pārvāksies dzīvot uz dēļu būdām laukos, un še ku re ku, atīstīsies tautsaimniecība

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

70% pārvāksies dzīvot uz dēļu būdām laukos, un še ku re ku, atīstīsies tautsaimniecība

Tas man atgādina vienu aņuku:

"Kad Krievijā tiks ieviesta kārtība?

1. Optimistiskais variants:"Atlidos citplanētieši un to ieviesīs"

2. Pesimistiskais:"Paši saņemsies un ieviesīs"

Nu kaut kā tā.

P.S. Nu visi tak cer, ka taukmūlis pacels Latvijas ekonomiku augstākajos līmeņos, būs augstas algas, nebūs korupcijas, viss būs ideāli

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

shearer rakstīja:

vui cik labs vilciens baigais kaifs sedet piepirsta vagona kopa ar sabiedribas padibenem. nu skarbi, bet taa ir. un man tas besij. ienistu sabiedrisko transportu

Teica sabiedrības krējuma pārstāvis no Cēsīm kas nesen ir nopircis subaru impreza par 950lvl kuru jau 2 nedēļas nespēj pielaist

auto vakar vakaraa tika pielaists. tur viss griezhaas tagad. bija janomaina paris pribambasi.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

un tu ceri, ka edzulis no skaudības aptirsīsies?

P.S. kāds sakars ar šo topiku?

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

Nu tad jau tu esi ne tikai sabiedrības krējums bet pat saldais krējums.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..69
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti